Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca

3 posters

Ići dole

Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca Empty Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca

Počalji  galaksija Čet Mar 03, 2011 7:50 pm

Sutra severni mesecev cvor napusta sazvezdje jarca i ulazi u znak strelca?Sta ocekujete od ovog tranzita?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca Empty Re: Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca

Počalji  lijana Pet Mar 04, 2011 12:52 am

zdravo drustvo. Very Happy ja sam ovde nova i ne snalazim se bas najbolje i ne znam da li uoste postoji deo namenjen predstavljanju novih clanova ,tako da se nadam da mi niko nece zameriti sto to radim ovde.ipak se negde mora probiti led.
meni je strelac vladalav druge kuce,jupiter u raku,tako da se nadam da ce biti nesto od silno zeljene promene posla,naravno na bolje
puno pozdrava od nove clanice i nadam se da ce mo se lepo druziti. Laughing flower flower flower

lijana

Broj poruka : 33
Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca Empty Re: Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca

Počalji  Astrotanja Pet Mar 04, 2011 1:40 am

Lijana, drago mije da si sa nama! Dobro nam došla. Very Happy flower sunny

Sve jedno je gde se priključiš, samo je neophodno da staviš svoju natalnu kartu. Objašnjenje ćeš naći u rubrici Problemi. Bez nje ne možemo ti ništa protumačiti i odgovoriti. Malo razgledaj forum, pa ćeš videti da ima raznih tema vezanih za aspekte, tranzite, planete , solare i drugo. Ako nisi sigurna najbolje je na početku da pitanje ih postaviš pod lična pitanja, da otvoriš svoju temu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca Empty Re: Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca

Počalji  Astrotanja Pet Mar 04, 2011 1:42 am

Galasija kada ti dođe na natalnu Veneru, onda možeš očekivati neka prijatna događanja, ispunjenje nekih težnji, želja na emotivnom planu pre svega sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca Empty Re: Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca

Počalji  galaksija Pet Mar 04, 2011 10:54 pm

Tanjice,to i ocekujem,vec krajem ovog meseca ce doci do natalne venere i biti egzaktan pocetkom aprila.zanimljivo je da ce mi u isto vreme biti egzaktan aspekt konjukcija progresivnog merkura na veneri,a merkur mi vlada 4 i 7 poljem!Ja u to vreme planiram dugo ocekivani poslovni put u USA.Da li ovaj aspekt moze imati veze i sa karijerom ili konacno da ulepsa moj prazan emotivni zivot!hvala unapred na odgovoru! Very Happy
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca Empty Re: Tranzit Severnog mesecevog cvora kroz strelca

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu