Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako na vas deluje Venera u Devici?

2 posters

Ići dole

Kako na vas deluje Venera u Devici? Empty Kako na vas deluje Venera u Devici?

Počalji  Astrotanja Sre Jul 21, 2010 11:59 am

Dok Venera tranzitira Devicom ona ne daje lako i izdašno ljubav. Kod nje ljubav treba da bude "zaslužena",ne isključivo u materijalnom smislu zato što će ona imati neke koristi od drugih, već često i zato što je to osoba koja je ili pametna, sposobna, vredna njene pažnje. Ona je selektivnija u izboru voljene osobe, a i prijatelja, a ume da bude i veoma zahvalna za znake pažnje od drugih, bilo ako joj neko učini neku uslugu, ili joj pomogne, ili joj nešto pokloni.Oprezno daje , ali ume i zahvalno da prima.


Meni donosi susret sa osobama koje su zanimljive, od kojih nešto i sama naučim. Dok je bila u prvoj u konjukciji sa Mesecom, donela mi prijatne susrete, sa sestrom,sestričinama , tetkom. Učinila je i da pri kopovinama budem više praktičana i skromnija, nego dok je bila u Lavu. Sada tranzitra drugom i donosi mi zaradu preko žena, iskljičivo. Donosi mi racionalnost u trošenju i ono što mi se ne dopada malo mi narušava način ishrene, odnosno, stvarami veću potrebu da uživanemj u hrani, pa mi dijeta ne ide kao u prethodnom periodu,Čekam Merkura da mi uđe u drugu, jer on, ako niste znali može u ishranu da unese zrnevlje, pogotovo u Devic, jer se odnosi na sve ono što je malo, sitno, a pomože i da se pravi pametniji izbor u ishrani, da se dođe do nekih informacija, koje mogu biti korisne za zdravlje.

Kako na vas deluje Venera u Devici?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje Venera u Devici? Empty Re: Kako na vas deluje Venera u Devici?

Počalji  Dunja Sre Jul 21, 2010 2:08 pm

pa ,pazi!
sve ovo sto si opisala,meni deluje tako poznato i normalno!! ja sam Devica,i ceo moj zivot je takav!Ja sm selektivna u izboru voljene osobe,u izboru prijatelja,i jesam zahvalna za paznje drugih!!bilo da mi neko pomogne,pokloni nesto...OPREZNO DAJEM,ALI ZAHVALNO PRIMAM!Smile)
Racionalna sam u trosenju,bez obzira sto mi je podznak Lav i sto imam tako neke "momente" nenormalnog i ekskluzivnog troskaranja novca.Smile) i pored svega toga,ipak sam racionalna u trosenju!! ( mada volim kad se probudi Lav u meni:)))
i imam problema u ishrani..talozi se sve u meni..Smile)

tako da sve ovo sto si opisala kao trenutni tranzit Venere kroz Devicu-meni lici na moj svakodnevni zivot!!Smile)na ono sta sam ja!!Smile

pozzzzzz
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje Venera u Devici? Empty Re: Kako na vas deluje Venera u Devici?

Počalji  Astrotanja Sre Jul 21, 2010 6:11 pm

Dunja, to je zato što ti imaš natalnu Veneru u Devici, pa se stalno tako ponašaš i osećaš, a neki samo privremeno osete takav njen upliv, dok tranzitira Devicom. Wink sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje Venera u Devici? Empty Re: Kako na vas deluje Venera u Devici?

Počalji  Dunja Sre Jul 21, 2010 6:29 pm

hehhee...pa eto!! znala sam da ima razloga sto mi sve to deluje TAKO POZNATO!!Smile)
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje Venera u Devici? Empty Re: Kako na vas deluje Venera u Devici?

Počalji  Gost Ned Jul 25, 2010 9:55 pm

Astrotanja ::Dok Venera tranzitira Devicom ona ne daje lako i izdašno ljubav. Kod nje ljubav treba da bude "zaslužena",ne isključivo u materijalnom smislu zato što će ona imati neke koristi od drugih, već često i zato što je to osoba koja je ili pametna, sposobna, vredna njene pažnje. Ona je selektivnija u izboru voljene osobe, a i prijatelja, a ume da bude i veoma zahvalna za znake pažnje od drugih, bilo ako joj neko učini neku uslugu, ili joj pomogne, ili joj nešto pokloni.Oprezno daje , ali ume i zahvalno da prima.


Meni donosi susret sa osobama koje su zanimljive, od kojih nešto i sama naučim. Dok je bila u prvoj u konjukciji sa Mesecom, donela mi prijatne susrete, sa sestrom,sestričinama , tetkom. Učinila je i da pri kopovinama budem više praktičana i skromnija, nego dok je bila u Lavu. Sada tranzitra drugom i donosi mi zaradu preko žena, iskljičivo. Donosi mi racionalnost u trošenju i ono što mi se ne dopada malo mi narušava način ishrene, odnosno, stvarami veću potrebu da uživanemj u hrani, pa mi dijeta ne ide kao u prethodnom periodu,Čekam Merkura da mi uđe u drugu, jer on, ako niste znali može u ishranu da unese zrnevlje, pogotovo u Devic, jer se odnosi na sve ono što je malo, sitno, a pomože i da se pravi pametniji izbor u ishrani, da se dođe do nekih informacija, koje mogu biti korisne za zdravlje.

Kako na vas deluje Venera u Devici?
Bez dinara sam, gotovo..zato sto ne radim. Ali krenula sam po nesto sto mi je bilo hitno, imala sam eto kod sebe sasvim dovoljno i malo preko nego sto cu dati. Svratih do komsiluka, videh to sto mi je drago, i previse...a nisam ga videla, samo slusala glas nocima, i nocima, iznova.

18.Jul. - nedelja.
I odoh ja do tog marketa, i umesto da se sad iznerviram i vratim besna zato sto nisam nasla to sto mi je bilo potrebno, ja lepo uzmem kesicu za poklonice i ubacim razlicite cokoladice, kupku - musku naravno, usrecim i sebe, preokrenem to moje ne-raspolozenje, tacnije nisam dala da me nesto tako glupo kao inace iznervira. I naravno, dam onom kog sam zeljna. u momentu kad sam se lose osecala, pomislila sam na njega i spontano uradila to(medjutim, ja inace kad god mogu to radim, nevezano za Ve u Devici, ali sad mi je mozda bas ta Ve vladar 2-og to omogucila, nakon dugog vremena). Nije dugo potrajala ta moja sreca, a nisam nista ocekivala ja bih to tako svaki dan za njega.. confused

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje Venera u Devici? Empty Re: Kako na vas deluje Venera u Devici?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu