Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

+13
Flora
Milica
DUH
Bambola
Snezana
IVA
Zorica
mesmerized
Maki
Latica
nina4
LoSt_in_SpaCe
Astrotanja
17 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Izida Sre Sep 16, 2009 10:48 am

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 10:55 am

zorzet ::8)duhu je zadovoljena znatizelja a ja ne zelim ostavljati previse tragova o svom identitetu, sorry)

Zao mi je zorzet ja sam to vec sve prekopirala i objavila pod Astrosibolika u slikarstvu, ako zelis da izbrisem - izbrisacu...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 3:58 pm

zorzet ::Cool

Žao mi je Žoržet što ne želiš da se vide tvoje slike, pošao sm da obrišem ono što si tražila ali ne vidim gde je, inače što se mene tiče ja bih okačio neku tvoju sliku na zid ali ako ne želiš, šta mogu, mada ne razumem jer čovek ustvari kreativnost ima da bi je podelio sa drugima.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Bambola Sre Sep 16, 2009 7:08 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 8:38 pm

zorzet ::Dragi duse, ja sam podijelila dosta detalja mog privatnog zivota sa vama, pa mi nije u interesu da otkrivam dalje moj identitet.
Inace, to mi je profesija a ovo zabava i ne bih mjesala to dvoje. Jednostavno kao kad dodjes kuci, skines cipele, noge polozis na sto i zadnje sto zelis je da ti neko prica o poslu i jos raspravlja i trazi da mu odgovaras i ulazis u beskrajne polemike o tome itd..niti na poslu da ti neko prepricava tvoj privatni zivot..

Zaista ne razumem, kakve veze imaju tvoje slike sa privatnim životom, u odnosu na nas, a identitet si otkrila onog trenutka kada si postavila svoju natalnu kartu, pa sam malo zbunjen
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  -menora- Čet Sep 17, 2009 7:56 am

Dobro jutro svima Very Happy , ja imam potrebu (kao i Zorzet Very Happy ) da se povucem sa neta i zato me nema ... ali citam vas pomalo Very Happy ... ali pogledah da ce mi oko 25 decembra (valjda sam dobro videla) Sa praviti egzaktnu konjukciju na Pl u 8 kuci ; a natalno imam Mo120Pl ...to mi se ne svidja ... da li se ce se nesto lose desiti ???
...ljubim vas sve Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  inja Čet Sep 17, 2009 2:42 pm

Ni mene nije bilo neko vreme (selidba u drugi grad i 300 cuda...) , a i mene ceka Sa 0 Pl Smile i to na samom pocetku novembra, ali to me jos ne brine Smile . Sad me muci krs tranzita Sad tr. Sa 120 Mo i 30 na Ve, tr. Ur 60 Mo i 150 na Ve , pa tr. Ne 90 Mo i 120 na Ve... i ja ne znam gde se nalazim Smile Uz to Ma mi iz 7.kuce pravi 90 na stelijum i jos i ovaj retro Merkur... uf... kako je on krenuo retro tako je dosla napetost koja me je tako zablokirala da nemam reci... najradije bih prespavala ovaj period! Ali za neki dan ce meni Ju napraviti 120 na Dsc i tu ce ostati do 4. novembra , pa cu se valjda odblokirati ! Smile
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Čet Sep 17, 2009 8:31 pm

-menora- ::Dobro jutro svima Very Happy , ja imam potrebu (kao i Zorzet Very Happy ) da se povucem sa neta i zato me nema ... ali citam vas pomalo Very Happy ... ali pogledah da ce mi oko 25 decembra (valjda sam dobro videla) Sa praviti egzaktnu konjukciju na Pl u 8 kuci ; a natalno imam Mo120Pl ...to mi se ne svidja ... da li se ce se nesto lose desiti ???
...ljubim vas sve Very Happy

Probaj da se setiš šta ti je tranzit SA preko PL doneo prvi put kada ga je prelazio, nešto slično verovatno će i sada biti ali pošto ti PL vlada 9p, možda i 10p a nalazi se u 8p pa su tu neke promene, može da bude loše samo kada tranzitni SA u 8p sustigne MA i kad budu u konjukciji ali ne bih rekao da ti je zdravlje ugroženo jer MO 120 PL.. verovatno ti se odnosi na nešto vezano za posao ili neko nasledstvo

Nisam siguran, mislim ja uglavnom gledam samo natalne karte jer tu sve piše
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  -menora- Čet Sep 17, 2009 9:32 pm

Hvala DUSE !!!
Hm jedino cega se secam te 82' je da mi se rodila najmladja sestra i da smo se preselili u novu kucu ali tek u januaru 83' a ja sam strasno patila za svojm drustvom,skolom,stanom itd ...i danas sanjam taj nas stan iz koga smo se iselili ... ne znam ... ma bice sve ok Very Happy ...a evo vec mi sada neka teskoca na poslu mada mi deluje onako prolazno ... poslala sam ti pp jutros ... Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  -menora- Čet Sep 17, 2009 9:37 pm

inja ::Ni mene nije bilo neko vreme (selidba u drugi grad i 300 cuda...) , a i mene ceka Sa 0 Pl Smile i to na samom pocetku novembra, ali to me jos ne brine Smile . Sad me muci krs tranzita Sad tr. Sa 120 Mo i 30 na Ve, tr. Ur 60 Mo i 150 na Ve , pa tr. Ne 90 Mo i 120 na Ve... i ja ne znam gde se nalazim Smile Uz to Ma mi iz 7.kuce pravi 90 na stelijum i jos i ovaj retro Merkur... uf... kako je on krenuo retro tako je dosla napetost koja me je tako zablokirala da nemam reci... najradije bih prespavala ovaj period! Ali za neki dan ce meni Ju napraviti 120 na Dsc i tu ce ostati do 4. novembra , pa cu se valjda odblokirati ! Smile

nije ni tebi lako ...ajde posto ce prvo tebi biti tr Sa0Pl javni kak' je bilo cyclops
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Čet Sep 17, 2009 9:52 pm

-menora- ::Hvala DUSE !!!
Hm jedino cega se secam te 82' je da mi se rodila najmladja sestra i da smo se preselili u novu kucu ali tek u januaru 83' a ja sam strasno patila za svojm drustvom,skolom,stanom itd ...i danas sanjam taj nas stan iz koga smo se iselili ... ne znam ... ma bice sve ok Very Happy ...a evo vec mi sada neka teskoca na poslu mada mi deluje onako prolazno ... poslala sam ti pp jutros ... Very Happy

Pročitao sam PP ali sam bio na poslu a tamo ne mogu da otvaram natalne karte, integrisana grafička kartica mi posle zakoči komp pa moram da ga restartujem i tako to, inače ne brini, mislim uopšteno na tvoj natal
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 3 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu