Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lunarna eklipsa

+2
Astrotanja
mrs_r
6 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Čet Jul 09, 2009 1:18 am

I to je Ascedent u Devici i Merkur u 6. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 1:29 am

a da li moj retro pluton na asc, osim cinjenice da sam jedva prezivela i da je vise vuklo na smrt, nego na zivot prvih mesec dana, ima neke veze sa pisanjem, s obzirom da su kod mene pisanje i zdravlje povezani, jer je merkur u 6. i kada ne mogu da pisem, znam da sa zdravljem ili zdravljem mog psa nesto nije u redu, ili je ovo jako slobodno tumacenje? Rolling Eyes

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 10:33 am

mrs_r ::Ako meni ovako dobro "ide" u ljubavi i zajednickom zivotu, sa mescom i venerom u VII, majko rodjena, sta li se tebi desavalo sa uranom!?!?!!?!? affraid

ps ne mogu bre vise nista sama, srcka ce me strefiti. jos vecito vugljam druge... Sleep malko sam se umorila...

Sto imam utisak da tebi SA pravi ludnicu..vl. je tvoje 5 kuce pa jos u 90 sa SO,ME i 150JU i jos u 180 sa NE vl. tvoje 7 kuce i vl. MO i VE..jos ti je i on u 90 sa SO,ME..ovaj T kvadrat mislim da tebi daje probleme..

Ja imam UR0PL u 7 u Devici, ME kao njihov vl.je ujedno i vl.moje 4 i 5 kuce pa u 12..kako je kod mene najveci deo akcije vezan za 5 i 7 /i vl. 7 je SO u 12/ tako ja nikako ne vidim sta je i kako je..
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 12:48 pm

Snezana ::a uuuu, eto to ti je Neptun u III a vladar VII i Mo, zamagljena slika, tvoje je da radiš a njihovo da kritikuju, i logika prosta, što više radiš i veruješ u tu VII tebi sve bolje Smile .

Sta tu ima vise da se doda... Bravo!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 12:52 pm

pandora* ::
mrs_r ::Ako meni ovako dobro "ide" u ljubavi i zajednickom zivotu, sa mescom i venerom u VII, majko rodjena, sta li se tebi desavalo sa uranom!?!?!!?!? affraid

ps ne mogu bre vise nista sama, srcka ce me strefiti. jos vecito vugljam druge... Sleep malko sam se umorila...

Sto imam utisak da tebi SA pravi ludnicu..vl. je tvoje 5 kuce pa jos u 90 sa SO,ME i 150JU i jos u 180 sa NE vl. tvoje 7 kuce i vl. MO i VE..jos ti je i on u 90 sa SO,ME..ovaj T kvadrat mislim da tebi daje probleme..

Ja imam UR0PL u 7 u Devici, ME kao njihov vl.je ujedno i vl.moje 4 i 5 kuce pa u 12..kako je kod mene najveci deo akcije vezan za 5 i 7 /i vl. 7 je SO u 12/ tako ja nikako ne vidim sta je i kako je..

ajde sada sve ove brojke i ostalo (posto jos ne mogu da povatam sta je sta) prevedi na obican jezik i spusti na realnost da bih mogla da razumem i da ti odgovorim? pls? rendeer

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 3:45 pm

Zelis da budes potrebna drugima, ne funkcionises ti kao jedinka i ne sama, samo kada si s nekim ti si kompletna licnost, tada preuzimas ulogu brizne koja ce sve i o svemu da se stara pa dolazi do potpunog opustanja druge strane, kada shvatis da ti polako taj neko pocinje na celu pricu jos i postavljati kojekakve zahteve i glumiti ludilo onda krece akcija, tada radi ovaj SA koji ne trpi nikakve autoritete jer je i sam autoritet, jer zeli da sve bude kako treba,jer te vraca na svoje postojanje a vl. ti je 5 kuce ljubavi, tada dolazi i do zastoja u komunikaciji sa tim nekim, nema mnogo reci a i kada su izrecene obicno su eksplozivne..SA je surova realnost i kaze to je tako i mora biti tako a sa druge strane NE koji daje mastu i iluzije i koji kaze, ma neka bre sto da menjam kad je i ovako divno ali to je samo pitanje koliko je i dokle divno, kad pocne SA da radi svoje onda se NE mora povuci, SA te budi i tera da sirom otvoris oci...a tebi se spava i ti nebi da se budis iz tog lepog sna jer znas da kad otvoris oci nece biti tako lepo i onda moras da menjas nesto, pukne film kada vidis taj krs i lom oko sebe...

Nadam se da si sad ukapirala sta je pisac hteo da kaze...mislim ja sta sam htela...mada noram da se ogradim ne znam bas dobro sve ovo jos ispitujem ali to je moje vidjenje vec ce Tanja ili Strelica da me isprave ako sam nesto zabrljala....sorry ako sam se namlatila


JA INACE MRZIM SA-Saturna lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 3:52 pm

pandora* ::JA INACE MRZIM SA-Saturna lol!

Rece Jarac-Vodolija lol!
Uzgred... Kako je bol plodan! Dugo nisi bila ovako jasna,bar meni... a i prestala si affraid nego forsiras study a?
Sad je dosla nova affraid study Joj Boze... lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 4:14 pm

Is bre od mene sotono..hahaha...
Ne citam nista i nevatam se za knjigu nego mi doslo..prospem se ja po nekada zans i sama a znas da nisam neki strucnjak za astro... Razz

Prestala sam da affraid jer mi je postalo to normalno hahahha....koja sad druga, mislis ma mrs, umetnicka dusa za razliku od mene a e vidis da imamo isti aspekt SO0ME i da je njoj vl.12 upravo SO ahahha..ali nije u 12 pa ona ima jasniju sliku od mene njoj je to ispred nje a meni sve iza ledja, ona malo zakasnelu reakciju ali jasniju u svakom slucaju a kod mene em kasni em je ne vidim i kad je vidim onda je bedak..hahah..
Ja mislim da sam jedini primerak Jarca koji ne voli SA..ahhaha
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 4:56 pm

@pandorina, respect!

ovo je vise nego tacno i potpuno se odnosi na realnost. sada sam u fazi saturnovske surovosti, sve odradjujem, ne obracam paznju na emocije. ne u smislu da ih potiskujem. boli u pm, ali mogu i sa tim. recju, cistim govna, kojih sam se najedala.

ej! aj otvorimo anti-fan saturn club lol! mene muci od rodjenja. do 28. godine, do velikog povratka mi je odneo celu porodicu. GRRRRRRRR Twisted Evil

a sta mislite o tezi da svo moji partneri moraju da imaju neki porok, cudno zanimanje (ma sta to znacilo) ili umeto poroka, nekog o kome moraju da vode racuna. da i jos jedno tumacenje da bi mi bilo bolje da dete (u buducnosti) podizem sama i da zivim u odvojenom stanu sa detetovim ocem? a ? study

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 5:08 pm

mrs_r :: da i jos jedno tumacenje da bi mi bilo bolje da dete (u buducnosti) podizem sama i da zivim u odvojenom stanu sa detetovim ocem? a ? study

Ovo ti nije losa ideja! Pa iz "svojih baza" se dogovarate i organizujete,sve kao dok ste se i zabavljali,sto bi se morali sudarati po kupatilu i hodniku?! Glupost...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 5:12 pm

jes jbg, a ja sve da odradjujem, a slatki tatica da dodje i vidi svoje detence i odvuce dupe gde vec. u stvari znam! treba mi neki sa veliikiiim stanom lol! ovako, em se meni privaljuju na gajbu, em gajba mala lol!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 5:13 pm

A sto se tice tvojih partnera,koji su predstavljeni Mesecom u Ribama,koji nema aspekte... Znaci gledamo dispozitora,koji je zedan! Em je u Strelcu,em tu vatru jos raspiruju Sunce i Merkur iz Vodolije. Treba mu voda!!! Ako ga ne posaljes na plivanje,zavrsice u kafani,normalno!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 5:19 pm

Nemas ti predispozicije da dete sama podizes, ustvari mozda i ima ali ja to ne bih tako rekla...kod mene se bas to vidi i ocigledno je ali kod tebe...JU u Strelcu i to u 4 i u sedistu bas ne daje odvojen zivot u 1 stanu...NE u 3 moze dati muza u komsiluku, so U 6 OPET NEKOGA S POSLA ILI U VEZI POSLA KOJIM SE TI BAVIS, DA RADIISTI KAO I TI ILI BAR DA JE NA NEKI NACIN vezan za isti posao...

sorry odose mi velika slova...


anti fan klub SA....MOZE evo ja sam 1 clan cheers
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 5:21 pm

mrs_r ::jes jbg, a ja sve da odradjujem, a slatki tatica da dodje i vidi svoje detence i odvuce dupe gde vec. u stvari znam! treba mi neki sa veliikiiim stanom lol! ovako, em se meni privaljuju na gajbu, em gajba mala lol!

Dogovor kucu gradi! Imacete i trecu Laughing Nadji nekog svesnog ratara,koji zna kad poseje,da ce morati i da zanje,inace nema nista od sledece setve a ko zna da li ce na drugom mestu naci tako plodnu zemlje...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 5:22 pm

ronilac? lol! prethodni je bio arhitekta/astrolog/pilot, voleo da popije, al pod kontrolom, potpuno nepredvidiv, ovaj pisac/ngo, pije ko smuk, pa onda proradi lavovska nadmenost, pa pocne da pravi svoju pozornicu, gde je veliki i teatralan,a mi jadna skrusena publika. pa te promene raspolozenja, zajebase i moje. od lepe i rafinirane osetljivosti do tako prostackih izliva besa, za koje jos drzi da su jako lukave i mudre. aman!!!!!! affraid

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 5:24 pm

strelo, mnogo volim tvoje price, al ajde sada ovu zemljoradnicku, ispricaj kao da zamisljas dete-debila ispred sebe lol! nis nisam razumela study

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 5:26 pm

mrs_r ::ronilac? lol! prethodni je bio arhitekta/astrolog/pilot, voleo da popije, al pod kontrolom, potpuno nepredvidiv, ovaj pisac/ngo, pije ko smuk, pa onda proradi lavovska nadmenost, pa pocne da pravi svoju pozornicu, gde je veliki i teatralan,a mi jadna skrusena publika. pa te promene raspolozenja, zajebase i moje. od lepe i rafinirane osetljivosti do tako prostackih izliva besa, za koje jos drzi da su jako lukave i mudre. aman!!!!!! affraid

Pa bas htedoh da te pitam gde je tvoja mudrost?! Sva u pero otisla...
Los je on glumac,cim ste vi skrusena publika... Zeno?! affraid affraid affraid
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 5:32 pm

pa svako ko glumata sam zivot je los. ja sam besna publika, jer od egzibicionizma...bolje da ne budem vulgarna ovako javno lol!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:15 pm

Strelica ::A sto se tice tvojih partnera,koji su predstavljeni Mesecom u Ribama,koji nema aspekte... Znaci gledamo dispozitora,koji je zedan! Em je u Strelcu,em tu vatru jos raspiruju Sunce i Merkur iz Vodolije. Treba mu voda!!! Ako ga ne posaljes na plivanje,zavrsice u kafani,normalno!

Kako joj MO nema aspekat luda zeno a ovo 150 UR, nista jel...hahahah...si corava ti Razz Razz
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 9:17 pm

pandora* ::
Strelica ::A sto se tice tvojih partnera,koji su predstavljeni Mesecom u Ribama,koji nema aspekte... Znaci gledamo dispozitora,koji je zedan! Em je u Strelcu,em tu vatru jos raspiruju Sunce i Merkur iz Vodolije. Treba mu voda!!! Ako ga ne posaljes na plivanje,zavrsice u kafani,normalno!

Kako joj MO nema aspekat luda zeno a ovo 150 UR, nista jel...hahahah...si corava ti Razz Razz

Pa njega ne racunah,upravo joj je on to i doneo. Prilagodjavala se "suvarcima"...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:31 pm

Strelica ::
pandora* ::
Strelica ::A sto se tice tvojih partnera,koji su predstavljeni Mesecom u Ribama,koji nema aspekte... Znaci gledamo dispozitora,koji je zedan! Em je u Strelcu,em tu vatru jos raspiruju Sunce i Merkur iz Vodolije. Treba mu voda!!! Ako ga ne posaljes na plivanje,zavrsice u kafani,normalno!

Kako joj MO nema aspekat luda zeno a ovo 150 UR, nista jel...hahahah...si corava ti Razz Razz

Pa njega ne racunah,upravo joj je on to i doneo. Prilagodjavala se "suvarcima"...

Pa moze da ga ignorise i da ne radi to sto je do sada radila, izigravala patronaznu sestru,psihica i rame za plakanje ali aspekt radi jer ona to radi ili je radila bar do sada, valjda, ali ako nije najebala sam kad ovo procita What a Face
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 9:33 pm

a sta donosi to da recimo ja dok me ne izgaze posteno ili se medjusobno ne izgazimo, ja uopste ne vidim kakvi su oni? ludilo? slepilo? nizak iq? kratkovidost? suve oci? clown

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 9:34 pm

pandora* ::
Strelica ::
pandora* ::
Strelica ::A sto se tice tvojih partnera,koji su predstavljeni Mesecom u Ribama,koji nema aspekte... Znaci gledamo dispozitora,koji je zedan! Em je u Strelcu,em tu vatru jos raspiruju Sunce i Merkur iz Vodolije. Treba mu voda!!! Ako ga ne posaljes na plivanje,zavrsice u kafani,normalno!

Kako joj MO nema aspekat luda zeno a ovo 150 UR, nista jel...hahahah...si corava ti Razz Razz

Pa njega ne racunah,upravo joj je on to i doneo. Prilagodjavala se "suvarcima"...

Pa moze da ga ignorise i da ne radi to sto je do sada radila, izigravala patronaznu sestru,psihica i rame za plakanje ali aspekt radi jer ona to radi ili je radila bar do sada, valjda, ali ako nije najebala sam kad ovo procita What a Face

radila, radila i sad besna ko ris Twisted Evil al na samu sebe Twisted Evil

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:35 pm

mrs_r ::a sta donosi to da recimo ja dok me ne izgaze posteno ili se medjusobno ne izgazimo, ja uopste ne vidim kakvi su oni? ludilo? slepilo? nizak iq? kratkovidost? suve oci? clown

hebe te NE zato nevidis nista dok te neko nezgazi...aktiviraj tog SA pa cees da vidis kako ces ti da ih gazis Razz
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 9:37 pm

stiklom u oko. oho! postacu ko elena karic onomad u knezu, kad joj je ondasnji muz ubio nekoga u restoranu i ona nesrecnika jos dokusurila stiklom u oko lol!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 2 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu