Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

+26
ena1976
Ovan-Strelac
AfRoDiTiCa
Black-Woman
tanjica
galaksija
mina
alea
zelena dolina
nena
AnaLoznica
Jane
Milica
butterfly
IVA
nolita
Flora
hajkula
Tajna
Izida
luna
inja
Bambola
Zorica
Čarobnica
Astrotanja
30 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 16, 2008 6:22 pm

Tranziti Urana na natalnu Veneru često dovode do promena, ili novina u emotvinom životu, posebno ako je Venera vl. 7. ili 5. kuće, ili se nalazi u natalu u jednoj u ove dve kuće.
Često ovaj aspekt povećava potrebu za slobodom, ali i donosi nove nadahnuća, nove zanose, nove inspiracije,
nova poznanstva, prijateljstva, nova interesovanja, novi način kretivnog izražavanja i sl.
Kada je u pitanju kvadrat onda postoji mogućnost emotivne krize, ponekad i do prekida veze,a ponekad dolazi do neslaganja upravo zbog potrebe partnera za slobodom.
Do promena može doći i na finanasijskom planu . ako je Venera u drugoj, ili vladra druge, ili na poslovnom, ili zdravstvenom planu, zavisno kojom kućom vlada i u kojoj kući je tranzitni Uran.

Kakvo je vaše iskustvo sa tranzitom Urana na natalnu Veneru?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Čarobnica Čet Feb 12, 2009 9:40 pm

Šta ukoliko veza počne u aspektu tranzitni Uran kvadrat nat Venera i još je Uran retrogradan, a s druge strane Veneru kvadrira i tranz Saturn u 5. kući?
Pitam s obzirom na to da je Tanja pomenula da taj aspekt donosi emotivnu krizu Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Čet Feb 12, 2009 10:20 pm

To su obično iznenenadna veza, koja ima nešto avantristično i gde odnos ne može teći bez poteškoća. biće prpreka i iskušenja, pomalo kompikovano i sa povremenim krizama, pa sad sve zavisi od natala obe osoba u vezi, koliko su skloni da se nose sa tim problemima. Naravno zavisi i od drugih aspkata u natalima tih osoba, kaoi kojim kućama upravlja Venera i kroz koje prolazi tranzitni Uran i Saturn i gde mogu da se pojave problemi.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Čarobnica Čet Feb 12, 2009 10:43 pm

Astrotanja ::To su obično iznenenadna veza, koja ima nešto avantristično i gde odnos ne može teći bez poteškoća. biće prpreka i iskušenja, pomalo kompikovano i sa povremenim krizama, pa sad sve zavisi od natala obe osoba u vezi, koliko su skloni da se nose sa tim problemima. Naravno zavisi i od drugih aspkata u natalima tih osoba, kaoi kojim kućama upravlja Venera i kroz koje prolazi tranzitni Uran i Saturn i gde mogu da se pojave problemi.

U ženskom horoskopu, zanimljivo je da su i Bik i Vaga uklješteni. Druga kuća je u Raku, 7. u Strelcu. Uran tranzitira 11. kućom a Saturn 5.
Muški horoskop - tranzit Urana kroz 2. kuću, Saturna kroz 8. - Venera u 10. u Škorpiji, 2. u Ribama i 7. kuća Rak.
Valjda sam pogodila, jer nikako da shvatim da li Veneru gledam kao vladara kuća 2-7 ili gledam u kojim su znakovima kuće kojima vlada Idea
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Zorica Pet Feb 13, 2009 11:13 am

Astrotanja ::Tranziti Urana na natalnu Veneru često dovode do promena, ili novina u emotvinom životu, posebno ako je Venera vl. 7. ili 5. kuće, ili se nalazi u natalu u jednoj u ove dve kuće.
Često ovaj aspekt povećava potrebu za slobodom, ali i donosi nove nadahnuća, nove zanose, nove inspiracije,
nova poznanstva, prijateljstva, nova interesovanja, novi način kretivnog izražavanja i sl.
Kada je u pitanju kvadrat onda postoji mogućnost emotivne krize, ponekad i do prekida veze,a ponekad dolazi do neslaganja upravo zbog potrebe partnera za slobodom.
Do promena može doći i na finanasijskom planu . ako je Venera u drugoj, ili vladra druge, ili na poslovnom, ili zdravstvenom planu, zavisno kojom kućom vlada i u kojoj kući je tranzitni Uran.

Kakvo je vaše iskustvo sa tranzitom Urana na natalnu Veneru?

Konjukcija Tranzitnog Urana i natalne Venere na granici 3 i 4 kuce mom muzu je donelo preseljenje na vrlo stresan nacin i pod neprijatnim okolnostima iako za to nije bilo ni pomena ranije. Vrlo stresan i neprijatan aspekt, momentalno je aktuelna ova egzaktna konjukcija na 21 stepenu u Ribama, i mislim da je ovo pocetak desavanja i da ima jos dogadjaja. Posto mu je venera vladatelj znaka i vladatelj polja 6 ocekujem da mu donese neke promene na poslu i mozda zdravstvene.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Bambola Pet Feb 13, 2009 1:37 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  inja Sre Mar 25, 2009 1:01 pm

Do sada ne znam sta je doneo jer nemam pojma kada je ranije tranzitirao Ve, ali u aprilu eto meni 150 izmedju tranzitnog Ur i natalne Ve i istovremeno Ur 60 Mo. Ve je u 10.polju, a vlada 5.,6. i 10.poljem ; dok je Mo u 5.polju, a vlada 8.poljem. Jel ja to treba da ocekujem nekakve promene ???
Nekoliko dana posle toga sledi i tranzit Ju na Ve i Mo tj. Ju 120 Ve i Ju 90 Mo , pa imam utisak da ce ta dva tranzita biti nekako povezana, a uz to ce se tokom godine i ponoviti jer ce Ur i Ju biti retro... geek
Kako je interesantno kada natalo postoji egzaktni aspekt izmedju 2 planete, pa kad krenu tranziti... uuu... Laughing Basketball
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  luna Sre Jul 29, 2009 11:37 pm

Od 6 marta 2009 do 11 aprila 2009 tranzitni uran u ribama u V kuci konjukcija natalna venera (ribe, V). Zelja za promenama, vecom slobodom, sagladevanje stvarnog stanja stvari, otreznjenje, pokretanje na resavanje problema. Kako zelje za promenom nisu imale podrsku u realnosti emotivna i psih. kriza.

luna

Broj poruka : 25
Datum upisa : 28.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Izida Čet Jul 30, 2009 10:01 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:38 pm, izmenio ukupno 3 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Tajna Pet Jul 31, 2009 7:42 pm

Meni je trenutno Uran na Veneri, a kako sam vec udata, novih desavanja nije bilo. Uran mi je vladar umetnute 1 kuce, a dolazi iz 9. Venera mi je u 2 kuci, pa su mi finansije isle malo gore dole, to je sve... Mislim da se Uran ne vraca vise na tu tacku.
Inace taj aspekt bi doneo vezu bez kontinuiteta - prekide veze i pomirenja, veza sa prijateljem, neobaveznu vezu, neobicnu vezu, vezu sa astrologom i slicno.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  hajkula Uto Avg 04, 2009 12:19 am

zamisli, nista Laughing

Natalna venera je na 21 skorpiona

U mladosti, uran je tranzitirao veneru, bilo je mnogo uzbudjenja ali ne mogu vezu da vezem samo za tog urana, bilo je jos aspekata ali da je bilo kao bljesak munje, bilo je, ljubav na prvi pogled... samo sto nije bio tacan stepen, uran je bio na 20 a venera mi je na 21
Uran je imao i kvadrat sa marsom u vodoliji... prekinula sam kada sam shvatila da on odlazi (u drugi grad... u Rijeku... fudbaler...)
nisam mogla da podnesem da ovde patim i zderem se od ljubomore...

Dugo sam patila ali u sebi... nisam pokazivala. I kada pricam sa drugaricama i bratom o tome, oni ne mogu da veruju koliko se kontrolisem kada se povremeno slucajno sretnemo... i odbijam nastavak veze...

Sada, trigon iz riba, nista nije doneo. Mozda sledeci put kada ponovi, tj ide retrogradno pa opet ulazi u trigon.
A trebalo bi, ipak je venera u 5 i u znaku u kom je uran egzaltiran a uran tranzitira znakom venerine egzaltacije Question
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Sre Avg 05, 2009 2:21 am

Hajkula, a da li je doneo nešto tvojoj deci, jer je ona i vl. 5. u petoj, bar jednom detetu, pa preko njih i tebi? Question sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  hajkula Sre Avg 05, 2009 6:13 am

Sladjana se zaljubila u stranca, Rusa, (vrsnjaci su) pocetkom aprila 2008. (otac diplomata, majka sekretarica u ruskoj ambasadi) tranziti - jupiter u jarcu na 20, a u ribama uran na 20, mesec na 23 i venera na 27 riba. Sladjani je u natalnom venera vladar 5 a pluton joj je na 20 skorpiona.
Znali su da on mora u Rusiju pa svest o uskorom razdvajanju pojacava osecanja. Jao koje su to sve situacije bile. On odlucuje da ostane, menja odluku o svojoj profesiji (umesto akademiju u Petersburgu, kaze studirace gradjevinu u Beogradu, jer je beogradski gradjevinski fakultet cenjen u Moskvi pa mu je to odlican izgovor kod roditelja, koji imaju velike planove sa njim... nema veze sto je ruski sistem skolovanja drugaciji, uklopice se... a i srpski jezik je poceo da uci intenzivno)... Roditelji dosta zahtevni, imaju velike planove, zamislite kakve su to peripetije bile. Onda je prihvatili, nisu mogli ni jednu zamerku ni pod lupom da joj nadju. A trazili... svi su oni po malo kgb a neki i malo vise... i oni su zavrsili akademiju u petersu kao i bivsi i sadasnji predsednik im, a generacija su sa sadasnjim predsednikom... mali je inteligentan, preskocio godinu u skoli, talenat za fiziku, matematiku, geografiju, istoriju, bezbednost, bolje uci posle teretane...
On je uvredio, ona raskida i kida se. On je trazi, salje sms-ove, mene zove... ona ne popusta a razbolela se, Taj raskid joj je prepunio casu (prethodio stres sa ocem, prijateljicama, u skoli...). Pao imunitet, hormoni podivljali. Cak i tumor markere je radila. Ne umem da opisem. Uplasila sam se umrece (meni Pluton na mesec i sunce). Ona ne popusta. Upoznaje sadasnjeg decka, zaljubljuje se i od pocetka septembra su zajedno Rolling Eyes Tipicno, upoznavanje, neko treba da otputuje. Veza iznenada, kraj naglo, pocetak druge veze. Laughing Kod nje je to burnije, sa dozom fatalnosti zbog aspekta i sa natalnim Plutonom.

nije bas veliki trol scratch
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Sre Avg 05, 2009 1:26 pm

Tako sam i mislila da je to bilo ako se nije tebi događalo, dogodilo preko deteta i tebi. e
E, sad to što je Mesec bio u konjukciji sa tvojim Plutonom, pa ti je doneo i emotivna uzbuđenja, strah, bol, očajenje tebe kao majke, moguće je da je to ipak bilo jače, jer si ti Mesec, a i majka si. Pluton je opet signifikator tvoje Venere vl. 5.,eto još jedne potrvrde da se to odvijalo preko dece. Na sreću dobro se završilo, ipak je izbegnuta fatalnost i ona se oporavila i počela novu vezu,koja ju je verujem ponela i omogućila da zaboravi prethodno razočarenje. Vitalno je to Slađino sunce skoro na početku osme u Lavu i pomoći će je u savladavnju kriza. Dobijaće ona podršku od drugih, bez obzira na ljubomoru, ipak je tu Sunce u sedištu i to u sektilu sa Marsom u 5. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Avg 24, 2010 10:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  hajkula Sre Avg 05, 2009 4:05 pm

Drago mi je sto sam uz nju, sto to sada upoznaje, stice iskustvo a ja joj pomognem koliko mogu. Vrrrrrrlo pazljivo, delikatno, nekada komentar unapred, nekada moram da se suzdrzavam, da je pustam da sama prolazi a ja posmatram (znam da ona mora da dozivi, oseti... pazim da joj ne ubacim strah a da je ne iziritiram i odbijem od sebe pa da izbegava da mi se poverava...) Tu sam i da joj pomognem dok zaleci.

Tranzitni uran pravi 90 na natalni mesec - desavalo se da kaze, majka strasno sam nervozna, pusti me malo da se smirim, molim te, nisam u stanju da normalno komuniciram, ne zelim da ti trpis moju nervozu... pa ako je aspektima povezano sa venerom, znam da je razlog ljubavni problem a sa marsom, slicno, mada moze + brat da joj radi po zivcima ...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Flora Sub Avg 08, 2009 11:11 pm

Kod mene su VE i UR u recepciji po znaku. sunny
UR u Vagi u V, VE u Vodoliji u IX Like a Star @ heaven :

Kada je UR prvi put presao preko VE 2002, nista se nije desavalo...
Ali kada je kasnije pocetkom 2003 ponovo presao preko VE, ja se zaljubih kao nikada do tada.. cheers
Bilo je iznenada i super dok je trajalo... sunny
Sve sto je lepo kratko traje scratch, neda UR da potrajeee affraid
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  nolita Ned Avg 09, 2009 3:31 pm

ja ne znam, jel mi bas kvadrirao uran moju veneru, zbog orbisa, ali po meni je, jer sam u jedan dan odlucila rascistit s ovim mojim sto ce bit - naravno nije nista bilo, tako da sam odlucila maknut ga iz zivota, ako je ikako moguce.
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty re

Počalji  IVA Čet Okt 01, 2009 12:37 am

Tranzit urana sa venerom, kad je uran bio u vodoliji, meni je doneo nova prijateljstva i prijateljsku pomoc drugih. Ja sam ga dozivela kao pozitivan aspekt. Nije doneo novu ljubav.

Sad kad je iz riba, pravio kvadrat sa venerom, u ljubavnoj vezi nikako nisam mogla da ostvarim prijateljski odnos, te je doneo raskid. tongue
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  butterfly Čet Nov 12, 2009 5:39 pm

Gledam natal i tranzite moga dragoga, krajem 2015-e Uran će mu biti u konjukciji sa natalnom Venerom i pravit opoziciju na natalni Pluton a kvadrat na natalni Mjesec, inače Venera mu se nalazi u 7 polju pa mi ovo sve baš strašno zvuči!! Ima li razloga za paniku? pale
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Milica Čet Nov 12, 2009 8:19 pm

Mojoj dobroj drugarici je doneo ljubav iz inostranstva- počelo brzo, ali se brzo i završilo...ovog leta baš Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Pet Nov 13, 2009 4:36 pm

Moguće je da ćeš se i ti menjati, biti drugačija, a novih situacija i okolnosti će biti.
Milica je u pravu promene koje se dogode nisu trajne i zavise i od drugih tanazita i aspekta. Možda će doći do nekog razdvajanja zbog posla, putovanja, ili nešto drugo, sve zavisi od natala. Kojom kućom vlada Uran, kakva je pozicija natalne Venere itd. . sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Jane Ned Nov 15, 2009 3:58 pm

Ne mnogo dobroga jer je Ur vladar 6. a bio je u opoziciji s nat. Ve u 1. kući. Narušena ravnoteža koju nije uzrokovao taj aspekt ali je dodatno sve poljuljao. Ali nije sve tako crno kao što ide stih u jednoj pjesmi. Very Happy Svaka lekcija nosi nova saznanja.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  AnaLoznica Ned Nov 15, 2009 9:23 pm

Do sada mi je tranzitni Uran (vladalac 9 i 10 kuce) doneo bezbroj udvarača,ali ništa konkretno.Ipak,tek sledeće godine mi 3 puta pravi egzaktnu konjukciju sa Venerom (vladalac 5 kuce),pa se nadam da će mi doneti jednu lepu i sudbinsku vezu.....A sledece godine cekam i konjukciju tranzitnog Jupitera na Veneru (koja je u 10 kući).
Osim udvarača,doneo mi je puno promena na poslovnom planu,a očekujem ih još.

AnaLoznica

Broj poruka : 6
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Astrotanja Ned Nov 15, 2009 11:05 pm

AnaLoznica dobro nam ti došla! cheers sunny flower


Dobro bi bilo da vidimo i tvoj natal.

Uran menja, oslobađa,pode svest, donosi novine, može da uzdigne osobu i pomogne u njnoj afirmaciji i u razvoju individualnosti, originalnost, ali ukoliko kod osobe ima jači Saturn u natalu promene umeju da prate previranja, nemir, psihičku napetost i promene teže nastupaju i teže se podnose.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  AnaLoznica Uto Nov 17, 2009 7:33 pm

Hvala Tanja na dobrodošlici,
nadam se da ćemo se družiti u narednom periodu....Tačnije,ja sam već mesecima čitala postove na ovoj sajtu ali ovih dana sam rešila da se regiustrujem i diskutujem sa vama.Evo i moje natalne karte (bez tranzita)....Pozdrav

AnaLoznica

Broj poruka : 6
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli? Empty Re: Tranziti Urana na natalnu Veneru, šta su vam doneli?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu