Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

+14
Dalila
comor
Natasha-77
BoSaNKa
draganica
alea
mesmerized
Strelica
ArijeL
Čarobnica
Nea
jupiter u raku
inja
Astrotanja
18 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Astrotanja Pet Nov 07, 2008 1:34 am

Za Mesečove čvorove koji grade konjukciju sa nekom planetom u uporednim horoskopima poznato je već da je reč o karmičkoj vezi.
Sunce moga sina je u konjukciji sa mojim Južnim čvorom, dva stepena udaljenosti u moj 4. , a u njegovoj devetoj u Strlecu. Njegovo sunce je na 2 stepenu Strelca, a moj južni čvor na 4. stepnu Strelca, pri tome oboje imamo Jupiter u Raku, moj je u njegovoj petoj, a njegov u mojoj jedanaestoj. Kako bi to protumačili. Posebno me zanima mišljenje Jupitera u Raku,ali mogu i drugi, kojima je bliska karmička astrologija da mi odgovore. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Mar 30, 2010 3:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  inja Pet Nov 07, 2008 11:04 am

Meni je jako interesantna prica oko cvorova. U sinastiji njegov JMC je na vrhu mog 6. polja ( SMC na vrhu 12.polja , pa to valjda vec samo po sebi govori o nekakvoj vezi iz nekog proslog zivota ) i u konjukciji sa tim njegovim JMC je sa jedne strane moj Mesec , a sa druge Saturn... tj. njegov JMC se smestio na midpoint mog Mo i Sa. To koliko ja shvatih pokazuje da smo bili u nekakvoj vezi ali da sam ga ja na neki nacin mucila...
Na njegovom SMC egzaktno je moj Neptun i Jupiter u konjukciji orbisa 3 *... Neko mi je rekao da ja njemu dolazim kao sudbinska (valjda zbog Ju koji je meni vladar Asc , a njemu vladar Dsc, a i sam SMC mu je u Strelcu) veza, kako Ne predstavlja Bogove... u sistemu veza na koju je Bog stavio svoj prst.
Bas bih volela da neko ko se vise razume u karmicku astrologiju ovo prokomentarise. Hvala...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  jupiter u raku Pet Nov 07, 2008 7:05 pm

Astrotanja ::Za Mesečove čvorove koji grade konjukciju sa nekom planetom u uprednim horoskopima poznato je već da je reč o karmičkoj vezi.
Sunce moga sina je u konjukciji sa mojim južnim čvorom, dva stepena udaljenosti u moj 4. , a u njegovoj devetoj u Strlcu. Njegovo sunce je na 2 stepenu Strelca, a moj južni čvor na 4. stepnu Strelca, pri tome oboje imamo Jupiter u Raku, moj je u njegovoj petoj, a njegov u mojoj jedanestoj. Kako bi to protumačili. Posebno me zanima mišljenje Jupitera u Raku,ali mogu i drugi, kojima je bliska karmička astrologija da mi odgovore. Smile

ako je planeta u konjukciji sa smč--to nam opisuje onu vrstu odnosa, kroz koje će te,dve osobe prolaziti u ovom životu,
a ako se radi o konjukciji planete sa jmč-to je priča, kroz koju se sagledava vrsta odnosa ,koju su imali u prošlim životima..
što je bliža konjukcija ,odnosi su jači i dešavali si se u bližim inkarnacijama i obrnuto.

kada je sunce jedne osobe,na jmč druge,onda je vlasnik sunca bio drugoj osobi otac ,neki autoritet ili muž,neka bitna figura,koja je imala jak uticaj na prošli život drugoga.
zavisi od dispozitora i aspekata,,kakav je taj odnos bio..
u lošim aspektima je pokušavala da mu nametne svoju volju,a ovaj to nije hteo da prihvati..

pošto je dispozitor južnog čvora-jupiter u egzaltaciji ,a u 4 kući sa odigrava ova konjukcija, ukazuje da se radi, verovatno o ocu, koga si mnogo volela-
aspekte nisam gledala,,ali ti možeš i sama da pogledaš i dopuniš....
jupiter u raku
jupiter u raku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Astrotanja Pet Nov 07, 2008 8:22 pm

Hvala najlepše. sunny To sam i pomislila, a obožavam ga i sada. Njegov sig. Jupiter je u trigonu sa mojim Saturnom -1. u sekstilu sa mojim Mesecom -4 i u opoziciji sa mojom Venerom -2. Inače njegov Saturn je u konjukciji mojom Venrom u mojoj 5. , njegovoj 11. i Saturni su nam u egzaktnom sekstilu. Sve to ukazuje na karmičku vezu. Pošto je njegova 11. bila u prošlom životu 10. onda još jedna potvrda da je bio autoritet, a to je moja 4. u prošloj inkarnaciji. Pošto je ova konjukcija u Jarcu, još veća potvrda da je bilo reč o porodičnim odnosima, verovatno oca i deteta. cyclops


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Dec 16, 2008 8:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Nea Ned Nov 09, 2008 8:49 pm

Da li bi onda moglo biti moguce da je moj bivsi muz sa svojim Mjesecom na mom Juznom cvoru meni bio MAMA u proslom zivotu?? sunny

To bi objasnilo zasto me privukao Cool
Nezadovoljna svojom majkom u ovom zivotu (tko zna zasto sam je odabrala!!! a cak mi nije nista bila u proslom Wink) objerucke sam prihvatila ono sto mi se u pocetku nase veze ucinilo kao njegova bezuvjetna ljubav i bezrezervna podrska ... ono sto inace, u idealnom slucaju, dobivas od majke.

Takodjer mi se cini da planeta na cvoru u vlastitoj karti simbolizira osobu u nasem zivotu s kojom smo povezani iz proslog zivota, ako ne i vise njih... Ja npr tu imam Sunce i oduvijek sam svog oca osjecala kao jedinu blisku i poznatu osobu koja me razumije - svi ostali su me nervirali i ljutili Wink
Sad, to moze biti stoga sto je moja VE u Lavu, a to je Venera Sunceva kci, razmazena princeza, tko ce ga znati...
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 55
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Čarobnica Uto Dec 16, 2008 2:51 pm

A šta može da znači ako mesečevi čvorovi grade konjukciju međusobno? Surprised
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  ArijeL Uto Dec 16, 2008 7:49 pm

nije isto ako su sjeverni u konjukciji, ili sjeverni i južni...
sigurno da su i to jake karmičke veze, međusobni dugovi i mogućnosti razrešenja istih...npr. konjukcija sjevernih bi značila neko podudaranje životnih puteva...


šta je meni bilo fascinantno: prije par godina jedan astrolog mi je rekao da sam sigurno u prošlom životu bila roditelj, bar jednom od mojih roditelja...i poslije ko zna koliko vremena uradim tatin natalni, kad ono - njegov merkur egzaktno, ali egzaktno na mom jmč...
ArijeL
ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 39
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Čarobnica Uto Dec 16, 2008 7:54 pm

ArijeL ::nije isto ako su sjeverni u konjukciji, ili sjeverni i južni...
sigurno da su i to jake karmičke veze, međusobni dugovi i mogućnosti razrešenja istih...npr. konjukcija sjevernih bi značila neko podudaranje životnih puteva...


šta je meni bilo fascinantno: prije par godina jedan astrolog mi je rekao da sam sigurno u prošlom životu bila roditelj, bar jednom od mojih roditelja...i poslije ko zna koliko vremena uradim tatin natalni, kad ono - njegov merkur egzaktno, ali egzaktno na mom jmč...

Hvala ArijeL,

ali sad ako su npr SMČ u konjukciji onda bi trebalo i da su JMČ u istom aspektu ili grešim? confused
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Astrotanja Uto Dec 16, 2008 8:27 pm

Tačno, ne grešiš. Ja sam ovaj aspekt viđala u horoskopu roditelja i deteta. Smatram da su retki i veoma važni. U kojoj su kući tvojoj, a u kojoj njegovoj?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Čarobnica Uto Dec 16, 2008 8:58 pm

Astrotanja ::Tačno, ne grešiš. Ja sam ovaj aspekt viđala u horoskopu roditelja i deteta. Smatram da su retki i veoma važni. U kojoj su kući tvojoj, a u kojoj njegovoj?


SMČ moj u 12. kući u Škorpiji, njegov u 10. kući isto Škorpija a južni moj u 6.kući u Biku, njegov u 4. kući ali nisam sigurna je li u Biku ili Blizancima jer ga nema u njegovom natalu pa sam ga prema znanju odredila...ali bih rekla da je pre Bik u pitanju. A od oka možda čak njegov JMČ gradi konjukciju i sa mojim DC.


Hvala sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Astrotanja Uto Dec 16, 2008 9:48 pm

Da, u konjukciji su, tvoj na 20 i nešto, a njegov na 21 stepenu u Škorpiji.Otuda ga ti tako dobro osećaš i telepatski si u kontaktu sa njim. zato si u stanju i da otkrivaš njegove tajne. Karmička veza a u kakvim su aspektima Plutoni?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Čarobnica Uto Dec 16, 2008 11:02 pm

Astrotanja ::Da, u konjukciji su, tvoj na 20 i nešto, a njegov na 21 stepenu u Škorpiji.Otuda ga ti tako dobro osećaš i telepatski si u kontaktu sa njim. zato si u stanju i da otkrivaš njegove tajne. Karmička veza a u kakvim su aspektima Plutoni?

Hvala Tanja. Konjukcija isto i to baš PL0PL. Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Nea Uto Dec 16, 2008 11:16 pm

Ne znam da li se tu radi o karmickoj povezanosti.... jer onda su svi pripadnici istog znaka rodjeni iste godine karmicki povezani (imaju konjunkciju SC i JC) ? Rolling Eyes
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 55
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Astrotanja Uto Dec 16, 2008 11:24 pm

Naravno da ne. Ovde je reč o vezi koja postoji, a ne o nekom poznanstvu.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Čarobnica Uto Dec 16, 2008 11:54 pm

Čarobnica ::
Astrotanja ::Da, u konjukciji su, tvoj na 20 i nešto, a njegov na 21 stepenu u Škorpiji.Otuda ga ti tako dobro osećaš i telepatski si u kontaktu sa njim. zato si u stanju i da otkrivaš njegove tajne. Karmička veza a u kakvim su aspektima Plutoni?

Hvala Tanja. Konjukcija isto i to baš PL0PL. Very Happy


Da ispravim, moj Pluton je u 10. kući u Vagi a njegov u 8.kući u Vagi. Inače je konjukcija SMČ jako blizu njegovog MC, nisam sigurna da li je konjukcija jer ne mogu da procenim koliki je orbis.
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 3:39 am

Da li je neko raspolozen da prokomentarise?
Vladar njegovog asc-a (Merkur-Blizanci) egzaktno na na mom juznom u trecem u Jarcu.
Ko li je koga tu ucio pameti?!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Astrotanja Sub Feb 28, 2009 4:06 am

Oboje, ali ti si iskusnija. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 4:09 am

Uzgred, to je onaj tip sto sam bila verena s njim. On je Vodolija-Blizanac...Doci ce mi glave! Ja njega vidim kroz svoj natal,uopste ne znam sto sam to prekidala,kad moram to odraditi?! Al' evo Saturn ide retro,pa...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Čarobnica Sre Mar 04, 2009 12:31 am

O čemu je reč kada se SMČ jedne osobe nadje na Asc druge osobe, a SMČ druge na MC prve?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  mesmerized Ned Apr 12, 2009 10:13 pm

u uporednom horoskopu sa tatom imamo sledece: njegov SMC egzaktno na mom Marsu, a njegov retro Merkur na mom Juznom cvoru.
Da li je to normalno jer smo otac i cerka, ili postoji neka karmicka veza? Jesam li ja njemu bila otac u proslom zivotu??? Ili smo, posto je Mars u pitanju - ratovali u suparnickim vojskama? Very Happy
a sto se Merkura tice - mozda zato imamo losiju komunikaciju?
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  alea Pon Dec 21, 2009 11:15 am

Imam jednog prijatelja, drugara još iz detinjstva, sa kojim imam neku posebnu vrstu odnosa. Nikada se nismo posvadjali, niti jedno drugom nešto zamerili, a jedno drugom konstatntno pravimo neke zvrčke, zezamo jedno drugo, ali ga smatram svojim najboljim drugarom. Nekako se volimo na poseban način. A kako i ne bi, kada on ima VE0MO u ribama ( ko da ga ne voli! )

Kada sam pogledala aspekte, vidim da je njegov SMČ na mom JU a moj SMČ na njegovom. Smile

Inače, sama u svojoj karti imam konjukciju SA i JMČ sa orbisom od 5* ( ne znam da li je veliki orbis ) i to u 7. kući. Kada sam gledala karte nekih ljudi, videla sam da mi se, recimo progresivna VE jedne osobe našla na JMČ baš u trenutku kada smo se upoznali, dok je njegov natalni ASC na tom mom SA i vrlo blizu mog JMČ, znači da smo verovatno jedno drugom ušli u život da bi naučili neku važnu lekciju.

Čitala sam da se, u aspektima sa čvorovima, osoba čija je planeta prosto zalepi za osobu čiji je čvor.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  draganica Čet Mar 18, 2010 11:51 pm

kako da tumačim moj JMČ konjukcija njegova Venera
moj Merkur konjukcija njegov SMČ i moj saturn konjukcija njegov JMČ???

draganica

Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Gost Uto Mar 30, 2010 2:06 pm

ArijeL ::
šta je meni bilo fascinantno: prije par godina jedan astrolog mi je rekao da sam sigurno u prošlom životu bila roditelj, bar jednom od mojih roditelja...i poslije ko zna koliko vremena uradim tatin natalni, kad ono - njegov merkur egzaktno, ali egzaktno na mom jmč...
Hm.zanimljivo...moji roditelji imaju SMC u konjukcjii jer je neznatna razlika uzmedju njih 20-tak dana.
Medjutim, otkrih da sa jednom meni jako bitnom osobom u ovom zivotu TA OBA JUZNA CVORA mojih roditelja su na Merkuru te osobe - egzaktno?! Zar ne bi trebalo da postoji nekakva odbojnost izmedju njih?
Sto znaci da je moguce da su moji roditelji bili roditelji "Merkuru"
What a Face
Isto, Mesec moje majke je na 3` od SMC.
Dok dispozitori Cvorova mojih roditelja nemaju dodire, bar ne bitnije aspekte sa dipozitorima mog SMC.


Poslednji put izmenio mila2710 dana Uto Mar 30, 2010 2:43 pm, izmenio ukupno 2 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Gost Uto Mar 30, 2010 2:27 pm

draganica ::kako da tumačim moj JMČ konjukcija njegova Venera
moj Merkur konjukcija njegov SMČ i moj saturn konjukcija njegov JMČ???
VENERA-Losa sa-SEVERNIM MESECEVIM CVOREM
Bice ovde dosta razocarenja, jer se Venera ne iskazuje u skladu sa okolnostima. Neuskladjen ljubavni odnos, otudjenje, rastanak, zbog neprijatnosti

MERKUR 0`SEVERNI MESECEV CVOR = KARMICKO-SUDBINSKI SUSRET NA INTELEKTUALNOM PLANU!
Poistovecivanje sa idejama, zamislima. Moguce je donosenje vaznih odluka.

SATURN-Los sa-SEVERNIM MESECEVIM CVOREM
Ovde se namiruje neki dug. Imacete prepreka i teskoce u odnosima, izolacija, pa i rastanak, nepogodnosti zbog partnera, raspad veze. Trpite pritiske od partnera, povlacite se i otudjujete, rastajete se. Neka sprecenost, strah, vas sprecavaju da postignete uspeh.

Karma ne znaci nuzno lose! Jer svako iskustvo vas u sledecem odnosu sa nekim nadogradjuje.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Astrotanja Uto Mar 30, 2010 4:25 pm

Venera u konjukciji sa južnim Mesečevim čvorom ukazuje na ljubavnu vezu koja je postojala u prošloj inkarnaciji, koja je dovela do novog zbližavanja. Da li je bil dobra ili loša govore i dispoztor Venere.

Severni čvor u konjukciji sa Merkurom ukazuje na bitnost komunikcije u odnosu,bilo da je reč i druženju, razmeni ideja, ili pak učenju i razmeni informacija. Naravno, gleda se i znak u kome je konjukcija, kuća, dispoztori i aspekte da bi moglo detaljno da se protumače.

Severi čvornu konjukciji sa Saturnom može biti i itekako povoljan, jer osoba koja ima Saturn može biti dobar savetnik, koj svoje znanje i iskustvbo prenosi i u ovom odnosu postoji obično trajnost, lojalnost, vernost.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima Empty Re: Konjukcija Mesečevog čvora sa planetama u uporednim horoskopima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu