Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

venera na 29 stupnju

2 posters

Ići dole

venera na 29 stupnju Empty venera na 29 stupnju

Počalji  sara Sub Nov 06, 2010 7:50 pm

da li mi netko može reći što podrazumjeva venera na 29 stupnju u jarcu, zašto to nije dobar stupanj, pišu kako venera u jarcu na 29 stupnju znači sakupljanje starih stvari, što to znači? da li to možda podrazumjeva i život u uspomenama ili..

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  sara Uto Nov 09, 2010 7:45 pm

Zašto meni nitko neće da odgovori?

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  Gost Uto Nov 09, 2010 7:49 pm

Ne razumem sta ti to znaci "zivot u uspomenama", to definitivno ne lici na Jarca, bar ne ono cime vlada. Kako ti zvuci ANTIKVITETI....
Ako je Venera Umetnost u svakom smislu, lepe stvari, prefinjene...od ukusa i mirisa, hrane i luksuza, mesta...i odece...muzike, itd., onda se Venera u Jarcu odnosi na neku tradiciju. Jednostavno to je sve ono sto znate o sebi, ali isto tako mozete da potvrdite pre vi nama, nego mi Vama Very Happy...ja nemam nista u Jarcu, pa ne znam.
ali znam da svaka planeta na 29 stepenu, kazu je ona koja je prosto sakupila sve sto treba u toj simbolici znaka i planete. Tzv.majstor saznanja, i nema sta vise da nauci, vec POTREBO je preci i taj 1 stepen, na naredni nivo se podici. a to je upravo Vodolija, ciji vladar Uran, nove stvari nasuprot onim ukorenjenim starim pod vladarstvom SA.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  katja1 Uto Nov 09, 2010 8:06 pm

meni je venus in scorpio na 29 , tako ne bih rekla da veneri kao takvoj daje pecat to sto je na 29 stupnju bitna je kombinacija jos dva s egmenta kuce i znaka. a stepen kao takav nije nimalo lak krst za nositi
evo sa mojom venerom mofu da idem u privatne detektive, da uhodim preljubnike , i tako Basketball bas mi ide ta materija
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  Gost Uto Nov 09, 2010 8:10 pm

katja1 ::meni je venus in scorpio na 29 , tako ne bih rekla da veneri kao takvoj daje pecat to sto je na 29 stupnju bitna je kombinacija jos dva s egmenta kuce i znaka. a stepen kao takav nije nimalo lak krst za nositi
evo sa mojom venerom mofu da idem u privatne detektive, da uhodim preljubnike , i tako Basketball bas mi ide ta materija
kako ti onda ne daje pecat, ako pomenes kombinaciju Detektivi-ko vlada njima? i ve u izgonu - pa gde ces bliskije od preljube... Mad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  katja1 Uto Nov 09, 2010 8:14 pm

da da ... viidis logika mi zakazala
veruj mi menjala bi je za jednu venericu kojom vlada smilje i bosilje hahaha Laughing a sto s etice preljube nisam nikad bila isti , Wink
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  Gost Uto Nov 09, 2010 8:25 pm

katja1 ::da da ... viidis logika mi zakazala
veruj mi menjala bi je za jednu venericu kojom vlada smilje i bosilje hahaha Laughing a sto s etice preljube nisam nikad bila isti , Wink
xaxa, o pa, Mars vlada bosiljkom(zacinom) Wink


Poslednji izmenio mila2710 dana Uto Nov 09, 2010 9:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  katja1 Uto Nov 09, 2010 8:26 pm

matirala si me nema dalje flower Rolling Eyes
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  sara Sre Nov 10, 2010 2:11 pm

mila2710 ::Ne razumem sta ti to znaci "zivot u uspomenama", to definitivno ne lici na Jarca, bar ne ono cime vlada. Kako ti zvuci ANTIKVITETI....
Ako je Venera Umetnost u svakom smislu, lepe stvari, prefinjene...od ukusa i mirisa, hrane i luksuza, mesta...i odece...muzike, itd., onda se Venera u Jarcu odnosi na neku tradiciju. Jednostavno to je sve ono sto znate o sebi, ali isto tako mozete da potvrdite pre vi nama, nego mi Vama Very Happy...ja nemam nista u Jarcu, pa ne znam.
ali znam da svaka planeta na 29 stepenu, kazu je ona koja je prosto sakupila sve sto treba u toj simbolici znaka i planete. Tzv.majstor saznanja, i nema sta vise da nauci, vec POTREBO je preci i taj 1 stepen, na naredni nivo se podici. a to je upravo Vodolija, ciji vladar Uran, nove stvari nasuprot onim ukorenjenim starim pod vladarstvom SA.

... ako venera prevenstveno označava emocije i strast, unutarnji osjećaj načina i intenziteta izražavanja ljubavi, mislim kako je na 29 stupnju, pošto je u jarcu, možda može označavati vezanost za prošlost...
Ono što znam, iz vlastitig iskustva da taj stupanj može označiti (kako astrotanja piše) donošenje odluke u posljednji tren ili možda zakašnjele odluke na emotivnom planu, što je kod mene slučaj.

Malo ću poruku izmjeniti jer barem preko interneta čitali smo što je venera u jarcu, a što je u 8 mojoj kući...kako  mislim o tom stupnju, ako se stupnjevi polja znakova imaju 30 stupnjeva i imaju obilježja znakova onda to značenje  nije podjednako zastupljeno,trebalo bi da polje znaka ili zodijaka bude u 12 ili 24 stupnjeva da su pojednako zastupljeni, pa bi zatvarao  krug u ribama, a ovako ispada da zatvara krug u lavu po svom značenju, što to nema logike i da to ne drži vodu, kako govore na drugim forumima.
moj 29 stupanj venere je to da moja venera ima obilježja jarca i nastupajuće vodolije. To je to, jer ja baš  ima te primjese volim staro, a volim urbano, nešto što bi stalno preoblikovala ili dodala, staro s notom suvremenog i obrnuto i taj  STUPANJ nije ništa posebno značajan, kako kažu astrolozi bitne su zodijak,planete kuće i ostalo...a stunjevi...ja sam se bezveze uhvatila tog stupnja, čitajući na internetu...


Poslednji put izmenio sara dana Sub Mar 01, 2014 12:17 pm, izmenio ukupno 5 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  katja1 Sre Nov 10, 2010 3:29 pm

pa eto odgovorila si sama sebi. u potpunosti te razumem jeste ti teska pozicija za veneru ali treba da vidis i koj easpekte pravi sa drugim planetama. moja venus em u skorpiji em na 29 stupnju em na samom kraju 11 kuce,nakazno nema sta. i ja se cesto osvrcem proslosti , mada j eto i zbog drugih aspekata. tvoja venera u 8 kuci (kuci skorpije) te ima i obelezja istog . dobro sto s etice nasledstva, sama po sebi daje dostojanstvenu smrt, ako ona uopste takva moze biti, ali ti materijalnog nece faliti. povedi malo racuna o genitalijama,mozda bude nekog hiruskog zahvata tu, naravno ovisi o drugim aspektima Wink
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  Gost Sre Nov 10, 2010 7:13 pm

Venera nije strast, to je Mars.
Odogovr je u tebi. Skup svih saznanja, nije za sve isti. Ako ja smatram da sam majstor nekog zanata, koji opet nije samo jedna jedina stvar vec sacinjena iz mnostvo sitnica i detalja, onda tvrdim da to sto nosim u sebi - jeste SKUP i poslednji stadijum neceg VELIKOG. Ako Ti ne smatras da si nosilac tako neceg, onda Ti niko sem tebe ne moze pomoci u spoznaji toga, sem kao posredni cinilac.

Kao Sportista(Ma u Devici) ali kao da sam Strelac - Ve - univerzalac(znam sve ne po malo nego po puno), kao kuvar;Mars je kuvar - u Devici, cistota i perfekcija, a Ve je hrana u Strelcu, opet sam svestrana, cenim sve kuhinje i tezim univerzalnosti, cenim sopstvenu kuhinju, srpsku-tradicionalnu, ali i sve kulture), ako uzimam faktor muzike koju slusam(Ve je muzika i glas), navodi na vise toga, sloboda u izboru, neogranicenog...latino, folklorni ples, pop, rock, ....kako ritam, tako i glasove, cenim slobodnu u izvodjenju ali sa stilom i originalnoscu, kao "kralj" ritma pratim sve i nikoga ne ocenjujem, ono sto prija mojim culima(Ve)...tako i volim(ali jednu uvek osobu), nesputano, bez cenzure, bez ogranicenja...moj moto i teznja je harmonija u svakom pogledu, ma sta to bilo za mene.

Ne trabas da se protivis tome sto ti se nudi, ogranicavas sebe. Venera u Jarcu je hladna, sto bi rekao Djogani "glumi nedodirljivu", niko to nije, da se ne lazemo. Ako si kraljica hladnoce(spolja), uzor i model ponasanja, devojka koja kao jako mlada zna sta znaci spremanje slave(od ranog uzrasta), domacica...mnogo pre nekog iz svog okruzenja, nista nije lepse nego to gajiti u sebi sto znas u cemu si vrhunski, a uciti kako da uneses u svoju licnost nesto NOVO(Uran).

Posto ja nisam neki vrstan pisac, moj jedini savet je da procitas osnovno: Venera u Jarcu + Venera u Vodoliji = sta zakljucis, napisi?! sunny

Svaki kraj je NOVI pocetak!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty venera na 29 stupnju

Počalji  sara Sre Nov 10, 2010 9:26 pm

draga mila, tek nedavno sam počela učiti o astrologiji i ne zamjeri na propustima, to sam pročitala i prilagodila sama sebi, usavršit ću se...Da, mars je strast a venera suptilna emocija, u razmišljanju što bi to bilo sakupljanje starih stvari, udaljila sam se od stupnjeva...naravno da se slažem da smo svi iznutra mekani i nitko nije nedodirljiv i svatko sebi zna ugoditi na svoj način.
drago mi je što živiš u svojoj svjesnosti, tako mlada.

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  katja1 Sre Nov 24, 2010 12:24 am

e sara odgovoricu ti kad budem imala vise vremena ,nadam se da ne zamjeras Rolling Eyes
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera na 29 stupnju Empty Re: venera na 29 stupnju

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu