Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

+37
Crnka88
jassna
tanjica
Eoja
galaksija
suncevenera
elaelena
Kocka je bacena
Flora
Blizanac
Tajna
12.kuća
IVA
Tina
Strelica
mrs_r
danijela
libra2
smesko
Sophi
Snezana
vedrana
nina4
Izida
Zorica
gernica
Nale 83
CES
Čarobnica
Lima
Jane
inja
Latica
LoSt_in_SpaCe
beskrajnost
mesmerized
Astrotanja
41 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Tajna Sub Sep 05, 2009 6:09 am

12.kuća ::... htjela bih nešto rasvijetliti: ako je 02. kuća naš novac odnosn ono što zarađujemo vlastitim radom i stoga vladar 02. kuće pokazuje kako se odnosimo prema vlastitoj imovini i novcu, je li 08. kuća koja predstavlja tuđi novac ona koja pokazuje i kako se odnosimo prema tom tuđem novcu i imovini koja je u vlasništvu drugih ljudi, a mi ju koristimo da bismo njima stvorili neku vrijednost? Kada za takav rad, rad za druge, dobijemo plaću, taj novac postaje naš novac i prema njemu se ponovno odnosimo onako kako pokazuje naša 02. kuća?

Vrlo dobro zapazanje... Tradicionalni astrolozi tvrde da ukoliko se postavi pitanje (jer se ranije mnogo vise radila horarna nego natalna astrologija - nije se znalo vreme rodjenja) tipa - Dali cu biti placena za svoj rad?, da se gleda 8 polje a ne 2 jer taj novac jos nije u nasem posedu. Drugo polje pretstavlja sve ono sto mi vec posedujemo, sto nam je vec pripalo, zato je za zaradu bitno gledati i 8 kao i 11 kucu (plodovi karijere). Ne znam i ja sam tu vrlo zbunjena, kada i kako 8 kuca prelazi u 2, verovatno onog trenutka kada to legne na nas racun. Uzmi ovo sa skepsom, jer tradicionalna astrologija takodje tvrdi da su nam na primer kola 2 kuca, kao i sva nasa pokretna imovina, a ne 3 kuca. Sto je negde logicno, i ako savremena astrologija gleda opis kola 3 kucom a izgleda da rade oba. Onda to moze da se primeni i na namestaj u kuci, jer dobro 4 polje bi trebalo da opise dobar i kvalitetan namestaj ali ukoliko je lose 2 polje koje opisuje sta osoba poseduje onda to ne moze biti dobro, logicno (osim kada se rentira namestena kuca, na primer)!

Sto se novca tice, sta reci ako je odlicna 2 kuca a losa 8 kuca, odakle dolazi ta lova? Mozda se onda 8 kuca tumaci kao namera, odnosno koliko je to veliko u odnosu na poslodavca dok 2 kuca predstavlja koliko to tebi znaci. Ono sto je nekom puno, nekom drugom je malo... Zato je sto se tice novca sve diskutabilno, bez Plutona u kombinaciji sa Jupiterom, sto je stvarno velika lova, sve drugo se svodi na poredjene u odnosu na ono na sta je osoba navikala ili sa cime je odrasla... Verovatno, nista tu ne znam pouzdano, sem da je vrlo srecno kad su vladari 8 i 2 medjusobno dobri i kad su Jupiter i Pluton umesani...

Znam da ti nisam nista konkretno odgovorila, samo sam iznela svoja razmisljanja jer i sama kuburim sa tim...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Blizanac Ned Okt 04, 2009 9:59 am

FDSGVDBDF


Poslednji izmenio Blizanac dana Sub Okt 10, 2009 10:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Blizanac
Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Blizanac Ned Okt 04, 2009 2:00 pm

PLS ?
Blizanac
Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Blizanac Sub Okt 10, 2009 10:54 pm

OVAKO VLADAR 2 KUCE JE JUPITER ..... NALAZI SE U JARCU MOLIM VAS BRE KAZI TE MI....
Blizanac
Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Flora Sub Okt 10, 2009 11:01 pm

...


Poslednji put izmenio Flora dana Ned Okt 11, 2009 12:37 pm, izmenio ukupno 2 puta
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Blizanac Ned Okt 11, 2009 1:00 am

Blizanac
Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Flora Ned Okt 11, 2009 2:08 am

Koliko ja vidim po polozaju teskih planeta ti imas izmedju 13 i 14 godina...
Ne znam zasto je bitno pitanje novca, ali ukratko imas JU u jarcu, on je tu u padu.
Ali ne brini, ako se potrudis svojim radom i zalaganjem kroz svakodnevni posao, koji moze biti u simbolici ME (trgovina, ekonomija, neka komunikacija itd..)bice i novca dovoljno. A do tada puno je vremena i skole ispred tebe.
Srecno!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Kocka je bacena Ned Okt 11, 2009 3:10 am

hm,moja 2. je meni nekako malo nerazjašnjena,a s obzirom da su mi svi planete nakrcane u 8 i 9 kući sa dispozitorm u 12polju to ukazuje kako mi je mnogo bitnija ta neka duhovna strana života nego materijalna.Vladar 2.kuće je Ve u škorpiji 0Sa,pa bi ovo ukazivalo na to da novca uglavnom nemam,i da teško i dolazim do njega,a s obzirom da se sve nalazi u 8 polju to bi valjda trebalo da predstavlja neko nasledstvo,što bi bilo baš lepo,ali opet ne mogu da razjasnim šta se dešava pre tog nasledstva,tj. kako tumačim svoj priliv novca pre dobijanja nasledstva,jer nešto ne verujem da će to nasledstvo skoro.......
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Blizanac Ned Okt 11, 2009 10:48 am

Meni je cetvrta u ribi...To je kao vezano za kucu sta Bez vladara je ...Koja je bre kuca za nasledstvo Sad 8.? santa
eh tnx ! Smile) Za ovu natalnu =))
Blizanac
Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  elaelena Pon Okt 12, 2009 5:29 pm

kazu da saturn u drugoj donosi probleme sa novcem?koliko ima istine?
elaelena
elaelena

Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Blizanac Sre Okt 14, 2009 10:13 pm

Saturn ti u 2 ili pitash onako? Suspect
Blizanac
Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  suncevenera Ned Jan 03, 2010 4:50 pm

I love you


Poslednji izmenio suncevenera dana Pon Jan 04, 2010 6:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  galaksija Pon Jan 04, 2010 12:30 am

Ja u drugom polju imam jupitera retrogradnog,a vladar tog polja u 8 polju.Ja nikada nisam bila skroz finansijski stabilna.A to poziciji jupitera bi mi trebala doneti bogatstvo.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Pet Jan 22, 2010 11:16 pm

Astrotanja ::Pred 6. i 10. kuće koje se najčešće gledaju za posao, njihovih vladara i signifikatora važno je pogledatii gde vam se nalazi vl. 2. kuće u kojoj kući, znaku i kakvi su mu aspekti, jer on takođe opisuje gde i kako se najbolje može zaraditi i treba pogledati i protumačiti njegov položaj u natalu, između ostalog.
Recimo meni je vl. 2. kuće Merkur, jer mi je vrh 2. u Devici i nalazi se u Strelcu, na granici između 4. i 5. i pravi trigon sa Ascedentom, kao i kvadrat sa Uranom i Plutonom i kvadrat. Radim u kući, kancelariji, privatni posao, astrologija. Moj hobi je postao zanimanje, vl. 2. u 5. itd.
To mi se jako svidja..poznajem par ljudi sa vladarem 2 u 4-oj i recimo su umetnici Very Happy
Meni novac uglavnom dolazi od majke ili preko nje. Ali ne znam kakve to veze ima sa tim sto mi je II polje u Biku, vladar u 9oj u Strelcu???

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Eoja Ned Feb 14, 2010 11:16 pm

Za početak, baš mi je cool šta ja ovdje ljudi već znam bounce ...Duh, Alea, Tajna, Kocka je ODbačena Very Happy ...

Kao što svako normalan može zaključiti iz pozicije PL u drugom polju, ja sam novcem preopterećena i o istome rado maštam, a rado ga imam cheers .
PL je istovremeno i najaspektovanija planeta moga natala, ima ukupno 6 aspekata (3 sekstila, dva trigona i 1 kvadrat); aspektuje sve planete osim JU0SA u prvoj.
Dispozitor PL i vladar druge kuće je VE u Leo u 11. VE pravi 60 sa PL, što je naravno i njegov najvažniji aspekat jer dolazi od njegovog ''domaćina'' VE, a sekstil je i Venerin aspekat.

Nije da se žalim, novac uvijek odnekud dođe i tu je, vrti se. Zarađujem ga za sada od svoje profesije (VE u 11, druga od 10). Ali, PL u drugoj ne može nego da bude prokletinja, pa ja sve nešto čeTkam da proradi i ona druga oblast 11 kuće zvana ''veliki novac s neba'', a podsticaj tom čeTkanju dala mi je i činjenica da vrh 11 pada na 27 stepen Raka, tzv milionerski stepen. Ako ništa makar se radujem dobroj penziji...

Pošto sam ja spram novca opasno subjektivna, rado ću ćaskati sa svima koji bi dali i svoj osvrt na ovo moje Plutonče u zagrljaju sa Venerom, prirodnom i natalnom vladarkom druge kuće.
Eoja
Eoja

Broj poruka : 18
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Čarobnica Pon Feb 15, 2010 12:15 pm

Eoja, dobro nam došla sunny

Opusti se i uživaj, a mi ćemo da uživamo deleći znanje (i neznanje:)) s tobom jer koliko znam imaćemo šta i da naučimo flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Eoja Pon Feb 15, 2010 1:17 pm

Čarobnica ::Eoja, dobro nam došla sunny

Opusti se i uživaj, a mi ćemo da uživamo deleći znanje (i neznanje:)) s tobom jer koliko znam imaćemo šta i da naučimo flower

Opuštila sam se skoro do nesvijesti Surprised ...Hvala na dobrodošlici i kontinentima Laughing .

Nego, budi Džek pa kaži ima li ''love do neba'' Laughing ...
Eoja
Eoja

Broj poruka : 18
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Čarobnica Pon Feb 15, 2010 2:10 pm

Eoja ::
Opuštila sam se skoro do nesvijesti Surprised ...Hvala na dobrodošlici i kontinentima Laughing .

Nego, budi Džek pa kaži ima li ''love do neba'' Laughing ...

I meni se čini da ćeš da imaš dobru penziju Very Happy

Mogla bi da zaradiš preko prijatelja, ali i kroz trgovinu...ti se beše baviš intelektualnim poslom koliko se sećam?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Eoja Pon Feb 15, 2010 2:15 pm

Čarobnica ::
Eoja ::
Opuštila sam se skoro do nesvijesti Surprised ...Hvala na dobrodošlici i kontinentima Laughing .

Nego, budi Džek pa kaži ima li ''love do neba'' Laughing ...

I meni se čini da ćeš da imaš dobru penziju Very Happy

Mogla bi da zaradiš preko prijatelja, ali i kroz trgovinu...ti se beše baviš intelektualnim poslom koliko se sećam?

Tupim zube Laughing , dobro se sjećaš. Šta bi drugo radio vladar Asc ME u 10...

Ali živim u nadi da ću od neke dobre ideje (UR u 3p, možda i astrologija) zaraditi neku veliku lovu (dispozitor PL u 2p) ili makar da će me drmnuti lova s lutrije (disp. PL je VE u 11, vrh 11 27 Ca) cheers .
Eoja
Eoja

Broj poruka : 18
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Čarobnica Pon Feb 15, 2010 2:24 pm

Eoja ::
Tupim zube Laughing , dobro se sjećaš. Šta bi drugo radio vladar Asc ME u 10...

Ali živim u nadi da ću od neke dobre ideje (UR u 3p, možda i astrologija) zaraditi neku veliku lovu (dispozitor PL u 2p) ili makar da će me drmnuti lova s lutrije (disp. PL je VE u 11, vrh 11 27 Ca) cheers .

S obzirom da je u kvadratu sa Ur, nisam sigurna, mada se sa njim nikad ne zna...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Eoja Pon Feb 15, 2010 7:01 pm

Čarobnica ::[

S obzirom da je u kvadratu sa Ur, nisam sigurna, mada se sa njim nikad ne zna...

O, sudbino prokleta No . lol!

Ma, drmnuće me nešto, makar prodavačica na šalteru geek .
Eoja
Eoja

Broj poruka : 18
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  tanjica Pon Feb 15, 2010 10:49 pm

flower drage moje,meni je 2.kuca u lavu,a vladar sunce otiso u 10.kucu koja je u ovnu. flower ne znam gde mogu ocekivati novac? flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Eoja Pon Feb 15, 2010 10:58 pm

tanjica ::flower drage moje,meni je 2.kuca u lavu,a vladar sunce otiso u 10.kucu koja je u ovnu. flower ne znam gde mogu ocekivati novac? flower

Pa, od posla koji radiš (10 -karijera), prosto k'o pasulj Very Happy .

SO u 10 obično daje lak put do uspjeha. Ako aspekti nisu teški i dispozitor afliktovan.
Eoja
Eoja

Broj poruka : 18
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Gost Uto Feb 16, 2010 11:00 am

Kod mene vlada opste misljenje da ce mi se to desiti (to=priliv novca - nesto znacajno, ispunjujuce) preko partnera. E sad Venera vladar 2 u 9oj.u Strelcu, pa u konjukciji sa Neptunom vladarem 12-og, neko kaze i novac koji dolazi neocekivano, tek ja ne vidoh ni paru od sopstvenog rada za sada. Pritom sam nedavno otkrila da su mi Pallas 20*Device i Juno 21*Skorpijona u sekstilu, pa mi rekose opet neki priliv preko partnera, Pallas u 6, Juno u 7. I da jedna predstavlja muziku. Suspect

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Eoja Uto Feb 16, 2010 1:19 pm

mila2710 ::Kod mene vlada opste misljenje da ce mi se to desiti (to=priliv novca - nesto znacajno, ispunjujuce) preko partnera. E sad Venera vladar 2 u 9oj.u Strelcu, pa u konjukciji sa Neptunom vladarem 12-og, neko kaze i novac koji dolazi neocekivano, tek ja ne vidoh ni paru od sopstvenog rada za sada. Pritom sam nedavno otkrila da su mi Pallas 20*Device i Juno 21*Skorpijona u sekstilu, pa mi rekose opet neki priliv preko partnera, Pallas u 6, Juno u 7. I da jedna predstavlja muziku. Suspect

Položaj vladara druge kuće sigurno više govori o načinu na koji zarađuješ negoli položaji planetoida i zvijezda nekretnica, osim toga sekstil među asteroidima (Juno i Palas su mjeseci Jupitera, ako se ne varam) nije među značajnim aspektima. Kada bismo uzimali u obzir sve to imali bismo na hiljade aspekata.

S obzirom da ti je VE, vladar druge otišla u deveto polje u znak Strijelca, ti bi mogla zarađivati novac kroz simboliku devetog polja (kao predavač na visokoškolskoj ustanovi, prevodilac, sudski tumač stranih jezika itd..., ovo je često pozicija ljudi kojima se preporučuje završiti visoko obrazovanje da bi mogli da zarađuju ili koji za novcem odlaze u inostranstvo, u tvom slučaju tim više jer je sve to u znaku Strijelca), dispozitor VE je JU u sedmom polju, odatle ideja astrolozima da ćeš profitirati od braka i da će te vrlo moguće muž izdržavati, osim toga, sve planete su ti skoncetrisane oko Desc, udaja će promijeniti tvoj život i dati mu posve novi tok. Ovo takođe ukazuje da je pronalazak partnera u fokusu tvojih interesovanja.
Čudno mi je da do sada nisi sama ništa zarađivala, s obzirom na godinu rođenja confused .
Eoja
Eoja

Broj poruka : 18
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd? - Page 4 Empty Re: Odakle dolazi novac govori i vl. 2 kuće-, u kojoj je kući, aspektima itd?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu