Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

+42
Lihnidos
DaFFe
AfRoDiTiCa
ana80
Marija86
mici
Andromeda
sladjana
ninna
Dunja
Maryah
alea
Dream catcher
vedrana
jassna
elizabetbenet
Sanjakis
Corto Maltese
AnaLoznica
jowanna
suncevenera
IVA
elaelena
Milica
malasaurana
Izida
Strelica
ArijeL
Kocka je bacena
draganica
Astrid
inja
nina4
joki22
Lima
beskrajnost
Latica
Jane
Čarobnica
mesmerized
Darko
Astrotanja
46 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Jane Sre Okt 14, 2009 8:03 pm

Milica ::Nisi prva koja mi spominje psihijatriju....dobar sam psiholog, imam urođeni talenat da kapiram ljude sa sve najdubljim porivima za određenim ponašanjem. Laughing

Ali neću to raditi, jer je psihijatrija postavljena na pogrešnim osnovama.
Jednostavno, ne leči se uzrok, samo se čačka po posledicama.
Znači, pacijenti se ne leče, već zalečuju.
Tu nema satisfakcije, bar meni. No

psihijatrija je onakva kakvom ju ti gledaš. ne znači ako si psihijatar da moraš ljude poslušati i onda im propisati lijek, za posljedice, kako i sama kažeš. moguće da upravo ti postaviš novu teoriju terapije u psihijatriji. Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Pet Okt 16, 2009 4:09 am

Meni 9. kuca pocinje u skorpiji, vladar 9. je pluton koji se nalazi u 7. kuci , od planeta u 9. kuci mars je u strelcu. Da li ovo dobro pratim? Wink
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  suncevenera Pet Okt 16, 2009 4:58 am

moja 9. je u jarcu a u njoj mjesec u vodoliji i aspekti mjesec trigon saturn i mjesec sekstil uran. vladar jarca saturn (?) u vagi je u 5. kuci . u 5. je i jupi u vagi u konjukciji sa saturnom. Sad prvi put obratih paznju na to i pretpostavljam da ove pozicije ne vode nicemu dobrom. Ako moze, misljenje bi dobro doslo.

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Astrotanja Pet Okt 16, 2009 2:19 pm

SunceVenera, meni ovde ništa ne izgleda loše, ali bi dobro došla tvoja natalna, da sve bolje sagledamo.Dali ti je ascedent u Raku, ako jeste, putovaćeš ti i iznenada i verovatno živeti u inostrasntvo, ali trebalo bi da vidimo ceo natal, da bi smo nešto da jasnije i tačnije sagledamo.


Da li nešto studiraš? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Milica Sub Okt 17, 2009 2:33 pm

Jane ::

psihijatrija je onakva kakvom ju ti gledaš. ne znači ako si psihijatar da moraš ljude poslušati i onda im propisati lijek, za posljedice, kako i sama kažeš. moguće da upravo ti postaviš novu teoriju terapije u psihijatriji. Wink
Pa, ako uzmemo u obzir ovaj moj veliki trigon, šansa za nekim većim uspehom u nauci postoji, i ja jesam tip koji je više za nauku , nego za praksu...videćemo.Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  jowanna Pon Nov 09, 2009 1:24 am

meni su merkur i sunce u 9 kuci u vagi?

jowanna

Broj poruka : 5
Datum upisa : 07.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Milica Pon Nov 09, 2009 2:50 am

Astrotanja ::Milice, a kako ti se čine muziko terapija, ili radne terapije, kroz kretivan rad, što rade neki psihijatri. Smile
Jao, ja tek sad videh ovu poruku.
Tanja, kad bi psihijatri koristili astrologiju, gde bi im kraj bio? cheers
Ali ne vredi...

Muzikoterapija i kreativni rad su dobri za ljude sa stečenim stanjima, kad ih neki realni životni događaj dekompenzuje, ali za one mučenike sa urođenim psiho-abnormalnostima nema leka.

Inače, bave se mnogi muzikoterapijom. Čak sam jednom i prisustvovala kad su grupno slušali neku klasiku uz praćenje instrukcija psihijatra. Smile
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  AnaLoznica Pet Nov 20, 2009 5:36 pm

Moja deveta kuca je u Vodoliji a u njoj Sunce koji je dispozitor 3 i 4 kuce...
Fakultet nisam nikad pomisljala da upisem,jako malo sam putovala u inostranstvo,tj.do sada svega 2 puta....mada imam zelju da zivim u inostranstvu ali ne znam kako bih to ostvarila posto tamo nemam nikoga od blize rodbine....Mada,nikad se ne zna.Kad bi mi sad neko predlozio da se preselim,pristala bih bez razmisljanja....
Mozda ovo moje sunce i 9 kuca Shocked ipak predstavlja astrologiju!?

AnaLoznica

Broj poruka : 6
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Corto Maltese Sub Nov 21, 2009 6:46 pm

.


Poslednji izmenio Corto Maltese dana Uto Jun 01, 2010 8:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Corto Maltese
Corto Maltese

Broj poruka : 11
Datum upisa : 21.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Sanjakis Sre Dec 16, 2009 10:24 pm

Moja deveta pocinje u raku pa kroz lava i zavrsava se u devici....valjda sam dobro to skapirala!!! Question Very Happy
Jupiter mi je takodje u devetoj kuci u raku...obozavam da putujem i skoro ceo radni vek sam radila sa grcima...i eto sad sam i udata za jednog grka i zivim u Grckoj...mozda to ima veze sa ovim jupiterom u raku(voda-more)? A mislim da je Grcka u znaku device...
Sanjakis
Sanjakis

Broj poruka : 9
Godina : 45
Локација : Athens
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  elizabetbenet Ned Jan 10, 2010 1:40 am

Meni je 9 kuca u blizancima. Jupiter u strelcu i merkur u strelcu. Volim da putujem u inostarnstvo i relativno cesto putujem. Dosta se usavrsavam, pa me interesuje hocu li jos nesto upisati? Hocu li mozda ziveti u inostranstvu?

solar:https://2img.net/h/i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/solar2010.gif

natal:https://2img.net/h/i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/astro_w2gw_03_72_hp.gif

elizabetbenet

Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  jassna Sub Jan 16, 2010 9:27 pm

Moja deveta kuca pocinje u raku, Mo u vagi u 12...
U devetoj mi je samo SMC (u raku)...Saturn u vagi, vladar 3. polja, iz 12. kuce pravi kvadrat na SMC (separacija)...
Sta mi porucuju ovi aspekti?
Citala sam o ovom polozaju mesecevih cvorova, ali me zanima ovaj kvadrat...
Sta mogu da ocekujem kada bude bio Saturnov povratak?

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Jan 19, 2010 2:13 am

Kod mene IX kuca je u ovnu na 24*,mars je u skorpiji u III,a od aspekata MO(V) sekstil MA; VE(XII)lav kvadrat Mars.
Nisam primetila da imam neki dobar kontakt sa strancima,ali postoji zelja da se ode negde daleko.Ako gledam MO u V-zabava,deca,mozda nije lose.Ali muskarac Mars(II brak) u losem aspektu sa venerom,nije to bas dobro Question
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Dream catcher Uto Jan 19, 2010 7:38 pm

Moja 9. kuca pocinje u skorpiji, nastavlja se u strelcu. Od planeta imam samo saturn u strelcu i jedan aspekt SA90ASC. Jupiter je otisao u prvu kucu, u ribe i retrogradan je, a pluton je na svom mestu. Da li to znaci da cu imati kontakte sa inostranstvom,ali da mi nije preporucljivo da zivim tamo? Inace, studiram fotografiju, ali vec neko vreme, tacnije odkako je saturn usao u devicu imam utisak da sam mozda promasila zanimanje, osecam se nekako zablokirano, mada necu odustati od studija jer su mi jos uvek zanimljive. Da li mozda neko moze da mi malo pripomogne sa mojom natalnom? Sto je vise gledam , sve se vise zapetljavam.... Very Happy
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Gost Pet Jan 22, 2010 10:41 pm

Astrotanja ::Deveta kuća se odnosi na viša znanja, studiranje, religiju, pavo, filozofiju, astologiju. Ona je zaslužna za naš duhovni razvitak.
Deveta kuća se odnosi na duga putovanja, kontakte sa strancima, život u inostranstvu i sl.
Deveta kuća se odnosi na sud, zakon.
Ona po nekim astrolozima se odnosi na drugi brak.
Šta ćete studirati, kakvi će vam biti proferori, bar neko veoma značajan za vaše studiranje.
Istaknutu devetu kuću imaju profesori, predavači, mentori.
Ovo je kuća religije, naših duhovnih stremljenja i sl.
Ja imam dve planete u 9-oj: Ve i Ne, u konjukciji orbis 2`. Mada skolu ne zavrsih. Uvek sam mislila da cu zavrsiti ono sto volim ida se bavim naravno time.. imala sam mnogo interesovanja, a i dalje imam.. sport i sve vezano za ljudsko telo, za lepo..za muziku, ritam pre nego za sviranje ili pevanje. Medjutim roditelji su mi se umesali i to prilicno, pa sam vec od 14god.otisla u ekonomsku..ja tu nigde ne vidim lepo, vec hladno, u 4 zida.. ali cini mi se da sve ukazuje na moje neko samodoskolavanje,a kada ne znam? S jedne strane tisti to sto postoji misljenje ako nemas diplomu nisi obrazovan, ali mislim da prkosim tome iz prostog razloga sto sam jos kao mala prihvatila moto "ucis se dok si ziv..". Ucim od svih sa kojima dodjem u kontakt, i kako treba i kako ne treba, ali mi je jasno da se bolje egzistencira samo uz pomoc "diplome", a da nije cak ni bitno kako radim. Ja sam po tom pitanju buntovnik, pa radije volim da radim kako treba, nego da imam diplomicu koju mogu da okacim macku o rep! TAko da, moje skolovanje je pre odlozeno, nego zavrseno..
Sto se tice inostranstva, toga u mom zivotu nema.., malo vise kontakata sa strane se odnosi mozda na to sto mi otac nije rodjen u ovom gradu, pa ako tako moze da se gleda..ali sa strancima ne bas.. pa cak i kada bi mi se pruzila prilika da odem na neki duzi period, recimo da radim..ne bih napustila zemlju za stalno i ne bih mogla da ostanem da zivim tamo negde.
A nisam jos stigla ni do prvog braka, a ako stignem..znacu da cenim.
Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  alea Čet Feb 18, 2010 12:40 pm

Danas mi je ponovo proradio crv iz ove moje kuće. Smile

Već dve godine me kopka da upišem master studije ali nikako nisam uspevala da se odlučim šta bih.
Završila sam Višu školu za obrazovanje vaspitača, sa istinskim uživanjem...Smile
Pošto sam shvatila da posao iz struke nikada neću dobiti, upisala sam Ekonomiju, i dobila posao u struci, ali koji me nikada neće ispuniti u potpunosti, jer sam ja pre svega duhovna osoba, koja voli humanističke i društvene nauke.

Ali, sve me više nešto vuče da se vratim pedagogiji i psihologiji...
Volela bih da mi neko kaže, objektivniji od mene, da li ima svrhe da menjam interesovanje?
Vratila bih se Pedagoškom fakultetu.
Ako je 11 p. magistratura, a meni je tamo UR i Vaga, i vrh T kvadrata, imam li ja potencijala da tako nešto uopšte završim? I još sam saznala, da se fakultet koji sam završila ne priznaje više kao VII, već kao VI stepen Sad pa možda opet mogu nastavak školovanja da gledam kroz 9 p.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Gost Čet Feb 18, 2010 5:59 pm

Pa zapravo to i jeste sustine Tvoje Venere u drugoj! Mozda je konacno vreme da malo otvorenije stanes iza svoje ljubavi prema poslu koji zelis da radis (evo i mene je krenulo) i obzirom da kazu da ljudi sa Ve u 2, jako polazu na prijatelje, velikodusno trose na njih, mislim da prijatelji nemaju na cemu da zamere ako ces se posvetiti necemu sto ce te ispuniti, i da te vide srecniju nego ikada..Zapamti sreca privlaci srecu sunny
Kvadrat u kom je jeste slabljenje energije, a mozda je vreme doslo da iskoristis Tvog Marsa..Ne znam, lupicu glupost, ali nasle se tri planete sve jaca od "jace" da budu u kvadratu: jedna nosi promenu, druga ljubav, treca akciju..a ja bih ovaj kvadrat okrenula u svoju korist (P.S. Slobodno nadji neki asp.kod mene koji ne vidim, slazi me bar malo ko sto ja Tebe nisam)..
"Mudar upravlja zvezdama, A budala im se podredjuje.." Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  alea Pet Feb 19, 2010 1:08 pm

E Mila, ti si me baš pogodila u samu srž...
S obzirom da meni VE vlada 11 p. ali i 6 p. i da se nalazi u 2 p. kod mene to izgleda ovako:

Uvek sam težila poslu koji će mi na neki način doneti korist, u smislu, da se nisam toliko vodila ljubavlju prema poslu, već onim koji će mi obezbediti prihod od kojeg mogu pristojno da živim.
Kako mi VE vlada 11 p. često sam imala veliku, i neočekivanu pomoć od svojih prijatelja, drugara...kad god mi je nešto zatrebalo, uvek sam imala negde nekog da mu se obratim. Ali, takođe su i prijatelji ti koji znaju često da koriste moju dobrodušnost...naročito sa materijalne strane...Sad
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Gost Pet Feb 19, 2010 1:48 pm

alea ::E Mila, ti si me baš pogodila u samu srž...
S obzirom da meni VE vlada 11 p. ali i 6 p. i da se nalazi u 2 p. kod mene to izgleda ovako:

Uvek sam težila poslu koji će mi na neki način doneti korist, u smislu, da se nisam toliko vodila ljubavlju prema poslu, već onim koji će mi obezbediti prihod od kojeg mogu pristojno da živim.
Kako mi VE vlada 11 p. često sam imala veliku, i neočekivanu pomoć od svojih prijatelja, drugara...kad god mi je nešto zatrebalo, uvek sam imala negde nekog da mu se obratim. Ali, takođe su i prijatelji ti koji znaju često da koriste moju dobrodušnost...naročito sa materijalne strane...Sad
S moralne strane je tesko osloboditi se osecaja da nekome dugujes ( ali razmisli dokle o treba da te sputava a koliko tek mozes da uzvratis, pa i materijalno kad zavrsis i krenes da ubiras plodove svoje "zrtve"). Pravi prijatelji ce razumeti.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Gost Uto Feb 23, 2010 5:22 pm

"Jel moguce da se dva puta udas za istog coveka?"
"To sam se i ja pitala ... Procitacu jos nesto pa se javljam.
Ali moguce jeste (po nacinu ramisljanja)..kroz neka tumacenja stoji "protivljenje partnerove rodbine", dakle. Cujemo se posle, hvala!"
Bio je moj kratak odgovor

Venera mi je vladar 7-mog, znaci prvi partner, prvi brak..a Jupiter 9-og..Recepcija planeta.

Pa..Planetu koja se u natalu nadje u problemu, iz tog problema moze iscupati planeta s kojom je u pozitivnoj uzajamnoj recepciji. Potrebno je samo identifikovati sta ta planeta predstavlja. Cesce - koga predstavlja..
Potrebno je samo pogledati kojom kucom ona vlada. U slucaju da je rec o vladaru 7. kuce, oslonac na partnera i brak bice od velike pomoci.

Venera jeste na neki nacin u problemu sa Neptunom, ali i taj Neptun moze blize opisivati mog prvog partnera..ukoliko je neki pesnik, umetnik i sl. Ta Venera je izabrala da se nadje tu..
Ali i Jupiter ima vise konjukcija, i jos je u egzaktnijem sekstilu sa Neptunom..

Sa druge strane ako planete ovde saradjuju, odnosno 1 i drugi brak, postoji i ona varijanta da cu preko prvog partnera upoznati drugog. Medjutim vise mi se svidja interpretacija na koju upucuje pitanje sa pocetka, jer ja zaista ne ulazim (a mogla sam uci u takvu vezu koja bi se evo i zavrsila) tek tako i cenim postojanost i trajnost, ali i slobodu, takvog partnera mogu da "namirisem" ali nisam ocigledno imala.
__________________

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  jassna Sre Feb 24, 2010 10:12 pm

Jedan umetnik na kojeg ja padam ima naglasenu devetu..njegova svetla su u devetoj, Ju i Mars takodje..on je toliko produhovljen i toliko povezan sa Bogom da ja vama to ne mogu opisati...svaka mu je na mestu, slusala bih ga danima dok prica...a zivi u inostranstvu i tamo je jako uspesan...mnogo mu se divim

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Maryah Uto Maj 25, 2010 1:00 pm

U devetoj kući Mars i Venera u Lavu i Merkur u Djevici.
Maryah
Maryah

Broj poruka : 17
Datum upisa : 12.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Dunja Uto Maj 25, 2010 10:12 pm

Deveta mi u Ovnu...Jupiter u Ovnu i Mesec u Biku....
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  ninna Sub Jul 03, 2010 5:05 pm

Meni je 9. kuća uglavnom u Lavu koji je, čini mi se umetnuti znak u mojoj natalnoj karti, jer vrlo mali dio 9. kuće započinje s Rakom, a vrlo mali dio završava s Djevicom, a između je Lav koji zauzima najveći dio 9. kuće. Tako da ja uzimam da mi je 9. kuća u Lavu. Sunce mi se nalazi u 10. kući koja ima i Marsa u sebi (a Mars mi je inače vladar ASC-a). Sunce mi radi samo pozitivne aspekte, između ostalog i konjukciju s MC-om. Velik dio 1. kuće mi pada u Strijelca pa je logično da sam zainteresirana i za inozemstvo. Vladar Jupiter mi je u 8. kući, ali trpi opozicije sa Saturnom, Uranom i Neptunom, no i egzaktni sekstil s MC-om i još neke druge pozitivne aspekte.

Ono što sam ja iz toga iščitala je mogući rad u inozemstvu...i to je jedino što sam uspjela, a voljela bi čut i vaše mišljenje.

ninna

Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  sladjana Pet Jul 09, 2010 7:21 pm

Meni je IX u vagi ?!

Ali ono što sam ja saznala je da se u devetoj gledaju unuci /za bake i deke zar ne?

Ova moja deveta ima Pluton to znači inteligentna i duhovna disciplina , komunikacija na lepom niovou (uvek posao sa ljudim, zaista tako ).Proučavam prošlost i idem ka budućnosti a loše je što sam nekad mnoooogo subjektivna ........
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu? - Page 3 Empty Re: Deveta kuća gde vam se nalazi i na šta upućuje u vašem natalu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu