Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera

2 posters

Ići dole

15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera Empty 15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera

Počalji  Astrotanja Sre Feb 15, 2012 4:33 pm

Venera u Ovnu biće spremna da se fanatično bori za ostvarnje svojih ljubavnih želja, da ispolji izuzetnu lascivnost, strasnost, ili pak nezadovoljstvo koje može dovesti do razdvajanja.Izbegavajte da radite nešto na silu, jer to može nepovoljno delovati na vezu. Na Marsu retrogradnom u Devici, dispozitoru Venera je da bude taj taktičar, koji će delovati razumno, koji bi trebao da se potrudi da vrati stvari na ranije, da čini usluge, pomaže, trudi se uradi nešto kako bi izmenio situaciju.U tome će mu pomaći njegov sadašnji dispoztor Merkur koji je u Ribama u sekstilu sa Jupiterom u Biku, danas ulazećem, a sutra 16.02. egzaktnom, što daje mogućnost da se pozitivnim razmišljanjem, optimističkim stavom, intuitivnim sagledavanjem situacije donesu mudre odluke, da se kaže na odgovarajući način nešto što želi, da se optimistički pristupi rešavanju nesporazuma, sukoba koje Venera u kvadratu sa Plutonom može doneti.

Mesec je u Strelcu i 15. 02. u sesktilu sa Venerom, posebno izmešu 15-17. s pa je povoljno vreme da se iskažu osećanja, da se pokaže plemenitost, velikodušnost. Više vedrine, poleta, optimizma biće prisutno.To je povoljno vreme i za druženje, zadovoljstva u kretanju, kao i u odnosima sa osobama koje su daleko i sl. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera Empty Re: 15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera

Počalji  Natasha-77 Čet Feb 16, 2012 2:13 pm

Ja u subotu imam jedan bitan nastup tj. deca koju sam trenirala poslednjih 4 mes. imaju prvi nastup.Jako mi je bitno da bude pozitivna reakcija zbog posla kasnije...Primetila sam da su tranzitni Ne,So i Me u 7 kuci(polje javnosti),Me je u trigonu sa natalnim Ju(koji je vladar moje 5.zbava,deca,shoow),tranzitni Ju je na mom MC u stvari 3 stepena razlike...nadam se da ce sve proci sa pozitivnim reakcijama jocolor
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera Empty Re: 15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera

Počalji  Astrotanja Pet Feb 17, 2012 4:44 pm

Natasha, ako izuzmemo tvoje uzbuđenje, povoljni aspekti ukazuje da će biti nastup dobar, važno je da pozitivno razmišljaš i veruješ u to. Srećno!
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera Empty Re: 15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera

Počalji  Natasha-77 Pet Feb 17, 2012 6:12 pm

Hvala Tanja,javljam sutra kako smo prosli cheers cheers cheers
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera Empty Re: 15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera

Počalji  Natasha-77 Ned Feb 19, 2012 12:33 am

Tanja sve je proslo super cheers cheers cheers ,videcemo kako ce biti nadalje... sunny
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera Empty Re: 15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera

Počalji  Astrotanja Ned Feb 19, 2012 1:53 am

Natasha, super, drago mi je! cheers sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera Empty Re: 15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu