Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prazne kuce

2 posters

Ići dole

prazne kuce Empty prazne kuce

Počalji  mirelica Ned Feb 27, 2011 11:20 pm

Pozdrav svima na forumu, ja sam odnedavno clan foruma, pa imam i jedno pitanje. Obzirom da su mi peta, sesta kuca prazne, u sedmoj imam hiron, zatim osma prazna, deveta i deseta prazne takodje, interesuje me, sta podrazumevaju ta prazna polja, da se nista u zivotu nece desavati po pitanju posla, porodice, dece, ili ja samo ne umem da protumacim to dobro? pa ako ko bude imao vremena, sacekacu odgovor!!!
Sta podrazumeva hiron u sedmom polju?

Veliki pozdrav svima koliko vas ima! Very Happy bounce

prazne kuce Th_astro_w2gw_03_marija_jovanovic_hp808712365

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

prazne kuce Empty Re: prazne kuce

Počalji  Čarobnica Pon Feb 28, 2011 2:17 pm

ernaerna ::Pozdrav svima na forumu, ja sam odnedavno clan foruma, pa imam i jedno pitanje. Obzirom da su mi peta, sesta kuca prazne, u sedmoj imam hiron, zatim osma prazna, deveta i deseta prazne takodje, interesuje me, sta podrazumevaju ta prazna polja, da se nista u zivotu nece desavati po pitanju posla, porodice, dece, ili ja samo ne umem da protumacim to dobro? pa ako ko bude imao vremena, sacekacu odgovor!!!
Sta podrazumeva hiron u sedmom polju?

Veliki pozdrav svima koliko vas ima! Very Happy bounce

prazne kuce Th_astro_w2gw_03_marija_jovanovic_hp808712365

U situaciji kad su polja prazna, ne znači nedostatak onoga što simbolizuju, već se gledaju vladari tih kuća, gde su otišli i kakve aspekte prave...Hiron u 7. polju znači da osoba koja ga tamo ima treba da savlada lekcije iz odnosa sa ljudima preko puta sebe, kroz partnerske odnose, e sad sve zavisi i gde je vladar tog Kirona i kakve aspekte pravi, tj. na šta osoba treba posebno da obrati pažnju...:-)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

prazne kuce Empty prazne astroloske kuce

Počalji  mirelica Pon Feb 28, 2011 8:52 pm

Hvala carobnice na odgovoru, sad mi je vec lakse, pozdrav tebi Very Happy

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

prazne kuce Empty Re: prazne kuce

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu