Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posao....ima li nešto novo na vidiku???

3 posters

Ići dole

Posao....ima li nešto novo na vidiku??? Empty Posao....ima li nešto novo na vidiku???

Počalji  Katarinaki Čet Okt 14, 2010 1:55 pm

Da l neka dobra duša s foruma SmileSmile može da baci pogled i kaže mi da l se očekuje nešto novo u poslu??? Radim kao profesor francuskog,držim privatne časove deci. Da l me očekuju uskoro neke promene?Moj natal je ovde: https://2img.net/r/ihimizer/img203/3111/astro2gw14rania39225556.gif
Hvala

Katarinaki

Broj poruka : 30
Godina : 37
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Posao....ima li nešto novo na vidiku??? Empty Re: Posao....ima li nešto novo na vidiku???

Počalji  vilabezkrila Čet Okt 14, 2010 2:39 pm

e ovo i mene interesuje...vec dve godine zelim da promenim posao ali nekako se ne da...cak sam jedno vreme namerno odsustvovala s posla samo da bih dobila otkaz ali ni to nije pomoglo...osecam se sputano i vezano u poslu u kojem sam, da ne pominjem da mi plata kasni mesecima, da se poslodavac prema meni a i prema ostalim radnicama ponasa ko da smo njegovo privatno vlasnistvo, da nemam prava na bolovanje, da nisam prijavljena da nemam cak prava ni da se razbolim, jer njemu (mom direktoru) sam veoma potrebna, a pri tom kad je meni potrebna moja plata on meni kaze..bice bice..muka mi je vise od tog stanja...
Molim nekog ko je strucan po ovom pitanju da mi gvirne u natal i pomogne...
unapred zahvalna
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Posao....ima li nešto novo na vidiku??? Empty Re: Posao....ima li nešto novo na vidiku???

Počalji  lily Pon Okt 18, 2010 2:14 pm

evo i mene nakon duljeg izbivanja, s istim pitanjem, posao me zanima, kakve su šanse za skoro zaposlenje. Inače sam pravne struke. Hvala unaprijed sunny
p.s. Nisam sigurna jel karta u redu. Rođena sam 18.04.1979., 19.50 u Splitu
lily
lily

Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Posao....ima li nešto novo na vidiku??? Empty Re: Posao....ima li nešto novo na vidiku???

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu