Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

potomstvo

2 posters

Ići dole

potomstvo Empty potomstvo

Počalji  nandy Pet Feb 26, 2010 4:03 am

pozdrav svima.Moze li mi neko reci kad mogu da ocekujem prvu trudnocu,i koliko djece cu imati?Unaprijed zahvalna.

nandy

Broj poruka : 5
Datum upisa : 23.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

potomstvo Empty Re: potomstvo

Počalji  hajkula Sub Feb 27, 2010 1:00 am

Kada ti jupiter dodje na natalni mesec, vec postoji mogucnost trudnoce, naravno, ako imas partnera, a to je vec za neki mesec. Ako ne zelis dete tako brzo, onda preduzmi mere predostroznosti. Mozda je situacija da ocekujes prvo novac, pa onda dete, ili je tvoj partner takvog stava, jer mesec vlada 7 kucom.

Sto se tebe tice, mogucnost vise dece, pod uslovom da si normalno zivela. Imas mesec u kvadratu sa uranom, to moze da bude na primer krvni pritisak koji varira ali mesec ima dobar aspekt sa jupiterom i suncem i saturnom.

Kvadrat meseca i venere moze da donese hormonalni poremecaj koji se leci, jer jupiter vlada venerom i taj jupiter rekoh, ima dobar aspekt sa mesecom. Jupiter ima i dobar aspekt sa saturnom i suncem... Pisem ti o ovim nezgodnim aspektima cisto da ti objasnim da oni postoje ali nisu fatalni, nisu previse opasni, (svi mi imamo lose nesto u horoskopu ali i dobro, a deca se radjaju i kada je horoskop mnogo tezi od tvog).

Pretpostavila sam da ti je vec neko nesto gledao, rekao nesto sto te je uznemirilo a uznemirenost ti smeta, jer uran kvadrat sa mesecom moze da bude poremecaj pritiska i hormona na nervnoj bazi. Rekoh, opet, nista posebno, nista strasno.

Sledeci izuzetno povoljan period je za oko tri godine, kada jupiter udje u tvoju 5 kucu, to je kuca dece. A u medjuvremenu ce ih biti jos. Neke necu da ti napisem, jer treba da ostvare ono sto horoskop nagovestava - trudnoca kroz iznenadjenje, tj bices iznenadjena trudnocom. Razumela sam da ti zelis dete.

Podvlacim, ako sada ne zelis trudnocu, zastiti se.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

potomstvo Empty Re: potomstvo

Počalji  nandy Sub Feb 27, 2010 1:24 am

hvala puno na odgovoru!zapravo ni ne planiram uskoro dijete,daleko od toga jer planiram uskoro,jos skole da zavrsavam..nego na drugim forumima mi je par osoba reklo da mogu ocekivati probleme na tom polju,i ko zna hocu li imati djece,i onda sam se zabrinula bas..a,istina da vec imam blagi poremecaj stitne,koji je usledio posle nekog stresa,ali kazu da ce se to vratiti.sad mi je lakse ,jer ne mora da znaci.hvala jos jednom.

nandy

Broj poruka : 5
Datum upisa : 23.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

potomstvo Empty Re: potomstvo

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu