Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Saturna na Marsa

+6
wanja
EMA66
malamo
Formalhaut
galaksija
Milica
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Milica Sub Maj 28, 2011 2:50 pm

Galaksija me je podstakkla...Smile

Elem, meni je MA vladar 5., a SA vladar 7.
U široj separacionoj konjunkciji su, u znaku Vage u 4. polju.

Tr. SA mi je doneo u život jednog jaaako finog čoveka čiji je vladar Asc. u jarcu...i lepo ga opisuje moj SA0PL 120 VE Smile

U trenutku tr. SA preko MA uganula sam i skočni zglob- što je isto u domenu simbolike.

Šta je vama doneo tranzit, ako ste ga proživeli ?


Imam i primer gde ta konjunkcija ume stravično da odradi osobu.
Moja prijateljica- MO0VE0SA0MA u jarcu- Mars vlada 3. kućom, SA vlada 4. kućom- u ratnom vihoru su joj ubili brata i oca pri Saturnovom povratku.
Doduše, nie samo ova konjunkcija bila uzrok, već ugrožen muški princip u natalu. Ostala je čak i udovica u 49. godini.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  galaksija Sub Maj 28, 2011 5:34 pm

A sta bi mogao doneti saturn na natalni Mars ako je Mars vladar 1 i 8 polja?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Formalhaut Čet Jun 02, 2011 9:11 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 7:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  galaksija Pet Jun 03, 2011 3:05 am

A ako Mars natalno pravi opoziciju konjukciji Mesec/saturn i pri tom je Mars u 6 natalnom a saturn/mesec u 12 polju.sta moze tranzit saturna preko marsa doneti,koji je vladar 1 i 8 kuce?!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Milica Pet Jun 03, 2011 10:49 am

Grrrr....napisala sam post i onda ga je ''nešto'' pojelo! Evil or Very Mad

Elem, Galaksijom, tebi će sigurno doeti loše raspoloženje do depresije kroz koju ćeš sebe spoznati bolje i daleko dublje. Wink
Ali čim izađe tranzit, osećaćeš se fenomenalno. Wink

Inače, meni ovaj SA na Marsu aktivira i natalnu egzaktnu opoziciju SO180 MA. SO vladar 2., a MA vladar 10. i 5.
Momka je već odradio, a sva je prilika da će i posao. S tim što ko počne posao pod ovim aspektom ima da radi mnogo dok god radi na tom poslu. Very Happy
Ali super, ja ni ne znam drugačije nego da rintam dan-noć. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  galaksija Pet Jun 03, 2011 11:30 am

Milica ::Grrrr....napisala sam post i onda ga je ''nešto'' pojelo! Evil or Very Mad

Elem, Galaksijom, tebi će sigurno doeti loše raspoloženje do depresije kroz koju ćeš sebe spoznati bolje i daleko dublje. Wink
Ali čim izađe tranzit, osećaćeš se fenomenalno. Wink

Inače, meni ovaj SA na Marsu aktivira i natalnu egzaktnu opoziciju SO180 MA. SO vladar 2., a MA vladar 10. i 5.
Momka je već odradio, a sva je prilika da će i posao. S tim što ko počne posao pod ovim aspektom ima da radi mnogo dok god radi na tom poslu. Very Happy
Ali super, ja ni ne znam drugačije nego da rintam dan-noć. Wink
Za ovaj aspekt sto sam pitala nije u mom horoskopu vec jedne osobe koja me zanima!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  malamo Pet Jun 03, 2011 12:19 pm

milice
ako sam dobro razumela, tebi je tranzitni saturn preko marsa (a mars ti je vladar 5., saturn 7.) doneo finog muskarca?

mene takav aspekt ceka u septembru, oktobru mesecu. ja imam MA0SA0PL, mars i pluton vladari 5., a saturn vladar 7. znaci kad mi tranzitni saturn napravi konjukciju sa MA vrlo brzo ce mi stati na natalni SA, a do kraja godine i na PL.

sve sam nesto mislila da ce mi to doneti neku kvalitetnu emotivnu pricu. al obzirom da mi sve to kvadrira veneru u 7., cisto sumnjam...

malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Milica Pet Jun 03, 2011 3:34 pm

malamo ::milice
ako sam dobro razumela, tebi je tranzitni saturn preko marsa (a mars ti je vladar 5., saturn 7.) doneo finog muskarca?

mene takav aspekt ceka u septembru, oktobru mesecu. ja imam MA0SA0PL, mars i pluton vladari 5., a saturn vladar 7. znaci kad mi tranzitni saturn napravi konjukciju sa MA vrlo brzo ce mi stati na natalni SA, a do kraja godine i na PL.

sve sam nesto mislila da ce mi to doneti neku kvalitetnu emotivnu pricu. al obzirom da mi sve to kvadrira veneru u 7., cisto sumnjam...

I ja imam istu konjunkciju...izgleda smo isto godište samo si malo starija od mene pa ti je VE u jarcu je l' ?
U svakom slučaju, bez obzira na kvadrat na VE , to su jaki aspekti i moraju ti odraditi neku značajniju vezu. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  malamo Pet Jun 03, 2011 7:52 pm

Milice, jeste, meni je VE u jarcu. Samo sto za razliku od tvog natala gde je tebi VE vladar 4., meni je VE vladar 5. I imam umetnutu celu skorpiju u 5., zavrsava se na 6 stepeni strelca. Tako da me ceka duuug tranzit saturna kroz 5. U svakom slucaju, tesim se time sto mi je MA0SA0PL u trigonu sa SO. Valjda cu to lakse podnet..jel ti taj fini gospodin stariji od tebe zbog SA kao vladara 7.?
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Milica Pet Jun 03, 2011 10:16 pm

malamo ::Milice, jeste, meni je VE u jarcu. Samo sto za razliku od tvog natala gde je tebi VE vladar 4., meni je VE vladar 5. I imam umetnutu celu skorpiju u 5., zavrsava se na 6 stepeni strelca. Tako da me ceka duuug tranzit saturna kroz 5. U svakom slucaju, tesim se time sto mi je MA0SA0PL u trigonu sa SO. Valjda cu to lakse podnet..jel ti taj fini gospodin stariji od tebe zbog SA kao vladara 7.?
Nije, mlađi je. I meni je to bilo iznenađenje jer sam uvek imala veze sa dosta starijima. Nikad sa mlađim dečkom nisam bila do njega.
Daje SA i mlađe. Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  malamo Sub Jun 04, 2011 9:31 am

Interesantno da se i oko mene u poslednje vreme muvaju samo mladji muskarci sto ranije nije bio slucaj! Evo bas juce dobih poziv od decka koji je 3 god mladji od mene. Mozda zato sto nam je natalno MA0SA, ako mars donosi mladje muskarce Cool. Znaci, u nasem slucaju, tranzitni saturn konjukcija mars= piletina! lol!
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Milica Sub Jun 04, 2011 2:32 pm

Meni su prof. astrolozi uvek govorili da će mi muž biti dosta stariji od mene. Nikad nikom nije palo na pamet da bi mogao biti i mlađi.
A kako stvari stoje biće mlađi. Very Happy
Osim ako mi SA ne odradi ključnu vezu tek kad uđe u trigon sa VE. Mada, ja ne bih volela ovaj mi je baš po meri u svakom smislu. Tranzit Saturna na Marsa S010 E sad, nikad se ne zna, možda on mene zameni. Suspect
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  EMA66 Sub Jun 04, 2011 2:43 pm

Milica ::Meni su prof. astrolozi uvek govorili da će mi muž biti dosta stariji od mene. Nikad nikom nije palo na pamet da bi mogao biti i mlađi.
A kako stvari stoje biće mlađi. Very Happy
Osim ako mi SA ne odradi ključnu vezu tek kad uđe u trigon sa VE. Mada, ja ne bih volela ovaj mi je baš po meri u svakom smislu. Tranzit Saturna na Marsa S010 E sad, nikad se ne zna, možda on mene zameni. Suspect

milice.... drago mi je zbog tebe cheers

najbolje su obostrane emocije u istom intezitetu..... Very Happy

mene u mojoj sinatriji mnogo me mucilo.... da li je obostrano i iste jacine... ali gorka je pilula ako je samo s jedne strane manjeg inteziteta...


a ja ovoj mojoj sinatriji vec vidim kraj ..mada ne bih volela... ali.... Smile

zelim ti da uzivas u ljubavi...

pozdrav
ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  malamo Sub Jun 04, 2011 3:22 pm

I meni su svi astrolozi rekli- stariji 7 i vise godina od mene. I imala sam jednog takvog al smo rasinuli pre mesec dana ( SA kvadrat ac). Tako da sam sve vise ubedjena da ce moj muz biti mladji. A sta bi mi i falilo? Very Happy al sve nesto mislim da me krupno nesto tek ceka krajem ove i pocetkom naredne godine zbog aktivirane 5. I 7. kuce. Ocigledno sa starijima nemam srece No. Inace, astrotanja mi je rekla da do promene statusa ce doci kad mi PL stane na dc, a obzirom da je i tebi 7.u jarcu, ti preracunaj po efemeridama. Meni pada u 2013
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Formalhaut Pon Jun 06, 2011 3:15 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 5:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  wanja Pon Jun 06, 2011 12:21 pm

Milica ::Meni su prof. astrolozi uvek govorili da će mi muž biti dosta stariji od mene. Nikad nikom nije palo na pamet da bi mogao biti i mlađi.
A kako stvari stoje biće mlađi. Very Happy
Osim ako mi SA ne odradi ključnu vezu tek kad uđe u trigon sa VE. Mada, ja ne bih volela ovaj mi je baš po meri u svakom smislu. Tranzit Saturna na Marsa S010 E sad, nikad se ne zna, možda on mene zameni. Suspect

Meni je Saturn vladalac 7 polja...i prva duga veza bila je sa mladjim muskarcem..on je bio Jarac...xee i jos uvek jeee..bili smo oko 4 god zajedno...
Kazu da Saturn govori o starijem muskarcu..ne mora po godinama da bude stariji od tebe vec da je zreliji sobzirom na godine...
Meni je sada Saturn u trigonu sa Venerom...i sve je povezano sa prosloscu,sa osobom sa kojom sam provela dugo godina ali istovremeno se preplice i stariji muskarac u Lavu... Saturn mi je u Lavu(retro)..
Neki odnos ima da se uozbilji..

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Milica Pon Jun 06, 2011 1:27 pm

MARINA ::
Milica ::Meni su prof. astrolozi uvek govorili da će mi muž biti dosta stariji od mene. Nikad nikom nije palo na pamet da bi mogao biti i mlađi.
A kako stvari stoje biće mlađi. Very Happy
Osim ako mi SA ne odradi ključnu vezu tek kad uđe u trigon sa VE. Mada, ja ne bih volela ovaj mi je baš po meri u svakom smislu. Tranzit Saturna na Marsa S010 E sad, nikad se ne zna, možda on mene zameni. Suspect

Hoces da stavis njegovu natalnu da ga pogledamo?? cyclops Mozda ti saturn donese uozbiljavanje veze.. Mada, on ti je vladaoc 7.. Rolling Eyes, moze biti da ce neki novi s opisom saturna da dodje.. Smile
Neću novog, hoću njega! tongue

Evo karte:

Tranzit Saturna na Marsa Untitled
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Milica Pon Jun 06, 2011 1:29 pm

malamo ::I meni su svi astrolozi rekli- stariji 7 i vise godina od mene. I imala sam jednog takvog al smo rasinuli pre mesec dana ( SA kvadrat ac). Tako da sam sve vise ubedjena da ce moj muz biti mladji. A sta bi mi i falilo? Very Happy al sve nesto mislim da me krupno nesto tek ceka krajem ove i pocetkom naredne godine zbog aktivirane 5. I 7. kuce. Ocigledno sa starijima nemam srece No. Inace, astrotanja mi je rekla da do promene statusa ce doci kad mi PL stane na dc, a obzirom da je i tebi 7.u jarcu, ti preracunaj po efemeridama. Meni pada u 2013
Mnogo je kasno da čekam Plutona. Very Happy
Ima da se načekam dok ne dođe na 26* jarca. Wink

Ja verujem da će se kod mene te korenite promene pre odnositi na karijeru, javnost, nešto u tom stilu. Smile
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  malamo Uto Jun 07, 2011 9:47 am

pa da, tebi bi milice stvarno bilo mnogo kasno da cekas pluton do 26og stepena Laughing
ne znam na kom stepenu ti je SA, ali da ne dobijes ti neku ozbiljniju ponudu kad SA0SA (vladar na vladara 7.) trigon VE queen

njemu je jupiter vladar ac presao preko merkura kao vladara 7, a i tranz saturn mu je u 7. doduse pravi opozicije sa suncem i merkurom al ih ipak aktivira. mozda ste i poceli pricu dok je JU bio u ovnu. vladar 1. preko vladara 7. bogami.... Cool
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Milica Uto Jun 07, 2011 2:36 pm

malamo ::pa da, tebi bi milice stvarno bilo mnogo kasno da cekas pluton do 26og stepena Laughing
ne znam na kom stepenu ti je SA, ali da ne dobijes ti neku ozbiljniju ponudu kad SA0SA (vladar na vladara 7.) trigon VE queen

njemu je jupiter vladar ac presao preko merkura kao vladara 7, a i tranz saturn mu je u 7. doduse pravi opozicije sa suncem i merkurom al ih ipak aktivira. mozda ste i poceli pricu dok je JU bio u ovnu. vladar 1. preko vladara 7. bogami.... Cool
Vezu smo počeli kad mu je JU kao vladar asc, bio na Venerici i aktivirao VE120SA i VE90UR,
Počelo je tako što sam ga ostavljala par puta- te hoću, te neću vezu! Rolling Eyes
I onda sam se ustabilila kako se tr. SA približio na dva stepena od mog nat. SA.

Taj SA što njemu pravi opoziciju na vl. 7 je otežavajuća okolnost za početak zajedničkog života. Živi u Banja Luci i nećemo moći da živimo zajedno još bar godinu dana- do tad, veza na daljinu. Neutral
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  sara Uto Jun 07, 2011 2:51 pm

wanja ::
Meni je Saturn vladalac 7 polja...i prva duga veza bila je sa mladjim muskarcem..on je bio Jarac...xee i jos uvek jeee..bili smo oko 4 god zajedno...
Kazu da Saturn govori o starijem muskarcu..ne mora po godinama da bude stariji od tebe vec da je zreliji sobzirom na godine...
Meni je sada Saturn u trigonu sa Venerom...i sve je povezano sa prosloscu,sa osobom sa kojom sam provela dugo godina ali istovremeno se preplice i stariji muskarac u Lavu... Saturn mi je u Lavu(retro)..
Neki odnos ima da se uozbilji..
da, slažem se wanja, saturn vl. 7. polja, vrlo često daje mlađe ali zrelije s obzirom na godine i to dosta zrelije, i moj dečko je bio također jarac i to asc rak, a mogao je nešto drugo biti u asc, ali je poklopljeno bilo sto posto...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  malamo Uto Jun 07, 2011 3:10 pm

iskreno se nadam da je veza u kojoj si ili je zapocnes dok ti je SA0SA i trigon VE, prava veza, u smislu braka ili zajedničkog zivota (ovo pre svega se odnosi na SA kao vladara 7.)
mozda kad saturn udje u skorpiju, njemu je natalni u skorpiji.
jedan astrolog mi je rekao da cim saturn udje u Vagu da veza u kojoj sam ili je započinjem bi trebala biti TA i da je taj muskarac PRAVI (da se ogradim ovo vazi samo za slucajeve slicne mom i tvom).
nazalost, meni se zivot okrenuo naglavačke i ispostavilo se da muskarac koji je ispunjavao svaku moguću simboliku mog natala, pogresan.
nacudnije od svega je sto se raskid odigrao kad je tranzitni SA bio retro na 10 stepeni Vage, nije mi pravio jaku konjukciju ni sa MA (18 stepeni) ni sa SA (22 stepena r) niti kvadrat sa VE (23 stepena jarca r).
ja sam ocekivala razjašnjenje kad krene direktno, negde na jesen al valjda u nekim slucajevima vise odradjuje kad je retro..
Rolling Eyes
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Astrotanja Uto Jun 07, 2011 8:01 pm

Malamo, kada je bio taj raskid i koji su tada tranziti bili pristni na tvoje natalne planete, jer to može biiznačajno iskustvo za tebe.Dali je bilo tranzita nana tvoju natlnu Vneeru, ili Mesec, ili na Asc. Nekada to može doneti i opozcij kvadrat Jupiter i Venere. Nije Saturn krivac za sve. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  malamo Uto Jun 07, 2011 8:38 pm

astrotanja, tranzitni JU je tada bio na 28 ovna, a moja venera je na 23 jarca, mesec na 6 device. Pravio je direktnu opoziciju sa Pl u 5. Ac mi je u raku na 11. Tranzitni SA je bio u egzaktnom kvadratu sa ac-om. Ne znam..tu je cak bilo planova i za vencanje ove ili sledece godine, a onda sam otkrila da je sve jedna velika sarena laza. Sad zato sam ocekivala da se neki prelom na ovu ili onu stranu sa SA0SA. Desilo se sad, a mozda je i bolje tako.
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  venus_pisces Sre Jun 08, 2011 1:37 am

Hocu da podelim sa vama svoja iskustva vezana za tr saturna iako to opet zavisi kako na koga deluje, ali mozda nekom bude od pomoci Smile
Moja najduza veza je trajala 5 godina, zapocela sam je kada je tr Sa bio u lavu i blizu ulaska u moje 7 polje, takodje tada je i Ju bio u 7 polju pravio 180º na moj stelijum Ve/Mo/Ma...veza se zavrsila kad je Sa bio retro i u devici(na izlasku iz 7 polja) i pravio 180º na stelijum ,odnosno veneru i mesec. Mislim da je tad Sa tranzitirao devicom i da je to bio 2 retro hod tu...kada je usao u vagu sa mojim ljubavnim zivotom se nista spektakularno nije desavalo,prebrodila sam ja to nekako iako moram da naglasim da sam raskinula ja... sledeca bitna veza i moje zestko zaljubljivanje se desilo kad mi je tranzitni Ma bio retro i na Dc a Sa isao retro i opet pravio 180º na stelijum, a raskid te veze usledio kad je sa opet po 3-4 put pravio opoziciju i tad me je bas zestoko drmnuo...dolazila sam k sebi dosta dugo Smile
Hvala Bogu pa ovaj njegov retro hod nece doci ponovo do mog 7 polja... ne zelim ponovo da prodjem kroz golgotu Smile ... kod mene bas jako rade opozicije bilo sa beneficima ili maleficima...Sto se tice veze od 5 godina,tr saturn mi je tad dao snagu da se pokrenem i zavrsim vezu koja nicemu nije vodila, a na dan raskida ta opozicija je bila egzaktna sa natalnim Ma i Mo!....sledeci put mi je doneo zaljubljivanje i osecaj da je to to ali vec u njegovoj zadnjoj opoziciji mi je doneo zestoko otreznjenje...Natalno mi je saturn dobro aspektovan al opet nisam imuna na lose tranzite koje pravi i bas ga jako osecam...za sad mi samo pravi trigon na asc...po malo sam depresivna i frustrirana s vremena na vreme, al prezivecu Smile
Sledece godine ce mi doci na Pl, negde u oktobru 2012...nemam pojma sta bi moglo da se desi tad jer ce mi pokrenuti So90Pl, a So je vladar 7 polja pa se mozda desi nesto po pitanju braka...ko zna Smile ....u sustini,ono sto je moj zakljucak...kakav god da je taj saturn,meni je drag Smile jer koliko god da sam se uzasno osecala, kukala i patila tek sad posle vise od godinu dana vidim koliko sve to sto se desilo je ustvari dobro za mene i naucila sam se na greskama a pogotovo sto se ljubavnih odnosa tice Wink

I jos nesto...sad u aprilu kada je bio onaj haos od tranzita ,kada je Sa pravio opoziciju na Ju,Ve,Ma u ovnu a i tad je bio retro...upoznala sam osobu koja mi se bas svidela...a sad ostaje da se vidi,kakva ce biti desavanja kad krene direktno... sada mi ne ugrozava ni jednu ljubavnu planetu, pa mozda od ovog i bude nesto Smile ... ja, veciti optimista Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Saturna na Marsa Empty Re: Tranzit Saturna na Marsa

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu