Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neki tračak nade... :) Za bolje sutra

2 posters

Ići dole

Neki tračak nade... :) Za bolje sutra Empty Neki tračak nade... :) Za bolje sutra

Počalji  Vila Sub Okt 03, 2015 9:34 pm

Poštovani,

imam gomilu problema (imamo ih svi, zar ne?) i veoma često ne znam najbolje rešenje za njih. Ako nekome nije teško, zamolila bih da pogleda moju kartu i ako mu/joj isto tako nije teško da mi odgovori na nekoliko pitanja, kratko. Napisah "kratko", jer znam da se takve stvari naplaćuju, ali ja trenutno nemam mogućnosti za tako nešto, iako bih rado to učinila. Pa da počnem.Rolling Eyes

Trenutno sam bez stalnog posla (stalna primanja su minimalna). Inače, bavim se pisanjem, pisanjem na internetu, imam svoj blog, putujem (uglavnom kraća putovanja) i htela bih da napišem knjigu. Nikako da počnem, pa me zanima stoji li tako nešto u mom horoskopu? Ima li šanse da uskoro počnem da zarađujem novac? Ili bar da se neki posao isplati? Ne znam ni sama kako bih to formulisala... Rolling Eyes

U ljubavnoj vezi sam sa starijim čovekom, udovcem, koji takođe ima ćerku od devet godina (rođen 25.12.1966. Dupli Jarac, Mesec u Blizancima). Mi smo zajedno tri godine i devet meseci, ali ne živimo zajedno. Upali smo u probleme. Meni se pre četiri meseca desio mlađi muškarac (ne malo mlađi, već mnogo mlađi! Smile ) i totalno mi je uskomešao strasti i razmišljanja (napisaću samo da je i on Jarac, ali Jarac/Ovan sa Mesecom u Blizancima, meni su Jarčevi suđeni i prosto ih obožavam!). Odnosi su prekinuti zarad "mira u kući" tj u vezi u kojoj sam. Zanima me ima li šanse da se emotivno smirim i skrasim (to pitam, jer sam kao devojka od 19 godina imala jedno traumatično iskustvo od kog "vučem" posledice)? Napomenuću da se nikad nisam udavala, a da iz jedne "neozbiljne" veze imam vanbračnu ćerku (rođena 11.11.2004. Dupla Škorpija sa Mesecom u Škorpiji).

Problema imam sa svojim ukućanima. U vrlo lošim sam odnosima sa mlađom sestrom koja se nedavno udala, ali u lošim sam odnosima i sa ocem. Svi živimo zajedno i to je vrlo mučno. Stan pripada meni i sestri, pola - pola. Zanima me da li je na vidiku prodaja stana i to da se, najzad, odvojimo? Inače, loše odnose sam imala i sa pokojnom majkom, a mene bije glas u porodici da sam "crna ovca" i da sve radim po svome, uglavnom, na svoju štetu. Divna karma. Very Happy

Hvala svakome ko uspe makar na neko od ovih pitanja da odgovori. Možda sam bila preopširna, izvinite na tome. I hvala još jednom!

Evo karte:

Neki tračak nade... :) Za bolje sutra 2rz6vb9
Vila
Vila

Broj poruka : 5
Локација : Beograd
Datum upisa : 15.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Neki tračak nade... :) Za bolje sutra Empty Re: Neki tračak nade... :) Za bolje sutra

Počalji  logos Uto Okt 06, 2015 3:04 pm

Objavljena natalna karta nije dovoljna za dinamičku analizu svega što su navela u svom postu a za to je potrebno da navedeš sve one podatke na osnovu kojih si je ti uradila. Nema potrebe da to ne uradiš jer smo svi mi na ovom forumu anonimni bez obzira na razloge zbog kojih si podatke iz zaglavlja natalne karte sakrila. Čak i da te neko sa foruma poznaje ne bi trebalo da bude razlog sem ako to ne želiš.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Neki tračak nade... :) Za bolje sutra Empty Re: Neki tračak nade... :) Za bolje sutra

Počalji  Vila Sub Okt 10, 2015 7:13 pm

logos ::Objavljena natalna karta nije dovoljna za dinamičku analizu svega što su navela u svom postu a za to je potrebno da navedeš sve one podatke na osnovu kojih si je ti uradila. Nema potrebe da to ne uradiš jer smo svi mi na ovom forumu anonimni bez obzira na razloge zbog kojih si podatke iz zaglavlja natalne karte sakrila. Čak i da te neko sa foruma poznaje ne bi trebalo da bude razlog sem ako to ne želiš.

Nikakav problem. Sumnjam da me bilo ko poznaje Very Happy  Moji podaci su 4.03.1978. u 18:02:20, Beograd (Savski venac). Nisam bila u gradu, ni pri nekom "normalnom" računaru, zato ne odgovorih brže. Smile
Vila
Vila

Broj poruka : 5
Локација : Beograd
Datum upisa : 15.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Neki tračak nade... :) Za bolje sutra Empty Re: Neki tračak nade... :) Za bolje sutra

Počalji  logos Uto Okt 13, 2015 10:23 am

Vila ::Poštovani,

imam gomilu problema (imamo ih svi, zar ne?) i veoma često ne znam najbolje rešenje za njih. Ako nekome nije teško, zamolila bih da pogleda moju kartu i ako mu/joj isto tako nije teško da mi odgovori na nekoliko pitanja, kratko. Napisah "kratko", jer znam da se takve stvari naplaćuju, ali ja trenutno nemam mogućnosti za tako nešto, iako bih rado to učinila. Pa da počnem.Rolling Eyes

Trenutno sam bez stalnog posla (stalna primanja su minimalna). Inače, bavim se pisanjem, pisanjem na internetu, imam svoj blog, putujem (uglavnom kraća putovanja) i htela bih da napišem knjigu. Nikako da počnem, pa me zanima stoji li tako nešto u mom horoskopu? Ima li šanse da uskoro počnem da zarađujem novac? Ili bar da se neki posao isplati? Ne znam ni sama kako bih to formulisala... Rolling Eyes

U ljubavnoj vezi sam sa starijim čovekom, udovcem, koji takođe ima ćerku od devet godina (rođen 25.12.1966. Dupli Jarac, Mesec u Blizancima). Mi smo zajedno tri godine i devet meseci, ali ne živimo zajedno. Upali smo u probleme. Meni se pre četiri meseca desio mlađi muškarac (ne malo mlađi, već mnogo mlađi! Smile ) i totalno mi je uskomešao strasti i razmišljanja (napisaću samo da je i on Jarac, ali Jarac/Ovan sa Mesecom u Blizancima, meni su Jarčevi suđeni i prosto ih obožavam!). Odnosi su prekinuti zarad "mira u kući" tj u vezi u kojoj sam. Zanima me ima li šanse da se emotivno smirim i skrasim (to pitam, jer sam kao devojka od 19 godina imala jedno traumatično iskustvo od kog "vučem" posledice)? Napomenuću da se nikad nisam udavala, a da iz jedne "neozbiljne" veze imam vanbračnu ćerku (rođena 11.11.2004. Dupla Škorpija sa Mesecom u Škorpiji).  

Problema imam sa svojim ukućanima. U vrlo lošim sam odnosima sa mlađom sestrom koja se nedavno udala, ali u lošim sam odnosima i sa ocem. Svi živimo zajedno i to je vrlo mučno. Stan pripada meni i sestri, pola - pola. Zanima me da li je na vidiku prodaja stana i to da se, najzad, odvojimo? Inače, loše odnose sam imala i sa pokojnom majkom, a mene bije glas u porodici da sam "crna ovca" i da sve radim po svome, uglavnom, na svoju štetu. Divna karma. Very Happy

Hvala svakome ko uspe makar na neko od ovih pitanja da odgovori. Možda sam bila preopširna, izvinite na tome. I hvala još jednom!

Stelijum Sunca, Merkura i Venere u znaku Riba može ukazivati na sklonost ka umetnosti i duhovnim vrednostima. Taj stelijum sa Uranom (računari, internet) iz III kuće (pisati, komunicirati) u znaku Škorpije (istraživanje, duboke analize, kritika) i Mesecom (emocije, psiha, duša) iz IV kuće (dom) u znaku Jarca (problemi, teškoće, status, karijera) obrazuje skladni bisekstil sa Mesecom fokusu. To može ukazivati na sklonost ka pisanju (Merkur u konjunkciji sa Suncem) o nečemu što ima veze sa umetnošću (Venera u Ribama) preko interneta (stelijum u trigonu sa Uranom iz III kuće) iz svog doma (Mesec u IV kući) za svoju dušu (Mesec) nešto što je vezano za žensku populaciju (Mesec) i to može uz određeni napor doneti karijeru i status (Mesec u Jarcu). To neće biti nimalo lako jer su Merkur i Mesec u egzilima (nepovoljan položaj) ali su zato Venera i Uran u povoljnim egzaltacijama (jaki položaji) pa eto razloga da se baviš navedenim. Obzirom da Venera simbolizuje ljubav a Uran je u znaku Škorpije (telesni kontakti) moglo bi se pisati i o nečemu na tu temu kao i o odnosima među partnerima (Venera u VII kući a vladar Urana Pluton u Vagi). Pluton (stradanje i regeneracija, telesni kontakti) na vrhu II kuće (novac) je u znaku Vage u egzilu (nepovoljan položaj) i u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa pomenutim stelijumom što ukazuje da se može pisati nešto iz ličnog iskustva (Merkur vladari Asc u konjunkciji sa Suncem) sa partnerima (stelijum u kvadratu sa svojim vladarom Neptunom koji vlada i VII kućom i u inkonjunkciji sa Plutonom iz Vage). Trebalo bi izbegavati iznositi ogoljenu istinu (stelijum u trigonu sa Marsom koji je u padu u Raku, u opoziciji sa Mesecom i u kvadratu sa Plutonom).  

V kuća (ljubav, zabavljanje, uživanje) obuhvata dva znaka, znak Jarca (zrelije godine, starost, iskustvo) i znak Vodolije (slobode, prekidi, razvodi) što ukazuje da si sklona starijim i zrelijim partnerima (Jarac) koji su već bili u nekim partnerskim vezama (braku). Drugi vladar V kuće je Uran (burno, uzburkano) i nalazi se na početku III kuće (simbolika Blizanaca – mladost) u znaku Škorpije (strast, telesni kontakt) pa se ti u zrelijim godinama (vrh V kuće u Jarcu) kao tinejdžer zaljubljuješ i mladu osobu strasno (Uran kao drugi vladar V kuće na vrhu III kuće). Vladar V kuće Saturn je u XII kući (tajno, skriveno) pa ti tu vezu kriješ. Saturn simbolizuje “ne” i “odbijanje” pa si ti rekla ne i tu vezu prekinula (Saturn je i drugi vladar Vodolije – prekid). Obzirom da imaš natalno Veliki trigon Urana (drugi vladari V kuće- ljubav) iz znaka Škorpije (strast, erotika), njegovog vladara Marsa (akcija, prva reakcija, muškarac) i stelijuma koga čine Sunce (osoba), Merkur (vladari Asc – osoba) i Venera (ljubav) iz znaka Riba (nejasno, maglovito, nerazumno) poželjan je oprez i ne preterivati u telesnim kontaktima (Uran u Škorpiji) da se ne pogube zdravi rezoni (Merkur u Ribama).

Na probleme sa ukućanima ukazuje Neptun (izgubljenost, nerazumnost, vladar stelijuma iz znaka Riba sa kojim je u nepovoljnom kvadratu) sa vrha IV kuće (dom, porodica) u znaku Strelca (stavovi, ubeđenja) u opoziciji (suprotstavljenost) sa Jupiterom (stavovi, ubeđenja, prvi vladar IV kuće) koji je u Blizancima (razum) u egzilu (loš položaj). Potrebno je malo više promišljenosti u svemu, pogotovo u ono što kažeš i preduzimaš (Merkur vladari Asc u Ribama a vladar stelijuma i VII kuće diplomatije je Neptun).


Poslednji izmenio logos dana Uto Jan 19, 2016 3:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Neki tračak nade... :) Za bolje sutra Empty Hvala

Počalji  Vila Uto Okt 13, 2015 5:06 pm

Nemam reči kojima bih se zahvalila! Very Happy Hvala najlepše na ovako iscrpnom odgovoru! Sad mi samo ostaje da napišem knjigu sunny Veliki pozdrav!
Vila
Vila

Broj poruka : 5
Локација : Beograd
Datum upisa : 15.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Neki tračak nade... :) Za bolje sutra Empty Re: Neki tračak nade... :) Za bolje sutra

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu