Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom

3 posters

Ići dole

25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom Empty 25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom

Počalji  Astrotanja Čet Jun 25, 2009 9:50 pm

mesec e u lavu znaku gde postoi tendencia ka prenaglašenim emocijama, preuveličavanju, dramatizacii osećanja, a kako će oko23. s. i 24 .biti u kvadratu sa Venerom,što može da dovede do emotivnog preterivanja, neodmerenosti i neusklađenosti u ljubavi. Oko i nešto posle ponoći i u kvadratu sa Marsom, moglo bi doći do ljubavne neusklađenosti, uzbuđenja, a kod nekih i ljutnje, ili bar impulsivnih reakcija praćenih nestrapljenjem, brzopletošću, koja bi mogla da dovede do konflikta, pa budite obazrivi.

Sutra će Merkur tranzitni u blizancima biti u kvadratu sa Saturnom što je nepovolno za komunikaciju, pa bojle nešto prećutite. Može doći i do poslovnih poteškoća i problema u saradnji, komunikaciji.

Melanholije, tuge i zabrinutosti će biti više, a na ispitima će biti teže. U komunikacii može doći do prekida, pa pazite šta govorite i očekujte dajje moguće nerazuemavanje.Obazrivo pri dogovaranju, jer nijje povoljno vreme za dogovore.
Budite obazrivi i u saobraćaju, posebno ukoliko vam je ova tranzit u 3. ili 9. i pravi neke nepovoljne aspekte sa natalnim. Sa druge strane ako ste spremni za veći trud i napori navikli da tako rešavate proleme onda možete biti i uspešni, ukoliko budete istrajni i mudri. Exclamation
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom Empty Re: 25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom

Počalji  smesko Pet Jun 26, 2009 9:43 am

imala sam jako tesko noc!
osetila sam cak u snu nadolaznje emocija i imala jako glupav san koji mi je dao razresenje, kao oslobodio me nekih nedoumica..

a onda mi se nastavio problem sa krovom..i nisam spavala ostatak noci..zapravo oko 6h sam dremnula i tada sam sanjala odlicnu ideju za zidic nase buduce kucice..

da li ovaj tranzit donosi kvarove>?ili nesto slicno?
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom Empty Re: 25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom

Počalji  Astrotanja Pet Jun 26, 2009 11:56 am

Smeško,usuštini ne,osimakosetiče nekih uređaja u to sibolici, recimo klima urađai, ili nešto što je u vezi sa komunikacijom, možda i sa automobilom, ali što odgovara toj simbolici, jer ova aspekt može da donese tu zastoje, probleme isl.

Saturn u četvrtoj može da donese neke probleme u vezi sa kućom, stanom, i da nešto stari, propada, troši se,pa zahteva da se obnovi, jer mu je prošao vek trajanja, a može pre da se odnosi da nešto čvrsto, u vezi sa građevinskim materijalom, bilo to kamen, ali kako je Saturn u Devici to je nešto što je pre od zemlje, gline, jer bi kamen bio da Jarcu, gde je nešto čvrsto, kao stena. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom Empty Re: 25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom

Počalji  Astrotanja Pet Jun 26, 2009 1:28 pm

Evo jednog školskog priera uticaja tranzitnog Saturna koji je u kvadratu sa natalnim Merkurom, a uz to merkur e u opozici isa natalnim Merkurom.
Jutros mi je tata otišao u bolnicu i sledeće nedelje u rade mu operaciju. Zabrnuta sam, mada pokušavam da ne budem, da se informišem o tome. Fiksno će ova aspekt biti prisutan baš na dan operacije. U pitanju je laporsokopsko otklanenje kamenčića iz žučnih kanala.

Imam i oš nekih brigai isčekivanjai kako mi je i Merkur u opozicii sa natalnim Merkurom ima i malo napetosti, a iodugovlačena, isčekivana, čime napetost raste. Racionalna sam dosta i obektivno razmišljam i sprema sam da se suočimi sa nekim nepredviđenim teškoćama, ili nepovoljnom vešću, a kako je Merkur u 11. to može biti i u vezi sa nekom prijateljicom. Sad


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Jun 26, 2009 2:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom Empty Re: 25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom

Počalji  smesko Pet Jun 26, 2009 1:37 pm

tanjice, punooo hvala na ovako lepom objasnjenju!
shvatila sam!

No
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom Empty Re: 25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom

Počalji  joki22 Pet Jun 26, 2009 2:48 pm

Astrotanja moj kum je imao takvu operaciju krajem prosle godine i nije to teska operacija. Kratko traje i brzo se oporavio. Zelim tvom tati srecu sa operacijom i brz oporavak. Znam kako ti je moj tata je imao operaciju bajpajsa i pejsmejkera. Pozitivno razmisljanje mi je mnogo pomoglo u tim trenucima. Zelim ti da sto bolje prebrodis taj period!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom Empty Re: 25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom

Počalji  Astrotanja Pet Jun 26, 2009 5:40 pm

Jokki22.hvala na podršci.puno, puno mi znači. Smile

Danas posle dugog čekanja,osećanada vreme sporo prolazi, jer je i to uticaj Saturn u kvadratu Merkurom.
Mojsin e tvrdio juče da će sigurno pasti na ispitu i na moje nagovorenje izađe, da su mu aspekti stvarno dobri, jer mu je vl. 9. u tigonu sa vl. 3., venerom i to u trećoj, rekao mi je da će sigurno izaći , ali da nikako ne veruje da će položiti, jer je imao samo dva dana da ga pripremi. Položio ga i to čak sa 8. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom Empty Re: 25.06.Mesec u Lavu pred ponoć u kvadratu sa Venerom i Marsom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu