Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lunarna eklipsa

+2
Astrotanja
mrs_r
6 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

lunarna eklipsa - Page 3 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:47 pm

mrs_r ::stiklom u oko. oho! postacu ko elena karic onomad u knezu, kad joj je ondasnji muz ubio nekoga u restoranu i ona nesrecnika jos dokusurila stiklom u oko lol!

koji muz po redu, moras mi reci jer ih je ona menjala ko carape... albino
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 3 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 9:51 pm

blago njoj! andrija draskovic, pre zatvora, naravno clown

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 3 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 9:53 pm

mrs_r ::blago njoj! andrija draskovic, pre zatvora, naravno clown

Sve znas... Koji li je to aspekt? Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 3 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 9:54 pm

pandora* ::
mrs_r ::stiklom u oko. oho! postacu ko elena karic onomad u knezu, kad joj je ondasnji muz ubio nekoga u restoranu i ona nesrecnika jos dokusurila stiklom u oko lol!

koji muz po redu, moras mi reci jer ih je ona menjala ko carape... albino

I zamisli,dozvolice sebi luksus,koji sebi moze da priusti samo dama poput Elene... Bog te,ko da imam Me u Devici,ili jos gore... lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 3 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Flora Ned Sep 06, 2009 1:08 pm

Pregled lunarnih eklipsi u 2009

1.U ponedeljak, 9.februara u 15:50 lunarna eklipsa na 21 stepenu znaka Lava.
2.U utorak, 7 jula, u 11:39 lunarna eklipsa na 15 24 stepeni Jarca.
3.U cetvrtak, 6. avgusta u 02:56 lunarna eklipsa na 13 43 stepeni Vodolije.
4.U cetvrtak, 31.decembra u 20:14 dogodice se lunarna eklipsa na 10 15 stepeni Raka.


Evo ja cu napisati nesto o prvoj lunarnoj eklipsi u 2009..
Aktivirano sve u simbolici Meseca kao sto su: osecanja, majka, zena, beba, narod, porodica, voda, hrana...kao i poseban akcenat na odnose i kljucne momente u medjuljudskoj komunikaciji.
Posto eklipsa pada na 21 stepen Lava, koji je i mesto pada Neptuna, moguca su potencijalna razocarenja, promene i prilagodjavanja u medjuljudskim odnosima. Uticaj eklipse je oko 6 meseci, tj. do sledece Lunarne eklipse.
Najveci uticaj eklipsa ima na one osobe koje imaju neku planetu ili vrh kuce na 21 stepena Lava.
Dodatno je potrebno pogledati uticaj Sunca kao dispozitora eklipse, kao i kucu u kojoj Sunce boravi...

Inace, posto je meni Lunarna eklipsa, pala tacno na vrh trece kuce, u poslednje vreme sam stvarno dozivela puno razocarenja, tihih nesporazuma, ne razumevanja na verbalnom nivou i to sa svima koji predstavljaju simboliku III kuce, zatim sa ocem (So), zatim i sa nadredjenima na poslu (So u X). Kada sam videla sta se desava, izbegavala sam verbalne sukobe (jer ja sam ta koja kaze istinu i uvek nadrlja) i tiho negodovala u sebi, a kada bih ostala sama pitala sam se sta nije u redu sa mnom i lila gorke suze

Zatim druga i treca lunarna eklisa su bile relativno daleko od neke planete i vrha kuce, tako da nisu bitno uticale na mene.
Ali zato cu ovu novogodisnju eklipsu dobro osetiti, jer je na 1 stepen od ASC i to dolazi iz XII kuce affraid confused
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 3 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Flora Sub Dec 12, 2009 3:44 pm

Flora ::Pregled lunarnih eklipsi u 2009


4.U cetvrtak, 31.decembra u 20:14 dogodice se lunarna eklipsa na 10 15 stepeni Raka.


Ali zato cu ovu novogodisnju eklipsu dobro osetiti, jer je na 1 stepen od ASC i to dolazi iz XII kuce affraid confused

Kao sto sam napisala pre tri meseca, u novogodisnjoj godini nas ocekuje delimicna lunarna eklipsa na 10 15 stepenu Raka, sto je i polozaj MO u tom momentu u sirojj konjukciji sa JMC. SO u opoziciji u Jarcu, gde je i SMC na 21 stepenu.

Koliko ova novogodisnja eklipsa daje pecat 2010 i kako ce se globalno odraziti, ako se uzme u obzir neka predvidjanja da nas na mundalnom nivou ne ocekuje bas lagana 2010?

Takodje svi koji imaju vrh kuce ili neku planetu u blizini "mesta dogadjaja" osetice individulani uticaj ove eklipse u naradnih par meseci!


P.S. Uh, ja zaboravila da mi PL prelazi preko prenatalne solarne eklipse na 02 40 Jarca....
UH, gde li ce najvise da se oseti uticaj eklipse: u VI polju gde je ona stacionirana, ili kroz simboliku V i VII kuce, jer je PL vladar usljestene skorpije, a SA vladar VII i eklipse
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 3 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Ned Dec 13, 2009 12:46 am

Ova eklipsa, osetiće se i na globalnom i na indiviualnom novou.

Odraziće se i na vreme, na više vlage i hladnoće, može da izaove i neke pojave u prirodi. U nekim delovima svetza moguće su poplave i zemljtresi.

Moguću je nezadovoljstvo naroda u zemljama gde će praviti aspekt sa natalnim planetama, pa će sve zavisno od aspekata uticati na izražavanje nezadovoljstva. Negde će biti i promena u vladi, ne na taj dan, nego u narednim danima. Ova eklipsa često izaziva i porast nacionalzma.

Na individualnom planu moguću su takoću nezadovoljstva, nemir, nesanice, nerapoloženje,zdravlje, ćutanja i prekrivanja osećanja, ali opet zavisno od aspekata sa natalnim planetama. Biće više pijanstva, pojačnih emocija, napetosti i slično. U porodičnim odnosima mogući su nemiri, protivrečnosti, povećane napetosti ili neglasica i slično. Nije povoljno za putovanja, koja treba odložiti za koju sedmicu, najbolje ili dve pre ,ili posle eklipse. Isto tako obavljanje važnih stvari kao što su kupovina kuće ili venčanja nisu povoljan u ovom periodu., pa ih treba odložiti za nešto kasnije, ili pre ovog perioda.

Ukoliko pravi povoljne aspekte, mogu se dogoditi i prijatne strvari, više zanosa, pojačane strasti, porodična okupljanja i proslave, narodnih običaja, vraćanje tradiciji itd.




sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 3 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Astrotanja Ned Dec 13, 2009 12:52 am

Flora tebi će bitiu natalnoj 6. i 12, pa će se tu i osetiti. Može uticati na raspoloženje, doneti promenljivo raspoloženje, sklonost uticaju okoline, pojačlanu emotivnost, senzibilnost, može uticati na povečan apetit isl. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

lunarna eklipsa - Page 3 Empty Re: lunarna eklipsa

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu