Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ima li nade za nesto novo?

Ići dole

Ima li nade za nesto novo? Empty Ima li nade za nesto novo?

Počalji  alexx91CG Pet Feb 06, 2015 4:10 am

Pisem vam po drugi put s vremena na vreme pratim vas forum koji je veoma dobar i skoro svaki topic sam otvarao i po malo citao i drago mi je da koliko toliko ima ljudi koji vam se zahvala na kraju krajeva zbog onoga sto njih interesuje a vi im isto kazete.

Ja pisem povodom istog stanja ljubavnog zivota od jula mjeseca pa do sada, iznenadan prekid ljubavne romanse, zapravo zahladnilo je od jednom se sve okrenulo za 360 stepeni naopacke. Interesuju me sledece stvari, posto sam u povremenom kontaktu sa djevojkom sa kojom sam bukvalno receno do juce bio jedna dusa jedno tijelo, dakle interesuje me da li se moze vidjeti i naznaciti bilo kakvo sto se kaze novo radjanje ljubavnog odnosa izmedju mene i nje i kada, samim tim pitam zbog toga sto prije svega ja ne znam zasto je sve ovo puklo a samim tim sam ubijedjen da ni ona ne zna ili je nesto krila od mene. Ako mozete da mi pogledate sta me ceka i kada, jer u prethodnom mom obracanju vama za pomoc rekli ste da hemije ima samo treba da se dobro uklopi, ok je sve to. Ja sam u povremenom kontaktu sa njom i nije nista strasno nema nekih tema samo osnovno ono sto se kaze pitanje za zdravlje, karijeru, njenu familiju i tako to. Bio bih vam zahvalan jos ovaj put samo da mi pogledate i kazete mi da li je tu stavljena tacka ili ce biti nesto jer nije sve kako pise Smile

Moj datum rodjenja je 20.10.1991 u 21 i 40 tacno u Podgorici, a njen datum rodjenja je 26.februar.1988 godine u gradu Kryvyi Rih ili ti Krivoy Rog - Ukraina, vreme ne znam ali nadam se da nije problem.

Hvala unapred! Smile Srdacan pozdrav.

alexx91CG

Broj poruka : 7
Godina : 32
Локација : Danilovgrad
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu