Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kontakti Venere i Urana

+2
IVA
tweetach
6 posters

Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Kontakti Venere i Urana

Počalji  tweetach Čet Okt 21, 2010 4:55 pm

Pozdrav astroljupci!

Interesuju me iskustva vezana uz sinastrijske kontakte Venere i Urana. U sadašnjoj sinastriji imam kvadrat između moje Venere i njegovog Urana, te trigon između njegove Venere i mog Urana. Oba aspekta egzaktna, uzajamna i ujedno najjača u sinastriji.

Tražeći po internetu nabasala sam na svakakva tumačenja, pa i ona učestala o neprestanim rastancima i sastancima, no interesuje me posebice fizički aspekt ovih kontakata. Donose li ovi kontakti zaista trenutnu fasciniranost i jake strasti?


tweetach

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  Gost Čet Okt 21, 2010 5:09 pm

tweetach ::Pozdrav astroljupci!

Interesuju me iskustva vezana uz sinastrijske kontakte Venere i Urana. U sadašnjoj sinastriji imam kvadrat između moje Venere i njegovog Urana, te trigon između njegove Venere i mog Urana. Oba aspekta egzaktna, uzajamna i ujedno najjača u sinastriji.

Tražeći po internetu nabasala sam na svakakva tumačenja, pa i ona učestala o neprestanim rastancima i sastancima, no interesuje me posebice fizički aspekt ovih kontakata. Donose li ovi kontakti zaista trenutnu fasciniranost i jake strasti?

Pozdrav i Tebi.
Samo ne mogu da pohvatam sta je koji ciji natalni aspekt i imate li uospte kontakt Venere i Urana ponaosob natalno?
Odatle treba krenuti uopsteno. Ince Ve120UR u natalnom je = ljubav za sve............ jocolor pored ostalog.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  tweetach Čet Okt 21, 2010 5:14 pm

Ne, nemamo uopće kontakte Venere i Urana natalno. Bar ne u dozvoljenom orbisu. Njemu je dispozitor Urana Venera u Biku, a meni su Venera i Uran povezani preko steliuma. No, to su u sinastriji najjači i uzajamni aspekti. Ne tražim tumačenje, interesuju me tuđa iskustva u vezi ovog kontakta, tim više što u sinastriji stalno naglašavaju kako su posebno bitni aspekti malog orbisa i još ako su uzajamni, što ovi jesu i to egzaktni u nulu.

tweetach

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty re

Počalji  IVA Čet Okt 21, 2010 7:46 pm

kod aspekta uran kvadrat venera:
nagla i uzbudljiva romanticna zavodjenja, magicna privlacnost. cesto pomesaju ljubav i prijateljstvo. brzo otkriju da da se mnogo razlikuju. negde sam procitala da je jako bitna erotika, neka ekscentricnost u sexu, ako toga nema raskidaju naglo.

kod trigona je drugacije:
jaka dramaticna privlacnost, velika uzbudjenja, romansa , osecaj lude zabave.ljubav na prvi pogled ,odnos koji ne trpi rutinu. bitana je muzika ,socijalni kontaki. neka fatalnost i osecaj da je to velika ljubav.
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  nancy09 Pon Jan 10, 2011 1:33 am

tweetach ::Ne, nemamo uopće kontakte Venere i Urana natalno. Bar ne u dozvoljenom orbisu. Njemu je dispozitor Urana Venera u Biku, a meni su Venera i Uran povezani preko steliuma. No, to su u sinastriji najjači i uzajamni aspekti. Ne tražim tumačenje, interesuju me tuđa iskustva u vezi ovog kontakta, tim više što u sinastriji stalno naglašavaju kako su posebno bitni aspekti malog orbisa i još ako su uzajamni, što ovi jesu i to egzaktni u nulu.

Evo moje iskustvo sa aspektima Venere i Urana, magična privlačnost, skoro fatalna, puno sastanak i rastanaka, ponovni počeci, puno razdvojenosti i komunikacije preko interneta. Ovo je lično iskustvo, a kod nekih astrologa sam pronašla tumačenje koje u potpunosti odgovara ovoj mojoj situaciji. Dakle, Uran je kao magnet pa jako privlači Veneru, a pošto nam Venera i Uran prave kvadrate to i nije neki povoljan aspekt pa otud toliki rastanci i sastanci. Moram da objasnim da je veza uglavnom egzistirala na daljinu zbog prirode njegovo posla, pa to sasvim objašnjava tih puno ponovnoh početaka.
Nadam se da sam ti bar amlo pomogla. Nije toliko loš aspekt, bar ga ja ne doživljavam tako. Very Happy
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 44
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  Gost Pon Jan 10, 2011 1:55 am

kazes, egzistirala na daljinu? A sta kada je bio tu? Sve se menja jel da? Kao da je citava magija u stvari u tom UR:mob., net., saobracajna daljina i nedostupnost fizicka?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  nancy09 Pon Jan 10, 2011 2:20 am

mila2710 ::kazes, egzistirala na daljinu? A sta kada je bio tu? Sve se menja jel da? Kao da je citava magija u stvari u tom UR:mob., net., saobracajna daljina i nedostupnost fizicka?

Ne, čudno što se ništa nije mjenjalo ni kad dođe i dalje je postojala ta ludačka magija, pa čak i danas kada više nismo zajedno postoji veoma čudna privlačnost između nas dvoje. Mislim da ostali aspekti prave u situaciju. moj mjesec pada u njegovu 1.kuću i pravi konjukciju sa njegovim AC, moj SMČ pravi konjukciju sa njegovim Mjesecom, Venere su nam u konjukciji,Venere nam prave trigon sa Neptunom-obostrano kao i sekstil sa Plutonom obostrano.Tako da je valjda sav taj splet aspekata držao tu magiju živom i kad smo zajedno. E sad taj Uran nam pravi probleme sad kad više nismo zajedno a on nas i dalje privlači. Exclamation
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 44
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  Gost Pon Jan 10, 2011 2:43 am

Whow, toliko aspekta pozitivnih..ne znam sta bih vise od zivota mogla da pozelim? zar SMC i ostatak ne ukazuju da mogucnost braka?
Mozda jednostvano ne zivite u natalima onog drugog..a mozda se ponovo spojite.
Ve u konjukciji, su mislim manje vise vazne po pitanju ljubavi, pre ukusa..ne znam, ali Mo i Ve..uf..sta da kazem..avioni, kamijoni, brodovi, space shutlovi, mene ne mogu da sprece da se i dalje zaljubljujem over'n'over u istu osobu. Pod uslovom da postovanje nije nestalo s necim. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  nancy09 Pon Jan 10, 2011 11:20 am

uuufff, kako si sve dobro opisala. Tako nekako i izgleda sve. Upravo to ponovno i ponovno zaljubljivanje. Very Happy
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 44
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  Gost Pon Jan 10, 2011 6:16 pm

Znaci da postovanja nije NESTALO iz nekog razloga! Smile To mi je drago da cujem! sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  Crnka88 Uto Jul 19, 2011 5:14 pm

nancy09 ::
tweetach ::Ne, nemamo uopće kontakte Venere i Urana natalno. Bar ne u dozvoljenom orbisu. Njemu je dispozitor Urana Venera u Biku, a meni su Venera i Uran povezani preko steliuma. No, to su u sinastriji najjači i uzajamni aspekti. Ne tražim tumačenje, interesuju me tuđa iskustva u vezi ovog kontakta, tim više što u sinastriji stalno naglašavaju kako su posebno bitni aspekti malog orbisa i još ako su uzajamni, što ovi jesu i to egzaktni u nulu.

Evo moje iskustvo sa aspektima Venere i Urana, magična privlačnost, skoro fatalna, puno sastanak i rastanaka, ponovni počeci, puno razdvojenosti i komunikacije preko interneta. Ovo je lično iskustvo, a kod nekih astrologa sam pronašla tumačenje koje u potpunosti odgovara ovoj mojoj situaciji. Dakle, Uran je kao magnet pa jako privlači Veneru, a pošto nam Venera i Uran prave kvadrate to i nije neki povoljan aspekt pa otud toliki rastanci i sastanci. Moram da objasnim da je veza uglavnom egzistirala na daljinu zbog prirode njegovo posla, pa to sasvim objašnjava tih puno ponovnoh početaka.
Nadam se da sam ti bar amlo pomogla. Nije toliko loš aspekt, bar ga ja ne doživljavam tako. Very Happy

Njegov Ur trigon moja Ve, moj Ur trigon njegova Ve... Upravo sve to sto si navela, magicna privlacnost,razdvojenost, ne zivimo u istom gradu, komunikacija preko telefona i Interneta... Smile

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  Astrotanja Uto Jul 30, 2013 9:31 pm

Moje lično isustvo  sa ovima aspektom je  isto, fiscinatna privlačnost, ali i napetost u odnosu,  puno rasatnaka i sastanaka, jer smo živeli u različitim mestima, ali i  prekid veze jedna na dve godine, a drugi   je doneo konačni raskid. Znala sam da je to  kraj i pre nego što je usledio, a bila je to moja mladalačka  duga veza. Venera je njemu bila  vladar Asc i bila je u Strelcu, a  Uran je  vladar moje 7.

Sa ovim aspektom, veza može da traje neko vreme, ali  ne i da opstane u velikom broju slučajeva. Izuzeci verovatno postoje, ali su nadoknađeni jakim aspektima Satrurna na Mesec, ili  Veneru jednog od partnera.Smile 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  volimzivot Sre Jul 31, 2013 12:20 pm

Tanja,sta tacno znaci trigon moje venere sa muskim uranom,gledajuci uporedne horoskope sa svojim suprugom,sa bivsim ljubavima,neverovatno je da sam sa svima imala kontakt moje venere (u lavu 5k.) sa njihovim uranom,u pitanju su trigoni i sekstili,sa suprugom imam taj kontakt isto

volimzivot

Broj poruka : 27
Datum upisa : 29.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kontakti Venere i Urana Empty Re: Kontakti Venere i Urana

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu