Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?.

4 posters

Ići dole

Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?. Empty Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?.

Počalji  Astrotanja Ned Sep 20, 2009 8:18 pm

Uz opoziciju Saturna u Devici i Urana u Ribama, 18.09. bio je i Mlad Mesec u konjukciji sa Saturnom i u opoyiciji sa Uranoma, dok je i Merkur u Devici retrogradan i deo je stelijuma u Devici. Napetosti, nervoze, nemira, unutrašnjih konflikata i spoljašnjih sukoba između starog, tradicionalnog,kovencionalnog i novog, progresivnog, bilo je više. Sukoba i raskida osnosa je takođe bilo. Mnogi s bili posebno osetljivi u danima pre i oko Maladog Meseca.
Iz razgovora sa nekim lekarima potvrđeno mi je da su ljudi bili osetljiviji i imali više zdravstvenih problema i da je u bolnicama bilo većih gužvi.



Uz to neraspoloženje, tuge, rada, odgovrnosti, obaveza, zabrinutosti, povreda, kod nekih problema sa zubima ili kučmom bilo je više nego uobičajeno. To je izazvala konjukcija tranzitnog Sunca i Saturan. Osetili su je setptembarske Device rođene oko 17., 18, 19. septembra, Ribe martrovkse, ali i mnogi Lavovi i Jarčevi.


Negativne energije ima daleko više i konflikti su više prisutni bili ovih dana.

Vodolije su takođe ostile uticaj ovog tranzita opozicije njihovih vladara, tako da i one su imale više problema, bilo kroz povećanu unutrašnj tenziju, ili sukobe sa drugima, zavisno u kojoj kući, ili polju je bila ova opoziciji.
Ukoliko je Ascedent u Vodoliji, onda se ovo odrazilo u odnosima sa drugima, kroz konflikte, napetost, oprečna shvatanja itd.


U kojim kućama(poljima) je vama ova opozicija i kako deluje na vas?sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?. Empty re

Počalji  IVA Ned Sep 20, 2009 8:48 pm

Astrotanja ::Uz opoziciju Saturna u Devici i Urana u Ribama, 18.09. bio je i Mlad Mesec u konjukciji sa Saturnom i u opoyiciji sa Uranoma, dok je i Merkur u Devici retrogradan i deo je stelijuma u Devici.

U kojim kućama(poljima) je vama ova opozicija i kako deluje na vas?sunny

prva- sedma. jos se saturn smestio na pluton. ovih dana ,,meditiram,,. sredjujem kucu i izbacijem stare stvari.
Ja imam problem sa nogama. Il se udarim da mi sevne munja pred ocima, il osecm da mi rnu noge. Moji prijatelji su ,kad se cujem sa njima strasno nervozni, u glasu im se oseca nervoza, no vise ni ne kukaju, dotle doslo.
mada meni to sad pocinje na pravi aspekt sa suncem.
Cuvam se i kuliram, no kad mi nesto nije po volji ,sevnem. Suspect
Sleep kad bi mogla da prespavam ovo Sleep

primirice me spremanje zimnice geek


Poslednji izmenio Gloria dana Ned Sep 20, 2009 9:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?. Empty Re: Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?.

Počalji  12.kuća Ned Sep 20, 2009 9:12 pm

... je li moguće da ova opozicija kod osoba kojima su Saturn i Uran u znacima egzaltacije ( Sa u Vagi, Ur u Sco ) i k tomu međusobno dobro aspektirani ( sextil ), slabo djeluje ili uopće ne djeluje?

12.kuća

Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?. Empty Re: Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?.

Počalji  Astrotanja Ned Sep 20, 2009 10:27 pm

Sigurno da svi ne mogu jednako da je dožive, da to zavisi i od natalne pozicije.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?. Empty Re: Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?.

Počalji  Flora Ned Sep 20, 2009 10:42 pm

Ako na sve ovo sto je Astrotanja napisala, dodam da se sve ovo desava na mom natalnom MO, koji je vladar ASC...
U petak, mi je bio bas tezak dan. Cinilo mi se da cu iz koze da iskocim. Na poslu, minuti kao vecnost, kod kuce bi samo u krevet i da pobegnem u san...
Ali ne moze, neda SA da se bezi...pa ni u carstvo snova...nego zove da se stane na crtu i napravi bilans, kao u racunovodstvu, sve tacno na dve decimale.

Znam da sam Vam dosadila, ali me niko osim Vas ne razume...Tako da mi vasa paznja, razumevanje i podrsak prija!
Ma, ne raazumeju oni ni moje interesovanje za astrologiju, ali bas me briga...ja idem dalje...

Danas je i VE usla u Devicu, da dopuni sliku dogadjaja!
Meni je ova opozicija u IV/X kuci i ne znam vise da li "riba smrdi od glave ili repa", ali podici ce se ta magla neptuna i sve ce biti jasno kao dan!
UR vrsi "pritisak" da promenim posao, kaze da mu je dosadno, ne ide dalje, ne napreduje, a SA kaze "stani luda glavo idi trazi muza i radjaj dete, kakav bre posao i kakvi bakraci..."
I tako se oni razgovaraju vec danima, a MO upija impresije sa obe strane i pita se ko je ovde lud ili on pocinje da ludi. affraid
A sporedni epizodni glumci ME, MA, SMC, JMC iz T kvadrata zeljno ocekuju rasplet, da vide ko ce biti finalni pobednik u duelu SA u Devici ili UR u Ribama ili ce zvati Haski tribunal da izvrsi detaljan pretres i donese konacnu odluku Suspect .
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?. Empty Re: Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?.

Počalji  Astrotanja Ned Sep 20, 2009 10:58 pm

Flora tebi je Mc u Ribama, pa je uopšte moguća tendenciaja ka nejasnoću kad su u pitanju životne težnje. Sa druge strane Ascdent je u Raku i Mesecu četvrtoj, pa stvaraju potrebu da stvoriš porodicu.

Trenutno ova opozicija na tebe veoma deluje, jer je tvoj Mesec izložen uticajima i Saturna, koji gte kao što si lepo napisala čini pasivnom i koči relaizaciju tvoje potrebe za porodicom, ali i to će uskoro prestati, tako da će ti biti puno lakše, posebno kad Saturn napusti 4. kuću, gde je njegov uticaj vrlo težak.
Mnogo lakše će ti biti da donoiš odluke i da budeš aktivnija već kad Merkur prestane da ide retrogradno. Tada je bolje da donosiš odluke, a sada možeš samo da se premišljaš i analiziraš, ali da ne da otpočeneš nešto novo. Na to još malo sačekaj, još 9. dana. Onda će i Saturn malo da se odmakne od tvog Meseca , pa će ti sve lakše biti kako oktobar odmiče.


sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?. Empty Re: Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?.

Počalji  Flora Pon Sep 21, 2009 12:16 am

Astrotanja, hvala ti na podrsci, razumevnju i trudu. I love you
Nije meni cekanje strano Sleep , samo me pomalo izdaje strpljenje!
Taman da pripremim neku motku, kada krenem u "lov na muza" , pa da ga dobro udarim po glavi, da ne zna sta ga je snaslo...kao u onom crtanom filmu, gde matora koka ide u "lov na muza!"
Danas mi je malo lakse, pa u svemu ovome, bar da se nasalim na svoj racun!
Ali SA moto je :" Strpljen, spasen!"
Samo zelim da izdjem iz ove imaginarne magle i da resavam sve svoje dileme i nedoumice u skladu sa realnim mogucnostima, kao sto mi je ranije zivot nametao potrebu za brzim i jasnim odlukama.
Hvala Vam svima od srca! flower
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?. Empty Re: Kako na vas deluje tranitni Saturn u Devici u opoziciji sa Uranom ?.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu