Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Subjektivnost u analizi horoskopa

2 posters

Ići dole

Subjektivnost u analizi horoskopa Empty Subjektivnost u analizi horoskopa

Počalji  comor Sre Okt 20, 2010 10:30 pm

Godinama istrazujem mogucnosti astrlogije u svakodnevnom zivotu. doduse ona je samo jos jedno pomocno sredstvo. Ono sta ma zanima je kako da doskocim tumacenju horoskopa svoje cerke. Em je pod velikim kvadratima, sa Asc i mesecom na Algolu, Em Severni cvor u 12. polju i td itd... cini se da sam previse subjektivna u oceni istog i previse kriticna kao majka. volela bi da mi neko pomogne u tumacenju njenog horoskopa. Uzgred, kako da posaljem moju i njenu natalnu kartu?

comor

Broj poruka : 10
Godina : 61
Локација : Belgrade
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subjektivnost u analizi horoskopa Empty Re: Subjektivnost u analizi horoskopa

Počalji  Gost Sre Okt 20, 2010 11:29 pm

Draga comor, dobrodosli na forum. sunny U rubrici problemi imate tacno uputstvo kako mozete postaviti karte.
A sto se tice analize vezano Vasu kcerku, moram da kazem da sam impresionirana. I to sto je u kvadratima videcete, prvo kada budete citali utvrdicete ono sto je opisuje a zatim i bolje nacine na koje bi mogla da istu tu energiju utrosi ali ne menjajuci njena interesovanja i kapacitet, jer samo tako joj necete naskoditi ni na koji nacin Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Subjektivnost u analizi horoskopa Empty subjektivnost

Počalji  mira Čet Nov 04, 2010 11:19 am

da, i ja imam slične probleme i uvijek se ustremim na "najgora" moguća tumačenja i što sam još zapazila, skroz zanemarujem optimistična nego po pravilu tražim baš ono što ne valja?! ebo te koji je moj problem:P
mira
mira

Broj poruka : 26
Godina : 53
Локација : Podgorica
Datum upisa : 07.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subjektivnost u analizi horoskopa Empty Re: Subjektivnost u analizi horoskopa

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu