Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Sunca na DC

4 posters

Ići dole

Tranzit Sunca na DC Empty Tranzit Sunca na DC

Počalji  Tanja1 Sre Jul 03, 2013 3:29 pm

Bas me zanima kakva su vasa iskustva sa dolaskom So na dc. Da li vam je on doneo neko novo partnerstvo, bilo ljubavno ili poslovno? Kako tumacite ovaj tranzit? sunny
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Sunca na DC Empty Re: Tranzit Sunca na DC

Počalji  Tanja1 Sre Jul 03, 2013 4:01 pm

Tranzit Sunca kroz sedmu kucu moze doneti povecanu potrebu za partnerstvima i udruzivanjem. Naglasak je na "nama" nikako na pojedincu, a partner moze postati ogledalo nasih sopstvenih potreba. Period je odlican za sve vrste posla u kojima se radi "jedan na jedan" npr savetovanje, rad sa klijentima.... Zatim u tom periodu je naglasena popularnost, ali i diplomatija, jer pojedinac mora da ostvari balans izmedju sebe i onih sa kojima se udruzuje. Ego i ponos su vezani i usmereni na druge, na harmoniju i sklad.
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Sunca na DC Empty Re: Tranzit Sunca na DC

Počalji  Astrotanja Sre Jul 03, 2013 5:01 pm

Sve zavisi od situacije u kojoj je osoba, kojoj se radi horoskop.Odnosno da li je onaa u braku, ili nije, kako i da li je njen posao vezan za  javnost, ili savetovanja. Zavisi i kakve aspekte pravi prema natalnim planetama, kao i gde je otišao dispozitor. Tako na primer jedna osoba koja ima sada Sunce na Dc, a pri tom u opoziciji sa natalnim  Suncem, a nije u braku ima probleme i nerazumevnje od strane oca. Posebno kadaa je Mesec bio u loše aspektu sa nekom njenom natalnom planetom.

Druga osoba koja je u braku, u kome ima već duže vreme problema, kada joj je Sunce došlo na Dc, koji je u Raku, a Mesec napravio opoziciju sa natalnim Mesecom, javila mi je da je  čvrsto odlučila da se razvede.

Kao što Tanja reče, one koje nisu u braku imaju povećanu potrebu za udruživnjaem, partenerstvo, jer Rak teži porodici, domu.

Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Sunca na DC Empty Re: Tranzit Sunca na DC

Počalji  ena1976 Sre Jul 03, 2013 7:02 pm

Ne samo SO na DES, nego i dobar deo njegovog tranzita kroz VII doneo mi je zahlađenje od strane partnera. U to vreme mi je VII tranzitirao i MA, dispozitor mog nat.SO i nat.VE. Situacija se popravila dolaskom VE na DES i izlaskom MA iz VII, odnosno kada se pojavio aspekt SO60natJU (vladar V) i SO120natUR (vladar VII)
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Sunca na DC Empty Re: Tranzit Sunca na DC

Počalji  Tanja1 Čet Jul 04, 2013 1:31 am

Kod mene licno je So jos uvek u 6. ali pravi konj. sa Dc. I ne samo to u konj je sa Ju i opp sa Sa, Ne, Me i Ur. Meni licno je doneo zahladjenje odnosa, odnosno potpuni nagli prekid komunikacije u vezi. A sve mi se cini i kraj veze. Mozda da se nadam necem lepsem, kad So zakoraci u 7. polje, pa opozicije malo popuste, a inace...
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Sunca na DC Empty Re: Tranzit Sunca na DC

Počalji  Astrotanja Čet Jul 04, 2013 11:22 am

Ovih dana deluje  kvadrat Sunca u Raku u Urana  u Ovnu i  zategnuti odnosi, nemir,  tendencije ka raskidu du prisutne, još je 26. lunarni dan kadaje dobro da se podnose zahtev za razvod, ukoliko neko to  želi da uradi, ili da se oslobodimo neiskrenih veza, prijateljstva i slično.

Posebno ovo osećaju  napetost u odnosima sa drugima i partnerom osobe koje  imaju ascendentom u Lavu, Vodoliji, Jarcu.


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Čet Jul 04, 2013 9:51 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Sunca na DC Empty Re: Tranzit Sunca na DC

Počalji  Zorica Čet Jul 04, 2013 11:30 am

Ja cu da sacekam drugu stranu da se izjasni dali ima neke drugacije planove i koje. Medjutim za takvo sto treba komunikacija kod mene to momentalno sa njim je nemoguca misija i sve se odvija jednosmerno. Mad 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Sunca na DC Empty Re: Tranzit Sunca na DC

Počalji  Astrotanja Čet Jul 04, 2013 9:53 pm

Zorice, sa tim stvarima ne treba žuriti, posebno kada postoji dilema, kada osoba nije rešena da to uradi.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Sunca na DC Empty Re: Tranzit Sunca na DC

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu