Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu

3 posters

Ići dole

23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu Empty 23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu

Počalji  Astrotanja Sre Nov 23, 2011 4:32 pm

23.11. Merkur je stacioniran, zaustavlja se, da bi od 24.11. krenuo retrogradno u Strelcu i bio retrogradan do 14. decembra. On će tada doneti mogućnost da obnovite, promenite, poboljšate nešto što ste ranije radili, vezano pre svega za neku vrstu komunikacije, razmene, izražavanja, učenja i putovanja i slično. Ono novo što radite zahtevaće više stpljenja, iz više pokušaja,bilo prepravki, dopune i slično.Kako nam sledi 25. i Pomračenje Sunca u Strelcu, onda putovanja osmislite, dobro se informišete, kako ne došlo do probelema, jer su mogući zastoji, odlaganja putovanja i čekanja da okolnosti budu povoljne. Naoružajte se strpljenjem i budite spremni na neočekivane promene i na prilagođavanje okolnostima koje će biti prisutne.
Budite otvoreni za obnavljanje neke komunikacije od ranije, za susrete sa osobama sa kojima se neko vreme niste videli, pre svega one koje imaju veze sa inostranstvom, daljinama i slično.
Studenti, učenici koji trebaju da obnavljaju naučeno gradivo. Studenti koji spremaju ispite koje su već polagali moći će sada da se potrude da lakše obnove, prošire znanja, jer u Strtelcu sve je podložno širenju.

Odložite kupovinu tehničkih naprava za komunikaciju za period od 14. decembra, dokle će Merkur biti retrogradan.
Internet može već od danas, pa u narednom periodu da slabije radi, uz više prekida i zastoja. ‎23.11. Merkur je stacioniran, zaustavlja se, da bi od 24.11. krenuo retrogradno u Strelcu i bio retrogradan do 14. decembra. On će tada doneti mogućnost da obnovite, promenite, poboljšate nešto što ste ranije radili, vezano pre svega za neku vrstu komunikacije, razmene, izražavanja, učenja i putovanja i slično. Ono novo što radite zahtevaće više stpljenja, iz više pokušaja,bilo prepravki, dopune i slično.Kako nam sledi 25. i Pomračenje Sunca u Strelcu, onda putovanja osmislite, dobro se informišete, kako ne došlo do probelema, jer su mogući zastoji, odlaganja putovanja i čekanja da okolnosti budu povoljne. Naoružajte se strpljenjem i budite spremni na neočekivane promene i na prilagođavanje okolnostima koje će biti prisutne.
Budite otvoreni za obnavljanje neke komunikacije od ranije, za susrete sa osobama sa kojima se neko vreme niste videli, pre svega one koje imaju veze sa inostranstvom, daljinama i slično.
Studenti, učenici koji trebaju da obnavljaju naučeno gradivo. Studenti koji spremaju ispite koje su već polagali moći će sada da se potrude da lakše obnove, prošire znanja, jer u Strtelcu sve je podložno širenju.

Odložite kupovinu tehničkih naprava za komunikaciju za period od 14. decembra, dokle će Merkur biti retrogradan.
Internet može već od danas, pa u narednom periodu da slabiej radi, uz više prekida i zastoja.
Srtpljivo, bez žurbe pokušavajte da objašnjavate, komunicirate, razrešavate ranije nesporazume, kako bi ste mogli da poboljšate komunikaciju, ili kako bi ste obnovili ranija druženja, ili poslovne kontakte, ili već neku vrstu za vas važne komunikacije.
Свиђа ми се · · Подели · Пре 6 мин.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu Empty Re: 23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu

Počalji  alea Pet Nov 25, 2011 7:41 pm

Tanja, ja bih jako volela da cujem tvoje misljenje o situaciji kada je ME obostrano vladar 7 p. a krene retro, pa dodje kao kod mene na SO0NE0ASC ( ME mi je u novom solaru 0MC u 1 natalnom p. a natalno mi vlada 7. i 10 p. ) i onda napravi 120 VE0MA u Ovnu u 1 p. ( suvladari VII i VIII muskarca koji je Vodolija/Riba ).

Sta mislis, da li moze taj ME ponovo da spoji ljude ( a jos je u Dejvisonu ME vladar 5 p. i nalazi se u Lavu u konjunkciji sa JU u 7 p. ) ? Embarassed

alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu Empty Re: 23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu

Počalji  Astrotanja Sub Nov 26, 2011 2:10 am

Ale, moglo bi, posebno kad uđe u 12,jer se ona odnosi takođe na prošlost. E, sad kako je vladar 7. to može biti obnavljanje nekog partnerskog odnosa.

Kod tebe je sada i jako dejstvo Pomračnja Sunca, na natalnom, a sve to u trigonu sa tranzitnim Uranom, što vuče na novine, veće promene, koje će ti bitno promeniti život. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu Empty Re: 23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu

Počalji  likac Sub Nov 26, 2011 2:36 am

Astrotanja ::23.11. Merkur je stacioniran, zaustavlja se, da bi od 24.11. krenuo retrogradno u Strelcu i bio retrogradan do 14. decembra. On će tada doneti mogućnost da obnovite, promenite, poboljšate nešto što ste ranije radili, vezano pre svega za neku vrstu komunikacije, razmene, izražavanja, učenja i putovanja i slično. Ono novo što radite zahtevaće više stpljenja, iz više pokušaja,bilo prepravki, dopune i slično.Kako nam sledi 25. i Pomračenje Sunca u Strelcu, onda putovanja osmislite, dobro se informišete, kako ne došlo do probelema, jer su mogući zastoji, odlaganja putovanja i čekanja da okolnosti budu povoljne. Naoružajte se strpljenjem i budite spremni na neočekivane promene i na prilagođavanje okolnostima koje će biti prisutne.
Budite otvoreni za obnavljanje neke komunikacije od ranije, za susrete sa osobama sa kojima se neko vreme niste videli, pre svega one koje imaju veze sa inostranstvom, daljinama i slično.
Studenti, učenici koji trebaju da obnavljaju naučeno gradivo. Studenti koji spremaju ispite koje su već polagali moći će sada da se potrude da lakše obnove, prošire znanja, jer u Strtelcu sve je podložno širenju.

Odložite kupovinu tehničkih naprava za komunikaciju za period od 14. decembra, dokle će Merkur biti retrogradan.
Internet može već od danas, pa u narednom periodu da slabije radi, uz više prekida i zastoja. ‎23.11. Merkur je stacioniran, zaustavlja se, da bi od 24.11. krenuo retrogradno u Strelcu i bio retrogradan do 14. decembra. On će tada doneti mogućnost da obnovite, promenite, poboljšate nešto što ste ranije radili, vezano pre svega za neku vrstu komunikacije, razmene, izražavanja, učenja i putovanja i slično. Ono novo što radite zahtevaće više stpljenja, iz više pokušaja,bilo prepravki, dopune i slično.Kako nam sledi 25. i Pomračenje Sunca u Strelcu, onda putovanja osmislite, dobro se informišete, kako ne došlo do probelema, jer su mogući zastoji, odlaganja putovanja i čekanja da okolnosti budu povoljne. Naoružajte se strpljenjem i budite spremni na neočekivane promene i na prilagođavanje okolnostima koje će biti prisutne.
Budite otvoreni za obnavljanje neke komunikacije od ranije, za susrete sa osobama sa kojima se neko vreme niste videli, pre svega one koje imaju veze sa inostranstvom, daljinama i slično.
Studenti, učenici koji trebaju da obnavljaju naučeno gradivo. Studenti koji spremaju ispite koje su već polagali moći će sada da se potrude da lakše obnove, prošire znanja, jer u Strtelcu sve je podložno širenju.

Odložite kupovinu tehničkih naprava za komunikaciju za period od 14. decembra, dokle će Merkur biti retrogradan.
Internet može već od danas, pa u narednom periodu da slabiej radi, uz više prekida i zastoja.
Srtpljivo, bez žurbe pokušavajte da objašnjavate, komunicirate, razrešavate ranije nesporazume, kako bi ste mogli da poboljšate komunikaciju, ili kako bi ste obnovili ranija druženja, ili poslovne kontakte, ili već neku vrstu za vas važne komunikacije.
Свиђа ми се · · Подели · Пре 6 мин.

tacno,i meni net puca ovih dana,a ja solarni ac mi je u blizancu i merkur mi se nalazi u dnu seste kuce,skoro u sedmoj,koja je u mojoj petoj natalnoj,ali i vrh osme solarne,pa me zanima da li to znaci vracanje na staru vezu,jer je retrogradan ili je zbog vrha ove osme ipak doslo do definitivnog kraja..???

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu Empty Re: 23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu

Počalji  alea Sub Nov 26, 2011 4:09 am

Astrotanja ::Ale, moglo bi, posebno kad uđe u 12,jer se ona odnosi takođe na prošlost. E, sad kako je vladar 7. to može biti obnavljanje nekog partnerskog odnosa.

Kod tebe je sada i jako dejstvo Pomračnja Sunca, na natalnom, a sve to u trigonu sa tranzitnim Uranom, što vuče na novine, veće promene, koje će ti bitno promeniti život. sunny

Da, to sam htela da dodam, da se na mom SO desila eklipsa a inace imam SO 120 UR.
Inace u solaru imam i MO0MO takodje, kao i solarni MA0DC solarni ( a MA mi je vladar 5 natalne ).
Nadam se da ce malo da mi krene na bolje, strasno me je paralisao ovaj tranzitni SA koji je na mom UR 180 MA. Energija mog MA je skroz blokirana a ova opozicija ce sutra-prekosutra biti egzaktna....sve se nadam da ce, sa njenim slabljenjem a kako i MA ide ka 120 VE, i uz ovog ME, mnoge stvari poceti da budu pozitivnije i lakse za mene, jer me je ovaj SA bas paralisao...

Srecan rodjendan i tvom sinu Tanja! Very Happy
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu Empty Re: 23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu

Počalji  Astrotanja Ned Nov 27, 2011 12:41 am

Da, mnogo će biti bolje kada malo Saturn odmakne, a on sad ide relzivno brzo kroz Vagu, pa će brzo nepovoljan uticaj proći, ustalom ako si u stanju da shvatiš ograničenja koja postoje i ako malo zastaneš,čuvaš energiju, odmaraš se više, ubrzo ćeš imati više snage i odlučnosti da sa suočavaš sa novinama koje dolaze i sa osobama koje se mogu pojavitii iz tvoje prošlosti.

Hvala Alea! I love you
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu Empty Re: 23.11. Merkur je stacioniran, a od 24.11. do 14.12. Merkur je retrogradan u Strelcu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu