Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pocetak

5 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  maša Ned Sep 11, 2011 3:36 pm

Kod tebe se to vec desilo, prvo ta opozicija sa Venerom, pa konjukcija sa Plutonom...mene je Venera prosla a sa Plutonom me tek ocekuje...ne bih se usudil da ti sa sigurnoscu kazem, da to je zauvek...ali, taj Saturn sad ide unapred i situacija znaci ide u dosadasnjem smeru... on ce krenuti retogardno, kasnije sto bi znacilo da daje novu sansu, ako su lekcije naucene, medjutim...mislim da ipak nece dotaci ovu konjukciju, sto bi po mom misljenju znacilo da ce ova situacija ipak biti zauvek...opet ovo uzmi sa rezervom... malo preispitaj sebe, ali onako iskreno, da li je on to sto zelis da li je ta veza to sto ti zelis ili samo navika... ali svakako i sacekaj da vidis sta ce ti i neko drugi reci...nisam ti ja pouzdana:(

Hvala ti puno, stvarno, nekako mi je lakše kada neko misli na mene Sad i veliki pozdrav Smile , hajde videću kako se to sve razvija u stvarnosti, pa ti ispričam. Ako tebe čeka slična situacija, možda iz mojih grešaka, i uz tvoje poznavanje astrologije, izvučeš nekakav zaključak, koji će ti pomoći
Inače, razmišljala sam, trenutno imam osećaj da je jedini na svetu celom Embarassed , o tom po tom, ko zna da li ćemo sutra uopšte pričati?

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  bikskorpija Ned Sep 11, 2011 6:05 pm

Hvala ti puno, stvarno, nekako mi je lakše kada neko misli na mene Sad i veliki pozdrav Smile , hajde videću kako se to sve razvija u stvarnosti, pa ti ispričam. Ako tebe čeka slična situacija, možda iz mojih grešaka, i uz tvoje poznavanje astrologije, izvučeš nekakav zaključak, koji će ti pomoći
Inače, razmišljala sam, trenutno imam osećaj da je jedini na svetu celom Embarassed , o tom po tom, ko zna da li ćemo sutra uopšte pričati? [/quote]
Nego reci mi.. gledam tvoj natal pa da vidim da li dobro povezujem... ti ne zivis vise u Srbiji?Ili si poslovno vezana za inostranstvo?Mozda Rusija?Malo si ostrija na recima, nekad brzo planes pa se posle kajes?Narocito ti se to odnosi na ljubav??Mozda j eto i nilo uzrok ove svadje?? AKo jeste onda je to ono sto te Saturn uci da treba da promenis, narocito ako si pre oko 3.5-4.5 godine imala slicnu situaciju u vezi...
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  bikskorpija Ned Sep 11, 2011 6:06 pm

Hvala ti puno, stvarno, nekako mi je lakše kada neko misli na mene Sad i veliki pozdrav Smile , hajde videću kako se to sve razvija u stvarnosti, pa ti ispričam. Ako tebe čeka slična situacija, možda iz mojih grešaka, i uz tvoje poznavanje astrologije, izvučeš nekakav zaključak, koji će ti pomoći
Inače, razmišljala sam, trenutno imam osećaj da je jedini na svetu celom Embarassed , o tom po tom, ko zna da li ćemo sutra uopšte pričati? [/quote]
Nego reci mi.. gledam tvoj natal pa da vidim da li dobro povezujem... ti ne zivis vise u Srbiji?Ili si poslovno vezana za inostranstvo?Mozda Rusija?Malo si ostrija na recima, nekad brzo planes pa se posle kajes?Narocito ti se to odnosi na ljubav??Mozda j eto i nilo uzrok ove svadje?? AKo jeste onda je to ono sto te Saturn uci da treba da promenis, narocito ako si pre oko 3.5-4.5 godine imala slicnu situaciju u vezi...
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  maša Ned Sep 11, 2011 7:04 pm

Nego reci mi.. gledam tvoj natal pa da vidim da li dobro povezujem... ti ne zivis vise u Srbiji?Ili si poslovno vezana za inostranstvo?Mozda Rusija?Malo si ostrija na recima, nekad brzo planes pa se posle kajes?Narocito ti se to odnosi na ljubav??Mozda j eto i nilo uzrok ove svadje?? AKo jeste onda je to ono sto te Saturn uci da treba da promenis, narocito ako si pre oko 3.5-4.5 godine imala slicnu situaciju u vezi

Hajde pogledaj Smile , hvala ti, baš me zanima Question
Živim i radim u Srbiji, u Novom Sadu tačnije, moj posao nema puno veze sa inostranstvom trenutno, a ni firma u kojoj radim
Što se tiče jezika, apsolutno si upravu, mada ljudi koji me slabije poznaju teško poveruju u to, ne izgledam tako
Znaš, idem logikom da je sa bliskim ljudima, bolje rešavati problem, odmah i sad, tako se neće puno toga nagomilati, jer gomila gluposti stvara, po meni, nepremostivi razdor,...., žao mi je što samo nekda prvo ne prespavam Sad
Upravu si i da je to najčešći razlog svađe sa "mojim ubicom u belim rukavicama", čak i on koji generalno, kao ne viče, posle mojih ataka i sarkazma Embarassed , na žalost, skida rukavice i počinje da viče, valjda samo na mene....... kontrolisan je i prefrigan mnogo, to me najviše izvede iz takta, on zna da ja nisam žena mirnog karaktera
Inače, najstrožiji sam kritičar samoj sebi, ozbiljno, sujetna, nestrpljiva, ekstremna ponekad, previše emotivna,...., užas bom
Bila bih najsrećnija na svetu da svađa od petka ne dovede do potpunog prekida komunikacije, samo još jedna prilika I love you , pustila bih onda stvari par meseci da se slegnu, bez obzira na sve confused
Svašta sam ti sada nešto napisala, nisam neka zlica od opaka, nego ne znam da li je kriv sticaj okolnosti? ili, isključivo ja, od prošle jeseni sve nekako ide kako ne bih volela, i nikako da skupim dovoljno snage da ono što je do mene rešim, ...., a da me ljudi pogrešno razumeju vrlo često u poslednje vreme, o tome bolje da ti ne pričam,......, nikada nikoga nizašta ne osuđujem, jer kada pođem od sebe, ja tako nešto ne mogu da radim
Veliki pozdrav Smile

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  bikskorpija Ned Sep 11, 2011 7:59 pm


Hajde pogledaj Smile , hvala ti, baš me zanima Question
Živim i radim u Srbiji, u Novom Sadu tačnije, moj posao nema puno veze sa inostranstvom trenutno, a ni firma u kojoj radim
Što se tiče jezika, apsolutno si upravu, mada ljudi koji me slabije poznaju teško poveruju u to, ne izgledam tako
Znaš, idem logikom da je sa bliskim ljudima, bolje rešavati problem, odmah i sad, tako se neće puno toga nagomilati, jer gomila gluposti stvara, po meni, nepremostivi razdor,...., žao mi je što samo nekda prvo ne prespavam Sad
Upravu si i da je to najčešći razlog svađe sa "mojim ubicom u belim rukavicama", čak i on koji generalno, kao ne viče, posle mojih ataka i sarkazma Embarassed , na žalost, skida rukavice i počinje da viče, valjda samo na mene....... kontrolisan je i prefrigan mnogo, to me najviše izvede iz takta, on zna da ja nisam žena mirnog karaktera
Inače, najstrožiji sam kritičar samoj sebi, ozbiljno, sujetna, nestrpljiva, ekstremna ponekad, previše emotivna,...., užas bom
Bila bih najsrećnija na svetu da svađa od petka ne dovede do potpunog prekida komunikacije, samo još jedna prilika I love you , pustila bih onda stvari par meseci da se slegnu, bez obzira na sve confused
Svašta sam ti sada nešto napisala, nisam neka zlica od opaka, nego ne znam da li je kriv sticaj okolnosti? ili, isključivo ja, od prošle jeseni sve nekako ide kako ne bih volela, i nikako da skupim dovoljno snage da ono što je do mene rešim, ...., a da me ljudi pogrešno razumeju vrlo često u poslednje vreme, o tome bolje da ti ne pričam,......, nikada nikoga nizašta ne osuđujem, jer kada pođem od sebe, ja tako nešto ne mogu da radim
Veliki pozdrav Smile
[/quote]
Pa ne znam obzirom da ti je vladar ASC Merkur a on ti je i vladar pete kuce ljubavi, u devetoj kuci, koja predstavlja inostranstvo , meni to izgleda da ces najverovatnije ziveti u inostranstvu...i ljubav sa osobom iz inostranstva...e sad posto je sve to u vodoliji, pretpostavila sam da moze biti Rusija....a ljudi te verovatno dozivljavaju kao veoma druzeljubivu osobu koja ne trpi konvencionalnosti i koja voli promene i sa kojom ce lako izaci na kraj? Sto naravno nije ni blizu tako, ne mislim da si zlica od opaka, daleko od toga, ali posto je vodolija u kojoj je vladar ascedenta fiksni znak, pa je i vladar vodolije Uran u skorpiji u fiksnom znaku, takodje, tvoja volja je kao kamen, tebe nista ne moze pomeriti kad nesto zacrtas
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  maša Ned Sep 11, 2011 10:29 pm

Pa ne znam obzirom da ti je vladar ASC Merkur a on ti je i vladar pete kuce ljubavi, u devetoj kuci, koja predstavlja inostranstvo , meni to izgleda da ces najverovatnije ziveti u inostranstvu...i ljubav sa osobom iz inostranstva...e sad posto je sve to u vodoliji, pretpostavila sam da moze biti Rusija....a ljudi te verovatno dozivljavaju kao veoma druzeljubivu osobu koja ne trpi konvencionalnosti i koja voli promene i sa kojom ce lako izaci na kraj? Sto naravno nije ni blizu tako, ne mislim da si zlica od opaka, daleko od toga, ali posto je vodolija u kojoj je vladar ascedenta fiksni znak, pa je i vladar vodolije Uran u skorpiji u fiksnom znaku, takodje, tvoja volja je kao kamen, tebe nista ne moze pomeriti kad nesto zacrtas

Prvo, hvala ti na tumačenju Very Happy
A, nisi mi rekla, kako smo ti i ja povezane? Question
To si htela da vidiš ili sam te pogrešno razumela
Možda je nešto loše pa ti se ne piše confused
Hej, a umeš li da vidiš da li ću i kada imati bebca Question , izvini što sam dosadna bounce i hvala unapred

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  bikskorpija Ned Sep 11, 2011 10:59 pm

maša ::
Pa ne znam obzirom da ti je vladar ASC Merkur a on ti je i vladar pete kuce ljubavi, u devetoj kuci, koja predstavlja inostranstvo , meni to izgleda da ces najverovatnije ziveti u inostranstvu...i ljubav sa osobom iz inostranstva...e sad posto je sve to u vodoliji, pretpostavila sam da moze biti Rusija....a ljudi te verovatno dozivljavaju kao veoma druzeljubivu osobu koja ne trpi konvencionalnosti i koja voli promene i sa kojom ce lako izaci na kraj? Sto naravno nije ni blizu tako, ne mislim da si zlica od opaka, daleko od toga, ali posto je vodolija u kojoj je vladar ascedenta fiksni znak, pa je i vladar vodolije Uran u skorpiji u fiksnom znaku, takodje, tvoja volja je kao kamen, tebe nista ne moze pomeriti kad nesto zacrtas

Prvo, hvala ti na tumačenju Very Happy
A, nisi mi rekla, kako smo ti i ja povezane? Question
To si htela da vidiš ili sam te pogrešno razumela
Možda je nešto loše pa ti se ne piše confused
Hej, a umeš li da vidiš da li ću i kada imati bebca Question , izvini što sam dosadna bounce i hvala unapred
Ne, ne pogresno si me skontala.. ne da smo povezane.. mada imamo Veneru u ovnu obe i imale smo taj isti tranzit sada...u stvari tvoja natalna karta me dosta podseca na kartu mog momka...pa tako.. sto se bebca tice...mislim da bi trebalo da bude...ali ti si tu dosta nekako stegnuta, tj. tebi treba da ide sve po redu:posao, brak, pa tek dete, ali mislim da to kod tebe nece ici tako, mogla bi tu malo ta vodolija da se umesa a ona ne voli planove i konvencionalne stvari... ili mi se cini.. u svakom slucaju ako bude, jer ne mogu sa sigurnoscu tvrditi trebalo bi da bude musko dete i to prilicno zivahno i hiperaktivno... zbog ovog aspekta sa Neptunom, mozda cete ti ili morati da se podvrgnete nekoj terapiji da bi bilo uspesno...e, sad neko kaze da je vreme kada Saturn prolazi kroz petu kucu i vreme kad se počinje ozbiljno razmisljati u tom smeru...ali opet, ja sam laik pa ovu pricu uymi sa dosta rezerve...
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  maša Ned Sep 11, 2011 11:44 pm

kada Saturn prolazi kroz petu kucu i vreme kad se počinje ozbiljno razmisljati u tom smeru

Jako sam dosadna znam, izvini, samo još ovo i neću više obećavam
Prvo, što se konvencionalnosti tiče i ja cenim da neće biti po redu, bila bih jako srećna da imam dete sa pomenutim muškarcem, po cenu toga da se dogovorimo, da on prema svemu nema baš nikakvih obaveza, NEMOJ DA PADNEŠ U NESVEST I DA POMISLIŠ DA SAM LUDA MOLIMTE Embarassed , jako bih to želela, a moram nešto da menjam, ......, da li će mi poći za rukom?, i da li će on hteti, ne znam?
Već ti rekoh, trenutno smo toliko loši, da ne znam ni kada je pravo vreme da pričamo o tome
A, drugo, kada Saturn prolazi kroz petu kuću

Hvala puno unapred, samo pokušaj da me razumeš i da me ne osudiš jako

Puno te pozdravljam

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  bikskorpija Pon Sep 12, 2011 12:38 am

maša ::
kada Saturn prolazi kroz petu kucu i vreme kad se počinje ozbiljno razmisljati u tom smeru

Jako sam dosadna znam, izvini, samo još ovo i neću više obećavam
Prvo, što se konvencionalnosti tiče i ja cenim da neće biti po redu, bila bih jako srećna da imam dete sa pomenutim muškarcem, po cenu toga da se dogovorimo, da on prema svemu nema baš nikakvih obaveza, NEMOJ DA PADNEŠ U NESVEST I DA POMISLIŠ DA SAM LUDA MOLIMTE Embarassed , jako bih to želela, a moram nešto da menjam, ......, da li će mi poći za rukom?, i da li će on hteti, ne znam?
Već ti rekoh, trenutno smo toliko loši, da ne znam ni kada je pravo vreme da pričamo o tome
A, drugo, kada Saturn prolazi kroz petu kuću

Hvala puno unapred, samo pokušaj da me razumeš i da me ne osudiš jako

Puno te pozdravljam
E, opusteno, ne osudjujem, ja sam skroz otvorenih shvatanja za odluke i izbore drugih ljudi, svako svoj zivot zivi najbolje sto zna i kako mu odgovara...ali ne mogu ti puno pomoci.. to je problem.. neko moje misljenje je da bi tebi trebalo da se vrati neki muskarac iz proslosti sa kojim si mozda imala neku tajnu vezu,i sa njim bi se nesto moglo izdesavati po tom pitanju ali nesto mi se cini da je period za to do Nove godine... ili u drugoj polovini naredne...joj, ako procita neko ko se vise razume sta sam sve napisala i ispadne da sam nalupetala gomilu gluposti bice me mnogo sramota.. ali eto, morala sam da napisem, jer meni je jako interesantna astrologija i volim da vidim da li dobro povezujem...Nema za sta hvala, izvini sto ti nisam najadekvatniji sagovornik Embarassed
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  maša Pon Sep 12, 2011 12:49 am

E, opusteno, ne osudjujem, ja sam skroz otvorenih shvatanja za odluke i izbore drugih ljudi, svako svoj zivot zivi najbolje sto zna i kako mu odgovara...ali ne mogu ti puno pomoci.. to je problem.. neko moje misljenje je da bi tebi trebalo da se vrati neki muskarac iz proslosti sa kojim si mozda imala neku tajnu vezu,i sa njim bi se nesto moglo izdesavati po tom pitanju ali nesto mi se cini da je period za to do Nove godine... ili u drugoj polovini naredne...joj, ako procita neko ko se vise razume sta sam sve napisala i ispadne da sam nalupetala gomilu gluposti bice me mnogo sramota.. ali eto, morala sam da napisem, jer meni je jako interesantna astrologija i volim da vidim da li dobro povezujem...Nema za sta hvala, izvini sto ti nisam najadekvatniji sagovornik

Hej, a stvarno, hvala ti puno i veliki pozdrav
Nemoj da se nerviraš, ja pitam, a ti treniraš, pa ćeš biti još bolja u astrologiji Very Happy
A, da ti kažem još nešto, malo si me zbunila, nadam se i obradovala, pomenuti "kamen spoticanja" je i moja tajna i moja 8 god stara priča
Možda ipak bude dobro confused
Valjda sam dobro povezala ili je to čisto subjektivna projekcija, o tom, po tom Embarassed

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  bikskorpija Pon Sep 12, 2011 1:27 am

maša ::
E, opusteno, ne osudjujem, ja sam skroz otvorenih shvatanja za odluke i izbore drugih ljudi, svako svoj zivot zivi najbolje sto zna i kako mu odgovara...ali ne mogu ti puno pomoci.. to je problem.. neko moje misljenje je da bi tebi trebalo da se vrati neki muskarac iz proslosti sa kojim si mozda imala neku tajnu vezu,i sa njim bi se nesto moglo izdesavati po tom pitanju ali nesto mi se cini da je period za to do Nove godine... ili u drugoj polovini naredne...joj, ako procita neko ko se vise razume sta sam sve napisala i ispadne da sam nalupetala gomilu gluposti bice me mnogo sramota.. ali eto, morala sam da napisem, jer meni je jako interesantna astrologija i volim da vidim da li dobro povezujem...Nema za sta hvala, izvini sto ti nisam najadekvatniji sagovornik

Hej, a stvarno, hvala ti puno i veliki pozdrav
Nemoj da se nerviraš, ja pitam, a ti treniraš, pa ćeš biti još bolja u astrologiji Very Happy
A, da ti kažem još nešto, malo si me zbunila, nadam se i obradovala, pomenuti "kamen spoticanja" je i moja tajna i moja 8 god stara priča
Možda ipak bude dobro confused
Valjda sam dobro povezala ili je to čisto subjektivna projekcija, o tom, po tom Embarassed

Pa i htela sam to da te pitam, ali nisam htela da budem indiskretna... Cool ne znam, mozda bi ti sa tim tajanstvenim buducnost bila svetlija... sunny jer ova veza nije za dzabe bila na ispitu, mozda ipak nije to sto tebi treba, a nije moglo vise da se razvlaci ...evo, vidis, to ti je Saturn iz mene progovorio, grrr, ubija me Suspect ...eto, bilo bi mi drago kad bih ti bila od neke koristi.... pozdrav!!!
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  maša Pon Sep 12, 2011 1:43 am

Pa i htela sam to da te pitam, ali nisam htela da budem indiskretna... ne znam, mozda bi ti sa tim tajanstvenim buducnost bila svetlija... jer ova veza nije za dzabe bila na ispitu, mozda ipak nije to sto tebi treba, a nije moglo vise da se razvlaci ...evo, vidis, to ti je Saturn iz mene progovorio, grrr, ubija me ...eto, bilo bi mi drago kad bih ti bila od neke koristi.... pozdrav!!!.

Eto vidiš da si bolja u astrologiji, nego što misliš cherry ,....., a sada držim pesnice Smile da si u svemu upravu
Mogla si da me pitaš, ja o tome inače slabo pričam, zapravo ne pričam, ali ovde cenim da me niko ne poznaje, možda i grešim Embarassed
Iskreno, lakše mi je kada se nekde isćaskam, i zbog toga, hvala Very Happy
Inače, tvoj Saturn je nepogrešiv, nemoj uopšte da se nerviraš, on je užasan ili užasan za mene, ali volim ga baš takvom, šta da ti kažem I love you , ja sam od onih malo glupih žena Very Happy bounce confused
Veliki pozdrav i drži mi pesnice da ujutro pričamo

maša

Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Pon Sep 12, 2011 4:53 am

Keti ::Pozdrav svima, nadam se da uzivate u letu? =)
Navratila sam da vas zamolim da mi malo rasvetlite situaciju koja me muci mesecima, poslednjih mesec dana prilicno. Naravno ljubav, vec pomenuta prica. Prejak osecaj, ne mogu da se otrgnem, kao da osecam da je to to ali sa suprotne strane nema jasnih signala. Od svih onih lepih aspekata na kraju jedva da smo i nesto iskoristili do sad. Trenutno nema kontakta. Tresla se gora rodio se mis.
Da li neko moze da mi kaze koje planete su se tu umesale i donele zahladjenje, i ima li ikakvih izgleda da se ovde nesto promeni? Jako bi mi znacilo da znam kako astroloski trenutno deluje cela ta prica. Ima li ikakvih izgleda ovde ili se on okrece nekoj staroj ljubavi kako mi neko rece zbog Urana u 8. Covek je skroz tezak za citanje, zato mi je i potrebna vasa pomoc. Mooooolim vas da mi ne uskratite odgovor. flower Hvala unapred.
Evo ja sam izvukla sve sto sam umela, nadam se da ce olaksati.
sunny
Moj natal, tranziti i progresije: https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2u9h1sk.jpg
Njegov natal, tranziti i progresije: https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2j4u1c7.jpg
Sinastrija: https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/2w594pk.jpg
Progresije: https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/28we1yp.jpg


Sta je s mojom temom :/ Smile

Evo mene opet, da jos jednom pokusam da dodjem do odgovora.. Neutral

Nista se ne menja, zatisje. A oseca se zelja sa obe strane za kontaktom.
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  bikskorpija Pon Sep 12, 2011 11:15 am


Sta je s mojom temom :/ Smile

Evo mene opet, da jos jednom pokusam da dodjem do odgovora.. Neutral

Nista se ne menja, zatisje. A oseca se zelja sa obe strane za kontaktom. [/quote]

Cao, izvini, ja i Masa ti okupirasmo topic... nije bilo namerno...ja sam ti tek pocetnik...nema od mene puno pomoci...prijavila sam se zbog ovog tranzita Saturna koji me ubija...vidim da te kao i mene ocekuje konjukcija sa Plutonom Mesecom i Jupiterom i opozicija sa Venerom...meni je opozicija sa Venera i kvadrat sa Mesecom doneo jako depresivno raspolozenje, plakala sam neprekidno, trajalo je skoro mesec dana i bilo je nepodnosljivo...sada nije da me je proslo, nego sam malo drugacije pocela da se ponasam... jednostavno okupiram sebe i fizicki i psihicki, pa nemam vremena da razmisljam, a mozda je to zato sto trenutrno tranzitira SA0SA...e sad kad dodje do tog tranzita na Pluton i Jupiter, sto i tebe ocekuje....ne znam kako ce biti...sto se ovog tvog muskarca tice.. vladar sedme u petoj narocito Uran, daje nekog ko se bolje oseca u vanbracnoj vezi nego u braku....doduse i kod tebe je ta situacija sa Ve u ovnu u petoj...tako da mi se cini da imate slicne poglede po tom pitanju.. to je sve sto ja mogu reci, nazalost Sad
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  Keti Čet Sep 22, 2011 6:02 am

Hvala ti Smile
Inace period je uzasan. Iz zatisja se izrodila jedna skroz zanimljiva situacija 12. septembra. Negde u gradu u prolazu video me je iz autobusa bukvalno na 3 sekunde u totalno filmskim okolnostima jer sam ja bila u kolima, sto mi je sutradan javio. Medjutim, juce sam shvatila da ima nekog definitivno, tako da se period blage depresije nastavlja... A nesto mi i dalje govori da budem strpljiva. Tamans e udaljimo nesto nas poveze. Malo me plasi sve to. Ne znam, totalna konfuzija, uz povratak Saturna. Sludjena sam. Digla sam ruke i od astrologije.. pa eto ako neko mozw da pogleda u prolazu sta dalje, hvala mu Smile
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pocetak - Page 2 Empty Re: Pocetak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu