Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljstvo u natalnoj karti

2 posters

Ići dole

Prijateljstvo u natalnoj karti Empty Prijateljstvo u natalnoj karti

Počalji  Boudika Čet Jan 22, 2015 11:07 pm

Pozdrav svima, nova sam na forumu.
Moj datum rodjenja je 18.10.1982 u 15 i 15 u Kopru - Slovenija, a njegov datum rodjenja je 22.06.1986 u 15 i 15 u Napulju - Italija.

Smo dobri prijatelji. Ja ga volim jako. Kakvi smo po karakteru...? Kakav je naš odnos?
Ja imam puno planeta u osmoj kući. Volim fotografirati, a najviše volim fotografirati ptice.
Zanima me pokazatelji talenta u natalnoj karti ... šta vidite?
Moj prijatelj ima puno kvadrata. Što to znači? On je kontrolor zračnog prometa, da li se to vidi u njegovi natalnoj karti?

Unaprijed hvala na pojašnjenju. ... Srdačan pozdrav.


JA
Prijateljstvo u natalnoj karti 28t9szt

ON
Prijateljstvo u natalnoj karti 23wlhed

SINASTRIJA
Prijateljstvo u natalnoj karti 20hwyeh

Boudika

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo u natalnoj karti Empty Re: Prijateljstvo u natalnoj karti

Počalji  Boudika Pon Jan 26, 2015 1:56 am

Neko?

Boudika

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo u natalnoj karti Empty Re: Prijateljstvo u natalnoj karti

Počalji  logos Pon Jan 26, 2015 2:38 am

Boudika ::Pozdrav svima, nova sam na forumu.
Moj datum rodjenja je 18.10.1982 u 15 i 15 u Kopru - Slovenija, a njegov datum rodjenja je 22.06.1986 u 15 i 15 u Napulju - Italija.

Smo dobri prijatelji. Ja ga volim jako. Kakvi smo po karakteru...? Kakav je naš odnos?
Ja imam puno planeta u osmoj kući. Volim fotografirati, a najviše volim fotografirati ptice.
Zanima me pokazatelji talenta u natalnoj karti ... šta vidite?
Moj prijatelj ima puno kvadrata. Što to znači? On je kontrolor zračnog prometa, da li se to vidi u njegovi natalnoj karti?

Unaprijed hvala na pojašnjenju. ... Srdačan pozdrav.

Neptun (slikanje) u konjunkciji sa Marsom (rad, akcija, sport) u X kući pri MC (uspeh, karijera, sopstveni posao) a zajedno u povoljnom sekstilu sa stelijumom Sunca (osoba, život), Venere (lepota, sklad, umetnost), Saturna (staro, klasično, zimsko, planine) i Plutona (stradanje, istraživanje) iz znaka Vage (umetnost, partneri, izložbe) može ukazivati na sklonost bavljenju (Mars) fotografisanjem (Neptun) i mogućom karijerom (X kuća) od toga. To bi moglo da budu umetničke fotografije (Neptun u sekstilu sa Venerom), akcione - u pokretu (Mars) kojima se istražuje (Pluton) život (Sunce) u zimskim i planinskim (Saturn) predelima. Neptun je vladar Asc (osoba) a Mars je drugi vladar I kuće (osoba), u sekstilu su sa Asc i pomenutim stelijumom iz znaka Vage koji je u skladnom trigonu sa Asc, svi zajedno čine povoljan bisekstil sa fokusom na Neptunu i Marsu iz X kuće pri MC što naglašava povoljnost bavljenja fotografijom.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo u natalnoj karti Empty Re: Prijateljstvo u natalnoj karti

Počalji  logos Pon Jan 26, 2015 3:22 pm

U sinastrijskoj karti je njegov Asc (on) iz znaka Vage (partneri) na tvom Suncu (ti) u tvojoj VIII kući (telesni kontakti) što ukazuje na obostranu fizičku privlačnost i da kod tebe postoji i želja za produbljenjem veze. To potvrđuje i njegov Pluton (magnetizam) iz njegove I kuće (on) i iz znaka Škorpije (magnetizam) koji je takođe u tvojoj VIII kući što ukazuje da te on magnetski privlači. Njegovo Sunce (on) je u tvojoj IV kući (dom) i u opoziciji sa tvojim Neptunom (nepoznanica, tajna, skriveno) koji je vladar tvog Asc (ti) što može simbolizovati njegovo prisustvo u tvome domu ali da si ti za njega nepoznanica koju bi on morao da otkrije u partnerskim odnosima (opozicija je u suštini odnos I i VII kuće, oni koji su nam suprotstavljeni, koji su naspram nas, koje upoznajemo u životu).

On ima opoziciju Marsa (energija, sila) i Merkura (komunikacija) koji su u kvadratima sa stelijumom Sunca, Venere, Saturna i Plutona iz znaka Vage (partneri) pri čemu je formiran uslovni kardinalni T-kvadrat sa fokusnom tačno na stelijumu što može ukazivati na partnera koji vodi energične i temperamentne (Mars) razgovore (Merkur) pri čemu reči (Merkur) mogu biti toliko oštre (Mars) da povrede (Mars) partnera (Sunce u Vagi). Trebalo bi znati i da je njegov Uran (svađa, ishitreno, sloboda, prijatelj) na tvom Marsu (akcija, rad, energija) a njegov Saturn (teškoće, problemi, prepreke) na tvome Uranu (sloboda, prijatelj) pa zato nije na odmet oprez dok se ne definišu prijateljstvo i međusobne slobode.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo u natalnoj karti Empty Re: Prijateljstvo u natalnoj karti

Počalji  Boudika Pon Jan 26, 2015 10:22 pm

KOMPOZIT
Prijateljstvo u natalnoj karti 514hl0

Boudika

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo u natalnoj karti Empty Re: Prijateljstvo u natalnoj karti

Počalji  Boudika Pet Jan 30, 2015 1:41 pm

logos ::Neptun (slikanje) u konjunkciji sa Marsom (rad, akcija, sport) u X kući pri MC (uspeh, karijera, sopstveni posao) a zajedno u povoljnom sekstilu sa stelijumom Sunca (osoba, život), Venere (lepota, sklad, umetnost), Saturna (staro, klasično, zimsko, planine) i Plutona (stradanje, istraživanje) iz znaka Vage (umetnost, partneri, izložbe) može ukazivati na sklonost bavljenju (Mars) fotografisanjem (Neptun) i mogućom karijerom (X kuća) od toga. To bi moglo da budu umetničke fotografije (Neptun u sekstilu sa Venerom), akcione - u pokretu (Mars) kojima se istražuje (Pluton) život (Sunce) u zimskim i planinskim (Saturn) predelima. Neptun je vladar Asc (osoba) a Mars je drugi vladar I kuće (osoba), u sekstilu su sa Asc i pomenutim stelijumom iz znaka Vage koji je u skladnom trigonu sa Asc, svi zajedno čine povoljan bisekstil sa fokusom na Neptunu i Marsu iz X kuće pri MC što naglašava povoljnost bavljenja fotografijom.
Meni je fotografija hobi i bavim se njome iz ljubavi i čisto amaterski. Ali, voljela bih jednog dana postati profesionalka u fotografijama. Međutim, da to postane stalno zaposlenje, možda u inozemstvu. Ma je li to moguće?

Ja imam stelijum planeta u vagi: Saturn, Venera, Sunce i Pluton. Logos koji je tu najjači od svih planeta? I Mjesec imam u konjukciji sa Jupitrom u Škorpiji. Venera je u sedmoj kući i svi ostali planeti so u osmoj okultnoj kući. Što to znači?

Kako tranzitni Pluton djeluje kada prelazi preko Južnog mjesečevog čvora i preko natalnog Lilit????? Sada je u konjukciju sa mojom natalnom Lilit u jedanaestoj kući. Konkrektno, do kakvih transformacija bi moglo doći kod mene?


logos ::U sinastrijskoj karti je njegov Asc (on) iz znaka Vage (partneri) na tvom Suncu (ti) u tvojoj VIII kući (telesni kontakti) što ukazuje na obostranu fizičku privlačnost i da kod tebe postoji i želja za produbljenjem veze. To potvrđuje i njegov Pluton (magnetizam) iz njegove I kuće (on) i iz znaka Škorpije (magnetizam) koji je takođe u tvojoj VIII kući što ukazuje da te on magnetski privlači. Njegovo Sunce (on) je u tvojoj IV kući (dom) i u opoziciji sa tvojim Neptunom (nepoznanica, tajna, skriveno) koji je vladar tvog Asc (ti) što može simbolizovati njegovo prisustvo u tvome domu ali da si ti za njega nepoznanica koju bi on morao da otkrije u partnerskim odnosima (opozicija je u suštini odnos I i VII kuće, oni koji su nam suprotstavljeni, koji su naspram nas, koje upoznajemo u životu).

On ima opoziciju Marsa (energija, sila) i Merkura (komunikacija) koji su u kvadratima sa stelijumom Sunca, Venere, Saturna i Plutona iz znaka Vage (partneri) pri čemu je formiran uslovni kardinalni T-kvadrat sa fokusnom tačno na stelijumu što može ukazivati na partnera koji vodi energične i temperamentne (Mars) razgovore (Merkur) pri čemu reči (Merkur) mogu biti toliko oštre (Mars) da povrede (Mars) partnera (Sunce u Vagi). Trebalo bi znati i da je njegov Uran (svađa, ishitreno, sloboda, prijatelj) na tvom Marsu (akcija, rad, energija) a njegov Saturn (teškoće, problemi, prepreke) na tvome Uranu (sloboda, prijatelj) pa zato nije na odmet oprez dok se ne definišu prijateljstvo i međusobne slobode.  
On me jako privlači. Ali ne znam koliko ja privlačim njega. Iščitavam njegovo tijelo i komunikaciju, jer ga poznam dosta dugo, ali teško mi se odlučiti reći što on misli. Ali  kako čovjek može spoznati pravu dijagnozu što muškaraci pokazuje kad su zainteresirane ili skrivaju zainteresiranost? On je vrlo zatvoren po značaju. Za sada smo dobri prijatelji.

Boudika

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo u natalnoj karti Empty Re: Prijateljstvo u natalnoj karti

Počalji  logos Pet Jan 30, 2015 3:38 pm

Boudika ::Meni je fotografija hobi i bavim se njome iz ljubavi i čisto amaterski. Ali, voljela bih jednog dana postati profesionalka u fotografijama. Međutim, da to postane stalno zaposlenje, možda u inozemstvu. Ma je li to moguće?

Ja imam stelijum planeta u vagi: Saturn, Venera, Sunce i Pluton. Logos koji je tu najjači od svih planeta? I Mjesec imam u konjukciji sa Jupitrom u Škorpiji. I sve to u osmoj okultnoj kući. Što to znači?

Kako tranzitni Pluton djeluje kada prelazi preko Južnog mjesečevog čvora i preko natalnog Lilit????? Sada je u konjukciju sa mojom natalnom Lilit u jedanaestoj kući. Konkrektno, do kakvih transformacija bi moglo doći kod mene?

On me jako privlači. Ali ne znam koliko ja privlačim njega. Iščitavam njegovo tijelo i komunikaciju, jer ga poznam dosta dugo, ali teško mi se odlučiti reći što on misli. Ali  kako čovjek može spoznati pravu dijagnozu što muškaraci pokazuje kad su zainteresirane ili skrivaju zainteresiranost? On je vrlo zatvoren po značaju.

Astrološki gledano imaš potencijala za bavljenjem fotografijom (Neptun) u inostranstvu (Neptun u Strelcu) a da bi to postigla moraš da prevaziđeš strahove i zablude (Neptun) i da imaš više vere (Strelac, Jupiter u trigonu sa Sev. čvorom - uspeh a ovaj u trigonu sa Asc) i da ne sumnjaš u sebe (Neptun u sekstilu sa Asc).

Što se tiče stelijuma u Vagi najjača je Venera koja je u svom sedištu i ona je konačni dispozitor horoskopa, direktno ili indirektno vlada svim ostalim nebeskim telima, tj. celim horoskopom.
Prijateljstvo u natalnoj karti 280o58p

Inače, konjunkcija Jupitera i Meseca u Škorpiji ukazuje na sklonost ka istraživanju suštine a tu spada i bavljenje fotografijom (Neptun u Strelcu) a, takođe, i bavljenje astrologijom.

Tranzit Plutona (seks, stradanje i regeneracija, istraživanje) većinskog vladara VIII kuće (seks, stradanje i regeneracija) preko Južnog čvora (linija manjeg otpora) u XI kući (prijatelji) u znaku Jarca (problemi, teškoće) je mogao doneti uvid da se za sve moramo potruditi pogotovo oko odnosa sa prijateljima a tranzit preko Lilita (razuzdani eros) iz iste kuće na teoretsko istraživanje (Pluton u sekstilu sa Mekurom iz VII kuće - partneri, vladar VII kuće smešten u znaku Vage) mogućnosti telesnog kontakta (Pluton) sa partnerom (Merkur u VII kući u znaku Vage) pri čemu nisu isključene teme iz simbolike Lilita (Lilit je trenutno u tranzitu kroz VII kuću). Znak Jarca ovde može ukazivati na potrebu materijalizovanja ali i na probleme, barijere i razne teškoće u realizaciji željenog što može izgledati kao teško rešiva enigma (natalni sekstil Plutona sa Neptunom i natalna inkonjunkcija /prilagođavanje/ Plutona iz VIII kuće /telesni kontakt/ sa Chironom /rana koja ne zarasta/ iz III kuće /komunikacije, teorija/ ako se ostane u sferi teorije i ne pokuša nešto konkretno /tranzitni Pluton u Jarcu a natalni u konjunkciji sa Saturnom/ bez obzira na probleme i teškoće /Saturn, Jarac/ i žrtve /Chiron-ranjeni iscelitelj/).

Tranzitni Neptun (nejasnoće, tajne, zablude, zatvorenost, skrivenost) je na vrhu tvoje I kuće (ti), vlada tvojim Asc (ti), prešao je preko natalne Venere (ljubav) koja vlada VIII kućom (telesni kontakt) i pomenutim stelijumom iz znaka Vage (partneri)  pa to unosi dosta nesigurnosti i dileme (Neptun) oko pitanja ljubavi (Venera) jer je mnogo toga nejasno (Neptun, Ribe).

Njegova zatvorenost se astrološki ogleda u konjunkciji Neptuna (tajne, izolovanost, ćutanje, zatvorenost, psiha), vladara V kuće (zabavljanje), i Meseca (emocije, psiha, duša), koji je u znaku svog izgona (loš položaj) i koji vlada Suncem (osoba) a oba u inkonjunkciji (prilagođavanja) sa Venerom (ljubav) iz znaka Lava (vrhunsko, važno, ego, dostojanstvo). Verovatno se plaši (Neptun) ispoljavanja emocija (Mesec) pa izbegava zabavljanje zbog ega (Venera u Lavu) jer nije osoba koja osvaja već koja dostojanstveno čeka da mu se nešto ponudi (Sunce u Raku).

"Ako neće breg Muhamedu, Muhamed će bregu".

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo u natalnoj karti Empty Re: Prijateljstvo u natalnoj karti

Počalji  Boudika Uto Feb 17, 2015 12:24 am

logos ::Astrološki gledano imaš potencijala za bavljenjem fotografijom (Neptun) u inostranstvu (Neptun u Strelcu) a da bi to postigla moraš da prevaziđeš strahove i zablude (Neptun) i da imaš više vere (Strelac, Jupiter u trigonu sa Sev. čvorom - uspeh a ovaj u trigonu sa Asc) i da ne sumnjaš u sebe (Neptun u sekstilu sa Asc).

Logos, hvala od srca na odgovoru. Mars predstavlja energetski pogon, ono što nas pokreće i tera na ... da nam pomogne u akcijama koje imaju svrhu praktičnog, racionalnog, ... ali ne znam koliko je moćan Mars u mojoj natalnoj karti.

logos ::Njegova zatvorenost se astrološki ogleda u konjunkciji Neptuna (tajne, izolovanost, ćutanje, zatvorenost, psiha), vladara V kuće (zabavljanje), i Meseca (emocije, psiha, duša), koji je u znaku svog izgona (loš položaj) i koji vlada Suncem (osoba) a oba u inkonjunkciji (prilagođavanja) sa Venerom (ljubav) iz znaka Lava (vrhunsko, važno, ego, dostojanstvo). Verovatno se plaši (Neptun) ispoljavanja emocija (Mesec) pa izbegava zabavljanje zbog ega (Venera u Lavu) jer nije osoba koja osvaja već koja dostojanstveno čeka da mu se nešto ponudi (Sunce u Raku).

"Ako neće breg Muhamedu, Muhamed će bregu".

On ima problema sa ženami. Nikad nije imao devojku. Ja bi mu bila prva žena. Ako mu se žena sviđa nikad ne pokaže. Stvarno teško ga je razumjeti.

Boudika

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljstvo u natalnoj karti Empty Re: Prijateljstvo u natalnoj karti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu