Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

+48
Zorica
ena1976
nikica
Tacha
Vita83
Tanja1
Marina N
MilicaZi
sara
soffijov
malkav
AfRoDiTiCa
Marlen
galaksija
Formalhaut
sagitariusleone
jassna
Milica
Natasha-77
venerica
Rebeka
sladjana
Black-Woman
Revelation
Corto Maltese
Tina
gernica
mrs_r
ivana..mansonxD
Ascaron
vedrana
inja
Strelica
malasaurana
Izida
Djomla
BoSaNKa
beskrajnost
Nea
Čarobnica
-menora-
Jane
Latica
lado06
Lima
mesmerized
smesko
Astrotanja
52 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Pon Nov 17, 2008 3:47 pm

Mars u ženskom horoskopu označava između ostalog i tip muškarca, ljubavnika koji vas privlači. Često sam viđala u horoskopu pripadnica lepšeg pola da je značajniji položaj Mars u odabiru mladića, ljubavnika, nego ostali pokazatelji kao što su Dc, signifikator VL. 7. ili Sunce.
U kom znaku je vama Mars i kako on deluje na vas?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  smesko Pon Nov 17, 2008 3:59 pm

ne mogu da verujem, ako da mi citate misli.vec dva dana razmisljam o delovanju marsa.
naime-koliko je tacno sve sto ste kuckali.
naime-moj mars je u devici.i prvi decko mi je bio devica..i umesto da naucim na tome..ponovi mi se jos jedna teska devica..bukvalno osoba koja je imal problem sa zdravljem..ali starija dosta..bas tesko-dobro se iscupah iz svega..
a moj decko u asc ima devicu..i deluje ako devica.
prosto im je sviam profil slican.

ono sto mene nervira-jeste mars u ribama.ima ga moj decko i cini da ima manjak energije.
kada je dobro, srecan moze za pet osoba da radi, ali ga treba bocnuti da se pokrene.

kako takve aspekte preokrenuti u svoju korist?
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Pon Nov 17, 2008 4:07 pm

Mars u Ribama donosi emotivnu preosetljivost, ali i nepokazivanja emocija, pa se onda energija često okreće protiv same osobe i može da utiče na manjak energije i volje. Za njih je bitno da izbegavaju ulaženje u sukobe, svaku vrstu konfretacije. Jesu nekad skloni lenjosti, ali umeju da budu vrlo senzualni, a često i romantični muškarci. Sa njima trba obazrivo, jer su vrlo osetljivi, pa mogu i da se povuku.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  mesmerized Pon Nov 17, 2008 4:09 pm

U mojoj karti Ma je u Jarcu, na posl. stepenu 7. kuce, pa uvek racunam da ima veci uticaj u 8.
Nije me uvek privlacio jedan tip muskarca, menjali su se tipovi, sto spolja sto iznutra, ali to je valjda normalno, kako sazrevamo. Tip Jarca mi se i ne dopada toliko, malo su staticni, dosadni, ozbiljni (ipak sam ja Strelica, sa DC u Strelcu!). Jedino sto me kod Jarca privlaci jeste psihicka stabilnost, mlakonje ne volim.
Izgleda da su kod mene jaci drugi pokazatelji...
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Pon Nov 17, 2008 4:15 pm

Ne mora on uopšte biti Jarcac po suncu, već može imati ascedent, ili pečat ličnosti u tom znaku,ili Saturn i Mc u Jarcu. To su jaki, izdržljivi, čvrsti, sposobni, samostalni, ambiciozni , moralno principijalni, sa jakom kontrolom, često ostvareni u karijeri muškarci, u profesijama gde su često samostalni, autoritativni tip mladića koji se javlja. Nešto od ovih odlika bi trbao da ima taj tvoj mladić.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  smesko Pon Nov 17, 2008 4:16 pm

tanjice draga-vi ste pravi dragulj!
apsolutno sam kroz sve te faze prosla.
mislila sma da je hladan, da mu mnogo manje znacim..ali kako je vreme prolazilo, kako sam sklapala kockice-uverila sma se u suprotno
toliko puta sam ga povredila a ada sam mislila da sam ucinila humano delo. Embarassed
zaista treba biti obazriv i osluskivati dobro.
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  mesmerized Pon Nov 17, 2008 4:27 pm

flower bas sam na to i mislila kad sam rekla psihicka stabilnost Smile da, to se onda uklapa. A Jarac po Suncu i nije nesto...
hvala na razjasnjenju Wink
i jos jedno pitanjce - da li na karakter tog muskarca utice i kuca u kojoj se nalazi Mars?
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Lima Pon Nov 17, 2008 4:40 pm

ni meni tip djevica il ovnovi nikad ne dopada Mad ali ko zna mozda sam imala scratch jer zalost bivsi nisam znala rodjene sati samo sam provjerila moja prva ljubav je bio rak mars u vagi,drugi bivsi vodolija/riba mars u djevici a ostali tipovi sam i provjerila da su imali mars u vagi,vodoliji il u lavu su me uvijek privlacili flower
Lima
Lima

Broj poruka : 39
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Pon Nov 17, 2008 5:10 pm

Naravno da se potpuna slika dobija i kada je u pitaanju kuća u kojoj se Mars nalazi, kao i aspekte koji prvi.
ako j Mars u devici, to ne mora da bude Devica, već muškarac koji je radan, često ekspert u nekoj oblasti, koji radi posao koji je vezan za preciznost, detalje, ne retko se bavi poslom gde pruža usluge drugima, ponekad j kritičan, cepidlaka, sklon da zamera, ali ume i da pomogne, da se nađe pri ruci, onda kad ni ne računaš na njega..
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Lima Pon Nov 17, 2008 5:29 pm

e pa o tome se radi da nemora da bude djevica neg vec jednostavno kako opisuje moj mars u djevici a to je vec opis karakter to mi se nikako ne dopada kritican,previse sklon za svojim posao nikakav je moj tip Mad i jos mi fali da bude dosadan....,skrt,Stvoren je da ostane njezenja jer ne zeli ni s kim dijeliti svoj imetak itd...ja takav tipa nikad u zivotu nebi upoznala....zato i mi se ne dopada moj mars u djevici....al mi i slicni na mog bivseg rekla bi vise da je djevica bio neg vodenjak..takav je bio a bogami dosadan.... No
Lima
Lima

Broj poruka : 39
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  lado06 Uto Nov 18, 2008 11:57 am

mars mi je u vagi.nisu mi se dopadali muskarci vage al su mi se zato dopadali tipovi muskarca ono sto predstavlja vaga sarmantni
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Latica Uto Nov 18, 2008 2:07 pm

Moj Mars u Skorpiji se nalazi u 8.kuci. Po tome sam mislila da bih ja trebala biti pravi adrenalinski tip. Very Happy Sva sreca sto nisam musko. Kao manju su me privlacile opasne stvari, a sada ih se plasim. Ne volim nista sto je rizicno.
Plasila sam se oduvek muskaraca koji su me podsecali na skorpionske tipove, ja sam uvek volela fine i dobre momke. Very Happy Tako da ja stvarno ne znam kako deluje ovaj moj Mars koji je pritom i u konjukciji sa Jupiterom, ali verujem da mi cesto daje snagu i energiju, cak i kada mislim da je nemam.
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Jane Sub Nov 22, 2008 12:05 pm

Ma u Jarcu i još u 5. kući, tu je i jedna šira konjukcija s Ne u istoj kući. Ali da obratim pažnju samo na taj Ma, upravo zbog Ja ne mogu zamisliti da bih bila u vezi sa nekim tko nije snažna osoba, prvenstveno psihički. Bitna je osobnost i čvrst stav, rekla bih da se tu može iskoristiti ona rečenica koju suprotni spol ne razumije: tip partnera koji zna što hoće. Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  -menora- Sub Nov 22, 2008 5:41 pm

jeste li ispitivali i istrazivali malo kakvi su muskarci u sexu (kukuuu ) sa odredjenim Ma u znaku ... pa tako Ma u ovnu bije glas da su najbolji majstori ,najizdrzljiviji - ono prave zivotinjke al sve to nekako dodje sportski itd. Suspect ...Ma u jarcu slicno
Ma u Sco su odlicniii mozda manje izdrzljiviji ali su strastveniji mloogooo nego u ovnu ...

ajmo ima li koga ?!!! cyclops
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Sub Nov 22, 2008 5:44 pm

Mars u Blizancima, njemu zavisi od partnerke da li ga uzbuđuje malo ili mnogo. Ume da bude izdržljiv kad hoće, kad dobije ono šta želi onda samo odrađuje:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  -menora- Sub Nov 22, 2008 5:56 pm

Čarobnica ::Mars u Blizancima, njemu zavisi od partnerke da li ga uzbuđuje malo ili mnogo. Ume da bude izdržljiv kad hoće, kad dobije ono šta želi onda samo odrađuje:)

a partnerka mora sve vreme da prica nesto da ga zabavlja malo a ??? Rolling Eyes

... ma vidi bilo kakva generalizacija niht je dobra i nama i njima zavisi od partnera kako ce bit ali kontam mora malo da bidne neke razlike medju njima ... ja recimo kontam da su sa Ma u biku (ali nemam licno iskustvo jebage) onako malo lenjivci moras sve da mu odradis (kukuuu) i tako nekako kontam ... ove gore pomenute isprobala Embarassed
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Sub Nov 22, 2008 6:12 pm

-menora- ::

a partnerka mora sve vreme da prica nesto da ga zabavlja malo a ??? Rolling Eyes

... ma vidi bilo kakva generalizacija niht je dobra i nama i njima zavisi od partnera kako ce bit ali kontam mora malo da bidne neke razlike medju njima ... ja recimo kontam da su sa Ma u biku (ali nemam licno iskustvo jebage) onako malo lenjivci moras sve da mu odradis (kukuuu) i tako nekako kontam ... ove gore pomenute isprobala Embarassed

U pravu si, treba da im se priča a oni ćute kao zaliveni i rade, a često zna da bude kao da mu je Mars u Biku...iskreno ne znam gde je prethodnima bio Mars scratch
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Nea Sub Nov 22, 2008 9:27 pm

Ja pokusavam dokuciti sta je to nesto zajednicko sto me privuce kod svih razlicitih tipova koji su me dosad privlacili ... pokusavam u svima skuziti tog Marsa u Strijelcu, lose aspektiranog, ukvadriranog jacim planetama PL, UR i SO ... i mislim da znam sta je: ODVOJENOST i USAMLJENA BORBA... svidjaju mi se tipovi koji su uvijek DRUGACIJI od ostalih, bilo da su genijalni i stoga neshvaceni (dvije Djevice, odavno) ili da su preludi za ostale koji su prilagodjeniji (Ovnovi, cak jedna Vaga ali sa losim Uranom i Marsom) ili da su vodje i sefovi ali nepriznati i stalno osporavani (jedan Jarac)... cak su i svi moji prijatelji morali biti "posebni", karizmaticni (jedna Djevica) ili djetinjasti (jedan Strijelac) ...
Dakle, moze mi se svidjeti samo muskarac koji je borben, nekad da je praskav i energican i da privlaci paznju sviju, a nekad da je povucen i miran ali nezadovoljan u sebi ... i uvijek mora biti JUPITERSKI tip, odnosno negdje mora postojati teznja da se izbori za pravdu, da ne prihvaca prosjek, da hoce nesto novo i drugacije... skoro tip Don Quihota... nezadovoljan u sebi ili otvoreno...
To je, ja mislim, to drunken
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  beskrajnost Sub Nov 22, 2008 9:39 pm

Moj mars je u biku u 7 kuci,,, vecinom sto ja zelim od muskaraca je materija, al ne zbog mene, vec ja mrzim da moram hranit neciju musku guzicu. Mada vecinom srecem muskarce u znaku jarca, mozda se to odnosi na22 stupnja jarca ne znam, al moje misljenje je da moraju imat ambiciju i cilj u zivotu.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Sub Nov 22, 2008 9:44 pm

Iz mog iskudtva Jarčevi je nemaju...od oca pa preko svih ostalih koje znam, čast izuzecima:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  beskrajnost Sub Nov 22, 2008 9:56 pm

Čarobnica ::Iz mog iskudtva Jarčevi je nemaju...od oca pa preko svih ostalih koje znam, čast izuzecima:)
Onda mozda nisu pravi jarcevi. One koja ja sam sretala hah tesko ih moze stiz uvijek su u pokretu.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Sub Nov 22, 2008 10:00 pm

beskrajnost ::
Čarobnica ::Iz mog iskudtva Jarčevi je nemaju...od oca pa preko svih ostalih koje znam, čast izuzecima:)
Onda mozda nisu pravi jarcevi. One koja ja sam sretala hah tesko ih moze stiz uvijek su u pokretu.

Dvojica su dupli Jarčevi, jesu oni u pokretu ali bez nekog cilja o sebi i životu. Pa i ako imaju cilj a ne bude po njihovom onda teška depresija koja se manifestuje kroz alkohol, lenčarenje i slično!
Bar iz mog iskustva.

Znam jednog koji je hiper ambiciozan i puno je toga postigao! A nije Boris TadićSmile))
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  beskrajnost Sub Nov 22, 2008 10:11 pm

Čarobnica ::
beskrajnost ::
Čarobnica ::Iz mog iskudtva Jarčevi je nemaju...od oca pa preko svih ostalih koje znam, čast izuzecima:)
Onda mozda nisu pravi jarcevi. One koja ja sam sretala hah tesko ih moze stiz uvijek su u pokretu.

Dvojica su dupli Jarčevi, jesu oni u pokretu ali bez nekog cilja o sebi i životu. Pa i ako imaju cilj a ne bude po njihovom onda teška depresija koja se manifestuje kroz alkohol, lenčarenje i slično!
Bar iz mog iskustva.

Znam jednog koji je hiper ambiciozan i puno je toga postigao! A nije Boris TadićSmile))
Nema to veze sa duplim jarcem. Ovo sto pises je generaliziranje osobe na nna odredjenom znaku. Recimo ambicija da bi se stvorila mora se vidjet i mars, te saturna al i drugi aspekti. Recimo zasto to tako, pa ja nebi preporucil da se to tako gleda. Postavi kartu pa cu vidjet u cem je stos.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  lado06 Uto Nov 25, 2008 3:34 am

pa sad ne znam gde bi bio mars al se meni ne svidjaju izdrzljivi vec mastoviti muskarci.ima li o veze sa neptunom?
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  BoSaNKa Pet Feb 13, 2009 11:15 pm

moj mars je retrogradan. nalazi se pri kraju devete kuce u ribama..znaci ima karakteristike ovna? ako je na kraju..
katastrofa!!! bas sto je retrogradan, nemam dovoljno snage, volje...
natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu