Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tranzitni uran u šestoj kući

3 posters

Ići dole

tranzitni uran u šestoj kući Empty tranzitni uran u šestoj kući

Počalji  nolita Sre Jul 29, 2009 9:29 pm

evo nadam se da sam postavila temu na pravo mjesto. danas me posao izbacio iz takta, pa imate li koji savjet za moj uran u 6 kuci.
trenutno je bas "krasno" pozicioniran - trenutno kvadrira neptun i stelij u devetoj, dakle so, me, ve.
e sad, imate li kakav savjet kako se borit s vjetrenjacama s posla??
hvala Smile
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni uran u šestoj kući Empty Re: tranzitni uran u šestoj kući

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 10:36 pm

nemoj da se boris s vetrenjacama na poslu
upisi neki kurs, uci nesto novo, jezik, program kompjuterski, novu tehnologiju, apliciraj za neko usavrsavanje, kurs, gledaj inostranstvo a vetrenjace neka duvaju ti se ne svadjaj
ozbiljno zavrsavaj svoje obaveze, prihvati nove, ozbiljno ih izvrsavaj
drzi se po strani oduvace se same,
reaguj pomirljivo,
smisli tajni dugorocni plan gde zelis da budes, da stignes, uci, odbaci staro nepotrebno a potrebno zadrzi, uci, uci, uci i na provokacije odgovori pomirljivo i povuci se
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni uran u šestoj kući Empty Re: tranzitni uran u šestoj kući

Počalji  nolita Sre Jul 29, 2009 10:54 pm

toliko nisu provokacije ovo danas, koliko su obecanja ludom radovanja...odnosno, pricaju da zasluzujem puno vise, a dobivam nista.
sto se svada tice, ok, bilo je provokacija, tj menageri se svadali preko mojih referentskih leda, no to sam odj...
pitanje je, dal da trazim posao, ili se nadam da ce sefica What a Face vidjet da zasluzujem sve?
ili da pocnem provodit onu, ne mogu me oni toliko malo platit, koliko ja malo mogu radit?? (opet, to sumnjam da bih uspjela, odgoj me sje...)
hvala na savjetu Smile
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni uran u šestoj kući Empty Re: tranzitni uran u šestoj kući

Počalji  nolita Ned Avg 09, 2009 4:46 pm

imam jos jedno pitanje - da li uran u 6 moze donijeti kakve nezgode po pitanju zdravlja?
ugl dobila sam sad neki osip, koji ce potrajat izgleda, zbog nebitnog razloga, prije toga sam imala zenske probleme, mislim ne kuzim, sto mi donosi stalno neke probleme? ugl najvise novca umjesto na obleku trosim u ljekarni Wink
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni uran u šestoj kući Empty Re: tranzitni uran u šestoj kući

Počalji  Jaca_82 Sre Sep 26, 2012 1:44 pm

evo jedno licno iskustvo sa tranzitnim uranom u 6. kuci: natalno imam marsa u 6. kuci. za vreme uranovog tranzita moj tata je nazalost imao srcani udar (MA90SA u 4. kuci = otac). taj tranzit sam dozivela kao mnogo stresan period (MO90UR natalno) .... uticao je na zdravlje mog oca, ne na moje (tj. na moje u psihickom smislu)
Jaca_82
Jaca_82

Broj poruka : 3
Godina : 41
Datum upisa : 24.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni uran u šestoj kući Empty Re: tranzitni uran u šestoj kući

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu