Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

3 posters

Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  morningangel Sre Mar 01, 2017 6:28 pm

Pozdrav drustvo!

Zanima me da li iz natalne karte mogu da vidim predispozicije za buduci ljubavni zivot?
Volim astrologiju ali nisam strucna za analizu,vidjela sam neke aspekte koji mi se ne svidjaju, malo guglala, ali sve to je nevjesto i neprecizno.

Ako bi neko bio ljubazan da mi ukratko kaze sta me to ocekuje i na sta bih trebala pripaziti?
Hvala! Very Happy


TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Atrodi10

morningangel

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  Astrotanja Čet Mar 02, 2017 11:53 am

Peta kuća ljubavi  je  u Ovnu a Mars  vladar  je u Lavu  u kvadratu sa  retrogradnom Venerom u Škorpiji, koja je  u dvostokoj  konjukciji sa Mesecom i Suncem.  Mars u Lavu na kraju 8., ali ipak  u 8. govori  o  jakim ljubavnim strastima i mladiima koji  mogu da  budu dominatni, hvalisavi, skloni da  dramatizuju,  a u kvadratu sa Venerom,  donosi  da jaka ljubomora   i  ljubavni konflikti  dovode  do  raskida. Venera  u Škorpiji  ili  obožava nekog, ili  mrzi  nekog, odnosno teško  joj je  da  nađe  sredinu. Sve je intenzivno. Kako  je  retrogradan, ume  da  vraća  na  raniju ljubav, ili na  slična,ponovljena  ljubavna  iskustvo. Ova  Venera  ukazuje i na karmičke  veze.

Rođeni ste 29. lunarnog dana, poslednjeg dana Poslednje četvrti Meseca, gde je uticaj karme velik, odnosno veliki karmički dug, koji donosi ne baš lak život, ali i mogućnost čišćenja i oslobađanja od prošlih iskustava karmičkih. Sve se to da promeniti. Potisnoto osećanje straha od smrti postoji, on može da utiče i na seksulani život.

Izbegavjte  mladiće  koji  su  u simbolici vašeg Mars u Lavu, a  to  su suviše ponosni,  oni koji  vole  da oni  dominiraju i  da  su iznad  partnerke, da  dramatizuju,da  budu   zavodnici,  koji  svoje  želje  i potrebe  stavljaju uprvi plan i ne mogu da se usklađuju. Posebno oprezno sa  mladićima u znaku Lava, koji  mogu biti  privlačni za  vas, ali   potpuno  različiti  i  skloni da  sa  vama  uđu u ljubavni  "rat".

Imate  jako podsvesno i Jupiter u 12.  koji  vas štiti  u teškim situacijama.   Vaše podsvesno je  jako  tu je i Pluton. Duhovnost, povlačenje  i tehnike  koje  bi dovele  do  vaše  regeneracije i do  oslobađanje od  negativne  karme.

Mesec  i naglašena  Škorpija  govori i o  velikom uticaju sudbine. Preporučujem  vam  Quntum K  lekovita  meditacija,  koja  je   dobra ne samo  za  ljubav, nego  za  celokupno lečenje  tela,  duše, uma.Imate je na You  tube.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  morningangel Pet Mar 03, 2017 1:02 am

Mnogo Vam hvala na odgovoru i izdvojenom vremenu.
Poslusacu Vas i pronaci te video snimke na you tube.
Zanima me da li u mojoj natalnoj karti stoje dva braka, to mi je rekla jedna prijateljica, pa me zanima da li to tacno?

Zapravo, da li cu ikada u zivotu ostvariti kvalitetan brak i porodicu?


morningangel

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  Astrotanja Pet Mar 03, 2017 1:36 pm

Vaša sedma kuća braka je u Blizancima,a Merkur je u konjukciji sa Spikom , srećnom fiksnom zvezdom i u trigonu sa Uranom, što ukazuje da do braka može doći iznenada, ili brzo , ili neočekivano i da je partner neko ko je inteligentan, zanimljiv, ko teži harmoniji i skladu i miroljubivim odnosima. Dispoztor Venera je u Škorpiji, što ukazuje da će strasti biti, ali da ta osoba je prijatejski naklonjena i da će kod nje intelekt jak i da se iz prijateljstva može ući u brak itd.

Vi ćete se menjati korz brak i imati dobru komunikaciju sa partnerom, što je i ključ rešavanja problema u svakom partnerstvu i prevazilaženju različitosti. Što više imate zajedničkih interesovanja, ili možda budete aktivni u nekoj grupi ljudi, organizaciji, timu, to bolje za vašu vezu. Partener moe imati izražene osobine vazdušnih znakova i biće veoma društven i komunikativan.

Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  morningangel Pet Mar 03, 2017 4:50 pm

Hvala Vam, bar sam se malo smirila sto se ljubavi tice.
Mislila sam da cu ostati neudata Sad

Imam jos dva pitanja i vise necu dosadjivati.

1. Zanima me koliko cu predbracnih veza imati, da li se to zna?
Da znam koliko dugo cu cekati pravog?

2. Posto u zadnje vrijeme lose stojim sa ispitima i tesko ucim, da li cu zavrsiti fakultet i doci do zaposlenja u mojoj sferi, ili moze doci do promjene fakulteta?
Sve u svemu, da li cu biti fakultetski obrazovana?

Mnogo Vam hvala!

morningangel

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  logos Sub Mar 04, 2017 12:04 am

Astrotanja ::Vaša  sedma  kuća  braka  je u Blizancima,a Merkur  je u konjukciji  sa Spikom , srećnom fiksnom zvezdom i  u trigonu sa Uranom,...

Merkur kao vladar VII kuće (partneri) od aspekata ima samo kvadrat (nepovoljan aspekt sa tenzijom) sa konjunkcijom Urana (naglo, iznenada ali i hirovito, impulsivno, nekontrolisano, svađalački, razvedena osoba) i Neptuna (nejasno, maglovito, tajnovito, lažno, sa zabludom i sklonošću ka opijatima) koji su u znaku Jarca (teškoće, problemi, prepreke, barijere, pesimizam, deprimiranost), a kako se Merkur i Uran nalaze na 22° (stepen Jarca), perspektiva nije baš obećavajuća što osoba verovatno lično i naslućuje jer je otvorila tri teme istovremeno na dva profila, kao manuela224 i kao morningangel i prosto insistirala da joj se protumači "sta me to ocekuje i na sta bih trebala pripaziti?" i "Zanima me da li cu ikada ostvariti srecu u ljubavi i pronaci odgovarajuceg partnera?" Obzirom da ima 9 planeta na "istoku" previše je okupirana sobom i da strepi od neizvesnosti jer način na koji ostvaruje socijalizaciju ne obećava. Potrebno je biti prirodniji i spontaniji za osnovne kontakte sa javnošću a pogotovo sa partnerima. Možda će kao povoljnost biti uvažavanje slobode partnera, doživljavati ga kao dobrog prijatelja i možda sa njim raditi nešto na računaru ili, pak, zajednički izučavati astrologiju.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  morningangel Sub Mar 04, 2017 12:29 am

Hvala odgovoru.
To za 'okupiranost sobom' stoji, ali zavisno od toga kako se posmatra.
Ne gledam na sebe kao nesto posebno, superiorno u odnosu na druge.
Naprotiv, izuzetno sam sumnjicava i nesigurna, tesko se vezem i vjerujem ljudima.
Zaista mi je jako tesko da budem opustena, kao da u meni postoje kocnice.
Ali, ne smatram za sebe da sam losa osoba.
Cak naprotiv.
Volim da pomazem drugima.
Samo, za sve u zivotu sam se morala namuciti, nista nije bilo sa lakocom.

I tacno je da me plasi neizvjesnost te buduci dogadjaji.
Zato sam se i prijavila na ovaj forum u zelji da saznam nesto korisno, nesto sto bih trebala promijeniti da bih stvari bile bolje i da bih se bolje osjecala.

Da bih znala, da li cu ikada postici mir i stabilnost.


I nisam bas najbolje shvatila sjedece:

"Možda će kao povoljnost biti uvažavanje slobode partnera, doživljavati ga kao dobrog prijatelja i možda sa njim raditi nešto na računaru ili, pak, zajednički izučavati astrologiju."

logos

Broj poruka : 402
Datum upisa : 29.01.2014

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

morningangel

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  logos Sub Mar 04, 2017 12:38 pm

morningangel ::Ne gledam na sebe kao nesto posebno, superiorno u odnosu na druge.
Naprotiv, izuzetno sam sumnjicava i nesigurna, tesko se vezem i vjerujem ljudima.
Zaista mi je jako tesko da budem opustena, kao da u meni postoje kocnice.
Ali, ne smatram za sebe da sam losa osoba.
Cak naprotiv.
Volim da pomazem drugima.
Samo, za sve u zivotu sam se morala namuciti, nista nije bilo sa lakocom.

I tacno je da me plasi neizvjesnost te buduci dogadjaji.
Zato sam se i prijavila na ovaj forum u zelji da saznam nesto korisno, nesto sto bih trebala promijeniti da bih stvari bile bolje i da bih se bolje osjecala.

Da bih znala, da li cu ikada postici mir i stabilnost.

I nisam bas najbolje shvatila sjedece:

"Možda će kao povoljnost biti uvažavanje slobode partnera, doživljavati ga kao dobrog prijatelja i možda sa njim raditi nešto na računaru ili, pak, zajednički izučavati astrologiju."


Nije rečeno da si "nesto posebno, superiorno u odnosu na druge" niti "da si loša osoba" i dobro je što si toga svesna. To što si "naprotiv, izuzetno sumnjicava i nesigurna i što se teško vezuješ i vjeruješ ljudima kao i što ti je "jako teško da budeš opuštena, kao da u tebi postoje kočnice" može da ti samo otežava uspostavljanje spontanih kontakata sa drugima, posebno sa onima koji bi ti mogli biti partneri i više od toga. Problem u kontaktima se astrološki ogleda baš u pomenutom nepovoljnom kvadratu Merkura (komunikacija) sa konjunkcijom Urana (ono što je impulsivno i što se teško kontroliše, vladar III kuće komunikacija) i Neptuna (nepoverenje, sumnjičavost) koja u osnovi simbolizuje nesigurnost. Inače, petočlani stelijum u znaku Škorpije može ukazivati na sklonost ka skepitcizmu i kritici pa bi o tome vredelo voditi računa jer to može smetati drugima, naročito onima sa kojima si u bliskoj vezi.

Deo koji nisi baš najbolje shvatila ukazuje da je bolje za tebe i tvog potencijalnog partnera da ti on bude osim ljubavnika najbolji prijatelj sa kojim bi nešto zajednički radila na računaru i možda zajednički proučavala astrologiju jer bi se tako lakše neutralisala negativna energija nepovoljnog kvadrata Merkura i konjunkcije Urana sa Neptunom što bi doprinelo boljem i sadržajnijem kontaktu sa partnerom.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  morningangel Sub Mar 04, 2017 3:50 pm

Hvala lijepo!
Da, upravo je tako.
Zeljela bih da to promijenim, da postanem opustenija i da zavolim sebe, sto je kljucno u svemu. Moram voljeti sebe da bih bila opustenija i bolja prema drugima.

Da li postoji neki nacin, osim meditacije i toga sl. da bih mogla to prevazici ?

Naime, u zadnjih nekoliko godina sam u nekom rasulu. Nista mi ne ide kako treba. Nesto pocnem, pa izgubim volju.
Onda patim i krivim sebe, misleci da sam nedovoljno dobra i da su svi drugi iznad mene.

Bliski ljudi me uvjeravaju da to nije tako, ali nije bas lako okrenuti novi list.

Stagnirala sam i sa fakultetom koji mi je na pocetku isao jako dobro, od ruke.

Zanima me da li mozda imate neki savjet ili odgovor na ovo?

1. Zanima me koliko cu predbracnih veza imati, da li se to zna?

2. Da li cu zavrsiti fakultet i doci do zaposlenja u mojoj sferi, ili moze doci do promjene fakulteta?

Hvala unaprijed

morningangel

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  logos Sub Mar 04, 2017 7:44 pm

Koju si srednju školu završila i šta studiraš? Koliko si ozbiljnih veza do sada imala? Čime bi volela da se baviš?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  morningangel Sub Mar 04, 2017 8:56 pm

Zavrsila sam Gimnaziju, a studiram Poslovnu ekonomiju.
Voljela bih da se bavim nekim manje staticnim poslom, da imam kontakte sa ljudima, npr. voljela bih da sam upisala jezike, da se mogu baviti nekim poslom gdje je naglasena komunikacija.

Ozbiljnih veza nisam imala, nazalost
Dodje po nekog poznanstva, dopisuvanja ali se ubrzo prekine, jer se jos niko nije pojavio ko bi me zainteresovao, a ne zelim da ulazim u povrsne veze.

morningangel

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  Astrotanja Ned Mar 05, 2017 6:22 pm

Izvinjavam  se,  pogrešila  sam,   Merkur je u  kvadratu sa Uranom,  ne  u trigonu, kojeg  sam izgleda priželjkivala  da  vidim. Very Happy  Kvadrat  svakako nije  lak,  jer može  doneti napetost i iznenadne promene, ali   moguće je  raditi i  na  nepovoljnim aspektima  planeta. U ovom slučaju    opuštanje  je  važno,   da  bi  se  lakše ušlo  u  vezu, važno je  raditi  na osećanju  nelagodnosti, napetosti i prilagođavanju  osobama  koje  drugačije  razmišljaju,  drugačije  želje, jer  11. se odnosi na  želje imaju. Što  se  naučimo većoj  tolrantnosti i stpljivosti  ,  što razvijemo  veću sposobnost  da slušamo  druge  to  se   napetost  može  smanjiti. Svakako i ovaj aspekt donosi   brze i iznenadne promene.  Samo, ono što je  važno je  ne  reagovati suviše  brzo,   odnosno žuriti  sa nečim  što će  se  reći ili napisati. , posebno  u odnosima sa  drugima, prijateljskim, jer  može  da  se dogodi  greška, kao  meni  sada. Smile

Kada je  reč o  opuštanju, onda  je  dobro  da  radite  meditacije   za opuštanje  i  vežbe  disanja  protiv  stresa,  kao i psihičke prenapregnutosti.  Sve  ono što vam pomaže  da  se  smirite,  opustite  će  vam pomoći kako  u prijateljskim , tako i  jednog  dana u partnerskom odnosu.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Mar 14, 2017 12:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  logos Pon Mar 06, 2017 1:11 pm

.


Poslednji izmenio logos dana Uto Mar 14, 2017 9:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  Astrotanja Uto Mar 14, 2017 12:16 pm

Nešto važno imam da dodam, kada je u pitanju nepovoljni uticaj vladara 7. kuće, u ovom slučaju Merkura koji je u kvadratu sa Uranom. Potrebno je da se izbegavaju osobe koje su vezane za tu simboliku, odnosno koje su napete, nervozne, netolerantne, nagle u ispoljavanju mišljenja, brze. Ili ako je toveć nemoguće, onda je bitno da one budu svesne toga i rade na korigovanju toga kod sebe, što će dovesti do promena kako kod njih, tako i u emotivnoj vezi Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  Astrotanja Uto Mar 14, 2017 12:16 pm

Nešto važno imam da dodam, kada je u pitanju nepovoljni uticaj vladara 7. kuće, u ovom slučaju Merkura koji je u kvadratu sa Uranom. Potrebno je da se izbegavaju osobe koje su vezane za tu simboliku, odnosno koje su napete, nervozne, netolerantne, nagle u ispoljavanju mišljenja, brze. Ili ako je toveć nemoguće, onda je bitno da one budu svesne toga i rade na korigovanju toga kod sebe, što će dovesti do promena kako kod njih, tako i u emotivnoj vezi Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  morningangel Uto Mar 14, 2017 7:18 pm

Hvala lijepo. Smile
Imacu to u vidu.
Ipak, neke stvari su i na covjeku pa treba da radi ono sto ce mu donijeti dobro, a prije svega mir pa onda i sve ostalo

morningangel

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  morningangel Uto Mar 14, 2017 7:29 pm

Neke stvari su mi konfuzne.
Sinoc sam citala na netu o mjestu i nacinu upoznavanja partnera.

Da li je dovoljno posmatrati gdje je otisao vladar 5 kuce.
U mom slucaju je, cini mi se, vladar 5 kuce (mars) u 8 polju.
Ili su tu potrebne detaljnije analize?

I kako onda npr. da znam na kog se partnera odnosi, da li se misli na onoga sa kojim se stupa u brak ili na nekog prije, iz predbracnih veza?

morningangel

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT Empty Re: TEZAK ILI LAK LJUBAVNI ZIVOT

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu