Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strah od letenja

3 posters

Ići dole

Strah od letenja Empty Strah od letenja

Počalji  IVA Sre Okt 23, 2013 2:19 am

Vec neko vreme , radim kao privatnik , posao mi lose ide, krene pa stane, pa povuci potegni, pokusala sam i da konkurisem za neke poslove , al nista . Imam rezultate od prosle godine kad je situacija bila bolja i sad zivim od te ,,stare  slave,,. Vreme sad koristim da se dodatno obrazujem, citam knjige, vezbam, uzivam u caroliji doma, i opustenom druzenju sa porodicom, prijateljima. Koliko god da sam ranije dosta radila, sad toliko opusteno uzivam u dokolici. Valjda mi je i bilo potrebno da nemam posao , para , pa da shvatim da sa malo novca moze da se uradi dosta, a da vreme posveceno kuci i porodici je dragoceno. Ko sto je pricala moja , nedavno preminula drugarica- kad ulazes u kucu, porodicu  - to se odma vidi i ta ulozena energija ti se uvecana vraca, sve drugo se i ne vidi i ne ceni dovoljno.
nadam se da sam lekciju o ravnotezi u svakodnevnom zivotu , naucila i da mora i posao , i odmor i zivot,         ono  3x8 , ma kako tesko bilo za izvesti.
Planiram da prosirim, delatnost, iliti  mora vise poslova razlicitih da se radi , da bi sa vise strana kapalo ponesto, i da kad nesto ne ide , nesto drugo moze da prodje. Ta dodatna aktivnost  bi bila u domenu pravljenja necega , sivenja, pletenja i slicnih stvari koje se izradjuju rucno ,il za ciju izradu se koriste ruke. Ja u svom poslu  uglavnom koristim ruke da drzim misa dok blejim u kompjuter,  te sam otkrila da uzivam dok pravim, il nesto baratam rukama, znaci kad vise uposlim ruke.
Sad je Neptun na ASC, il tu blizu... saturn u 8..... jupiter u 5 ovo su trazniti...
Cudan mi je sad ovaj period zivota,  ko mala pus pauza, il ovo ovako i jeste zivot??
Da li sam ja prestala da se borim, il sam ostarila..il je moje vreme proslo....il da li jos uvek mozemo nesto da uradimo i promenimo?

Da li sam ja poludela od ovog Tranzitnog neptuna koji jos uvek stoji na vratima prve kuce, i pritom mi pravi trigon sa mesecom, sva sam nja nja nja.I love you 
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah od letenja Empty Re: Strah od letenja

Počalji  Astrotanja Sre Okt 23, 2013 10:45 am

Neptun te menja,  može doneti i neke samobmane, nejasnoće, ili pak  otvaranje novih mogućnosti, samoosvešćivanje kroz duhovnost, može  postaknuti i tvoju imaginaciju. Veru u sebe trebaš jačati, u ono što ti želiš da budeš sama, a ne ono što se očekivalo od tebe.Jupiter u petoj može povećati potrebu za  zadovoljstvima, za nekim hobijem, ili pak da može da deluje poboljno na kretivnost. Opet trebao bi Saturn u 8. da ti donese neki  novac od drugih, ne veliki, ali  nešto što nisi svojim radom  postigla, bez obzira da li je to novac koji  pristiže od partenera, ako ga imaš, ili  da to bude nešto što si ranije zaslužila, na neki način , pa se u ovoj godini može neočkivano doći, posebno je moglo to biti septembra.


Sada, dok je Neptun na Asc, je vreme da se okreneš sebi, da pomažući i prihvatajući sebe menjaš i svoj život, da uvidiš šta tebi odovara,mada tu može biti i zabluda, ako se ne osloniš na unutrašnji osećaj, intuiciju,  onda su moguće samoobmane.To će se nastaviti i sledeće godine, kada je defintivno vreme da se oslobodiš svega onoga što je  u neskladu sa tobom,čime si nezadovoljna, da neke odnose pročišćuješ, tranformišeš ili završiš nešto što već neo vreme traje, a predstvlja ti teret,  da bi mogla onda kada dođe vrme za veće novine, trajnije da ih  prihvatiš. Poruke mogu da ti dolaze ili kroz snove , ili kroz intuiciju, ili kroz slike, ako meditiraš. Neptun na Asc je dobara da se pomaže i drugima, pa se  tako pomaže i  sebi i čisti karma itd.cyclops Inače ovih dana je moguć manjak energije zbog Marsa koji ti je u kvadratu sa natalnim i  Neptuna koji ti je ove  godine u kvadratu  sa Marsom, a i deo sledeće godine. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Okt 23, 2013 12:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Strah od letenja Empty Re: Strah od letenja

Počalji  IVA Sre Okt 23, 2013 11:34 am

hvala:)

Draga Tanja,
uvek se zamislim kad dobijem odgovor, a sadasnji period je konfuzan.

nije mi jasno kako cu ziveti sa ovim neptunom, a intuicija je naglasena, kroz slike i snove.
vec duze vreme imam nedostatak energije, nije da je nemam , al opsti utisak je da sam osamucena, da ,,ne znam gde udaram,,
inace satuurn mi je prelazio preko meseca, i nije bilo prijatno,
Pozdrav:)


Poslednji izmenio IVA dana Sre Jan 07, 2015 1:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah od letenja Empty Re: Strah od letenja

Počalji  IVA Pet Mar 28, 2014 10:29 pm

Astrotanja ::Neptun te menja,  može doneti i neke samobmane, nejasnoće, ili pak  otvaranje novih mogućnosti, samoosvešćivanje kroz duhovnost, može  postaknuti i tvoju imaginaciju. Veru u sebe trebaš jačati, u ono što ti želiš da budeš sama, a ne ono što se očekivalo od tebe.
Sada, dok je Neptun na Asc, je vreme da se okreneš sebi, da pomažući i prihvatajući sebe menjaš i svoj život, da uvidiš šta tebi odovara,mada tu može biti i zabluda, ako se ne osloniš na unutrašnji osećaj, intuiciju,  onda su moguće samoobmane.To će se nastaviti i sledeće godine, kada je defintivno vreme da se oslobodiš svega onoga što je  u neskladu sa tobom,čime si nezadovoljna, da neke odnose pročišćuješ, tranformišeš ili završiš nešto što već neo vreme traje, a predstvlja ti teret,  da bi mogla onda kada dođe vrme za veće novine, trajnije da ih  prihvatiš. Poruke mogu da ti dolaze ili kroz snove , ili kroz intuiciju, ili kroz slike, ako meditiraš. :

Evo , proslo je neko vreme. Pustila sam intuiciji da me vodi i super je.
Otvaraju  se  mnoge  nove mogucnosti, i to me raduje.


Poslednji put izmenio IVA dana Sre Jan 07, 2015 1:44 am, izmenio ukupno 2 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah od letenja Empty Re: Strah od letenja

Počalji  logos Pon Mar 31, 2014 1:36 pm

Konjunkcija Sunca (osoba) sa Merkurom (ruke, komunikacija, trgovina) na samom kraju V kuće (hobi, neobavezno, razonoda) u trigonu (skladan aspekt) sa konjunkcijom Neptuna (umetnost) i Marsa (rad) iz IX kuće (inostranstvo) ukazuje da svoje radove moraš podići na viši umetnički (Asc u Ribama) i profesionalni nivo (Sunce i Merkur u konjunkciji sa vrhom VI kuće) i pokušaš da ih plasiraš u inostranstvo. Mars u IX kući te čini samoukom a obzirom da pomenute planete čine skladan bisekstil sa Jupiterom vladarem MC (zenit, karijera, veće pare) bilo bi dobro to što radiš radiš profesionalno i vrhunski (Sunce i Merkur pri vrhu VI kuće /posao/ u znaku Lava /vrhunski/). Jupiter je u konjunkciji sa Uranom (računar) i Vagi pa bi mogla preko interneta da prezentuješ svoje rukotvorine. Sunce je u kvadratu sa svojim vladarom slabim Mesecom iz znaka Škorpije gde je u padu pa bi bilo potrebno emocionalno i psihički ojačati jer je to bitno za tvoje zdravlje i posao (Sunce vladar VI kuće zdravlja i posla a Mesec u trigonu sa Asc u Ribama) i raspoloženje ukupno. Ovo potvrđuje i natalni T-kvadrat Meseca, Saturna i konjunkcije Sunca sa Merkurom.

U solaru za ovu godinu u IX kući se nalazi stelijum Merkura, Marsa i Jupitera u znaku Raka koji sa Saturnom iz I kuće i znaka Škorpije (vladar solarne III kuće komunikacija i trgovine) i Neptunom iz znaka Riba sa kraja IV kuće čini skladan veliki vodeni trigon pa bi bilo dobro o svemu rečenom dobro razmisliti pri čemu treba napomenuti da je i Sunce na samom kraju IX kuće uz sam MC.

Što se tiče tranzitnog Neptuna preko Asc pored rečenog bilo bi dobro posvetiti se malo više svojim umetničkim sklonostima a mislim da je u prošloj godini mnogo veći uticaj na tebe imao duži tranzit Saturna preko natalnog Meseca pri čemu je aktivirao gore pomenuti T-kvadrat Saturna, Meseca i Sunca kao žižne tačke čineći neku vrstu potištenosti. Ta se energija prenosi i na ovu godinu jer u solaru za ovu godinu postoji sličan T-kvadrat sa istim akterima samo što je žižna tačka Saturn u I kući.


Poslednji izmenio logos dana Uto Apr 01, 2014 11:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Strah od letenja Empty re:Strah od letenja

Počalji  IVA Pon Mar 31, 2014 4:18 pm

Prvo VELIKO HVALA:)
 Very Happy 
drugo, to jesu dileme !
Kako?
Sve je moguce, nauciti jos nesto, povezati se..biti kreativan , slobodan. svoj. I da je lako!

Saturn jeste doneo , kad je prelazio preko meseca, potistenost, brigu...i kljuc za resenje......praviti nesto...rukama.kreativno.....
Jos jednom OGROMNO HVALA Smile cheers


Poslednji put izmenio IVA dana Sre Jan 07, 2015 1:46 am, izmenio ukupno 3 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah od letenja Empty Re: Strah od letenja

Počalji  logos Uto Apr 01, 2014 1:27 pm

Natalna karta IVE:
Strah od letenja E6f4h3

U tvom horoskopu je naglašen bisekstil, pozitivna konfiguracija sa veoma skladnim protokom planetarnih energija. Direktno su uključena 6 nebeskih tela a indirektno još tri tako da obuhvata skoro ceo horoskop. Njega čine tri konjunkcije, Sunce (osoba) i Merkur (ruke, komunikacija, trgovina) u trigonu sa Marsom (rad, energija, igle, noževi, makaze) i Neptunom (umetnost, kreacija, imaginacija) a obe u sekstilima sa Jupiterom (ekspanzija, inostranstvo) i Uranom (novo, neuobičajeno, sloboda) kao žižnom tačkom. Neptun i Mars su vladari Asc i prve kuće (osoba, lični rad, lična kreacija), Sunce je vladar VI kuće (posao), Merkur je većinski vladar III kuće (trgovina, komunikacija, ruke), Jupiter je vladar MC (zenit, karijera) i većinski vlada IX kućom (inostranstvo). Saturn je preko kvadrata povezan sa Suncem i Merkurom a preko inkonjunkcije sa Marsom i Neptunom, nalazi se u II kući (novac i vrednosti od ličnog rada) u zrelijim godinama (Saturn) i posle većeg iskustva (Saturn) a kako je preko opozicije povezan sa Mesecom (vladar Sunca) iz VIII kuće (tuđ novac, krediti, nasleđe) iz znaka Škorpije (tuđ novac, krediti, nasleđe) biti oprezan jer će se to teško vratiti i uz veća odricanja (Saturn). Pluton iz znaka Device (posao) je u konjunkciji sa Jupiterom i Uranom što može ukazivati da osoba prvo mora osetiti dno pa tek onda revitalizovati svoje potencijale. Obzirom da su Jupiter, Uran i Pluton u VII kući (partneri) moguće je raditi sa partnerom pri čemu on može biti i iz inostranstva (Jupiter).

Jupiter sredinom jula prelazi preko natalnog Sunca i Merkura a odmah zatim i Sunce (za rođendan) i biće u VI kući pri čemu će se aktivirati pomenuti natalni bisekstil pa bi možda bilo dobro pokušati iskoristiti povoljne planetarne energije kroz posao.

Ovde valja pomenuti da je Sunce na 29° stepenu Raka. Taj stepen kao poslednji stepen nosi svu simboliku i sva iskustva Sunca stečena prolaskom kroz taj znak. To iskustvo može dobro poslužiti u narednom periodu i akcijama koje osoba preduzima. Ako se povoljno koristi simbolizuje neku vrstu vidovitosti a u suprotnom slučaju, ako se ne koristi povoljno, simbolizovaće tzv. "stepen plača" jer osoba ima potencijale koje ne koristi.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Strah od letenja Empty Re: Strah od letenja

Počalji  IVA Uto Apr 01, 2014 4:03 pm

WOOOOOOOOOW
Prijatelju ogromno hvala  Very Happy cheers 



Poslednji put izmenio IVA dana Sre Jan 07, 2015 1:02 am, izmenio ukupno 2 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah od letenja Empty Re: Strah od letenja

Počalji  IVA Sre Jan 07, 2015 12:57 am

Pozdrav svima:)
malo pre gledam svoj solar za narednu godinu, i, i , sta je sve ovo????????? Very Happy Može li jedan moj rođendan da prodje mirno...izgleda da ne moze... Very Happy

Ova solarna je pocela lepo, povecana energija, al sve ide sporo, nikako realizacija. Very Happy
Ako sam ove godine osetljiva, sta ce tek biti sledece godine kad mi se ukrste sve ove crvene linije cherry rendeer jocolor

Pozdrav
bounce
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah od letenja Empty Re: Strah od letenja

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu