Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horar (2) :)

4 posters

Ići dole

Horar (2) :) Empty Horar (2) :)

Počalji  Darko Ned Avg 09, 2009 9:11 pm

Evo jos jedna karta - pisite sta vam prvo zapadne za oci Smile hitno je

Kad cemo se konacno sresti??
u pitanju je posao i ja je jurim vec dopsta dugo ali mi svaki put izmakne za dlaku
kako kada cemo stupiti u kontakt??

hvala Smile

Horar (2) :) A11b701ae5

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  hajkula Pon Avg 10, 2009 12:42 am

Darko ::Evo jos jedna karta - pisite sta vam prvo zapadne za oci Smile hitno je

Kad cemo se konacno sresti??
u pitanju je posao i ja je jurim vec dopsta dugo ali mi svaki put izmakne za dlaku
kako kada cemo stupiti u kontakt??

hvala Smile

Horar (2) :) A11b701ae5

ja mislim da je nesto vec bilo, pa si u zadnji cas promenio odluku, da li nisi reagovao, uplasio se, zbunio, propustio si priliku neku, ne znam... MC u strelcu, jupiter je na ascedentu, i to kao da je vec kod tebe

a ako gledam mesec, mislim da ces vrlo brzo promeniti odluku, pozeleti nesto drugo, i reaguje odmah, jer koliko vidim nesto je stvarno bilo brzo ali ti si za trenutak oklevao

e sad, horar se tumaci nesto drugacije nego sto mi to radimo i vazno je da li jos neko gledao pre mene, onda znam da se tumacenje menja a kako, nemam pojma

reaguj, ne juri za nekim nego ga sacekaj, namesti se da on na tebe natrci
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Darko Pon Avg 10, 2009 1:10 am

da... imao sam priliku da odem da se ''nadjemo'' ali sam u zadnji cas bio sprijecen... sad ponovo cimam i vucem na sve strane pa se nadam da bi ovaj put mozda i moglo da upali??

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 1:24 am

Bilo da gledamo UR kao vladara ili SA, to si ti i obe planete govore vise manje istu stvar. Ti cekas umetnut si, zaturen. SA je u 7 kuci, cekas na nekog u devici, cekas na posao. Mesec je zadnji aspekt pravio sa Uranom, a ako ga zanemarimo, zbog TA ona da SA, opet ista prica. MO je uvek i pitanje i to odlazi od tebe, bilo je nesto ti sad cekas, ali MO u praznom hodu - nikad nije dobro za ishod pitanja. Aspekta koji bi doneo saradnju sa tom zenom nema, zahtevalo bi se da SO kao vladar 7 pravi aspekt sa vladarem 1 da bi se to ostvarilo - toga nema. Pojavice se ona i vedeces je, jer za sad se krije - ispod horizonta je , ali evo je na 2 dana, nedeje, meseca izlazi ti u vidno polje, sustreta ce biti, stoji ona svoj na svome prica istu pricu kao sto je pricala, - prvi aspekt SU je 60 MA planira neki posao, zapocinje ga. Prvi aspekt tebe SA je takodje sa MA ali je 90, tako da bi MA bio planeta koja prenosi svetlo i spaja vas dvoje. MO takodje na 2 menja znak, ali sta onda znaci prazan hod?
Nisam sigurna ali moja prica bi bila sledeca. Ponudice ti ona slicnu pricu kao sto je pricala, i do posla moze i doci, ali ti od toga neces zaraditi kako zelis ili ces odustati. Scenario je takav da ona dobro prolazi a ti nesto gubis, da li lovu posle jako velikog ulozenog truda ili interes za posao uopste ne znam. Bice da je ovo prvo. Kasnije SO pravi 180 sa JU pa ces tek naknadno saznati da sve to sjajno kako je ona opisala jeste sjajno ali za nju dok tebi ne donosi ni deo onoga sto bi se na prvi pogled ocekivalo ili cemu se ti nadas. Postoje stvari za koje ti ne znas a u igri su vezano za ovu pricu, otkrices kasnije 5-6 nedelja, nadam se da se ne odnosi na mesece.

Susreta ce sigurno biti, verovatno 2 nedelje ili slicno, ne verujem da je 2 dana jer su fiksni znaci. Pogledaj sebi tranzite pa utvrdi. Dobro se razmisli po pitanju ovog posla, ako udjes mozes lako ostati kratkih rukava. Desavanja ce biti...

Ne uzimaj me previse ozbiljno po pitanju ovoga, samo nagadjam, nisam bas strucna...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Darko Pon Avg 10, 2009 1:53 am

hvala ti na detaljnom odgovoru, ne znam ni sam sta da mislim...
ako ima jos neko nesto da doda bilo bi dobro Smile strelice??

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Strelica Pon Avg 10, 2009 7:20 pm

Darko ::hvala ti na detaljnom odgovoru, ne znam ni sam sta da mislim...
ako ima jos neko nesto da doda bilo bi dobro Smile strelice??

Milice moja, ja se bojim da od toga nema nista uskoro... Znam sta je u pitanju i verujem da ce nesto poceti da se desava tek sa Ju u Ribama i Sa u Vagi, veruj mi...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 7:26 pm

Strelica ::
Darko ::hvala ti na detaljnom odgovoru, ne znam ni sam sta da mislim...
ako ima jos neko nesto da doda bilo bi dobro Smile strelice??

Milice moja, ja se bojim da od toga nema nista uskoro... Znam sta je u pitanju i verujem da ce nesto poceti da se desava tek sa Ju u Ribama i Sa u Vagi, veruj mi...

Strelice deluje kao da znas o cemu pricas, hajde nam objasni odakle i kako si isla da to zakljucis, bas me interesuje...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Darko Pon Avg 10, 2009 8:22 pm

postavio sam ovo isto pitanje (sa drugom kartom) na jednom sajtu sredinom juna... i receno mi je da ce biti navodno za sedam nedelja

inace ta djevojka koja je gledala horar stavila je svoj grad kao ''mjesto gdje se pitanje rodilo''

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 8:25 pm

Sta god da se desi sa tvojim poslom ili ovim susretom, molite te detaljno nam opisi sta i kako - ovo je dobra prilika da nesto naucimo...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Darko Pon Avg 10, 2009 10:40 pm

evo karte po kojoj je ta djevojka radila

Horar (2) :) 194cb6906b

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 10:45 pm

Po TA ova karta se ne radi jer ce dati pogresan odgovor - Asc je na poslednja 3 stepena znaka. Kaze pravilo da covek nije iskren u pitanju isprobava astrologa, prekasno je da se odgovori, pitanje nije dobro postavljeno. U svakom slucaju ova karta se koliko ja znam ne tumaci!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Darko Pon Avg 10, 2009 10:56 pm

pitanje koje sam tad postavio je bilo malo drugacije formulisano... a neke stvari odatle su se vec i desile
kartu sam uradio po podacima koje je ona ostavila mada mozda nisam dobro podesio vremensku zonu...

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 10:58 pm

Darko ::pitanje koje sam tad postavio je bilo malo drugacije formulisano... a neke stvari odatle su se vec i desile
kartu sam uradio po podacima koje je ona ostavila mada mozda nisam dobro podesio vremensku zonu...

Ne znam ali pravilo je da ako je Asc na 27, 28 ili 29 stepenu ili na 1, 2 ili 3 stepenu horoskop se ne tumaci.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Darko Pon Avg 10, 2009 11:18 pm

ako je Asc na 27 stepeni onda sam dobro uradio kartu jer mi je takav podatak i ona ostavila...
pitanje je bilo ''kada cu sresti prvog saradnika'' i ona je navela par ljudi a za jednog je napisala i kako bi mogao da izgleda (ne znam kako je to postigla ali pokazalo se tacno)??

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 11:23 pm

Darko ::ako je Asc na 27 stepeni onda sam dobro uradio kartu jer mi je takav podatak i ona ostavila...
pitanje je bilo ''kada cu sresti prvog saradnika'' i ona je navela par ljudi a za jednog je napisala i kako bi mogao da izgleda (ne znam kako je to postigla ali pokazalo se tacno)??

Bravo za nju, dovuci je ovamo da i nas nesto nauci. Ja bih volela da znam horarnu, ali kao sto sam rekla nisam imala neke znacajne rezultate...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Darko Pon Avg 10, 2009 11:27 pm

ako uspijem da iskopam sta je pisala kopiracu... bilo je dosta opsirno i pisala je i po kojim aspektima je dosla do toga....

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Darko Pon Avg 10, 2009 11:39 pm

nadjoh...

With Leo rising, you are represented by the Sun in Gemini, a good significator for someone who writes music. One potential singer is represented by Saturn in Virgo, as Saturn is the traditional ruler of Aquarius, the sign on the second house cusp (I use traditional rulerships only). Another potential singer is represented by Jupiter, the planet conjunct the seventh house cusp.

Also, one really positive thing about this chart is that the planet Venus, natural significator of music, is strongly dignified and rules the 10th house. So, I would say your music itself is good.

Because the Sun is separating from Saturn, Saturn would have to represent someone you’ve already met. Saturn tends to represent people who are older. However, because Saturn is in Virgo, the sign of youth, this person could be someone who looks a lot younger than she is, or someone who is mature beyond her years--the symbolism of youth and age are going to be combined together in some way. Virgo is also considered a ‘loud voiced’ sign, so she is probably a good vocalist--but being Saturnine, she’s not the happiest, most pleasant person you’ve ever met.

With Saturn as tenant of the first house, this singer could be someone who travelled through your hometown recently. With the Sun separating from Saturn by about degrees, you may have met this person five days, five weeks or five months ago.

The other person is Jupiter. The Sun is still applying to Jupiter, so Jupiter represents someone you haven’t met yet. Jupiter in Aquarius represents someone much friendlier than Saturn; because you are applying to Jupiter by trine, you will find this person much easier to work with in some ways. However, I don’t think the person represented by Jupiter is quite as good a singer as Saturn. Aquarius is considered ‘weak voiced’ (keep in mind that these terms are all relative; although ‘loud voiced’ signs are the best in terms of communication, ‘weak voiced’ signs are better than the ‘mute’ and ‘half-voiced’ signs). Jupiter also suggests someone who may be of a foreign origin--perhaps you will have to travel a good distance to meet this singer. The Sun is applying to Jupiter in about seven degrees--so you may meet this person in seven days, seven weeks or seven months.

Another interesting thing about the chart: Venus is in the ninth house. The ninth house represents distant travel. This placement of Venus makes me wonder if you won’t have to find your success in a place far from where you were born.

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 11:47 pm

Bilo bi dobro da se zna kako je zvucalo pitanje. Ova devojka lepo pise i objasnjava i bas mi se svidelo sta je napisala. Mozes li ti nju da kontaktiras? Volela bih da je upoznam, ona zivi 30 min voznje od mene, a cini mi se da je vrlo zanimljiva. Pa ukoliko imas njen kontakt ja cu ti dati moj pa joj posalji...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Darko Čet Sep 24, 2009 1:40 am

ipak sam promjenio misljenje i sada radim za nekog drugog... nisam odustao ali nemam vise snage da je jurim

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Horar (2) :) Empty Re: Horar (2) :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics
» Horar
» Horar

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu