Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saturn na IC

4 posters

Ići dole

Saturn na IC Empty Saturn na IC

Počalji  Bambola Uto Okt 27, 2009 8:14 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 9:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn na IC Empty Re: Saturn na IC

Počalji  venerica Sre Okt 28, 2009 11:40 am

Zorzet, nisam od onih kojima trenutno Saturn tranzitira IC-om. Meni se taj tranzit dešavao tokom 2005. godine i zaista sam osecala da ce mi doneti zavrsetak jedne etape u zivotu i ulazak u novu. Upravo tako je i bilo, do tada sam bila okrenuta poslu, druženju i drugim stvarima a dolaskom Saturna na IC sve se promenilo. Okrenula sam se domu u potpunosti, suprug i ja smo planirali i dobili dete, te mi je Saturn u četvrtoj kući nametnuo odgovornosti i ograničenja sa kojima do tada nisam nikada bila suočena.

Pri tome, ne mislim na ograničenja u negativnom smislu, naprosto rođenje deteta mi je nametnulo potpuno nove prioritete u životu i drugačiji sistem vrednosti. Na momente sam imala utisak da više uopšte nisam ona osoba koja sam ranije bila.

Ta transformacija je vremenom jenjavala, stvari su lagano dolazile na svoje mesto, ali sa ove tačke gledišta taj momenat vidim kao ključnu prekretnicu u svom životu.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn na IC Empty Re: Saturn na IC

Počalji  Milica Sre Okt 28, 2009 12:06 pm

zorzet ::Evo krece meni novi period u zivotu. Kako sejem tako cu i znjeti, kad mi Saturn dodje za 14-tak godina na vrh neba. Da li vi kojima ovaj planet tranzitira sada IC osjecate da je jedan period zivota zavrsen (kao sto ja osjecam)i da novi pocinje, neizvjestan, uzbudljiv, nepoznat?
Da Žoržet, ja osećam...doduše, meni još uvek nije potkačio IC, ali srašno želim promene, u svakom smislu...verujem da je i to od Saturna.

Delićemo iskustva ovde o tome šta je kome od nas doneo.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn na IC Empty Re: Saturn na IC

Počalji  Bambola Sre Okt 28, 2009 1:53 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 9:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn na IC Empty Re: Saturn na IC

Počalji  leticija Sre Okt 28, 2009 2:01 pm

cao Milice,

kada mi je saturn (pre 9 godina) bio na vrhu IC poceli smo da trazimo plac za nasu novu kucu. Tokom tranzita kroz 4 kucu, smo gradili i sagradil nasu kucu. U njoj i sada zivimo i jako nam se dopada Very Happy
Ovo iskustvo mi je bilo bas pozitivno. Interesantno je to da se gradnja kuce nije odugovlacila i da nije bilo nikakvih problema sa majstorima, materijalom, gradjevinskim dozvolama i svim tim. Sve je islo po planu.
Sada mi saturn tranzitira osmom kucom, ne znam cemu da se sada nadam...

leticija

Broj poruka : 9
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn na IC Empty Re: Saturn na IC

Počalji  Bambola Sre Okt 28, 2009 2:10 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 9:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn na IC Empty Re: Saturn na IC

Počalji  Milica Sre Okt 28, 2009 3:36 pm

leticija ::cao Milice,

kada mi je saturn (pre 9 godina) bio na vrhu IC poceli smo da trazimo plac za nasu novu kucu. Tokom tranzita kroz 4 kucu, smo gradili i sagradil nasu kucu. U njoj i sada zivimo i jako nam se dopada Very Happy
Ovo iskustvo mi je bilo bas pozitivno. Interesantno je to da se gradnja kuce nije odugovlacila i da nije bilo nikakvih problema sa majstorima, materijalom, gradjevinskim dozvolama i svim tim. Sve je islo po planu.
Sada mi saturn tranzitira osmom kucom, ne znam cemu da se sada nadam...
Pa da, skroz ima logike. Very Happy

Saturn je simbol za građevinu.

A gde ti je natal, da pogledamo i aspekte?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn na IC Empty Re: Saturn na IC

Počalji  Bambola Uto Nov 03, 2009 4:59 pm

...
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn na IC Empty Re: Saturn na IC

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu