Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pocetak

5 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Pocetak Empty Pocetak

Počalji  Keti Uto Maj 17, 2011 5:13 pm

Zdravo drugari,
kakvo je trenutno stanje na zvezdanom nebu vezano za nove pocetke? U ovom slucaju mislim na pocetak nove veze. Da li je period povoljan ili ga mozda treba zaobici? Ako vam nije tesko zavirite i u moj natal.
Da dodam, da sam prvi put u nekoj takvoj prici sa skorpijom... i mogu reci da mi se bar u ovom slucaju desava da vidim sebe kava bih bila da sam musko. Postoji neverovatan magnetizam u kapiranje izmedju nas. Intuicija mi govori da je ovo nesto u sta treba ulagati, a volela bih da cujem i vase misljenje Smile
Uzgred venera je trenutno u biku, a i ja je imam u biku.. sto verovatno opravdava moju potrebu da se skrasim Smile
Hvala unapred.


P.S. Ovo je njegov natal, ako ustreba Smile
https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/14wbymw.gif
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Formalhaut Uto Maj 17, 2011 10:35 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 1:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Sre Maj 18, 2011 1:08 am

flower I love you Very Happy
Hvala ti puno na odgovoru Smile
Situacija mi je krajnje neobicna... i taj osecaj Smile
Znaci da se opustim bez kocenja?
:*
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Pon Maj 23, 2011 3:34 am

Hmmm, ovo sto se desava trenutno nikako ne ide u dobrom smeru. Sta to koci? Neutral
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Formalhaut Pon Maj 23, 2011 5:11 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 1:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Pon Maj 23, 2011 10:50 pm

Maki Smile bounce bounce bounce hvala na objasnjenju, srce si.

A nije da sam nestrpljiva, samo smo se malo bacili na led, rekla bih. Planiramo neki randevu u sredu, cetvrtak.. videcemo Smile

Nego ono sto znam kad je vladar 9. u 7. to oznacava dva braka? U ovom slucaju recimo da do toga dodje ima naznaka da bi se to prekinulo zbog paralelnih veza? Jos je njemu 7. kuca u vodoliji... pfff Neutral razocarenja .. Nije sve bas idealno kako izgleda na prvi pogled Shocked bar astroloski Smile Ili to znaci da nam sleduju neki strendzeri ?

Inace nismo poreklom iz istog mesta, ali sada oboje zivimo u Bg. On zivi odvojen od porodice vec neko vreme, zbog studija. Sad ima li to neke veze ne znam.. tek ucim Smile

Nestrpljivo cekam odgovor Very Happy bounce bounce bounce
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Formalhaut Pon Maj 23, 2011 11:27 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 1:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Čet Maj 26, 2011 2:14 am

Smile ma covek ne zna sta hoce .. a hladjenje mi bas ne polazi za rukom. Videcemo Smile) Hvala Maki :*

P.S. Zar solarna eklipsa ne donosi uvek i obavezno nesto lose?
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  jassna Čet Maj 26, 2011 5:46 pm

Ciao, moj astro blizancu.. sunny sunny sunny

Ve u 7. moze dati i trudnocu u kasnijim godinama..

Ovo So ti ima trouglic sa Sa, znaci muz stariji od tebe, a posto je Sa u Vagi, moze biti i neka veca razlika koja tebi nece pasti tesko, odnosno neces je osetiti teskom..A posto ti je Me 180 Ur, moguce da ce on imati brak iza sebe, ili raskinutu neku zajednicu..

Meni se nekako cini da ovaj decko ciji si natal postavila vise opisuje tvog Marsa, cini mi se da on nije to So i Sa koje bi trebalo da dostignes vremenom..Moje skromno misljenje

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  jassna Čet Maj 26, 2011 5:58 pm

I da..Tebi sa Ma u Vagi najmanje je potreban neko ko ne zna sta hoce, vec ti je potreban neko da te "pritigne", u fazonu-dodji bre, ovamo, mala-razumes vec sta zelim reci..Pricam ti ovo i iz svog iskustva..

Ova konjukcija Mo i Ve je jako lepa u sinastriji, ja je imala, i lepo bi bilo da je prozivis sa ovim momkom, ne mora se svaka veza zavrsiti brakom

P.S mozda sam malo pretenciozna, zato sto su nam natali slicni, ne zameri ako zvucim kao neko ko soli pamet..Na kraju krajeva-bice onako kako je sudjeno sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Čet Maj 26, 2011 6:06 pm

Smile ehej kako smo?
Joj, ja nikako, ali nikako ne gotivim starije :/ Ali volim kad pritegne Very Happy u pravu si. Mene ovo hocu-necu prilicno iscrpljuje i hladi.
Ne znam sta da mislim, neko kaze mladji, neko stariji, neko trudnoca i brak ubrzo, neko kaze kasnije... ufff confusion scratch
Svejedno, ja govorim tiho i nosim psa sa sobom Smile pa sta bude.
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Formalhaut Pet Maj 27, 2011 1:30 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 5:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Pet Maj 27, 2011 2:19 am

Preko nje sam i nabasala na ovaj forum, tacnije trazila sam po netu neke aspekte za moj natal, i videla da na forumu stalno pominje iste aspekte koje imam ja... i pogledam kad ono '' astro blizanac I love you I onda sam se registrovala Smile
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Formalhaut Pet Maj 27, 2011 3:02 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 5:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Sub Maj 28, 2011 8:32 pm

Zna Jasna Very Happy Prvo sam se njoj javila Smile

Da li bi neko mogao da nam uradi progresije posto se ja bas nikako ne razumem u to. A znacilo bi mi da znam. Tapkanje u mestu danima, a i rekla bih udaljavanje. Mada, uopste ne znam sta mi je da me ovo ovoliko okupira, nikad me niko nije toliko privukao Shocked Nestrpljivo cekam sledeci korak, ali nesto koci. Vasiono cujes li me, vasiono Very Happy
Sa druge strane i nije neko vreme za zapocinjanje, zbog solarne eklipse koja pada dan pred rodjendan.. Tako da se osecam zaglavljeno Neutral

Ako bi neko mogao, bila bih mucho zahvalna Very Happy
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Pon Jun 06, 2011 7:05 pm

Ej drugari.. nisam vas dugo maltretirala. Smile
Mogu samo da vam kazem da se stvari na neki nacin bistre.. mozda ne bas u skladu sa mojim ocekivanjima.. ali sta je tu je. Jel vidite nesto interesantno na sta bih trebala da obratim paznju. Kada je najpovoljnije da se priblizim ovoj skorpijici ?Smile Doduse u celu pricu se uplela druga skorpija koja bukvalno oblece oko mene.. ali nemam zelju. U dilemi sam.
Ljubim vas flower

P.S. Jasna, Srecan rodjendanko sa zakasnjenjem. Sve naj! :* Smile
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Formalhaut Uto Jun 07, 2011 12:54 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 5:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Uto Jun 07, 2011 1:04 am

Hvala Hvala Smile flower EE vidis... mogle smo Smile
Auh, novi solar.. Very Happy Sta li ce tu da se izdesava...
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Pon Avg 08, 2011 8:10 pm

Pozdrav svima, nadam se da uzivate u letu? =)
Navratila sam da vas zamolim da mi malo rasvetlite situaciju koja me muci mesecima, poslednjih mesec dana prilicno. Naravno ljubav, vec pomenuta prica. Prejak osecaj, ne mogu da se otrgnem, kao da osecam da je to to ali sa suprotne strane nema jasnih signala. Od svih onih lepih aspekata na kraju jedva da smo i nesto iskoristili do sad. Trenutno nema kontakta. Tresla se gora rodio se mis.
Da li neko moze da mi kaze koje planete su se tu umesale i donele zahladjenje, i ima li ikakvih izgleda da se ovde nesto promeni? Jako bi mi znacilo da znam kako astroloski trenutno deluje cela ta prica. Ima li ikakvih izgleda ovde ili se on okrece nekoj staroj ljubavi kako mi neko rece zbog Urana u 8. Covek je skroz tezak za citanje, zato mi je i potrebna vasa pomoc. Mooooolim vas da mi ne uskratite odgovor. flower Hvala unapred.
Evo ja sam izvukla sve sto sam umela, nadam se da ce olaksati.
sunny
Moj natal, tranziti i progresije: https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2u9h1sk.jpg
Njegov natal, tranziti i progresije: https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2j4u1c7.jpg
Sinastrija: https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/2w594pk.jpg
Progresije: https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/28we1yp.jpg

Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty puno hvala unapred

Počalji  maša Ned Sep 04, 2011 10:54 pm

Ako slučajno imate vremena milim Vas za odgovor, jako sam zbunjena,
kada je pravo vreme, nije problem sacekacu, samo da se razumemo, ima dana kada se razumemo bez reči, a nekada kao da pričamo različitim jezicima, tamo u oktobru, eventualno novembru, samo je neophodno da obavimo lep, konstruktivan razgovor, koji će imati konkretnih rezultata, on: 01.12.1968, 1h po ponoći, Leskovac,
Vec neko vreme nekako nije dobro, ovo leto je užas, ali to sam ja kriva, uradiću sve da popravim ako može i da čitavu priču dovedem do konkretnog
ja: 19.02.1977, Kikinda, 11h17min
Puno hvala unapred

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  bikskorpija Sub Sep 10, 2011 1:27 pm

maša ::Ako slučajno imate vremena milim Vas za odgovor, jako sam zbunjena,
kada je pravo vreme, nije problem sacekacu, samo da se razumemo, ima dana kada se razumemo bez reči, a nekada kao da pričamo različitim jezicima, tamo u oktobru, eventualno novembru, samo je neophodno da obavimo lep, konstruktivan razgovor, koji će imati konkretnih rezultata, on: 01.12.1968, 1h po ponoći, Leskovac,
Vec neko vreme nekako nije dobro, ovo leto je užas, ali to sam ja kriva, uradiću sve da popravim ako može i da čitavu priču dovedem do konkretnog
ja: 19.02.1977, Kikinda, 11h17min
Puno hvala unapred
Obzirom da nisam neki strucnjak, uzdrzala bih se od davanja saveta i objasnjenja, ali pogledaj malo o temi tranzit Saturna na natalni Pluton i u opoziciji sa Venerom, da malo razjasnis stvarcice, dok ne odgovori neko ko je malo strucniji Embarassed
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty hvala

Počalji  maša Sub Sep 10, 2011 2:33 pm

Obzirom da nisam neki strucnjak, uzdrzala bih se od davanja saveta i objasnjenja, ali pogledaj malo o temi tranzit Saturna na natalni Pluton i u opoziciji sa Venerom, da malo razjasnis stvarcice, dok ne odgovori neko ko je malo strucniji

Hvala puno na vremenu i na dobroj volji, bez obzira na sve ostalo
Upravo me taj Saturn i zbunjuje, mada jako malo znam na žalost Embarassed
Još gore je što ne znam kako prići svemu tome Question , a nisam spremna da izađem iz priče Crying or Very sad , ne zameravam osude, verujem da će ih biti, stvarno nisam spremna Embarassed
Čak sam juše ponovo pokušala, možda sam i uspela, verujem da ću se pojesti ako sam uspela Crying or Very sad
ne znam Question , kada bi postojao samo još neki dan koji će nam dati mogućnoost samo da pričamo, umeli smo to nekada

Da li je moguće da se klasično zaljubio u ženu: 14.08.1984., Ub, ne znam vreme na žalost, ili je opet neki flert iz koristi, to njemu nije strano

Izvinite što Vas opterećujem, hvala puno i veliki pozdrav





maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  bikskorpija Sub Sep 10, 2011 3:42 pm


Hvala puno na vremenu i na dobroj volji, bez obzira na sve ostalo
Upravo me taj Saturn i zbunjuje, mada jako malo znam na žalost Embarassed
Još gore je što ne znam kako prići svemu tome Question , a nisam spremna da izađem iz priče Crying or Very sad , ne zameravam osude, verujem da će ih biti, stvarno nisam spremna Embarassed
Čak sam juše ponovo pokušala, možda sam i uspela, verujem da ću se pojesti ako sam uspela Crying or Very sad
ne znam Question , kada bi postojao samo još neki dan koji će nam dati mogućnoost samo da pričamo, umeli smo to nekada

Da li je moguće da se klasično zaljubio u ženu: 14.08.1984., Ub, ne znam vreme na žalost, ili je opet neki flert iz koristi, to njemu nije strano

Izvinite što Vas opterećujem, hvala puno i veliki pozdrav


Ne opterecujes, bar mene...ali ja ti nisam od velike pomoci.. znam samo da Saturn trazi odgovornost, rusi sve sto ne valja i trazi da se suocimo sa strahovima.. posto ti je nalegao na ovaj natalni Pluton moze da donese potpuni prekid komunikacije, tako sam bar ja procitala negde, jer me taj tranzit ocekuje u narednim mesecima, a trenutno kao i ti prezivljavam tranzitni Saturn u opoziciji sa Venerom koji je doneo gomilu problema u vezi...drzi se...

[/quote]
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  maša Sub Sep 10, 2011 6:41 pm

Ne opterecujes, bar mene...ali ja ti nisam od velike pomoci.. znam samo da Saturn trazi odgovornost, rusi sve sto ne valja i trazi da se suocimo sa strahovima.. posto ti je nalegao na ovaj natalni Pluton moze da donese potpuni prekid komunikacije, tako sam bar ja procitala negde, jer me taj tranzit ocekuje u narednim mesecima, a trenutno kao i ti prezivljavam tranzitni Saturn u opoziciji sa Venerom koji je doneo gomilu problema u vezi...drzi se...

Za Saturna kao mučitelja i učitelja negde znam, stekla sam utisak da daje nepromenjljive situacije, sve ovo traje, bolje i gore, skoro 8 god
Nego, moran da te pitam nešto, da li je Pluton već tu u našoj situacoji?, i da li on donosi prekid komunikacije zauvek?
To znači da sam juče isprovocirala, prekid komunikacije, zauvek?

Hvala puno unapred

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  bikskorpija Ned Sep 11, 2011 10:48 am

Za Saturna kao mučitelja i učitelja negde znam, stekla sam utisak da daje nepromenjljive situacije, sve ovo traje, bolje i gore, skoro 8 god
Nego, moran da te pitam nešto, da li je Pluton već tu u našoj situacoji?, i da li on donosi prekid komunikacije zauvek?
To znači da sam juče isprovocirala, prekid komunikacije, zauvek?

Hvala puno unapred
Kod tebe se to vec desilo, prvo ta opozicija sa Venerom, pa konjukcija sa Plutonom...mene je Venera prosla a sa Plutonom me tek ocekuje...ne bih se usudil da ti sa sigurnoscu kazem, da to je zauvek...ali, taj Saturn sad ide unapred i situacija znaci ide u dosadasnjem smeru... on ce krenuti retogardno, kasnije sto bi znacilo da daje novu sansu, ako su lekcije naucene, medjutim...mislim da ipak nece dotaci ovu konjukciju, sto bi po mom misljenju znacilo da ce ova situacija ipak biti zauvek...opet ovo uzmi sa rezervom... malo preispitaj sebe, ali onako iskreno, da li je on to sto zelis da li je ta veza to sto ti zelis ili samo navika... ali svakako i sacekaj da vidis sta ce ti i neko drugi reci...nisam ti ja pouzdana:(
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak Empty Re: Pocetak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu