Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta se to meni sprema (a vec mi je dosta :))

Ići dole

Sta se to meni sprema (a vec mi je dosta :)) Empty Sta se to meni sprema (a vec mi je dosta :))

Počalji  mariamrak Uto Jun 03, 2014 1:39 pm

Pozdrav svima, otkrila sam ovaj forum tek nedavno i vec ga danima citam. Astrologiju proucavam iz hobija i nakon sta sam sve ovo procitala imam jos vise pitanja nego prije  bom bom  Postavila sam svoju natalnu (nadam se da mi je uspjelo) pa ako bi mi netko mogao rastumaciti sta mi se to sve sprema u blizoj buducnosti? Znam da prozivljavam saturnov povratak, sade sati, usao mi je saturn u prvu kucu i u novembru ce poceti konjukcije na stelium mjesec-jupiter-uran (u 1. kuci)... direktno-retrogradno-direktno! Juuuhuuu!!! E sada, citala sam na ovom forumu i o JOD konfiguraciji (za koju prvi put cujem) i mislim da i to imam??? I da se bas aktivira na mjestu gdje je gore navedeni stelium (mozda sam sve krivo shvatila???). Nije mi to bas jasno kako tranziti aktiviraju natalne aspekte? Recimo u natalu imam uran trigon venera, a sada mi tranzitni uran radi trigon na veneru. Jeli to aktivacija natala?
Imam brdo pitanja ali ne zelim previse gnjaviti, bit cu stvarno zahvalna ako mi netko ima volje rastumaciti.... Astrologija mi je uvjek bila jako zanimljiva, a intenzivnije sam ju pocela proucavati 2010. god. kada su pocele vece turbulencije u mom zivotu (kasnije sam saznala da se to poklapa sa ulaskom saturna u vagu gdje je presao preko mog natalnog saturna i plutona). Trenutno sam u procesu razvoda (ja zelim razvod) i htjela bih da to prodje mirno i bez stresova za mog sincica (Leo,11.05.2008. Rijeka-HRV 07:10). Takodjer se nadam upoznati nekoga i istovremeno sam u strahu od toga (brak me izmucio!). Imam biznis sa muzem - dali i to trebam mijenjati? Dali da brzam sa razvodom (on odugovalaci)? Moja astrologica kaze da pozurim.... ali ne kaze i zasto?
Eto ako netko ima volje škicnuti moju natalnu i dati mi neka objasnjenja.... unaprijed puno puno hvala!

mariamrak

Broj poruka : 1
Godina : 40
Datum upisa : 03.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu