Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problemi sa grlom

3 posters

Ići dole

Problemi sa grlom Empty Problemi sa grlom

Počalji  manuela Sre Jun 07, 2017 4:44 pm

Vec 2 meseca me boli grlo, pila sam antibiotik, ali mi nije nista bolje. Ima neka izraslina na levom krajniku, tj. krajnike sam davno operisala, ali je jedan mali delic ostao, pa se na njemu vidi nesto nabubreno i crveno. Boli me kad gutam. Poslali su me na briseve i doktorka kaze da treba da uradim jos neke analize. Nisam ziva ovih dana. Mnogo se bojim da nije nesto maligno... Da li to moze da se vidi iz moje natalne karte?


https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Problemi sa grlom Empty Re: Problemi sa grlom

Počalji  manuela Čet Jun 08, 2017 3:17 pm

Sve je u redu. Izgleda da mi ovaj tranzitni Saturn u 12. polju ne da mira, stalno me muce neki strahovi... Embarassed

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Problemi sa grlom Empty Re: Problemi sa grlom

Počalji  Astrotanja Čet Jun 08, 2017 4:01 pm

Pored  Saturna,  Uran koji  je  zajedno  sa Saturnom  vladar  vaše  druge  je  u kvadratu sa Mesecom. Puno  stresa,  napetost,  kao i moguće nerviranje utiču  na  zdravlje. Merkur,  vladar  6.  je  bio  u Biku, znaku  koji  se odnosi  na  grlo i vrat. Od  juče  je  u Blizancima i treba  da  stižu daleko
više informacije  koje  se  tiču  zdravlja,  bilo  da  vi  tragate  za njima,  bilo  da  vam drugi  daju, kao  ovo sada  ja. Inače grlena čakra, odnosno problemi sa grlom su vezani za progutanu ljutnju, odnosno reči koje nisu izrečene, a imali ste potrebu da ih saopštite nekome.

Veoma  je  dobro  da  se  intenzivno  opuštate inaravn  Saturn  u 12. se pobeđuje  duhovnošću. Unutrašnji   mir  je  taj  koji  bi  dove  do boljeg  zdravlja.  Mesec  u Jarcu, je  dobara  za boravak  na  planini, u  šumi,  negde  gde ima  tišine i mira. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Jun 08, 2017 4:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Problemi sa grlom Empty Re: Problemi sa grlom

Počalji  manuela Čet Jun 08, 2017 4:27 pm

Hvala Tanja na savetu. Ali meni se odmor na planini ne dopada, jako sam zimogrozljiva i mnogo volim toplotu. Takodje volim da odmor provodim gde ima mnogo ljudi, zabave, buke, trznih centara, da sve vrvi od desavanja,sve u svemu samo da je sredina urbana.
Kvadrat tranzitnog Urana na natalni Mesec mi je doneo da mi se mama operisala pre mesec dana.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Problemi sa grlom Empty Re: Problemi sa grlom

Počalji  Astrotanja Čet Jun 08, 2017 4:55 pm

Uran  će    juna, jula, avgusta  da pravi kvadrat na vaš Mesec  i on  može  da utiče na  povećanu napetost  kroz porodične odnose, kao i na  razna neočeivana  dešavanja i promene u vezi porodice, nekog  člana. Moguće  i majke, ali kako ste i vi majka, može i  na  vas. Dešavanja  su uzneravajuća i ima i neizvesnosti.  Operaciju  je  verovatno  doneo  Mars kada je  tranzitirao četvrtom kućom.Uran u 4.  on  donosi iznenadne  promene,  stresne  situacije, nekada  i  promenu  mesta boravka, bilo  zbog putovanja, ili nečeg  drugog.

Boravak  na planini bi vam koristio   i donelo  dobro, jer  je  u skladu  sa  simbolikom planeta.  Tišina   je  lekovita  za  ljude  sa Mesecom  u Jarcu,kao i planine, na  kojima  može  divno  da  se  sunča i gde   je leti božansveno  i  nije  hladno, već toplo u letnjim  mesecima.  Blaga  svežina  je  noću, ali  daleko od  hladnoće.
 
Što  se  tiče  gužve, ima  je,  na  mestima  koji  su centar, bilo Zlatibora,  ili neke druge planine. Ima i raznih  koncerata  i manifestacija, mesta za zabavu, u to sam se  uverila   lično.  Za psihu  nema  boljek leka od   tišine  i zelenila  koji utiče na  nervni sistem, a kojeg ima  na planinama, kao i vazduha punog kiseonika, koji  je  lekovit  i smiruje. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Problemi sa grlom Empty Re: Problemi sa grlom

Počalji  logos Pet Jun 09, 2017 12:18 pm

manuela ::Hvala Tanja na savetu. Ali meni se odmor na planini ne dopada, jako sam zimogrozljiva i mnogo volim toplotu. Takodje volim da odmor provodim gde ima mnogo ljudi, zabave, buke, trznih centara, da sve vrvi od desavanja,sve u svemu samo da je sredina urbana.
Kvadrat tranzitnog Urana na natalni Mesec mi je doneo da mi se mama operisala pre mesec dana.

Asc u znaku Jarca, vladar Saturn u padu iz znaka Ovna u opoziciji sa svojim vladarom Marsom koji je u izgonu u znaku Vage a zajedno u kvadratima sa Asc pri čemu formiraju snažan kardinalan T-kvadrat sa fokusom na Asc. Logično je da se osećaš kako si navela. Loše pozicioniranom Saturnu je potrebna energija, toplota, aktivnost (Ovan) i kretanje (Saturn u III kući) koju on ipak više dobija kroz sekstil sa Suncem sa 5° znaka Blizanaca iz V kuće jer ti (Sunce) voliš zabavu, razonodu (V kuća, 5° analogija V kuće) i tržne centre (Blizanci) i to te čini srećnom (sekstil Sunca sa Jupiterom sa 0° znaka Lava - zabava, razonoda, leto, Sunce) a Saturn, Jupiter i Sunce su u skladnom bisekstilu gde energija lako funkcioniše. Istina je da sve to imaš i na urbanom Zlatiboru, pogotovo leti mada sve to tamo košta mnogo više i treba do tamo nekako otputovati. Lično mislim da vredi, ima bazena i mogućnosti za razne sportske aktivnosti (košarka, tenis i dr) što može biti dobro i za tvoju ćerkicu. U blizini je Borova Glava, rodno mesto poznatog slikara Bore Kovačevića gde možete posetiti njegov mali „umetnički grad“ gde se na prostoru od oko devetsto kvadratnih metara ispunjenih autetničnom zlatiborskom arhitekturom nalaze izložbeni i radni prostori.

Što se tiče majke i njene operacije pre mesec dana je tranzitni Mesec (ektuelna dešavanja, majka) ušao u znak Škorpije (prirodna VIII kuća, lekarske intervencije, operacije) i bio u kvadratu sa svojim natalom.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Problemi sa grlom Empty Re: Problemi sa grlom

Počalji  manuela Pet Jun 09, 2017 3:45 pm

Hvala vam i Tanji i vama Logose na tako lepom tumačenju.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Problemi sa grlom Empty Re: Problemi sa grlom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu