Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd....

2 posters

Ići dole

Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd.... Empty Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd....

Počalji  kalashari Pet Jul 25, 2014 6:57 pm

Poz,

Da li bi neko mogao da rastumaci moju kartu i kaze mi da li postoji neka mogucnost odlaska u inostranstvo na duze? Takodje ako moze da mi se kaze malo vise o ljubavnom zivotu, partnerima itd....

Inace, musko sam...

Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd.... 2yweaeo

kalashari

Broj poruka : 3
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd.... Empty Re: Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd....

Počalji  astrosunce Pon Jul 28, 2014 3:10 am

Po ovoj karti si domaćinska, mistićna, sklona obitelji Ribica sa harizmatičnim uzlaznim znakom Škorpije i mjesecom (dušom) u Vagi. Tvoja ličnost bi željela idealan dom i obitelj, i ako već želiš da zasijaš u domovini onda bi trebao da plivaš tiho kao ribica strpljivo da se prilagođavaš vremenima u kojima živimo tražeći sklad i ljepotu kroz umjerenost, ali i prijateljstvo i protekciju starijih autoriteta i vjerovatno žena koje su dosta detaljne i precizne. Po mom skromnom sudu mislim da ti je druga polovina naklonjenija za iznenadan odlazak u inozemstvo jer mi se ćini da ćeš imati mnogo više vjere u sebe tada. Po mom skromnom sudu dosta si samostalan u odlučivanju i ne može se baš lako uticati na tebe. Rakovi su ti naklonjeni zar ne ? A škorpijice za tebe rade onako iza scene, donoseći ti osjećaj sreče... Volio bih znati da li ti otac po koju volio je piti ili pio ili imate li nekako udaljen, nejasan odnos ?

Hvala ti na odgovoru unaprijed

Ah da pitao si i za ljubav pa potraži je u svojoj bližoj okolini i na prijateljskoj osnovi iako mi se ćini da si u emotivnim vodama najsrečniji kada veza počne onako iza scene, skoro pa tajno...Čak mi se ćini da i tvoj um slobodan i nesputan ponekad zamisli emotivnu vezu na platonski i sanjalački način sa nekom kolegicom iza scene...

Želim ti svu sreču u životu i da imaš dovoljno strpljivosti u sebi, prema prijateljima i porodici... Smile 
astrosunce
astrosunce

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.07.2014

http://Astrosunce.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd.... Empty Re: Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd....

Počalji  kalashari Uto Jul 29, 2014 3:17 pm

Hvala puno astrosunce!

Rekao si: "Po mom skromnom sudu mislim da ti je druga polovina naklonjenija za iznenadan odlazak u inozemstvo jer mi se ćini da ćeš imati mnogo više vjere u sebe tada" ... Nije mi jasno ovo "druga polovina"... Druga polivina, mislis moja druga polovina? Ja sam inace ozenjen, i moja druga polovina NIKAKO nije za odlazak u inostranstvo Sad Zato sam i pitao sve ovo....

Sto se tiche oca.... da, voli popiti, ali nema problem sa alkoholom... Volim i ja popiti... Voli dosta ljudi popiti..... Odnos sa ocem, pa onako, neki normalan odnos, nista spec...... Mislim ja ne zivim sa mojima vec nekoliko godina.

kalashari

Broj poruka : 3
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd.... Empty Re: Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd....

Počalji  astrosunce Čet Jul 31, 2014 12:43 am

Prijatelju, oprosti ispustio sam jednu riječ a čijim izostankom se gubi smisao rečenice. Po mom mišljenju, naklonjenija ti je druga polovina života. A usudit ću se reći da bi ti recimo, akobogda, 2018 mogla biti uspješna, onako poprilična dobra, naklonjena godina. No kako nemam tvoje podatke, a bez dodatnih analiza ne usuđujem se reći više od onog što sam napisao.
astrosunce
astrosunce

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.07.2014

http://Astrosunce.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd.... Empty Re: Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd....

Počalji  kalashari Pet Avg 01, 2014 2:31 pm

OK, nego sta je jos potrebno od podataka da stavim? Jel potrebno mozda neki drugi chart da generisem? Inace rodjen sam 10. marta 1982. u 22:15, Kraljevo.

kalashari

Broj poruka : 3
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd.... Empty Re: Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd....

Počalji  astrosunce Čet Avg 07, 2014 11:11 pm

Zdravo kalahasari, dragi prijatelju, evo dva perioda u bližoj budućnosti, po mom mišljenju, koji bi ti mogli biti zanimljivi:
1.Period septembra 2014,
2.Sami kraj februara i početak marta 2015.godine.

Što se tiče ljubavi, onako prijateljski savjet: kako voliš previše svoju slobodu i nezavisnost, pokušaj ipak da nastojiš da bar ponekad prihvatiš savjet, sugestiju ili bar pozorno saslušaj partnerku... Znaš, prijatelju, venera iz treće kvadrira jupitera u 12, pa vl. 5 u 12...itd ..sve me to navodi da u nekom periodu života potražiš možda zabranjeno voće... pa bude bračnih problema, i naravno "po koju čašicu" smanji za svoje dobro !



srdačan pozz
astrosunce
astrosunce
astrosunce

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.07.2014

http://Astrosunce.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd.... Empty Re: Mogucnost odlaska u inostranstvo, ljubavni zivot itd....

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu