Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ljubavni jadi

5 posters

Ići dole

ljubavni jadi Empty ljubavni jadi

Počalji  yildirim Sub Jun 25, 2011 3:36 am

Evo da i ja zamolim za pomoć i objašnjenje svoje natalne karte, zanima me hoću li u dogledno vrijeme (ova godina, sljedeća, možda 2013.) stupiti u vezu i kakva je uopće moja ljubavna situacija u horoskopu? Potpuni sam laik kad je u pitanju astrologija, a što se tiče ljubavi i veza, dosad nisam imao nikakvog uspjeha Sad
Unaprijed hvala na mogućem odgovoru! Smile

http://tinypic.com/r/33jlamw/7

yildirim

Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  Milica Sub Jun 25, 2011 10:52 am

Ja u kartama sa SA u 5. ne umem da prognoziram o ljubavi. Neutral

Relativno skoro sam imala situaciju sa drugaricom koja ima SA u 5. u raku...veze ni od korova, nikakve.
A u aprilu je imala takve konstelacije da nema šanse da bi u nekom drugom natalu omašilo.

Hoće li neko da da objašnjenje kako da prognoziramo ljudima sa SA u 5. ?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  yildirim Sub Jun 25, 2011 11:52 am

Moje je znanje o horoskopu zaista mizerno, ali koliko sam upućen utjcaj saturn se intenzivno osjeća ngdje do 28, 29 godine. Nakon toga osoba bi trebala imati više uspjeha u području kojim dominira saturn, ali sve je to na teoretskoj razini.

yildirim

Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  Milica Sub Jun 25, 2011 2:00 pm

Moja drugarica ima 35 godina, odavno joj se desio ''povratak'' i i dalje slaba vajda. Imala je, bukvalno, jedan pokušaj veze za 35 godina života. Sad
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  malamo Sub Jun 25, 2011 7:03 pm

prvo pomislih da ce ti biti bolja situacija na ljubavnom planu kad SA udje u skorpiju pa ti napravi trigon AC sekstil DC, al onda ugledah ovaj mesec i jupiter u vodoliji pa se setih kvadrata sa tranzitnim SA u skorpiji.. Crying or Very sad
imam ja SA u 5., AC u raku, DC u jarcu kao i ti. prosto ne znam ni jednu osobu sa DC u jarcu kojoj emotivni zivot ide od ruke.. kazu moras da sacekas saturnov povratak. jos si mlad, za muskarca ni u 35. nije kasno da se zeni nekom dosta mladjom od sebe, narocito kad je saturn vladar 7. Wink
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  yildirim Sub Jun 25, 2011 7:17 pm

malamo ::prvo pomislih da ce ti biti bolja situacija na ljubavnom planu kad SA udje u skorpiju pa ti napravi trigon AC sekstil DC, al onda ugledah ovaj mesec i jupiter u vodoliji pa se setih kvadrata sa tranzitnim SA u skorpiji.. Crying or Very sad
imam ja SA u 5., AC u raku, DC u jarcu kao i ti. prosto ne znam ni jednu osobu sa DC u jarcu kojoj emotivni zivot ide od ruke.. kazu moras da sacekas saturnov povratak. jos si mlad, za muskarca ni u 35. nije kasno da se zeni nekom dosta mladjom od sebe, narocito kad je saturn vladar 7. Wink

Hvala ti Very Happy

Sorry, ali kako bih mogao znati kakva će mi partnerica odgovarati? Koliko vidim Venera mi je u ovnu u 10. kući, mjesec u vodenjaku, a u sedmoj kući mi se nalazi Neptun koji je u jarcu? Kako sve to razumno povezati? Question
Ako ne znaš, nema veza. Ionako si pomogla Smile

yildirim

Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  venus_pisces Sub Jun 25, 2011 7:18 pm

Da izuzemo ovog Sa u 5 polju... ti imas jedan divan aspekt za veze i ljubav Ve60Ma kao i Mo120Ma i Ve60Ne ali mislim da je u tvom slucaju saturn nadjacao sve ovo a i venera kao simbol ljubavi se nazali u izgonu u ovnu ali ni ovo ne mora nista da znaci, moja prijateljica sa Ve u ovnu ima jako buran ljubavni zivot... slazem se sa vecinom koja kaze da je glavni krivac saturn u 5 polju i verovatno ce ti biti lakse sledece godine kad udje u skorpiju, ne vezano za to sto ce ti u jednom momentu kvadrirati mesec.... kao savet, mogu ti reci da pokusas da pronalazis potencijalne partnere kroz neka prijateljstva ili preko prijatelja jer ti je vladar 5 polja u 11...odnosno mars koji je u lepom aspektu sa tvojom venerom Smile ... s obzirom da ti je 7 kuca u jarcu, pa trebalo bi sve da ti se sredi sa saturnovim povratkom, bar tako kazu Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  malamo Sub Jun 25, 2011 7:26 pm

slazem se sa venus pisces, verovatno preko prijatelja, tipa odes na neku zurku, rodjendan, svadbu, proslavu i neki prijatelj te upozna sa nekom njegovom prijateljicom Cool
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  yildirim Sub Jun 25, 2011 7:27 pm

venus_pisces ::Da izuzemo ovog Sa u 5 polju... ti imas jedan divan aspekt za veze i ljubav Ve60Ma kao i Mo120Ma i Ve60Ne ali mislim da je u tvom slucaju saturn nadjacao sve ovo a i venera kao simbol ljubavi se nazali u izgonu u ovnu ali ni ovo ne mora nista da znaci, moja prijateljica sa Ve u ovnu ima jako buran ljubavni zivot... slazem se sa vecinom koja kaze da je glavni krivac saturn u 5 polju i verovatno ce ti biti lakse sledece godine kad udje u skorpiju, ne vezano za to sto ce ti u jednom momentu kvadrirati mesec.... kao savet, mogu ti reci da pokusas da pronalazis potencijalne partnere kroz neka prijateljstva ili preko prijatelja jer ti je vladar 5 polja u 11...odnosno mars koji je u lepom aspektu sa tvojom venerom Smile ... s obzirom da ti je 7 kuca u jarcu, pa trebalo bi sve da ti se sredi sa saturnovim povratkom, bar tako kazu Smile

Hvala ti Very Happy

Sve informacije o saturnu na netu pažljivo čitam da barem upoznam/spoznam tog svojeg "neprijatelja" Wink

yildirim

Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  yildirim Sub Jun 25, 2011 7:30 pm

malamo ::slazem se sa venus pisces, verovatno preko prijatelja, tipa odes na neku zurku, rodjendan, svadbu, proslavu i neki prijatelj te upozna sa nekom njegovom prijateljicom Cool

Još jednom hvala, iako mi je takav scenarij pomalo nevjerojatan jer nisam tip koji izlazi čak ni u takvim prigodama. Pričekat ćemo pa ćemo vidjeti, ako saturn dozvoli, a potajno se nadam nekoj jarčici Smile

yildirim

Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  venus_pisces Sub Jun 25, 2011 7:36 pm

Upravo se setih jos neceg Smile ... a ovo vazi za sve koji imaju problematicnog saturna kako kroz neka ljubavna polja tako i kroz aspekte...mozda resenje lezi u tome da se partneri/ke traze kroz simboliku toga saturna Smile ... recimo, starije osobe, ozbiljne... uopste kroz simboliku jarca Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  Milica Sub Jun 25, 2011 9:06 pm

malamo ::prvo pomislih da ce ti biti bolja situacija na ljubavnom planu kad SA udje u skorpiju pa ti napravi trigon AC sekstil DC, al onda ugledah ovaj mesec i jupiter u vodoliji pa se setih kvadrata sa tranzitnim SA u skorpiji.. Crying or Very sad
imam ja SA u 5., AC u raku, DC u jarcu kao i ti. prosto ne znam ni jednu osobu sa DC u jarcu kojoj emotivni zivot ide od ruke.. kazu moras da sacekas saturnov povratak. jos si mlad, za muskarca ni u 35. nije kasno da se zeni nekom dosta mladjom od sebe, narocito kad je saturn vladar 7. Wink
...evo, znaš mene.... Laughing

....ali je kod mene SA egzaltiran i dobro postavljen. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  malamo Sub Jun 25, 2011 9:18 pm

jeste, al tebi saturn je u trigonu ili sekstilu sa venerom, cini mi se. srecnice Laughing sunny
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  Milica Sub Jun 25, 2011 9:28 pm

Pa da, trigonu...mada, nema idealnog. MA u izgonu vladar 5. mi je davao posla sa slabićima. Neutral
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  malamo Sub Jun 25, 2011 9:32 pm

slicno kao i kod mene, znas vec. zar se i onaj mladji decko pokazao kao slabic? Cool
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  Milica Ned Jun 26, 2011 12:00 am

Nije još. Laughing Ali ne gubim iz vida da mi ga je doneo SA na Marsu u vagi. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  IS Pet Jul 08, 2011 4:33 am

=33/6868/718946809/karta.gif/y]http://my.imageshack.us/edit.php?url[]=33/6868/718946809/karta.gif/y Cao!Ja sam nova i pokusavala da ubacim sliku,ali ne ide.Ako neko zna malo da mi protumaci natalnu karu bila bi jako zahvalna Smile))

IS

Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ljubavni jadi Empty Re: ljubavni jadi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu