Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vladar sedme u tranzitu kroz petu

4 posters

Ići dole

vladar sedme u tranzitu kroz  petu  Empty vladar sedme u tranzitu kroz petu

Počalji  Bambola Ned Sep 15, 2013 6:23 pm

Zivo me zanima da cujem vasa iskustva o ovom tranzitu. Da li vam je donio bracnog druga?
Meni je vladar VII Saturn i sad je usao u petu. Sad zasad, ulaskom u petu mi je donio ponudu u vezi posla. Doduse to je sigurno ova Ve0sa kumovala jer je posao u vezi umjetnosti i obrazovanja. Meni je Ve u ribama. Da li je moguce ocekivati trudnocu sa ovim tranzitom i u ovim godinama ?
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

vladar sedme u tranzitu kroz  petu  Empty Re: vladar sedme u tranzitu kroz petu

Počalji  ena1976 Ned Sep 15, 2013 7:35 pm

Bambola ::Zivo me zanima da cujem vasa iskustva o ovom tranzitu. Da li vam je donio bracnog druga?
Meni nije... ali to je bilo pre više od 15 godina pa se ni ne sećam šta se dešavalo
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

vladar sedme u tranzitu kroz  petu  Empty Re: vladar sedme u tranzitu kroz petu

Počalji  Strijelac Pon Sep 16, 2013 12:40 pm

Meni je Saturn u tranzitu petom a vladar mi je sedme kuće ... trenutno mi je situacija u braku loša, šta će biti ne znam ...

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

vladar sedme u tranzitu kroz  petu  Empty Re: vladar sedme u tranzitu kroz petu

Počalji  malamo Pon Sep 16, 2013 2:22 pm

meni je saturn vladar 7 a u tranzitu mi je u 5 jos od 20 stepenu vage Razz . uglavnom mi je doneo problematicne situacije u simolici 5 kuce, sad je negde na polovini 5 a od braka ni traga ni glasa (mada mi je inace vladar 7 u 5 natalno).
videcemo sta ce biti dok ne izadje iz 5, ko zna.. ono sto sam primetila je da se mnogo teze zaljubljujem, da racionalizujem muskarce, opreznija sam, hladnija..
mislim da je velika verovatnoca uci u brak dok saturn kao vladar 7 prolazi kroz 5, ali tesko da ce to biti podstaknuto nekim prejakim osecanjima i ludom ljubavi. pre ce biti/ dobar je, odgovoran, lepo mi je s njim, bice dobar otac,vreme mi je, bla, bla bla..

i da, moguca je trudnoca vrlo (kad se poklope i tranziti brzih planeta)
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vladar sedme u tranzitu kroz  petu  Empty Re: vladar sedme u tranzitu kroz petu

Počalji  Bambola Pon Sep 16, 2013 7:15 pm

Pa to je pozitivno onda posto nisam u vezi ali sam upoznala dragu osobu. Pritom mi je ovaj tranzitni Saturn120 Ve, tr Ju120 Ve, tr Saturn sekstil mars.
Doduse ova osoba ima So 90moj neptun, a ja Ve 90 njegov neptun pa cemo se lagati, duso ja i ti.
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

vladar sedme u tranzitu kroz  petu  Empty Re: vladar sedme u tranzitu kroz petu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu