Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoc ana80......

3 posters

Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Pomoc ana80......

Počalji  ana80 Sub Apr 23, 2011 12:24 am

Neznam koja kuca u koroskopu sta predstavlja?
To bi bilo prvo pitanje za pocetak.
flower


Poslednji put izmenio ana80 dana Sre Apr 27, 2011 1:44 am, izmenio ukupno 6 puta
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  Čarobnica Sub Apr 23, 2011 12:58 am

ana80 ::Neznam koja kuca u koroskopu sta predstavlja?
Pocetnik sam flower

Draga Ana, prelistaj malo forum, imaš tačno po temama i kuće i aspekte i planete dosta za pročitati...Rubrika Lična pitanja je za konkretno pitanje vezano uz tvoj natal i aspekte...Bilo bi poželjno da zbog preglednosti foruma i lakšeg snalaženja, u Ličnim pitanjima otvoriš temu sa tvojim imenom i tu postavljaš sva pitanja koja te zanimaju vezano uz tebe, kako ne bismo gomilali teme u Ličnim pitanjima bez potrebe...Smile

Hvala na razumevanju Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  ana80 Sub Apr 23, 2011 12:34 pm

Hvala na savetu, promenila sam nalslov teme.
Nemogu da nadjem o svim kucama znacenje a volela bi da znam i sakupim kako bi imala za sebe preglednost.
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  Čarobnica Uto Apr 26, 2011 10:17 pm

Ana, čime se baviš i da li radiš?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  ana80 Uto Apr 26, 2011 10:58 pm

Čarobnica ::Ana, čime se baviš i da li radiš?

Graficar sam ali vec duze vreme nemam posao i nikada nisam radila u struci
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  Čarobnica Sre Apr 27, 2011 4:35 pm

Ana, zbog pravila foruma morala sam da obrišem sve tekstove koje si postavila jer nije dozvoljeno postavljanje tekstova sa drugih astroloških foruma i sajtova. Zamolila bih te da ubuduće kada budeš htela da postaviš neki od tekstova konsultuješ Astrotanju ili mene Smile

Sada da se vratimo na tvoje pitanje koje se odnosi na posao...a čime si se bavila? Meni bar po tvojim aspektima u natalu se čini da si izabrala pravi poziv Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  ana80 Čet Apr 28, 2011 5:27 pm

Čarobnica ::Ana, zbog pravila foruma morala sam da obrišem sve tekstove koje si postavila jer nije dozvoljeno postavljanje tekstova sa drugih astroloških foruma i sajtova. Zamolila bih te da ubuduće kada budeš htela da postaviš neki od tekstova konsultuješ Astrotanju ili mene Smile

Sada da se vratimo na tvoje pitanje koje se odnosi na posao...a čime si se bavila? Meni bar po tvojim aspektima u natalu se čini da si izabrala pravi poziv Smile

da se izvinim nece se ponoviti.
Radila sam dve i nesto godine u skupstini grada u stampariji ali ne moje zanimanje kao knjigovezac, a ja sam fofoslagac( kompjuterska priprema), zatim opet u stampariji, pa onda u ministarstvu finansija kao administrativni radnik( skoro dve godine). Od 1.1.2009 ostala sam bez posla ( mislim da je ulazak saturna u moju 12 kucu ucinio svoje ako gresim ispravi me). Radila sam prosle godine u fabrici kolaca nisam birala posao ali vise neradim firma je jako lose poslovala tako da smo svi znali da ce doci kraj. Sada neradim nigde konkurisem ali sve uzalud.
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  Astrotanja Čet Apr 28, 2011 6:53 pm

Ana, Uran u tvojoj šestoj u kvadratu sa Merkurom i Venerom, stvara pojačanu napetost u vezi posla. On može doneti i neke neočekivane iznenedne situacije. Ove godine neće mnogo zavisiti stvari od tvoje volje i truda, pa bi zato bilo da prihvati privremeno da neguješ neku osobi, radiš nešto što ne bi bilo stalno, ali bi ti donelo neku zaradu. Inače za tebe bi dobro bilo da razmišljaš o odlasku u inostranstvo, jer imaš predispozcije za život u inostranstvu.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  ana80 Čet Apr 28, 2011 7:08 pm

Astrotanja ::Ana, Uran u tvojoj šestoj u kvadratu sa Merkurom i Venerom, stvara pojačanu napetost u vezi posla. On može doneti i neke neočekivane iznenedne situacije. Ove godine neće mnogo zavisiti stvari od tvoje volje i truda, pa bi zato bilo da prihvati privremeno da neguješ neku osobi, radiš nešto što ne bi bilo stalno, ali bi ti donelo neku zaradu. Inače za tebe bi dobro bilo da razmišljaš o odlasku u inostranstvo, jer imaš predispozcije za život u inostranstvu.
sunny

Da li je moguce da sam ja tu sansu za inostransvo propustila, posto sam imala decka iz Banjaluke i raskinuli smo krajem 2005. Imam jednog brata u Parizu, drugog u Londonu, a ostala familija je u Makedoniji odatle su mi i otac i majka.
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  Čarobnica Čet Apr 28, 2011 7:17 pm

ana80 ::

da se izvinim nece se ponoviti.
Radila sam dve i nesto godine u skupstini grada u stampariji ali ne moje zanimanje kao knjigovezac, a ja sam fofoslagac( kompjuterska priprema), zatim opet u stampariji, pa onda u ministarstvu finansija kao administrativni radnik( skoro dve godine). Od 1.1.2009 ostala sam bez posla ( mislim da je ulazak saturna u moju 12 kucu ucinio svoje ako gresim ispravi me). Radila sam prosle godine u fabrici kolaca nisam birala posao ali vise neradim firma je jako lose poslovala tako da smo svi znali da ce doci kraj. Sada neradim nigde konkurisem ali sve uzalud.

Ana, Saturn ti polako ulazi i u prvu kuću...nadovezala bih se na Astrotanju, re Uran u 2. kući, kući zaradi upravo govori i o nekontinuiranom prilivu novca i poslu koji nije stalan već povremen, da tako kažem akviziterski, što pokazuju i tvoje česte promene posle. Ulazak Saturna u 12. kuću može da se protumači kao razlog prekida posla, ali ne zbog 12. kuće već zbog kvadrata sa Suncem koje je suvladar 10. kuće karijere. Tanja ti je već dala savet čime bi mogla da se baviš, o tome govori i sekstil nat. Sa i Ur... Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  Čarobnica Čet Apr 28, 2011 7:21 pm

ana80 ::
Da li je moguce da sam ja tu sansu za inostransvo propustila, posto sam imala decka iz Banjaluke i raskinuli smo krajem 2005. Imam jednog brata u Parizu, drugog u Londonu, a ostala familija je u Makedoniji odatle su mi i otac i majka.

Jesi li imala neku priliku pre 10 godina?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  ana80 Pet Apr 29, 2011 1:13 am

Čarobnica ::
ana80 ::

da se izvinim nece se ponoviti.
Radila sam dve i nesto godine u skupstini grada u stampariji ali ne moje zanimanje kao knjigovezac, a ja sam fofoslagac( kompjuterska priprema), zatim opet u stampariji, pa onda u ministarstvu finansija kao administrativni radnik( skoro dve godine). Od 1.1.2009 ostala sam bez posla ( mislim da je ulazak saturna u moju 12 kucu ucinio svoje ako gresim ispravi me). Radila sam prosle godine u fabrici kolaca nisam birala posao ali vise neradim firma je jako lose poslovala tako da smo svi znali da ce doci kraj. Sada neradim nigde konkurisem ali sve uzalud.

Ana, Saturn ti polako ulazi i u prvu kuću...nadovezala bih se na Astrotanju, re Uran u 2. kući, kući zaradi upravo govori i o nekontinuiranom prilivu novca i poslu koji nije stalan već povremen, da tako kažem akviziterski, što pokazuju i tvoje česte promene posle. Ulazak Saturna u 12. kuću može da se protumači kao razlog prekida posla, ali ne zbog 12. kuće već zbog kvadrata sa Suncem koje je suvladar 10. kuće karijere. Tanja ti je već dala savet čime bi mogla da se baviš, o tome govori i sekstil nat. Sa i Ur... Very Happy

dali to govori posto je u nat. Sa i Ur u sekstilu da ce to biti stalan posao da ja negujem neku osobu ili privremeno dok nenadjem stalni posao. To mi bas nije jasno i nije mi jasno da li Uran u 6 kuci. u kvadratu sa merkurom i venerom trenutno pravi napetost sto se posla tice posto aspekti izlaze 13 maja. Imam instaliran horoskop AstroWord98 jeste stariji program ali mi sluzi.
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  Astrotanja Pet Apr 29, 2011 1:44 am

Uran u 6. će slabiti tokom maja.On n edonosi stalnost u poslu i hoće da poveća napetost i nervozu vezana za dobijanje posla, ili za odnose sa drugima, kolegama.Poslovi koje donose Uran su privremeni,ne obeznbeđuju stalnost. Mislila sqm da briga, pomaganje drugima bude kao nešto što će biti ove godine dobro za tebe, jer ćeš tako biti manje sklona da se brineš za sebe i lakše ćeš i bljoje podneti uticaje Saturna, posebo u tvojoj 12. kada može doći i do usamljivanja i sl. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Apr 29, 2011 11:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  ana80 Pet Apr 29, 2011 1:48 am

da totalno ste u pravi previse razmisljam o sebi i opteretim sebe raznim mislima. Hvala ja se nadam da cu uspeti naci neki posao uskoro da izadjem iz kuce i rasteretim sebe tim mislima.
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Ovo sam nasla sto se tice moje 9 kuce.

Počalji  ana80 Pet Apr 29, 2011 11:51 am

SUNCE U DEVETOJ KUĆI - u potrazi za znacenjima
Ukoliko je vaš otac realizovao sebe kroz duhovnost, filozofiju ili kroz neki intelektualnu aktivnost, to će se javiti i kod vas. A jedno od pitanja može biti – šta pokreće svet, i koja je vaša uloga u svemu tome? Kada uočite određene signifikatore tog pitanja, vi ste u situaciji da formulišete određene odgovore iz kojih dobijate potvrde svog identiteta. Takvi sudovi ili stavovi moraju biti intelektualni. U toj potrazi za istinom, lako inspirišete druge i dobro je da rade tako svojim putem, nego da vas slede, jer to nije dobro za njih. Tokom života imaćete određena jaka religijska iskustva, od kojih ćete imati koristi, pa nećete dozvoliti sebi da budete sluga i da vas vode kroz život. Sa takvim shvatanjima i znanjem, možete biti jak intelektualni autoritet, jer će drugi prepoznati vašu sposobnost dobrog presuđivanja, ispravnih zaključaka, sklonost mudrim odlukama, po širokim pitanjima. Povoljno je za karijeru u zakonodavstvu, inostranim poslovima, izdavaštvu, publicistiku, marketing. Da biste bili uspešni, važno je da vas ne sputavaju, jer vi možete da vidite i preko granica vidljivosti. Verujete u jake principe i visoko znanje.
Ovo Sunce pokazuje da je osnovni zadatak osobe da celog života siri svoje mentalne kvalitete, da ide ka istini i da odrzava visok eticki nivo. Olicenje casti, morala i pravednosti. Privucena je dalekim mestima, sanjarenjima pa postoji izrazena sklonost ka putovanjima; mada je ovo položaj koji upravo preporucuje odlazak u inostranstvo jer osobu tamo ceka uspeh! Zadovoljstvo nalazi u kontaktima sa strancima ili nauci. Boravak u inostranstvu. Zeli duhovno da se izdigne.
IZ PREDHODNOG ŽIVOTA DONOSI osećaj za istraživanja, što vise putuje, upoznaje i istražuje novo, to će biti srećnija i biti blizi svojoj životnoj svrsi. Celog života uci pa i u zrelim godinama u zelji da se izdigne duhovno i dostigne visoke mete.
-Položaj koji pokazuje život u inostranstvu barem jedan deo života.
-POVOLJNOSTI ZA POSAO: Sreća sa svim što je povezano sa suncevim Znakom. Treba da je vrlo obrazovana osoba i da tezi da se iskaže kroz religiju, filozofiju ili nauke, kroz vise znanje, prenos znanja ili publikacije.
-Neharmonični aspekti ukazuju na moguće komplikacije u inostranstvu ili u vezi staranaca, na dalekim putevima, progonstvo zbog politickih ili religioznih uverenja.
-Dobri aspekti - velika sreća kroz unuke, a jedan će biti srećan i uspesan. Losi aspekti - sve je otezano, a šta koci govore planete u aspektu.

MERCUR U DEVETOJ KUĆI - afinitet prema obrazovanju i ucenju
Ova osoba lakocom zavrsava školu i stice diplome, pa i u inostranstvu. Ali ne prihvata filozofije i ideologije. Zamaraju je banalne diskusije. Ovo je položaj intelektualnog rada u inostranstvu ili u vezi religije ili trgovina u inostranstvu. Ali ovde nema ništa od morala i pravednosti.
IZ PREDHODNOG ŽIVOTA DONOSI povoljne situacije i talenat za obrazovanje jer sa lakocom zavrsava škole i stice diplome, pa i u inistranstvu.
-Odlazi u inostranstvo na kratko. Cesto osoba salje svoju decu u inostranstvo na školovanje.
-POVOLJNOSTI ZA POSAO: Cešta putovanja ili posao koji je povezan sa medijima Dobar je za spoljnu trgovinu, turizam, spediciju, pravne poslove, diplomatiju ili neku vrstu obrazovnog rada.
-PRIJATELJI - Prijatelji su mu vrlo obrazovani, zive ili odlaze u inostranstvo.
-Neharmonični aspekti ukazuju na opasnost na dalekim putovanjima, prvenstveno od saobraćaja. Gubitak posla ili problem sa dokumentima. Zdravlje strada na putu ili u inostranstvu (npr. klima mu ne prija.), neprilagodjenost strancima, nejasni stavovi.

VENERA U DEVETOJ KUĆI traga za nekim istinama kroz estetiku ili ljubav
Položaj koji ukazuje na moralne gubitke, skandale kroz ljubavne avanture sa strancima. Partner je iz druge socijalne sredine ili druge vere ili ima nelogicne poglede na svet. Osoba uživa na putovanjima jer upoznaje strane kulture i sve ono što je daleko i misticno. Položaj pokazuje da se osoba bavi izdavastvom koje je povezano za teme kao što je estetika, ljubav, umetnost. Resenja materijalnih pitanja u inostranstvu. Osoba uživa u duhovnim i religioznim stvarima. Ljubavna afera na putovanju. Kasniji brak ili uopšte ne ulazi u brak. Osoba mora da se pazi ljubavnih afera jer može da izgubi ugled, a u nekim slučajevima da bude i necastan.
IZ PREDHODNOG ŽIVOTA DONOSI povoljne uticaje, razumevanje i prihvatanje stranih uticaja, na sentimentalnom planu ili planu ispoljavanja u sferi vrste umetnosti.
-Ne odlazi za stalno u inostranstvo, ali je privlace partneri stranih kultura često ljubavne avanture sa njima.
-POVOLJNOSTI ZA POSAO: Položaj pokazuje da se osoba bavi izdavastvom koje je povezano za teme kao što je estetika, ljubav, umetnost. Resenja materijalnih pitanja u inostranstvu. Kroz ovu vrstu posla može doci veliko zadovoljstvo ili materijalna dobit ako nisu loši aspekti.
-Neharmonični aspekti ukazuju na ljubavna razočarenja na putu ili inostranstvu. Venera ovde daje striptizete ili udaja na silu. Javno prikazivanje intimnosti. Necasnost. Zbog ljubavnih afera može izgubiti ugled.
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Venera i saturn

Počalji  ana80 Pon Jul 18, 2011 3:04 am

Zanima me odnos ove dve planete da li moze neko da mi pojasni.
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc ana80...... Empty Re: Pomoc ana80......

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu