Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mars u Lavu

+8
Vicky9
Jane
alea
Corto Maltese
smesko
lily
Flora
Astrotanja
12 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Čarobnica Pet Mar 05, 2010 12:23 pm

Mrvica ::Zadovoljstvo je čitati vas Very Happy

Moj tranz.mars hara 7.poljem....i trenutno sam u svađi sa svim potrencijalnim muškarcima iz mog okružanja... Shocked
Mada, možda to i nije do marsa...možda sam, jednostavno ovih dana, loša devojka...

Heheh

Pozzz svima cheers


Mrvice, dobro došla... sunny

Postavi kartu, pa da vidimo ko je dobar a ko nije Wink
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Mrvica Pet Mar 05, 2010 12:30 pm

Hvala draga Very Happy ( i tebe pomno pratim mesecima...samo da znaš Very Happy )
Uh situacija kod mene je poprilično komplikovana.... Embarassed a i ja sam takva...hehehhe
Malo mi teže ide ovo postavljanje linkova....ali pokušaću da se usresredim....samo da predam završni račun Very Happy Mad

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Čarobnica Pet Mar 05, 2010 1:07 pm

Mrvica ::Hvala draga Very Happy ( i tebe pomno pratim mesecima...samo da znaš Very Happy )
Uh situacija kod mene je poprilično komplikovana.... Embarassed a i ja sam takva...hehehhe
Malo mi teže ide ovo postavljanje linkova....ali pokušaću da se usresredim....samo da predam završni račun Very Happy Mad

Ijuuu, mislim hvala ti, čime sam to zaslužila? Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Mrvica Pet Mar 05, 2010 2:47 pm

Kako čime?? Pa mudro zboriš Very Happy eto time

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Vicky9 Pet Mar 05, 2010 4:41 pm

Draga Tanja evo postavljam svoju natalnu kartu. Da li ovaj tranzit i meni donosi papazjaniju ili ima i olaksavajucih okolnosti? Very Happy
Sve mi je sada podredjeno nekim veoma vaznim dogadjajima u zivotu koji direktno imaju veze sa poslom, zaradom i sl, mada ove prepreke koje mi se pojavljuju mozda bas mogu da pripisem ljutom Marsu Wink ili mozda cak i nekim drugim tranzitima...... Very Happy
Svaki savet bi mi dobro dosao! HVALAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!


https://2img.net/r/ihimizer/img709/2954/natalnakarta.gif Laughing


Poslednji izmenio Vicky9 dana Sub Mar 06, 2010 10:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Vicky9

Broj poruka : 5
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Mrvica Pet Mar 05, 2010 4:50 pm

Mrvica ::Kako čime?? Pa mudro zboriš Very Happy eto time


https://2img.net/r/ihimizer/img163/5277/ja10310.gif


Jeeeeeeeee Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Čarobnica Pon Mar 08, 2010 1:13 pm

Mrvica ::Zadovoljstvo je čitati vas Very Happy

Moj tranz.mars hara 7.poljem....i trenutno sam u svađi sa svim potrencijalnim muškarcima iz mog okružanja... Shocked
Mada, možda to i nije do marsa...možda sam, jednostavno ovih dana, loša devojka...

Heheh

Pozzz svima cheers

Jeste zbog Marsa, on ti je vl.3 kuće, kuće komunikacije i potrajaće njegov uticaj na tebe a bogami i na sve pre ko puta tebe, pogotovo kad bude seo na natalnog Marsa, pa onda bude ušao u Devicu i krenuo da pravi kvadrate sa planetama u 11.kući...svadje s prijateljima, ili čak u kući a bogami i sa partnerom...

Hvala ti za to da mudro zborim, nešto ne primetih, hehe...isto zbog Marsa u Lavu, oladi me načisto, ni M od mudrosti a posebno kad je prelazio preko Saturna natalnog, a tr. Sa u opoziciji sa Mo...čelična lady postadoh ni kriva ni dužna affraid
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Mrvica Pon Mar 08, 2010 1:41 pm

Čarobnica ::
Mrvica ::Zadovoljstvo je čitati vas Very Happy

Moj tranz.mars hara 7.poljem....i trenutno sam u svađi sa svim potrencijalnim muškarcima iz mog okružanja... Shocked
Mada, možda to i nije do marsa...možda sam, jednostavno ovih dana, loša devojka...

Heheh

Pozzz svima cheers

Jeste zbog Marsa, on ti je vl.3 kuće, kuće komunikacije i potrajaće njegov uticaj na tebe a bogami i na sve pre ko puta tebe, pogotovo kad bude seo na natalnog Marsa, pa onda bude ušao u Devicu i krenuo da pravi kvadrate sa planetama u 11.kući...svadje s prijateljima, ili čak u kući a bogami i sa partnerom...

Hvala ti za to da mudro zborim, nešto ne primetih, hehe...isto zbog Marsa u Lavu, oladi me načisto, ni M od mudrosti a posebno kad je prelazio preko Saturna natalnog, a tr. Sa u opoziciji sa Mo...čelična lady postadoh ni kriva ni dužna affraid

Ma ubi... Mad ....sa svima sam u svađi....ne pričam sa kolegom..( mada nemam pojma zbog čega, čovek jednostavno prestao da govori ), u svađi sam i sa dečkom ( čini mi se da je ponovo postao bivši Embarassed )...svi su se nekako iznenada povukli i zbrisali ...bar što se muškog dela tiče.... No
Ali dobro.....trudim se da potisnem onaj moj nagon "sve svima u lice i to odmah, bez okolisanja". NIje to baš mudro!! cheers

Hvala ti na pojašnjenju. Nisam primetila ovo za čelična lady....nisi ostavila takav utisak.....ja volim da čitam ono što pišeš....tvoja objašnjenja su jasna i razumljiva...i iskrena I love you J like that!!

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Čarobnica Pon Mar 08, 2010 3:40 pm

Mrvica ::

Ma ubi... Mad ....sa svima sam u svađi....ne pričam sa kolegom..( mada nemam pojma zbog čega, čovek jednostavno prestao da govori ), u svađi sam i sa dečkom ( čini mi se da je ponovo postao bivši Embarassed )...svi su se nekako iznenada povukli i zbrisali ...bar što se muškog dela tiče.... No
Ali dobro.....trudim se da potisnem onaj moj nagon "sve svima u lice i to odmah, bez okolisanja". NIje to baš mudro!! cheers

Hvala ti na pojašnjenju. Nisam primetila ovo za čelična lady....nisi ostavila takav utisak.....ja volim da čitam ono što pišeš....tvoja objašnjenja su jasna i razumljiva...i iskrena I love you J like that!!

Hvala ti:)

Ma to je sve jer je Mars retrogradan, pa koči sve živo - ne mora da znači da je kraj s dečkom, trenutna svadja zbog tog Marsa, pogledah i spoljne planete ne prave aspekte sa ličnim i ne donose neke trajne dogadjaje, mislim da bi ti se situacija sa dečkom mogla da popravi kad Mars bude krenuo direktno, ali i onda pazi, budi mudra, pa razmisli pre nego što nešto izgovoriš, a i ako izgovoriš, pokaj se upotrebi onu tešku stranu reč izvini...Smile

A nisam dugo pisala ovde, što je opet prelaz Marsa preko Sa koji je vl.3, pa sam oladila malo sa komunikacijom bilo koje vrste, a mogu ti reći da se osećam kao da su mi emocije amputirane, neka blokada Suspect
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Mrvica Pon Mar 08, 2010 3:47 pm

Čarobnica ::
Mrvica ::

Ma ubi... Mad ....sa svima sam u svađi....ne pričam sa kolegom..( mada nemam pojma zbog čega, čovek jednostavno prestao da govori ), u svađi sam i sa dečkom ( čini mi se da je ponovo postao bivši Embarassed )...svi su se nekako iznenada povukli i zbrisali ...bar što se muškog dela tiče.... No
Ali dobro.....trudim se da potisnem onaj moj nagon "sve svima u lice i to odmah, bez okolisanja". NIje to baš mudro!! cheers

Hvala ti na pojašnjenju. Nisam primetila ovo za čelična lady....nisi ostavila takav utisak.....ja volim da čitam ono što pišeš....tvoja objašnjenja su jasna i razumljiva...i iskrena I love you J like that!!

Hvala ti:)

Ma to je sve jer je Mars retrogradan, pa koči sve živo - ne mora da znači da je kraj s dečkom, trenutna svadja zbog tog Marsa, pogledah i spoljne planete ne prave aspekte sa ličnim i ne donose neke trajne dogadjaje, mislim da bi ti se situacija sa dečkom mogla da popravi kad Mars bude krenuo direktno, ali i onda pazi, budi mudra, pa razmisli pre nego što nešto izgovoriš, a i ako izgovoriš, pokaj se upotrebi onu tešku stranu reč izvini...Smile

A nisam dugo pisala ovde, što je opet prelaz Marsa preko Sa koji je vl.3, pa sam oladila malo sa komunikacijom bilo koje vrste, a mogu ti reći da se osećam kao da su mi emocije amputirane, neka blokada Suspect

Ja bih rekla da je ovog puta zaista kraj! Dugo smo već u fazi cimanja - đa tamo, đa vamo.....i malo mi je muka, iskreno! Konstantna prepucavanja..i povlačenja nekih situacija iz prošlosti ( koje ja sada, i da hoću ne mogu da promenim )....i sve je nekako otišlo...u... affraid
Nemam ja problem sa "izvini", ja imam problem sa nesigurnim muškarcima a i sa onima koji ne znaju šta oće !

Znam tačno koji je osećaj.....kad je ovaj "skot" boravio u devici.....upropastio me je potpuno...Bila sam nesposobna i da razmišlajm kako treba.... Evil or Very Mad ....a sad sam nekako......prazno mirna.....svejedno mi je...

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  nena Pet Mar 12, 2010 2:54 am

Mars u Lavu - Page 2 Smilie_girl_008Gosn Mars krenuo direktno,mislila sam da necu docekati!!
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Vicky9 Pet Mar 12, 2010 3:18 am

Au, kazite i meni neku lepu na temu tog Marsa ili sta god da mi stavilo katance na sve brave koje pokusam da otvorim. I sama sam kao zarobljenik....uf uf i uffffffffff
Hvala unapred!!!
Moja natalna karta
http://profile.imageshack.us/user/vicky9/

Vicky9

Broj poruka : 5
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  nena Pet Mar 12, 2010 3:48 am

Vicky9 ::Au, kazite i meni neku lepu na temu tog Marsa ili sta god da mi stavilo katance na sve brave koje pokusam da otvorim. I sama sam kao zarobljenik....uf uf i uffffffffff
Hvala unapred!!!
Moja natalna karta
http://profile.imageshack.us/user/vicky9/

mislim da je kod tebe Saturn tranzitirajuci I kucom(zadnjih 2 god,a pre toga 12) doneo taj osecaj ..nisam neki strucnjak,polako ucim,evo linka sa ovog foruma pa malo procitaj..

https://astrotanja.serbianforum.info/tranziti-f5/tranzit-saturna-t162.htm
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Vicky9 Pet Mar 12, 2010 4:49 pm

Hvala Neno! Da, Saturn mi tranzitira 2.kucom, Mars 12. a imam i pregrst planeta u 6.7. a evo i nesto kaci 8.
Vec puna 3 meseca, doslovno od pocetka godine stojim u mestu. Apsolutno nista ne mogu da pokrenem. I jos uvek sam u fazi cekanja.......ima li kraja na vidiku? :-) Kiss za sve!!

Vicky9

Broj poruka : 5
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Astrotanja Čet Mar 18, 2010 12:20 pm

I meni Mars tranzitira 12 i narvno da mi se nešto događa iza leđa. Kako ja imam sina, koji je mladić, koji voli da uči, a voli i zbog vladar 3. u 12. da nešto uči potajno od drugih, saznala sam da je upravo juče završio kurs kineskog. Shocked
Znala sam da uči japanski i obnavlja francuski, čita na engleskom neke romane, dok se sprema za prijemni iz engleskog i obnavlja srpski jezik iz srednje, ali za kineski nisam pojma imala.
Moram da priznam da mi simpatično zvuči kada priča na kineskom i da nemam ništa protiv da uči i arapski, i šta god hoće, samo htela bih da se fizički malo više rekreira i da češeće izlaazi iz kuće, pa me raduje dolazak lepog vremena, ulazak Sunca u Ovna. Very Happy sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Mar 18, 2010 1:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Čarobnica Čet Mar 18, 2010 1:40 pm

Astrotanja ::I meni Mars tranzitir 12 i narvno da mi se nešto događa iza leđa. Kako ja imam sina, koji je maldić, koji voli da uči, a voli i zbog vladar 3. u 12. da nešto uči potajno od drugih, ssznala sam da je upravo juče završio kurs kineskog. Shocked
Znala sam da uči japanski i obnavlja francuski, čita na engleskom neke romane, dok se sprema za prijemni iz engleskog i obnavlja srpski jezik iz srednje, ali za kineski nisam pojma imala.
Moram da priznam da mi simpatično zvuči kada priča na kineskom i da nemam ništa protiv da uči i artpski, i šta god hoće, samo htela bih da se fizički malo više rekreira i da češeće izlaazi iz kuće, pa me raduje dolazak lepog vremena, ulazak Sunca u Ovna. Very Happy sunny

Pozdrav za Filipa...mi o japanskom a on ni manje ni više nego kineski king
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Astrotanja Čet Mar 18, 2010 1:50 pm

Čarobnice, hvala. Smile I love you


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Mar 18, 2010 9:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  nena Čet Mar 18, 2010 8:15 pm

Astrotanja ::I meni Mars tranzitira 12 i narvno da mi se nešto događa iza leđa. Kako ja imam sina, koji je mladić, koji voli da uči, a voli i zbog vladar 3. u 12. da nešto uči potajno od drugih, saznala sam da je upravo juče završio kurs kineskog. Shocked
Znala sam da uči japanski i obnavlja francuski, čita na engleskom neke romane, dok se sprema za prijemni iz engleskog i obnavlja srpski jezik iz srednje, ali za kineski nisam pojma imala.
Moram da priznam da mi simpatično zvuči kada priča na kineskom i da nemam ništa protiv da uči i arapski, i šta god hoće, samo htela bih da se fizički malo više rekreira i da češeće izlaazi iz kuće, pa me raduje dolazak lepog vremena, ulazak Sunca u Ovna. Very Happy sunny

Draga Tanja,sve cestitke tvome sinu!! Divno je cuti da jedan mlad covek radi na svom obrazovanju,danas je slozices se, to retkost..
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Jane Čet Apr 22, 2010 12:05 pm

Lijep pozdrav svima. Smile

Nisam neko vrijeme pisala, možda sad ispravim grešku. Ma u Lavu, mogu reći samo Vau, nakon utjecaja od prije dvije godine očekivala sam isto, ali me potpuno iznenadilo. Nešto što se onda pokvarilo sad je našlo način da se popravi. Naravno posao nije gotov ali je ipak mnogo lakše. Pa neka i bude u 12. ako treba samo dok je ok. cheers
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Dada25 Pon Maj 10, 2010 8:31 pm

Da li bi neko mogao da mi kaže kakav će uticaj (tj. ishod) imati Mars u Lavu na moju vezu, odnosno na mog dečka koji je takođe u znaku lava? U vezi smo bili 9 godina i zaista je sve bilo idealno dok se nije pojavio taj mars, a onda katastrofa...Osećam da se stanje tek malo poboljšava u poslednje vreme...Da li to ima veze sa izlaskom Marsa iz lava? Izvinjavam se ako pitanje nije najjasnije, totalni sam početnik u ovome... Rolling Eyes

Moja karta

https://2img.net/r/ihimizer/img146/1953/mojakarta.gif

Njegova karta

https://2img.net/r/ihimizer/img268/582/njegovakarta.gif

Sinastrija

https://2img.net/r/ihimizer/img522/4057/uporedni.gif

Svaki savet je dobrodošao. Smile
Dada25
Dada25

Broj poruka : 11
Datum upisa : 10.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Gost Pon Maj 10, 2010 8:37 pm

Dada25 ::Da li bi neko mogao da mi kaže kakav će uticaj (tj. ishod) imati Mars u Lavu na moju vezu, odnosno na mog dečka koji je takođe u znaku lava? U vezi smo bili 9 godina i zaista je sve bilo idealno dok se nije pojavio taj mars, a onda katastrofa...Osećam da se stanje tek malo poboljšava u poslednje vreme...Da li to ima veze sa izlaskom Marsa iz lava? Izvinjavam se ako pitanje nije najjasnije, totalni sam početnik u ovome... Rolling Eyes

Moja karta

https://2img.net/r/ihimizer/img146/1953/mojakarta.gif

Njegova karta

https://2img.net/r/ihimizer/img268/582/njegovakarta.gif

Sinastrija

https://2img.net/r/ihimizer/img522/4057/uporedni.gif

Svaki savet je dobrodošao. Smile
Moram Ti priznati da sam ja prvo pogledala sve prethodne prolaze Marsa u Lavu da vidim cemu sva ta napetost, koje zaista nije bilo u tolikoj meri kao do ove godine, bilo da se odnosilo na odnos sa partnerom ili na poslu sa kolegama, ili porodicom. I nigde kao ove godine. Sreca te je prolazan! Nadam se da ce ti neko pomoci i da ima nade u popravni! sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu - Page 2 Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu