Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Retrogradan Saturn

+18
Ovan-Strelac
smajli
Black-Woman
Formalhaut
venerica
Milica
katja1
suba
Keti
Rubiel
Bambina
sladjana
Natasha-77
EMA66
Mrvica
Astrotanja
Čarobnica
galaksija
22 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Retrogradan Saturn - Page 3 Empty Re: Retrogradan Saturn

Počalji  ana80 Ned Apr 24, 2011 2:04 am

kada je meni saturn usao u 12 kucu napravio mi je totalnu pometnju.
u avgustu ulazi napokon u moju 1 kucu neznam sada sta da ocekujem.
flower
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradan Saturn - Page 3 Empty Re: Retrogradan Saturn

Počalji  Astrotanja Ned Apr 24, 2011 6:26 pm

Ana, tebi je tranzitni Saturn već odavno u prvoj i približava se Ascedentu.Prva kuća ti je na 11. stepenu Vage,a Saturn je sada na 12. stepenu i ide retrogradno, što znači da će krajem aprila, 31. biti na 11. stepenu, pa tokom maja. Ovo si već doživela prošle godine , krajem oktobra, početkom novembra. Kada bude opet došao na Ascdemt krajem aprila i maja je prilika da neke stvari koje su onda bile aktuelne i problematične završiš, okončaš, itzvučeš iz njih neku poku, mudrost i probaš da se poučena prethodnim iskustvom nosiš sa njima, posebno ukoliko su vezane za porodicu,ili za tvoje zdravlje, tvojeodnose sa drugima. Prvog maja će Saturn tranzitnii vnera tranzitna biti u opozciji pa je moguća distanciranost, hladnoća u odnosima sa drugima, mogući su problemi. Ovaj aspkt zahteva neku vrstu odricanja. Više trezvonosti i razuma, manje zadovoljstva. Ukliko budeš suviše strog, zahtevna, mogla bih da udaljiš neku osobu od sebe. Pokušj da budeš više orjentisana na sebe, samokritična, kako ne bi ugrozila odnose sa drugima. Obrati pažnju i na svoje zdravlj, ako se slučajno pojavi neki urološki problei, ili sa kožom, ili kičmom, nemoj ih zanemariti. Discplina, red, odgovornost je ono što bi dobro bilo da bude prisutno.Ozbiljnost i melanholija su prisutni. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Apr 25, 2011 5:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradan Saturn - Page 3 Empty Re: Retrogradan Saturn

Počalji  EMA66 Ned Apr 24, 2011 11:18 pm

ja se od petka.. osecam bas tuzno i neraspolozeno.. i to bas za ove praznike... prazno i istorseno...

ako ovaj retrogradni saturn utice na mene na ovakav nacin... pa ja do juna uopste necu moci da funkcionisem...

cak i odnos sa njim mi je poremecen u totalu...

valjda cu izdrazati...

pozdrav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradan Saturn - Page 3 Empty Re: Retrogradan Saturn

Počalji  ana80 Ned Apr 24, 2011 11:32 pm

Astrotanja ::Ana, tebi je tranzitni Saturn već odavno u prvoj i približava se Ascdentu.Prva kuća ti je na 11. stepenu Vage,a Saturn je sada na 12. stepenu i ide retrogradno, što znači da će krajem aprila, 31. biti na 11. stepenu, pa tokom maja. Ovo si već doživela prošle godine , krajem oktobra, početkom novembra. Kada bude opet došao na Ascdemt krajem aprila i maja je prilika da neke stvari koje su onda bile aktuelne i problematične završiš, okončaš, itzvučeš iz njih neku poku, mudrost i probaš da se poučena prethodnim iskustvom nosiš sa njima, posebno ukoliko su vezane za porodicu,ili za tvoje zdravlje, tvojeodnose sa drugima. Prvog maja će Saturn tranzitnii vnera tranzitna biti u opozciji pa je moguća distanciranost, hladnoća u odnosima sa drugima, mogući su problemi. Ovaj aspkt zahteva neku vrstu odricanja. Više trezvonosti i razuma, manje zadovoljstva. Ukliko budeš suviše strog, zahtevna, mogla bih da udaljiš neku osobu od sebe. Pokušj da budeš više orjentisana na sebe, samokritična, kako ne bi ugrozila odnose sa drugima. Obrati pažnju i na svoje zdravlj, ako se slučajno pojavi neki urološki problei, ili sa kožom, ili kičmom, nemoj ih zanemariti. Discplina, red, odgovornost je ono što bi dobro bilo da bude prisutno.Ozbiljnost i melanholija su prisutni. sunny

Hvala vam
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradan Saturn - Page 3 Empty Re: Retrogradan Saturn

Počalji  malamo Uto Maj 10, 2011 1:46 pm

Primetila sam da je kod mnogih osoba u mom okruzenju zivot mnogo laksi dok je saturn direktan nego kad je retro, kao sada. Narocito ako je i natalni saturn u vagi. Kod mene npr. losi apekti donose razjasnjenje situacija, akciju, napredak, dok mi trigoni donose to da se vrtim u krug i ne vidim izlaz. Da li jos neko ima slican osecaj?
Npr. dok je saturn bio direktan i pravio kvadrat sa mojom venerom u jarcu, stvari su pocele da se odvijaju i kristalizuju. Sad kad je retro i pravi trigon sa mojim suncem i merkurom, vratila sam se u period izgubljenosti i poteskoca , za koji sam mislila da je iza mene. Zato se nadam da ce od juna sve krenuti nabolje bez obzira na lose aspekte i poriblizavanje natalnom saturnu u vagi (koji mi je vladar 7.). Bolje da se nesto desava, sta bilo, nego da se stoji u mestu.
Ima li nekoga ko lose aspekte dozivljava dobro, a dobre lose ili sam ja u zabludi?
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradan Saturn - Page 3 Empty Re: Retrogradan Saturn

Počalji  Astrotanja Sre Maj 11, 2011 9:32 am

Malome, kad je retrogradan, tačno je da mnogo manje deluje, ima zastoja, ima stajanja na mrtvoj tački,preispitivanja pre svega, vraćanja na ranije situacije,nenaučene lekcije a kada da ide direktno više toga se zbiva, pa ga i ja očekujem.

Međutim deluje i kada je retrogradan, tako što recimo u kvadrtu sa Venerom u Jarcu donosi nezadovoljstvo i ponavljanja situacija, koje nas teraju da nešto shvatim oi promenimo , posebno ako je Venera u Jarcu.Možemo postati odviše strogi prema drugima, skloni da osuđujemo postupke, da im budemo teški,jer smo zahtevni, mada i pravedni. Važmo je da to i shvatimo, da tim stvom možemo da odbijemo duge od sebe, da se distanciramo, da dođe do hlađenja odnosa i osećaj razočarenja. Onda iz tog našeg shvtanja šta se događa i u kakvom smo soizaciji kada je ljubav u pitanju možemo da nastojimo da sebe malo više kontrolišemo i da prihvatimo i izvesno žrtvovanje ako nam je stalo do postojanosti vezeda ne može partner uvek, niti u svemu da ostvari naša očekivanja i da je nekada neophodno što traži pre svega Venera u Jarcu da se sami više potrudimo u ljubavi, ili da odustanemo od nekih naših očekivanja u ljubavi i da prihvatimo samo ono što nam je dato da dobijemo, što smo zaslužili, jer ona u Jarcu nije tako izdašna kao u Biku. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradan Saturn - Page 3 Empty Re: Retrogradan Saturn

Počalji  malamo Sre Maj 11, 2011 11:07 am

Da, to ste skroz u pravu. Osecam se prilicno distancirano i objektivno i zahtevam jako realan pristup ljubavi što ranije nije bio slučaj. Ali, znate kakvi su muskarci- cim zahtevate konkretnost i realizaciju, pobegnu glavom bez obzira (Blizanci narocito) affraid . S toga, nadajmo se da ce direkti saturn doneti bolje dane! Cool Hvala!
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradan Saturn - Page 3 Empty Re: Retrogradan Saturn

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu