Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun

3 posters

Ići dole

Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun Empty Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun

Počalji  Zorica Pet Nov 21, 2008 4:19 pm

U mojoj natalnoj karti imam momentalno ovaj tranzit, tranzitni neptun ( na granici 4 i 5 polja) ,kvadrat natalni neptun u drugom polju u skorpiji ( on pravi konjukciju sa JMC).
Ovaj aspekt mi je zasada od mojih 42 godina doneo najvise zla. Gori je i od tranzitnog plutona u 3 kvadrat saturn u 6 polju. Najteze mi je sto je nekoliko puta bio retrogrdan i sto svaki put kad posle retrogradnog hoda napravi kvadrat udara istom zestinom i stvara mi strasne probleme.
Dok traje ovaj kvadrat ja sam izgubila svaku ustedjevinu, ulozila novac u nepostojece stanove ( iako su dokumenti bili ok What a Face ), sve sto zaradim se istopi, neumem da raspolazem sa novcem i nemam red nikakav, honorarne poslove koje sam radila sam izgubila...uzas, za jednog bika da bude sa tankim budzetom je najveca kletva.
Uskoro ulazi u moju 5 kucu i prestaje taj kvadrat, nadam se da mi nece napraviti deci problem jer vise nema negativne aspekte. Uh ovaj neptun je odvratan... confused Suspect
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun Empty Re: Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun

Počalji  zeka Pet Nov 21, 2008 4:44 pm

On je i natalno u opoziciji sa suncem i marsom i sad u kvadratu samo definise zablude i idealizaciju i kaze ko nerealno masta dobije svasta.
Srecom imas podrsku jupitera i saturna pa ne mozes propasti ali se pripremi na prevare iduce godine bas kad ti se bude ucinilo da je sve idealno.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun Empty Re: Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun

Počalji  Astrotanja Pet Nov 21, 2008 5:56 pm

Tranzitni Neptun u 7. kvadratu sa natalnim Neptunom u mojoj4. kući doneo je mom suprugu obmanu kada je novac u pitanju. Uradio je jednom jednom religioznom čoveku knjigu, pripremu i štampu, koja je i dan sdanas ostala delimično isplaćena. Knjiga je bila isto duhovne tematike.
Meni je Neptun vl. 8. i trnazitirao mi je sedmom. Nekako i mene je prevario,verovala sam u njegovo poštenje i duhovnost. Na kraju se ispostavilo da je on bio prevaren od jednog nepoštenog poslovnog čoveka, što se odrazilo i na sve ostale. Kako je Neptun u Vodoliji reč je bilo o gupnoj obmani.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun Empty Re: Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun

Počalji  Zorica Ned Nov 23, 2008 12:58 am

mama ::On je i natalno u opoziciji sa suncem i marsom i sad u kvadratu samo definise zablude i idealizaciju i kaze ko nerealno masta dobije svasta.
Srecom imas podrsku jupitera i saturna pa ne mozes propasti ali se pripremi na prevare iduce godine bas kad ti se bude ucinilo da je sve idealno.
[b]Mama molim te , zanima me na sta si mislela? Dali na neki aspekt ili na tranzit neptuna u 5 polju. Koj aspekt ce mi doneti tu obmanu? Molim te podrobnije mi objasni? Uskoro negde od 25 decembra treba da se porodim, pa me strah da mi se bebi nesto ne desi? Sad
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun Empty Re: Tranzitni neptun kvadrat natalni neptun

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu