Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VII KUCA I PITANJA VEZANA ZA NJU

2 posters

Ići dole

VII KUCA I PITANJA VEZANA ZA NJU Empty VII KUCA I PITANJA VEZANA ZA NJU

Počalji  taurus13 Uto Dec 14, 2010 4:26 pm

Pozdrav svima,
Evo da vidim jesam li ista naucila, otkada sam clan foruma Smile
Naime, interesuje me moje VII polje (a i godine kazu da bi trebalo) Embarassed
Vrh VII mi je u Devici, u njoj Mars na 0 23 21 (joj, ne znam kako se pisu stepeni, silent ) i retro Saturn, na 16 33 16, a oba u Vagi.Ono sto mene ovde zanima, jeste da li ovim Marsom moze da bude predstavljen moj ex momak ( moja najduza veza ), sa kojim je brak bio gotovo izvestan (sto se njega tice Laughing ), iz razloga sto ga potpuno opisuje ova planeta-vojno lice, sa njim uvek svadje, konflikti, pritom je Devica ... a da Saturna posmatram kao svog buduceg partnera Question
Zanima me, kako da posmatram ove dve planete, u smislu, da li ce one dati opis mog partnera, gledane obe zajedno ili je moguce da prva deluje u nekom periodu zivota, a kasnije se posmatra druga Suspect ?
Hmm, u svakom slucaju, nimalo lepa VII kuca, koliko ja povezujem. Shocked
E, da i jos, vladar VII, Merkur je u Blizancima, u trecoj, sto bi predstavljalo nekog ko je intelektualno jak, voli da putuje, pise... ili se to ne uzima kod opisa partnera? Rolling Eyes
Ivinjavam se na brdu glupih pitanja, ali jako bih volela da naucim nesto vise, pa da se usudim sledeci put da sama lepo proanaliziram study cheers

taurus13

Broj poruka : 7
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VII KUCA I PITANJA VEZANA ZA NJU Empty Re: VII KUCA I PITANJA VEZANA ZA NJU

Počalji  Astrotanja Uto Dec 14, 2010 7:58 pm

Krećemo od sedme kuće u kom znaku je, jer znak u kome pada govori opisuje delom kakav će biti brak, a vladar VII. takođe daje neke osnovne informacije o partneru, zajedno sa aspektima koje pravi. Oni su kod tebe povoljni, sekstil sa Venerom i trigon sa Saturnom i opozicija između Urana i Merkura je suviše velika, ali moguće je da malim primesama se i ona bude osetila. Ukoliko VII kuća obuhvata oba znaka, kao kod tebe, posmatramo i gde je Venerai kakve aspekte ona pravi. Ne gleda se samo za braj VIi izdvojeno, već povezujemo i druge kuće, polaj Meseca, četvrta ukoliko je izražena mnogo može govoriti o porodičnom životu, koji je vezan za brak.

Izgled partnerea opisuje i Mars u Vagi, a on obično govori o muškarcu koji obraća pažnju na izgled, koji drži do toga da bude dotaran, koji je šarmantad itd. Mars je u sredini znaka, pa će on uticati više na približno srednji period u partnerstvu, a ne na početak veze i naravno da se gleda i gde je njegov signfikator i kakve aspekt i on pravi i signfikator.

U poznijem periodu života uticaće Saturn na brak najviše i to u svoj svojoj simbolici i značenju, vezanoj za ovaj znak i kuću. Opet posmjatraju se njegovi aspekti i sve se to povezuje i tumač.
Izrada natala podrazumeva sintezu, a ne samo analizu , tako da ima povezivanja svega onoga što utiče na nju u vašem natalu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

VII KUCA I PITANJA VEZANA ZA NJU Empty Re: VII KUCA I PITANJA VEZANA ZA NJU

Počalji  taurus13 Uto Dec 14, 2010 10:10 pm

Astrotanja,
Hvala Vam puno na smernicama flower i lepom objasnjenju!

"Mars je u sredini znaka, pa će on uticati više na približno srednji period u partnerstvu, a ne na početak veze i naravno da se gleda i gde je njegov signfikator i kakve aspekt i on pravi i signfikator."
"U poznijem periodu života uticaće Saturn na brak najviše i to u svoj svojoj simbolici i značenju, vezanoj za ovaj znak i kuću. "

E, upravo ste mi objasnili ono sto me najvise bunilo, a vezano je za vreme uticaja ovih planeta!A sto se sinteze tice, imam ja dotle jos da giljam i giljam study , ali evo prvo da naucim osnovno.Hvala puno, postavicu jos neko pitanjce kada zapadnem u nedoumicu Smile , divni ste cheers

taurus13

Broj poruka : 7
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VII KUCA I PITANJA VEZANA ZA NJU Empty Re: VII KUCA I PITANJA VEZANA ZA NJU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu