Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Jupitera

+52
Zorica
sladjana
sara
Dafni
ana n
Natasha-77
venerica
jassna
ena1976
mira
malamo
smajli
Rubiel
katja1
enca
lola
zelena dolina
jelenajeca
Maryah
Bambina
Mrvica
luna
tanjica
galaksija
Dream catcher
alea
vedrana
Darko
Angie
senka023
elaelena
Snezana
Tajna
IVA
joki22
Izida
Flora
Milica
nolita
gernica
afrodita
Čarobnica
Latica
nina4
Jane
Nale 83
inja
Lima
Supernova
Astrotanja
zeka
-menora-
56 posters

Strana 1 od 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Tranziti Jupitera

Počalji  -menora- Sre Okt 29, 2008 10:47 pm

Kontam ja da meni kada Ju udje u vodoliju u prvu kucu pravice konjukciju sa nat Mo i da to mozda meni moze doneti cak i dugo zeljenu trudnocu Rolling Eyes ...e sad on ce aktivirati sve moje aspekte Mo izmedju ostalog i Mo90Ma koji mi opet moze biti na neki nacin vestacka oplodnja a to je jedini nacin da ostanem u drugom stanju ...pa jos ako taj Ju znaci neko prosirivanje,debljanje to meni sve nekako vuce opet na trudnocu ...
pa sam smislila da se prijavim i do januara meseca nekako odradim tu vestacku oplodnju ... scratch
...e sad meni je Mo vladar 6 kuce pa ce mozda biti samo nesto pozitivno i dobro vezano za posao scratch


Poslednji izmenio -menora- dana Čet Okt 30, 2008 8:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  zeka Sre Okt 29, 2008 10:50 pm

Nikako ne razumem gde ti je natalna karta na ovom forumu?
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 11:20 pm

Menora, ovo što si napisala ima smisla. Jupiter vl. i tvoje 10 i još u prvoj u dobrim aspektima sa Mesecom, sigurno će ti doneti neku vrstu lične sreće, posebno ako , a veruje da to jako želiš.
Mama je u pravu. Molim te, dušo postavi nat. kartu, baš si me sada zainteresovala, da je dobro pogledam.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Supernova Sre Okt 29, 2008 11:49 pm

-menora- ::Kontam ja da meni kada Ju udje u vodoliju u prvu kucu pravice konjukciju sa nat Mo i da to mozda meni moze doneti cak i dugo zeljenu trudnocu Rolling Eyes ...e sad on ce aktivirati sve moje aspekte Mo izmedju ostalog i Mo90Ma koji mi opet moze biti na neki nacin vestacka oplodnja a to je jedini nacin da ostanem u drugom stanju ...pa jos ako taj Ju znaci neko prosirivanje,debljanje to meni sve nekako vuce opet na trudnocu ...
pa sam smislila da se prijavim i do januara meseca nekako odradim tu vestacku oplodnju ... scratch
...e sad meni je Mo vladar 6 kuce pa ce mozda biti samo nesto pozitivno i dobro vezano za posao scratch

Ne bi bilo loše da izračunaš arapsku tačku djece, nju obično aktivira jupiter bilo progresijama bilo tranzitima...ili samim ulaskom u znak u kome se nalazi navedena tačka.
Supernova
Supernova

Broj poruka : 45
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  -menora- Čet Okt 30, 2008 9:16 am

sinoc sam bila toliko umorna da sam zaboravila da otkacim tamo potpis Sleep
Tanja zar meni nije vladar 10 kuce ipak Mars ? Meni je MC na 29 step 47 min Sco scratch
Superiskanova kako se racunaju te tacke scratch

... ja sam jos pre 4 meseca onako intuitivno skontala da bih ja trebala da probam krajem decembra da bih bila trudna krajem januara scratch a onda sam tek pogledala u tranzite i skontala da ce mi Ju biti na Mo - e sad to je onako najjednostavnija simbolika Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  zeka Čet Okt 30, 2008 9:28 am

Je li ovde bilo prekida trudnoca?
Po direkcijama uran ti stize na natalni merkur pa sve akcije vezane za decu mogu biti uspesne i veoma znacajne u tom periodu .
Najnovija dostignuca u medicini mogu znacajno pomoci kao i alternativna medicina
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  -menora- Čet Okt 30, 2008 9:38 am

Mama (super ti je nik Very Happy ) hvala na odgovoru ... nazalost imala sam prekid trudnoce ... uf sto ne volim ovaj moj Me u Sco No ... ma ja cu tako da uradim pa sta bude
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Čet Okt 30, 2008 4:50 pm

U pravu si Menora, malo sam zaboravila tvoj horoskop, odavno ga nisam gledala, ali dobro je da ti je sad tu natalna. Smile
Dušo, svako pokušaj,ako je moguće u peridu kada ti trnzitni Jupiter pravi sekstil sa tvojim nat. Merkurom, jer je to povoljno vreme za to. dobro je da je Mesec u istoj udaljenosti od sunca, kao što je bio u natalu. Recimo, ti si rođena u periodu Mladog Meseca, a to je recimo peti dan Mladog Meseca, pa da Mesec opet bude u toj fazi i tog dana Mladog Meseca. Pogledaću sada opet da li je bio Mlad Mesec i koji dan.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Čet Okt 30, 2008 4:55 pm

Da, u periodu Mladog Meseca, Mesec je od sunca udaljen 50 stepeni, tako da bi dobro bilo da ti se veštačka oplodnja dogodi opet u fazi mladog Meseca i to da je Mesec udaljen 50-ak stepeni, Mesec iza Sunca i to je peti dan faze Mladog Meseca. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Supernova Čet Okt 30, 2008 7:19 pm

-menora- ::sinoc sam bila toliko umorna da sam zaboravila da otkacim tamo potpis Sleep
Tanja zar meni nije vladar 10 kuce ipak Mars ? Meni je MC na 29 step 47 min Sco scratch
Superiskanova kako se racunaju te tacke scratch

... ja sam jos pre 4 meseca onako intuitivno skontala da bih ja trebala da probam krajem decembra da bih bila trudna krajem januara scratch a onda sam tek pogledala u tranzite i skontala da ce mi Ju biti na Mo - e sad to je onako najjednostavnija simbolika Very Happy

Arapska tačka djece: Asc+Sa-Ju, kod tebe pada na 8°37' raka (tako mi janus izbacuje). Tačka sina, Asc+Ju-Mo ti je na 9°2' jarca. Pošto ti je mjesec dispozitor tačke djece, po mom mišljenju će tranzit jupitera biti izuzetno povoljan i donijeće veliku mogućnost za trudnoću, jer dalje slijedi dolazak jupitera u trigon sa tačkom djece, kada bi moglo doći do porodjaja.
Supernova
Supernova

Broj poruka : 45
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Čet Okt 30, 2008 7:59 pm

Menora više faktora se pokalapa. Kako arpske tačnke i tanziti sa natlnim, a i progresije. Sada sam ti pogledala progresiju i uočila da ti je progresivni Mesec u decembru ove i janara 2009. u trigonu sa nat. Mesecom, a Merkur vl. 5. u sekstilu sa natalnim Marsom, što će , nadam se pomoći da se odluka sprovede u delo. Išla sam još malo napred u oktobar 2009, i tu negde ili krajem septembra, ili početkom oktobra,meni se poklapa početamk oktobra progresivni Mesec ti ulazi u 5. kuću, dece, biće na samom vrhu, pa bi ovo moglo takođe da označva početak materinstva. Meni je rođenje drugog deteta bilo upravo kada je progresivni Mesec bio u mojoj natalnoj petoj kući, u Strelcu. Smile
Mama, vi ste vidim isto dobri u tumačenju progresije, pa bi dobro došlo da i vi proverite, da ne bi smo Menori davali lažne nade. Naravno i drugi mogu da se priključe. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  -menora- Pet Okt 31, 2008 12:32 am

Pa devojke svaka vam cast i hvala vam punooo Very Happy ... uf bas se svasta poklapa ali ne treba da brinete za lazne nade, stvari jesu kakve jesu i ja ih veoma dobro prihvatam (Mo120Sa;Sa120Ur moj vladar) nekad cini mi se i previse dobro Very Happy ... sve cu ovo da uzmem u obzir i u napad pa sta bude - a bice sta biti mora sunny ... samo jos da nadjem vremena da se nekako prijavim za to kukuuu ... tisucu poljubaca za sve bounce
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Lima Pet Okt 31, 2008 12:47 pm

zanima me sta bi moglo bit kada bude tr.ju ulazio u vodoliji confused

http://imagehost.soundfood.net/files/view/124/cry%20baby%20cry.gif
Lima
Lima

Broj poruka : 39
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  inja Pet Okt 31, 2008 11:03 pm

Meni ce uskoro tranzitni Jupiter sa prelaskom iz 1. u 2.polje istovremeno napraviti 90 sa natalnom Venerom (koja je u 10.polju, a vlada i 10. i 5. poljem ) i 120 sa natalnim Mesecom (koji je u 5.polju, a vlada 8.poljem)... uz to tada ce se naci i na direktovanom Asc ( Jupiter je inace vladar Asc ). Citah da je Jupiter bas jak pri prelasku iz jednog u drugo polje... i uz sve ovo sto ce napraviti pitam se sta ce doneti... neki spominju trudnocu ( ja ne bih imala nista protiv da bude tako ), neko kaze pare sa mamine strane...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Nale 83 Ned Nov 02, 2008 11:18 pm

Jooooj sto volEm da pisem o tr. JU Tranziti Jupitera Icon_razz ! Prvo sto sam shvatila veoma je bitno kako je JU pozicioniran u natalu pa onda se prate tranziti i ono sto bi on mogao doneti. Prosle godine mi je bio JU povratak (tr. JU na natalnom ). Pogledajte aspekte natalnog JU i sve ce vam biti jasno Tranziti Jupitera Icon_razz . Bas bih volela da neko napise sta misli da mi se dogadjalo! Ako neko ima volje - izvolite!
JU kroz XI polje je prosirio krug mojih prijatelja, bas poprilicno i srecna sam zbog toga! Inace sam u to vreme bas pricala o svojim planovima za buducnost koji su onako megalomanski kako to jupiter i obicno donosi.
Sada je u konjukciji sa vrhom XII polja i ne znam sta ce doneti dok bude prelazio kroz to polje. Kazu dusevni mir - OK, moze!
Jedva cekam da predje preko ASC i udje u I polje, tu ce ostati poprilicnno dugo. Vidim moguc scenario sta bi sve moglo da se izdesava ali se plasim da to nisu samo moje puste zelje? Mada u natalu imam JU60*ASC ipak bi trebalo da bude nekih lepih desavanja. Tanja kako se vama cini sve ovo?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  -menora- Pon Nov 03, 2008 9:32 am

Nale lep ti Ju natalni blago tebi flower ... ja nekako ne mogu nista posebno izdvojiti sta je meni doneo kroz 12 polje sem da sam se malo izolovala od sveta (ali privatno -od prijatelja cak i porodice Embarassed ) a razlog jeste sto sam uzasno zauzeta,imam posla preko glave min 12 sati dnevno radim (mozda to sam po sebi Ju u Jarcu donosi -kontam jarac jeste karijera posao ??? ispravite me ) ... dalje doneo mi je prelepu saradnju sa poljoprivrednim skolama (sto jesu zatvorene institucije) koju sam ja inicirala Very Happy i kojima na neki nacin i koliko moja firma to moze pomazemo Embarassed ( pa opet taj Ju u jarcu znaci pomagati "siromasnima" ) ...posto je meni opet Ju vladar 11 kuce prijatelji pa ove godine sam dosta prijatelja i rodbine novcano pomagala ali ovo govorim jer mi je interesantno da koliko god da sam dala novca toliko mi je racun na banci kao nikad uvek pun pucijat kao da nista ne trosim Shocked- cini mi se da sam svoju licnu potrosnju totalno svela na minimum pa je to zato tako ??? ...eto svasta napisah pa ti sada vidi ... uf moram na posao pa cu ti posle pogledati kartu da ako nesto budem vidla Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Lima Pon Nov 03, 2008 12:56 pm

jedno pitanje meni ce oko dez. ju ulazit u 4.kucu i sa nat. SO i ME iz 4.kuce pa me zanima sta vi mislite sta bo moglo bit
ako sam negdje citala skolovanje posto ME mi vlada 9 i 12 al mi to ne pada na pamet nikako a SO vladar je 11 nove prijatelje,upoznanstva moguce bounce al me zanima jos u vezi JU sa ME confused zanima me vase misljenje bila bi vam zahvalna...


http://imagehost.soundfood.net/files/view/124/cry%20baby%20cry.gif
Lima
Lima

Broj poruka : 39
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Nale 83 Pon Nov 03, 2008 4:42 pm

-menora- ::Nale lep ti Ju natalni blago tebi flower ... Jel da? I meni se svidja!ja nekako ne mogu nista posebno izdvojiti sta je meni doneo kroz 12 polje sem da sam se malo izolovala od sveta (ali privatno -od prijatelja cak i porodice Embarassed ) a razlog jeste sto sam uzasno zauzeta,imam posla preko glave min 12 sati dnevno radim (mozda to sam po sebi Ju u Jarcu donosi -kontam jarac jeste karijera posao ??? ispravite me ) ... dalje doneo mi je prelepu saradnju sa poljoprivrednim skolama (sto jesu zatvorene institucije) koju sam ja inicirala Very Happy i kojima na neki nacin i koliko moja firma to moze pomazemo Embarassed ( pa opet taj Ju u jarcu znaci pomagati "siromasnima" ) ...posto je meni opet Ju vladar 11 kuce prijatelji pa ove godine sam dosta prijatelja i rodbine novcano pomagala ali ovo govorim jer mi je interesantno da koliko god da sam dala novca toliko mi je racun na banci kao nikad uvek pun pucijat kao da nista ne trosim Shocked- Da mi donese ovako nesto ne bih se bunila!cini mi se da sam svoju licnu potrosnju totalno svela na minimum pa je to zato tako ??? ...eto svasta napisah pa ti sada vidi ... uf moram na posao pa cu ti posle pogledati kartu da ako nesto budem vidla Very Happy`Ajde pogledaj, ljubim te, cisto da znam imam li razloga da se nadam ili je moj optimizam bez pokrica!

Lima, dok je meni JU tranzitirao IV poljem - bas je bio lep period: zavrsena je gradnja nove kuce, preselili smo se u nju, odnosi u porodici extra, da je vec prelazilo u dosadu koliko smo se svi dobro slagali hihihiiiihih...
E sad, meni je ME u II polju u konjukciji sa SO, kada je JU gazio preko njih moj brat od tetke se zenio (brat od tetke je IV polje u zenskom horoskopu a meni je ME vladar IV polja) i njemu je bio jako lep period. To je kod mene verovatno iz tog razloga jer smo nas dvoje jako vezani - on je vise vremena provodio u nasoj kuci nego u svojoj, mene obozava i ponasa se bas onako zastitnicki (pa mladja sam)! I on i ja smo jedinci.
Takodje u to vreme nam se finansijska situacija (koja moram priznati nikada i nije bila losa) jaaaako poboljsala. Tata je poceo da zaradjuje jos vise nego obicno...

To je primer mojih tranzita JU. Bar mislim da mi je to sve doneo JU. Molim Tanju da prekontrolise sve ovo i napise svoj komentar, da ne bih davala pogresne informacije Tranziti Jupitera Icon_razz.
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  -menora- Uto Nov 04, 2008 8:42 am

Nale otpimizma nikad dosta i bas volem sto si takva i iako ti je So u Ar tebi je vladar Asc Ur i suvladar Ju u strelcu a Boga mi onaj Ne pa mi sve cini kao da si vise pravi dobri optimistican strelac flower
Vidi meni bas nista posebno ne pada napamet (he he treba uciti ovu astrologiju da bi se vidlo nesto Embarassed ) e sad ako ja gledam Vladara 12 kuce Sa gde ti tranzitira Ju ondak vidim Sa0Mo , Sa60Ne,Sa0Pl i to sve u 8 pa mi se cini da ce tebi mozda da uleti u tajnosti neki stariji cika sa kojim ce da se prooovodis u duhu 8 kuce(kukuuu misli su mi bezobrazne ...) tako da je moguce i da mozda dozivis nekakve transformacije po tom pitanju i neka nova saznanja ...i trebala bi biti pazljiva ako je to tako jer Ovaj Ne moze ti doneti na kraju i mozda neko razocerenje .... Ej strogo podvlacim da SVE OVO STO SAM NAPISALA mozda NEMA VEZE SA ZIVOTOM ...ja sam samo pokusala
a kada udje u vodoliju zbog onog Ur0Ju tebi bi trebalo doneti nekakav veliki uspeh u karijeri ili uspeh tvome ocu u karijeri (ako ti jos ne radis ...)
uf evo ostadoh ijopet ziva ...
I love you
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Jane Uto Nov 04, 2008 10:31 am

Meni ovaj Ju baš i nije donio nešto, da skratim, trenutno je u 5. kući preko natalnog Ma ali ok, za ljubav ima vremena. Wink Sad sam nekako više usmjerena na igre na sreću. Tko, zna, možda mi se posreći, ipak je tu i trigon s Ve. Laughing doduše, tranzitni Ur preko natalnog Ju možda ne pomogne ali ne gubim nadu. Very Happy
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Nale 83 Uto Nov 04, 2008 4:56 pm

-menora- ::Nale otpimizma nikad dosta i bas volem sto si takva i iako ti je So u Ar tebi je vladar Asc Ur i suvladar Ju u strelcu a Boga mi onaj Ne pa mi sve cini kao da si vise pravi dobri optimistican strelac flower
Vidi meni bas nista posebno ne pada napamet (he he treba uciti ovu astrologiju da bi se vidlo nesto Embarassed ) e sad ako ja gledam Vladara 12 kuce Sa gde ti tranzitira Ju ondak vidim Sa0Mo , Sa60Ne,Sa0Pl i to sve u 8 pa mi se cini da ce tebi mozda da uleti u tajnosti neki stariji cika sa kojim ce da se prooovodis u duhu 8 kuce(kukuuu misli su mi bezobrazne ...) tako da je moguce i da mozda dozivis nekakve transformacije po tom pitanju i neka nova saznanja ...i trebala bi biti pazljiva ako je to tako jer Ovaj Ne moze ti doneti na kraju i mozda neko razocerenje .... Ej strogo podvlacim da SVE OVO STO SAM NAPISALA mozda NEMA VEZE SA ZIVOTOM ...ja sam samo pokusala
a kada udje u vodoliju zbog onog Ur0Ju tebi bi trebalo doneti nekakav veliki uspeh u karijeri ili uspeh tvome ocu u karijeri (ako ti jos ne radis ...)
uf evo ostadoh ijopet ziva ...
I love you
A rekose mi i da je meni vladar SA! To verovatno po TA ali ne valja mesati babe i zabe Tranziti Jupitera Icon_razz!
Ma ja se trudim vec par meseci , sto je jaaako dug period za nestrpljivog Ovna Tranziti Jupitera Icon_razz da naucim astrologiju ali tek sad shvatam da nisam makla dalje od pocetka!!!
Hehehehhheeee bezobraznice jedna Tranziti Jupitera Icon_wink kakve misli ti se motaju po glavi! NecEm starijeg Tranziti Jupitera Icon_mad ,cekacu ja ovog mog da se vrati!
E sto se tice JU u Vodoliji, stvarno ne znam sta mi moze doneti jer jos uvek ne radim (ostade mi par ispita da zavrsim) a moj otac je u penziji. Videcemo hoce li nesto doneti. Javicu obavezno-pa da ucimo na sopstvenim primerima. Tako je najbolje, zar ne?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  -menora- Uto Nov 04, 2008 6:49 pm

e kako ja vedzbam na tebi svaka mi cast afro

vidi imamo isti problem -i meni je po TA Saturn vladalac i to se meni vise svidja nego Ur cyclops
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Nale 83 Uto Nov 04, 2008 7:56 pm

-menora- ::e kako ja vedzbam na tebi svaka mi cast afro

vidi imamo isti problem -i meni je po TA Saturn vladalac i to se meni vise svidja nego Ur cyclops

Ma samo ti vezbaj, ne smeta mi I love you ! Ovo je sad off ali moram da pitam: zasto ti se vise svidja SA kao vladar a ne UR Shocked ? Zar SA ne donosi sve sama otezanja? Mozda sam u zabludi? Mislim da bi trebale otvoriti novu temu lol! !
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  -menora- Uto Nov 04, 2008 11:26 pm

Ma znas sta meni je taj Sa car - on zari i pali i sve od njega zavisi jos ako ti je vladar Asc onda se lepo naviknes na njegovo samaranje ceo zivot i nitko ti nista ne moze ... zekim se malo ali skoro da tako dodje ... cini mi se da su ljudi sa jakim Sa jaki kao stene(Sa jeste stena Very Happy ) ... pa jesi li ti jos student ? Mora ti dobro doneti ovaj tr Ju kroz vodoliju narociti kada dodje u 1 kucu, neki boljitak tvoj licni,neki licni uspeh,licno zdovoljstvo,sreca itd. ali se mozes i ugojiti (evo ja sam na pravom putu da imam 100 kg )
cyclops
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  nina4 Sre Nov 05, 2008 1:21 am

Ma ja se trudim vec par meseci , sto je jaaako dug period za nestrpljivog Ovna da naucim astrologiju ali tek sad shvatam da nisam makla dalje od pocetka!!!

Kao prvo da se zahvalim Nale83 na ovoj recenici koja u potpunosti opisuje i moj polozaj u ucenju astrologije.Zbog tog ne zamjerite sto svoj komentar necu uputiti sa astroloskim tumacenjima-stidim se zbog toga Embarassed
A kao drugo da zamolim malog prcvoljka-Menoru da mi od hitno-ma sta hitno,expresno posalje recept za ono kako joj se racun u banci povecava ko da nista ne trosi.Kod mene sve kontra ,pa me interesuje gdje li je moj Jupiter zalutao-u neki corsokak s obzirom na situaciju.Sviju vas pozdravljam,a ti prcvoljak salji recept ako Boga znas. I love you sunny flower

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu