Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoć

3 posters

Ići dole

Pomoć Empty Pomoć

Počalji  Tea Uto Feb 12, 2013 6:20 pm

Ne mogu postaviti link narednih 7 dana, tako da ne mogu postaviti sliku natalne. Uglavnom, u 7. kući imam retrogradni, loše aspektovan Saturn u Vodoliji. U kvadratu je sa Plutonom 1 stepen i u opoziciji sa Asc (Lav) 3 stepena. Vrh 7. kuće pripada ribi. Desc je u vodoliji 7. kuća (ne znam ima li to veze). Otprilike znam značenje, ali voljela bih kada bi mi neko stručniji detaljnije opisao. Vaga sam u horoskopu i teško mi pada što neću imati sreće u ljubavi. Ako bi mi neko mogao nešto više reći o mom budućem "nesrećniku", neki opis, bilo šta, bila bih mu zahvalna. Smile
Tea
Tea

Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć Empty Re: Pomoć

Počalji  sputana Uto Feb 12, 2013 9:28 pm

Tea ::Ne mogu postaviti link narednih 7 dana, tako da ne mogu postaviti sliku natalne. Uglavnom, u 7. kući imam retrogradni, loše aspektovan Saturn u Vodoliji. U kvadratu je sa Plutonom 1 stepen i u opoziciji sa Asc (Lav) 3 stepena. Vrh 7. kuće pripada ribi. Desc je u vodoliji 7. kuća (ne znam ima li to veze). Otprilike znam značenje, ali voljela bih kada bi mi neko stručniji detaljnije opisao. Vaga sam u horoskopu i teško mi pada što neću imati sreće u ljubavi. Ako bi mi neko mogao nešto više reći o mom budućem "nesrećniku", neki opis, bilo šta, bila bih mu zahvalna. Smile

ne znam zasto toliko mracis, a i sama kazes da nisi neki strucnjak za astro Smile, vrh sedme je ujedno i descedent, tako da je on u vodoliji, sto opisuje na neki nacin neobicnog partnera, koji se po necemu izdvaja, da ne kazem strchi, slobodnog duha, nezavistan, originalan, ponekad i ekscentrican, zanimaju ga moderne stvari, tehnika,astroogija i sve sto je ispred vremena, sa njim cesto nije moguce praviti dugorocne planove Smile nekada moze dati i razvedenog partnera, a posto je Sa u sedmoj nije iskljucena ni razlika u godinama. Ovo je sve ugrubo jer ne vidim natal, pokusaj da aploudujes natalnu na avatar dok ne prodje tih nedelju dana, pozz
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć Empty Re: Pomoć

Počalji  Tea Sre Feb 13, 2013 12:14 am

Hvala ti mnogo, sve što sam do sad saznala je bilo prilično negativno. Natalna je na avataru, pa kad budeš imala vremena pogledaj. Smile
Tea
Tea

Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć Empty Re: Pomoć

Počalji  ane Sre Feb 13, 2013 4:32 pm

,molim vas ako mozete da mi procitate,sta se desava sa ljubav?blagodarim od se srce http://www.astro.com/tmpd/c8wxfilesePqHC-u1360761499/astro_w2gw_01_aleksandra_stojanovska_hp.48843.36331.pdf

ane

Broj poruka : 10
Godina : 44
Локација : skopje
Datum upisa : 07.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć Empty Re: Pomoć

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu