Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu

4 posters

Ići dole

15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu Empty 15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu

Počalji  Astrotanja Uto Jun 14, 2011 10:46 am

Lunarna eklipsa u Strelcu biće za dva dana, 15.06, u noćnim satima i videće se kod nas u Srbiji oko 21.13., pa je vredi pogledati. PomrAčenje će trajati 1.40. minuta, a zajedno sa delimičnim pomrAčenjem oko 3. 40. min.

Mesec je u fazi rasta i biće Pun 15.06., pa se već sada oseća izvesna napetost, nemir i mnoge hipersenzibilne osobe osećaju nadolazeće promene i imaju problema sa spavanjem, ili će ih imati u ovim danima. Taj unutrašnji nemir, je obično nagoveštaj promena i donosi izvesno unutrašnje uzbuđenje,što predsAtvalja pripremu za promene, pa i sam početak promena, koji se oseća na unutrašnjem planu.

Ono što se oseća je obično slutnja, sumnja u nešto, neka dilema, zavisno gde vam se aspekt nalazi, pa je teško za donošenje odluka i potrebno je ne žuriti, nastojati se zadubiti u problem i polako ga i pažljivo rešavati.Manje žurbe iimpulsivnost je perporučljivo, u sledećim danima, posebno od noći 15.06, pa au sledećih nedelju dana.Dobro promislite i ne žurite sa odlukama.

Mesečeve eklipse su kratkotrajnijege dejstva, ali značajne više za psihičko stanje.

U znaku Strelca akcenta je na komunikaciji, posebno sa osobama koje su udaljene,kao i na putovanjima, daljinama,kretanju,kontaktima sa strancima,zatim i studiranju, za one koje studiraju. Moguća su i često ima više putovanja, selidbi, premeštanja, koja izazivaju nemir, napetost, uzbuđenje.

Trudite se da uradite što bolje organizovano, da se dobro obavestite, da vam ne promaknu prave informacije. Polako, uz ponavljanje ako je potrebno, bez nervoze, napetosti, straha sa kojim se tebate da se suočite i borite, ako se pojavi. Što se bolje i minbije suočite sa tim, to će promene biti uspešnije.

Radite na svom unutrašnjem miru,opuštanju, a kada donosite odluke i krećete sa akcijom, kretanjem to učinite pažljivo, usredsređeno na problem. Budite obazrivi ako putujete, a u saobarćaju u narednim danima. Polako i oprezno vozite, posebno ako vam je 3. i 9. u Strelcu i Blizancima, odnosno ako vam je Asecdent u Ovnu i Vagi. Ako vam je u Strelcu i onda se usredsredite na sebe, svoje zdravlje, ponašanje, izgled. Radite na svom unutrašnjem miru, kroz duhovnost, religiju. Obratite pažnju malo više na svoje zdravlje i ako se pojave neki problemi, lečite se. Takođe, obratite pažnju na odnose sa drugima, komunikcaiju,posebno na partnerske odnose. Moguća je napetost i različite težnje. Ovo još više važi ako vam je Ascednet u Blizancima, jer vam probleme mogu doneti drugi, pa nastojte da iskoristite svoju sposobnost komunikacije i da polako uđete u suštinu problema i smirite situciju.Nastojite da se usaglasite sa drugima, pronalaženjem nekog kompromisa, ako želite da ostanete u dobrim odnosom sa partnerom, ili sa drugima sa kojima ste u direktnom kontaktu. Pazite šata govorite i pišete. Najviše pažnje treba da imaju osobe koje imaju Sunce, Mesec, Ascedent, Mc, Ic, Dc oko 25. stepena u Strelcu, Blizancima, Devici i Ribama.

Na globalno planu 0pguća je zategnutost u međunarednim odnosima, razmeni, problemi u saobaraćaju, posebno vazdušnom. Nije redak slučaj da se u ovom periodu aktivira neki vulkan, ili da vetrovi budu jaki i donesu probleme u saobaraćaju, razmeni. Na sreću obično je dejstvo lunarne eklipse kratkotrajno i ako smo pažljivi i svesni šta se događa, lakše ćemo prevazići moguće probleme.

sunny sunny sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sre Jun 15, 2011 12:42 am, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu Empty Re: 15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu

Počalji  smajli Uto Jun 14, 2011 9:22 pm

Astrotanja ::

Mesec je u fazi rasta i biće Pun 15.06., pa se već sada oseća izvesna napetost, nemir i mnoge hipersenzibilne osobe osećaju nadolazeće promene i imaju problema sa spavanjem, ili će ih imati u ovim danima. Taj unutrašnji nemir, je obično nagoveštaj promena i donosi izvesno unutrašnje uzbuđenje,što predstvalja pripremu za promene, pa i sam početak promena, koji se oseća na unutrašnjem planu.


A ja se pitam zasto ovih dana ne mogu da spavam, prevrcem se po celu noc Wink . Asc i mesec u blizancima, a sunce u strelcu Wink

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu Empty Re: 15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu

Počalji  relativna Sre Jun 15, 2011 12:38 pm

Meni je ASC na 25 Blizanca i imam priliku za razgovor za posao... da li da cekam do 17-og, (i Merkur je tada u Raku, koji pokriva vecinu moje I kuce, a nekako mislim da mi je on nosilac horoskopa, i jedino nepovoljno je opozicija sa Plutonom u tranzitu, vladarem moje VI)

Inace ovih nekoliko dana zaista imam teskoce sa partnerom, retki su harmonicni trenuci, desilo se neko udaljavanje... stari problemi, no nekako nemam recept ...(on je Devica, ASC i Mesec u Devici...)



relativna
relativna

Broj poruka : 16
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 02.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu Empty Re: 15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu

Počalji  Bambina Sre Jun 15, 2011 6:37 pm

Relativna, sacekaj taj 17. i tada ce Merkur biti u dobrom aspektu sa Jupiterom, pa je odlican period za saradnju, za dogovor, za potpisivanje ugovora. Jednostavno za intelektualne radnje. Kako ce tada Merkur vec zakoracati u Raku i u prvoj, , a Jupiter u 11. Dobar period da se posavetujes sa nekom prijateljicom, poslusaj njen savet. Inace, tebi je Sturn u kuci ljubavi, a Sunce u 12. kui, pa si malo vise isfrustrirana, povlacis se u sebe, mislis da ti partner ne poklanja paznju. Dakle, dosta si ranjiva, i zato trzavice u ljubavnom odnosu.

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu Empty Re: 15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu

Počalji  Astrotanja Čet Jun 16, 2011 12:23 am

Nesmotrenosti i žurbe je danas bilo više, pa i propusta.Tako je moj sin prvi put od kako je student zaboravio da ponese pakujući se za put napajanje za laptop, a bez toga ne može da funkcioniše, komunicira, uči.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu Empty Re: 15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu

Počalji  relativna Čet Jun 16, 2011 2:51 pm

No ipak nisam mogla da odložim, idem danas, a nervoza u stomaku baš nije ohrabrujuća...
relativna
relativna

Broj poruka : 16
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 02.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu Empty Re: 15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu

Počalji  relativna Čet Jun 16, 2011 11:00 pm

I... dogovoren je tromesečni probni rad... teško, ali izvodljivo... krenulo je, nadam se da Venera u XII ne nosi previše muke... sunny
relativna
relativna

Broj poruka : 16
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 02.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu Empty Re: 15.06. Lunarna eklipsa u Strelcu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu