Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solarni horoskop ,bitna desavanja?

2 posters

Ići dole

Solarni horoskop ,bitna desavanja? Empty Solarni horoskop ,bitna desavanja?

Počalji  Mandy Pet Sep 15, 2017 10:21 am

Zdravo! Je li moze Neko, Molim vas,da mi pogleda solar ,I kaze sta upada u oci. Kao laik,mislim da cu imati dosta desavanja,jer Júpiter ulazi u kucu Skorpiona,gdje su mi merkur,Saturn I Mars.

Kao novi clan,ne mogu da nalijepim link sa solarom.
Rodjena Sam 03.11.1984 Podgorica. U 11 ujutro.


Unaprijed Hvala!

Pozdrav

Mandy

Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Solarni horoskop ,bitna desavanja? Empty Re: Solarni horoskop ,bitna desavanja?

Počalji  logos Uto Sep 19, 2017 3:01 pm

Mandy ::Zdravo!   Je li moze Neko, Molim vas,da mi pogleda solar ,I kaze sta upada u oci.  Kao laik,mislim da cu imati dosta desavanja,jer Júpiter ulazi u kucu Skorpiona,gdje su mi merkur,Saturn I Mars.

Kao novi clan,ne mogu da nalijepim link sa solarom.  
Rodjena Sam 03.11.1984 Podgorica. U 11 ujutro.


Unaprijed Hvala!

Pozdrav

Solarni horoskop ,bitna desavanja? Mandy

Solarni horoskop je faktički tranzit kada Sunce dođe u istu poziciju kao u natalu pa se može tumačiti i kao taranziti za datum i vreme rođenja kao u natalu. To je ustvari ova karta:
Solarni horoskop ,bitna desavanja? Mandy_tranziti_za_datum_i_vreme_ro_enja_kao_u_natalu

Natalno Sunce (osoba) je u X kući (status, karijera, ugled, posao kojim mi upravljamo) pa će i tranzitno, takođe, u njoj, tranzitni Jupiter (optimizam, sreća, povoljnost, stavovi, ubeđenja) će biti na njenom vrhu a tranzitni Merkur (komunikacije, kontakti) na njenom kraju. Vladar X kuće je Pluton (magnetizam, stradanje i regeneracija, radikalne promene obično kada je najteže), natalno je jak jer je u Škorpiji kojom vlada i na kraju IX kuće uz MC (status, karijera) a tranzitno će biti u I kući (osoba) u znaku Jarca (teškoće, problemi, prepreke, depresivnost) i u konjunkciji sa drugim vladarom X kuće i svim planetama koje su natalno i tranzitno u njoj (Sunce, Merkur, Saturn i Jupiter), natalnim Marsom (akcija, napori, energija, rad) koji je egzaltiran (jak položaj) u znaku Jarca. Sve ovo ukazuje da će u narednom periodu biti važno pokušati sa nekim privatnim poslovima (Merkur je vladar VI kuće poslova), da treba izvršiti radikalne promene u ličnim stavovima bitnim za poslovno osamostaljenje i socijalnu integraciju u okruženju u kome živiš kao i fizički u smislu istrajnosti. Biće potrebno više diplomatskog takta u komunikacijama (Mars u Vagi i Uran u Ovnu u III kući). Prisustvo Saturna u XII kući u znaku Strelca  blizu natalnog Neptuna može ukazivati na probleme sa optimizmom i na nesigurnost u stvaranju ličnih stavova i ubeđenja a Neptun na natalnom Mesecu (emocije, psiha, duša) iz II kuće (novac, vrednosti) u znaku Riba (iluzije, nesigurnost, psiha, povlačenje u sebe) u kvadratu sa natalnim Uranom (nagli usponi i padovi, velike oscilacije) iz znaka Strelca može simbolizovati na povremene nagle promene u psihičkom, emotivnom i finansijskom planu koje se mogu odraziti i na partnera koji bi mogao da ima pozitivan uticaj na tebe pod uslovom da izbegavate alkohol i tome slično (Mesec je vladar VII kuće parnera, natalno je u kvadratu je sa Uranom i u trigonu sa Suncem).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Solarni horoskop ,bitna desavanja? Empty Re: Solarni horoskop ,bitna desavanja?

Počalji  Mandy Sre Sep 20, 2017 1:52 am

Hvala Logos sto ste izdvojili vremena, uradili I pogledali solar. Istina je da sam u nekom periodu, Gdje Pokusavam nesto privatno, I uopsteno integrisanje, jer Sam dugo Bila u inostranstvu. Imam nesigurnosti, I oscilacije raspolozenja. Bar znam da ce MI Jupiter malo pomoci po pitanju mog privatnog posla koga Pokusavam da razvijem Smile. Hvala jos jednom.

Mandy

Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Solarni horoskop ,bitna desavanja? Empty Re: Solarni horoskop ,bitna desavanja?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu