Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zdravstveni problemi

2 posters

Ići dole

Zdravstveni problemi Empty Zdravstveni problemi

Počalji  zumbulica Ned Nov 23, 2014 5:59 pm

Pozdrav,
u zadnje vrijeme imam sve više problema sa zdravljem, barem se ja tako osjećam iako mi krvna slika pokazuje samo manjak željeza u krvi.
Osjećala sam i bolove iz prsne kosti prema srcu i probleme sa reumom valjda, kao da me nešto vuče iz ruku i nogu. Doktorica to pripisuje stresu i manjku odmora. Možete li vidjeti išta iz natalne karte? Jel bi bilo dobro da idem na daljnje pretrage?
https://2img.net/h/oi60.tinypic.com/35jw1fm.gif
Hvala

zumbulica

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zdravstveni problemi Empty Re: Zdravstveni problemi

Počalji  logos Uto Nov 25, 2014 11:59 pm

zumbulica ::Pozdrav,
u zadnje vrijeme imam sve više problema sa zdravljem, barem se ja tako osjećam iako mi krvna slika pokazuje samo manjak željeza u krvi.
Osjećala sam i bolove iz prsne kosti prema srcu i probleme sa reumom valjda, kao da me nešto vuče iz ruku i nogu. Doktorica to pripisuje stresu i manjku odmora. Možete li vidjeti išta iz natalne karte? Jel bi bilo dobro da idem na daljnje pretrage?
Hvala

Mnogo toga može da izazove bolove u predelu grudne kosti. To bi trebalo sa svojim lekarom da utvrdiš jer nije igrati se sa time.

Bilo bi dobro da nam kažeš kada su počeli navedeni simptomi i šta si tada radila, kako si se hranila, šta si doživela, da li si imala stresne situacije i čime su izazvane, da li si imala fizičke i mentalne napore i sl.?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu