Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stvarno mi je tesko-dajte mi mali tracak nade..bilo kakav komentar...

2 posters

Ići dole

Stvarno mi je tesko-dajte mi mali tracak nade..bilo kakav komentar... Empty Stvarno mi je tesko-dajte mi mali tracak nade..bilo kakav komentar...

Počalji  liliputian Sub Jun 11, 2011 6:50 pm

E ovako,u posljednje vrijeme,odnosno ovaj ljetni semestar na fakultetu,ide mi jako lose,nemam volje da ucim,jednostavno ne mogu da ucim,stagniram,ne polazem ispite,nista mi ne ide od ruke,krijem roditeljima da mi je tesko,a ustvari se i ne trudim,nemam volje,kako sam popustila na faxu udebljala sam se uzasno i za to mi je bilo postalo svejedno. Prvi semestar na faxu sam se isticala medju svima,polagala sam najteze ispite,imala sam volje a sada koracam korak naprijed dva unazad. Imam zelju da promjenim fax. Trenutno studiram logistiku(saobracajni fax). A htjela sam da idem ekonomiju i htjela i da ponovo pisem prvu godinu ali mi se tata protivi. Mislim da bi mi se taj moj Mars najbolje ispoljio u ekonomiji,ujedno je vladar 9.kuce i smijestio se tacno na Regulus,pa bi volila i o tome ako moze neko nesto da napise. Tesko mi je,volila bi da postanem ona stara,ambiciozna osoba. Da li ce se to mozda desit kad Saturn krene direktno? I jos mi nije jasno to sto JU tranzira mojom devetom kucom ali ja ga uopste ne osjecam.. Sad Hocu da idem naprijed i da se pokazem i dokazem ali nestalo je volje u meni...
liliputian
liliputian

Broj poruka : 6
Datum upisa : 30.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stvarno mi je tesko-dajte mi mali tracak nade..bilo kakav komentar... Empty Re: Stvarno mi je tesko-dajte mi mali tracak nade..bilo kakav komentar...

Počalji  Formalhaut Ned Jun 12, 2011 7:33 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 6:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Stvarno mi je tesko-dajte mi mali tracak nade..bilo kakav komentar... Empty Re: Stvarno mi je tesko-dajte mi mali tracak nade..bilo kakav komentar...

Počalji  liliputian Uto Jun 14, 2011 10:36 pm

Da..zelja mi je bila medicina ili veterina...ali velika. A cuj ljubav,pa dobro Very Happy upoznala sam momka s kojim se vidjam ovih dana i mislim jako da sam se zaljubila ali ne vjerujem da ce se bas sretno zavrsit. Sad Inace je doktor Very Happy,kad smo vec kod medicine. A da htjela sam i neki odvazan fax da idem inace da budem neko i nesto,ali me sprijecile neke stvari zbog kojih se uzasno kajem,vjerovatno se sa nekim razlogom htjelo tako. A da danas je Saturn trebao krenut direktno i mislim da se vec osjecam poletnije,i nekako sa vise optimizma. Ali opet tjesim se nekako da cu kad tad moci zavrsiti jos neki fakultet,vanredno. Hvala ti puno na odgovoru,lijepo je kada te neko moze utjesiti. Puno ti se zahvaljujem.
liliputian
liliputian

Broj poruka : 6
Datum upisa : 30.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stvarno mi je tesko-dajte mi mali tracak nade..bilo kakav komentar... Empty Re: Stvarno mi je tesko-dajte mi mali tracak nade..bilo kakav komentar...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu