Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neptun - SOLARNI LUK

2 posters

Ići dole

Neptun - SOLARNI LUK Empty Neptun - SOLARNI LUK

Počalji  BOBAVA Sre Mar 10, 2010 8:13 pm

VELIKI POZDRAV SVIMA NA FORUMU !
UTVRDILA SAM ANALIZOM SOLARNOG LUKA ZA GODINE KADA SU MI SE DESILE POSLOVNE PROMENE- DA JE UVEK NEPTUN IMAO UTICAJA .
OBZIROM DA JE ON VLADALAC MOG MC I U OVOJ GODINI PRAVI 60SO I 60 MA.
MA SOLARNOG LUKA JE 150 NATALNI NE.
PORED TOGA I TRANZITNI NEPTUN PRAVI KONJIKCIJU NA NATALNI SA KOJI CE POTRAJATI JOS DUZE VREME.OVAJ TRANZIT MI JE DONEO : ZELJU ZA CRTANJEM / NE U V-OJ NATALNOJ KUCI/ALI NEMOGUCNOST ZBOG NEMNJA SLOBODNOG VREMENA I SLABIH NERAVA, VELIKU NAPETOST SA VLASNIKOM I DIREKTOROM PREDUZECA U KOME RADIM, SARADNJA I OBAVLJANJE POSLOVA SA STRANIM PARTNERIMA ALI UZ VELIKU MUKU / KADA GOD POMISLIM DA JE SVE OK. UVEK NESTO NEPREDVIDIVO ISKRSNE / OBICNO MI GAZDA POMRSI KONCE- NEPLATA RACUNE ZA IZVSENE USLUGE, POMERI TERMINE ...I NAPRAVI HAOS .../. SA MI JE U NATALNOJ IX KUCI I U STELIJUMU SA MA, I SO. TOLIKO SAM RAZOCARANA I OGORCENA DA NA POSAO IDEM DROGIRANA BROMAZEPAMIMA.....!?
STA MOGU DA OCEKUJEM OVE GODINE ? PROMENU POSLA ?
STA MI TRANZIT NEPTUNA JOS MOZE DONETI?
UNAPRED HVALA SVIMA KOJI IMAJU VOLJE , VREMENA , ZNANJA I ZELJE DA MI ODGOVORE.
http://www.dodaj.rs/f/1F/SZ/202Mcq8t/natalprogsarc2010.png

BOBAVA

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neptun - SOLARNI LUK Empty Re: Neptun - SOLARNI LUK

Počalji  Astrotanja Ned Mar 14, 2010 1:45 am

Bobava, ja se nadam da se ti već sada bolje osećaš i da ti tranzitni Jupiter koji je u konjukciji sa tvom Mc-om i u trigonu sa Mesecom će ti doneti neki boljitak, poboljašnje i bolje raspoloženje. Nekada ovaj poboljšanje sledi preko roditelja, majke,a nekada je tu neki autoritet koji nas može zaštititi, ili pomoći nam. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Neptun - SOLARNI LUK Empty Re: Neptun - SOLARNI LUK

Počalji  BOBAVA Sre Mar 17, 2010 10:03 pm

Postovana Astrotanja,
zahvaljujem se na odgovoru . Moje dosadasnje iskustvo sa tranzitnim Ju nije bas dobro.Nikada mi do sada nista dobro nije doneo pri tranzitu kroz kuce koje su vezane za posao i karijeru. Hvala Bogu te je prosao moj MC .Osim iznenadnih problema u samom poslovanju ( sto nije nemoguce u bilo cijem poslu) nista se drugo negativno nije desilo.Obzirom da sam do sada najvece probleme, najvise stresa, najvise razocarenja i najvise utrosene energije imala u poslu ,vise me intersuju aspekti - solarnog luka za ovu godinu i mogucnost promene posla.
Ne(sol.luk) 60 nat So ,
Ma(sol.luk) 60 nat Me , 0 nat Ju , 150 nat Ne.
separacioni aspekti So u orbisu do 1st. - So(sol.luk)60natMe i 0 natJu.
Progresivni Mo ce mi uskoro- u toku aprila praviti 0 Mc.
Kakva su vasa iskustva i koja je vasa prognoza ?
Na pritisak sam se navikla ali mi sa godinama sve teze pada veliki rad za jako male pare sa kojima jedva mogu sa porodicom da prezivim .
Pri tome nemam ni godisnji
odmor i radim 6 dana u nedelji ( samo mi je nedelja slobodna).....za oko 300Eur mesecno . Ponekada u sali kazem- i da imam enormno veliku platu, ne bih imala gde i kada da je trosim!
Unapred se zahvaljujem,
http://www.dodaj.rs/f/1F/SZ/202Mcq8t/natalprogsarc2010.png

BOBAVA

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neptun - SOLARNI LUK Empty Re: Neptun - SOLARNI LUK

Počalji  Astrotanja Čet Mar 18, 2010 1:16 am

Probleme u poslovanju nije ti doneo Jupiter na Mce-u u trigonu sa Mesecom. Mars u drugoj, je duugo bio pa je on mogao donesti streseve i uzbuđenja vezana za neredovno plaćanje, ili otezanje sa plaćnjem. !0. marta je krenuo direktno, pa bi mogao u narednim mesecima povoljnije uticati na radu, mad su moguće i brzo trošenje novca.

Porgresivni Mesec na Mc, kad bude došao mogao bi doneti promene vezane za tvoje težnje, dosadašnje ambicije. Značajno je i kave tranzite pravi. Mesečevi tranziti su važni i značajni za tebe i mogu da donesu važne promene, ali shodno situaciji u kojoj si oni mogu delovati.
Neptunovi tranziti takođe, ali oni su bitniji za duhovni razvitak, kao i za emotivni život. Oni pospešuju duhoni razvitak, dobri su ukoliko se osoba bavi delatnostima koje su pod uticajem Neptuna i mogu povoljno da deluju na intuiciju.

Trnutno Neptun prelazi preko tvog natalnog saturna i rekla bih da ne deluje povoljno na tebe. Tu može dndostajati relnog sagledavanje situacije, moguće je da ima i nekog odricanja, ili nekog specifičnog psihičkog stanja, često. nezadovoljstava. Nekada on dovodi do patnje, jer se težnje, ideali ne pokalapaju sa stvarnošću, nekad donosi trpljenje, ili čak i osećanje da se žrtvuje, iskorišćava i sl.
Koji ti posao radiš?


sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Neptun - SOLARNI LUK Empty Re: Neptun - SOLARNI LUK

Počalji  BOBAVA Čet Mar 18, 2010 10:25 pm

Hvala Astrotanja,
Slabo placanje za ulozeni rad koje velikim delom utice na nezadovoljstvo me prati celog zivota .To je slucaj u svakom poslu gde sam radila.
Trenutno radim u turistickoj agenciji a to obuhvata : izrada programa za djacke ekskurzije i druga putovanja u Srbiji i Evropi, kompletna organizacija putovanja od pronalazenja hotela, najave lokaliteta......prodaja turistickih aranzmana svih agencija , letovanaj, zimovanja.... ujedno sam i sekretarica direktoru koji ne zna da posalje e-mail, fax...To izgleda jako lepo i intersantno ali ni izbliza nije tako. U glavi drzim svaki hotel u Srbiji, koliko ima lezjeva, koje je kategorije...isto vazi iza Italiju, Grcku , Madjarsku...I jos kada ste vezani sa rokom za dostavu ponude za ekskurziju a imate takvih 10 skola nedeljno, pa programi od prvog do osmog razreda.. pa prateca dokumentacija za koju cesce treba vise vremena nego za izradu programa..a onda vam neko stane ispred Vas i hoce negde da putuje a ne zna ni sam gde ce.Agencija i programa koliko ti dusa hoce a njemu ne odgovara termin polaska, pa termin dolaska, pa duzina putovanja, pa cena, pa....A ja se tresem jer imam jos pola sata za dostavu ponude za skolu na postu u protivnom- kasnim i skola je nece uzeti u obzir...!?
Ovih dana sam imala problema vezane za obezbedjenje hotela u Italiji ( rad sa strancima - Ju i Ne ) . Cas pisem na engleskom a cas na srpskom.Jos uvek nisam sigurna da je sve O.K. Deca treba da putuju za sedam dana a vi nemate obezbedjen hotel jer Italijanka nece da skine cenu a moj gazda nece da je prihvati....?
Obezbedila sam neki hotel ali nisam bas sigurna da ce dorucak biti onakav kakav sam zahtevala.A kako je moj gazda u finansijskoj krizi i kako u zadnji momenat delimicno placa hotele a delimicno ostaje duzan- moze velike probleme da napravi grupi i da ih hotel jednostavno ne primi ( zamislite takvog skandala i velikog problema ).
Obzirom da je Sa u IX-oj i da je trenutno u konjukciji sa tranzitnim Ne- ukazuje li to na probleme u inostranstvu- sledece nedelje treba da putujem sa grupom u Italiju ?
Pre ovog posla sam radila: knjigovdstvene poslove, komecajne poslove , u fabrici konfekcije ( cak i na rukovodecem mestu) ...a ja licno najvise vlim da crtam i drugima se moje slike jako dopadaju, cak sam nekoliko i prodala.U poslednje dve godine nisam nacrtala ni jednu jer prosto nemam vremena.

Ja se raspisah .... Hvala na razumevanju !!!

http://www.dodaj.rs/f/1F/SZ/202Mcq8t/natalprogsarc2010.png

BOBAVA

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neptun - SOLARNI LUK Empty Re: Neptun - SOLARNI LUK

Počalji  Astrotanja Pet Mar 19, 2010 3:42 pm

Sad mi je jasno. ti imaš izraženo 9. i otuda rad u trurističkoj agenciji, putovnja u inostrasto, kotakti sa strancima, zbog Merkura u 9.

Pokušaj da što se više možeš odupreš NEptunovim nejasnoća i zahtevaša da situacija bude jasnija, jer Neptun, očito i dovodi do konfuzije, nejanoće, pometnje u 9. Ona je moguća, to već je prisutana.Neptun.Pokušaj koliko je moguće da deluješ i na gazdu, da situacij bude što jasnija. Ono što će ti pomoći je tranzitna Venere koja će praviti konjukciju sa natalnom, što može da ti ipak donese neke srećene okolnosti, mogućnosti saradnje sa ženama, izvesne povoljnosti u poslu. Kako će Venera biti iduće nedelje i u konjukciji sa natalnim Jupiterom u 11. može bii ti dobrog raspoloženja i prijatnosti vezane za grupu. tako da može biti u nekim stvarima i vrlo lepo druženje i doneti ti bolje raspoloženje. Prati tranzite Meseca, recimo povoljan za dogovore, komunikaciju sa strancima je 22. mart oko 14.-16.s.

sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Neptun - SOLARNI LUK Empty Re: Neptun - SOLARNI LUK

Počalji  BOBAVA Uto Mar 30, 2010 10:59 pm

POSTOVANA ASTROTANJA,
VRATILA SAM SE SA PUTOVANJA IZ ITALIJE I MOGU SAMO DA POTVRDIM VASE TUMACENJE NEPTUNOVOG I MARSOVOG TRANZITA.
NEJASNOCA , NESPORAZUMA I IZNENADJENJA /U HOTELIMA U KOJIMA SMO BORAVILI/ KOJE DONOSI NEPTUN / KROZ 9.KUCU/ JE BILO. CAK ME PO POVRAKU SACEKAO I OTKAZ REZERVACIJE HOTELA ZA DRUGU GRUPU JER DIREKTOR NIJE BLAGOVREMENO IZVRSIO UPLATU. / USPELA SAM DA NADJEM NOVE HOTELE U ROKU OD JEDNOG DANA !!!/
STO SE TICE TRANZITNOG MARSA KROZ DRUGU KUCU- DNEVNICA MI JE BILA SMESNO MALA I SIMBOLICNA ALI NI TU BEDU NISAM SMELA DA TROSIM ZA LICNE POTREBE I ZDOVOLJSTVA VEC ZA PLACANJE TAKSI I PARKINGA. PREVOZNIK SA CIJIM SMO SE BUSOM VOZILI NIJE SE PRECIZNO DOGOVORIO SA MOJIM DIREKTOROM / OPET NEJASNOCA - NEPTUN / KO SNOSI TROSKOVE , PA JE MENI RECENO- PREVOZNIK A VOZACIMA - ORGANIZATOR. KAKO BILO, JA SAM 90 EUR. DALA ZA SVE NEPHODNE TAKSE I PRAKINGE...DIREKTOR MI JE TO DAO U SRBIJI NAKON POVRATKA , ALI MENI JE TO BILO POTREBNO TAMO. OSIM TOGA , U JEDNOM TRZNOM CENTRU U BLIZINI RIMINIJA NADJEM IZUZETNO JEFTINU GARDEROBU / MAJICE 5-6EUR... I TAKO NAPKUJEM BRDO SVEGA I SVACEGA , ZA MOJU PORODICU I ZA POKLONE BLIZNJIMA, RACUNAJUCI NA DEVIZNU AMERICAN EXPRESS KARTICU. DODJEM NA KASU , A ONI MI KAZU- NE PRIMAMO AMERICAN...I MORALA SAM DA VRATIM NESTO OD TOGA . CAK NI SUVENIR ZA SVOJU KUCU NISAM KUPILA. KO ZNA ZASTO JE TO DOBRO?
ALI NI TO NIJE SVE.... I AUTOBUS SE KVARIO U VISE NAVRATA !!! A TO NI MALO NIJE PRIJATO, POGOTOVU KADA STANETE NA SRED AUTOPUTA A DECA POSLE SAT VREME HOCE U TOALET A NEMAJU GDE ... PA SE STVARA TENZIJA...
HVALA BOGU STIGOSMO ZIVI I ZDRAVI.
MOLIM VAS ZA STRUCNO MISLJENJE- DA LI PROBLEMI U INOSTRANSTVU IMAJU NEKE VEZE SA NATALNIM SATURNOM U 9. KUCI?
http://www.dodaj.rs/f/1F/SZ/202Mcq8t/natalprogsarc2010.png

BOBAVA

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neptun - SOLARNI LUK Empty Re: Neptun - SOLARNI LUK

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu