Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horoskop moje devojcice

2 posters

Ići dole

Horoskop moje devojcice Empty Horoskop moje devojcice

Počalji  manuela Ned Jul 06, 2014 10:38 am

Logos, molim te da li mozes nesto da kazes o horoskopu moje devojcice, ima dosta izazovnih aspekata. Cime bi mogla da se bavi, koji sport joj odgovara?
https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/2v8q0ig.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Horoskop moje devojcice Empty Re: Horoskop moje devojcice

Počalji  logos Pon Jul 07, 2014 12:43 pm

manuela ::Logos, molim te da li mozes nesto da kazes o horoskopu moje devojcice, ima dosta izazovnih aspekata. Cime bi mogla da se bavi, koji sport joj odgovara?
https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/2v8q0ig.gif

Zorica ti je napisala 17. Jula 2013. "Manuela horoskopi dece se tumace po etici astrlogije samo onda kada dete ima zdravstvenih problema pa se trazi resenje. U drugim situacijam se ne gleda detetov horoskop do nekih 12 godina pa i kasnije." I ja sam sličnog mišljenja. Što se tiče izazovnih aspekata, pa ceo život je skup mnogih izazova a on nije ništa bolji i lakši ako upravljamo njime na osnovu "nekih astroloških analiza osobe koju ne poznajemo" pogotovo kada nije po sredi nikakav problem, hvala Bogu!

Preporučio bih da se bavi plivanjem (pod uslovom da se ne plaši vode) i tenisom a ona je u uzrastu kada je dobro za početak bavljenja time. Svi znamo da će se tako razviti u zdravu, snažnu i lepu osobu. Naravno, da li će se i čime baviti zavisi samo od vas i vaših mogućnosti a dobro je bilo čime da se bavi samo da joj se ništa ne nameće kao prisila jer svi mi u suštini imamo mnoge talente i samo od nas zavisi koji ćemo iskoristiti. Dakle, ništa ne mora a sve se može.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Horoskop moje devojcice Empty Re: Horoskop moje devojcice

Počalji  manuela Pon Jul 07, 2014 10:19 pm

Hvala na savetu, plivanje mnogo voli i sad je na moru, bas lepo pliva, ali mi nije palo na pamet da bi time mogla i da se bavi. Vise sam ja licno bila zainteresovana da je angazujem u neki borilacki sport, ali pre 2 godine kad sam je odvela na trening nije htela da se ukljuci, mada je i bila mala, mozda joj se dopadne od ove godine.  Smile 

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Horoskop moje devojcice Empty Re: Horoskop moje devojcice

Počalji  manuela Uto Maj 30, 2017 3:36 pm

Moja devojcica jos malo puni 10 godina. Od kad sam postavila pitanje za njen horoskop, proslo je skoro 3 godine i za to vreme se dosta toga izdesavalo. Ona vec 3 godine vezba aikido, a nepune 2 godine svira gitaru i peva, njen profesor kaze da je veliki talenat za muziku... Bas cudno sve samo ne kao kod mene. Mnogo voli da cita, nedeljno procita jednu ili dve knjige.Lepo crta i slika. Nekako mi je malo rasejana, stalno je na sto strana, nisam vise uopste sigurna sta bi mogla da forsiram kod nje, u sta da je usmeravam? Da li bi mogao neko da mi da neki savet?

https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/2v8q0ig.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Horoskop moje devojcice Empty Re: Horoskop moje devojcice

Počalji  manuela Sub Jun 03, 2017 7:26 pm

Sve me ovo interesuje jer sam u velikoj dilemi da li od septembra da je upisem u muzicku skolu? Ima privatne casove gitare, a vidim da je muzika sve vise interesuje, pa ne bi zelela da pogresim oko pohadjanja muzicke skole, ova godina bi bila mozda i poslednja kad bi mogla da krene u osnovnu muzicku jer puni 10 godina...

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Horoskop moje devojcice Empty Re: Horoskop moje devojcice

Počalji  manuela Uto Jun 13, 2017 8:02 pm

Sutra idemo da se testiramo za vanredni upis u muzičku školu. Kažu da smo zakasnili za redovno školovanje. clown I love you

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Horoskop moje devojcice Empty Re: Horoskop moje devojcice

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu